[Γυναίκες] Σαλόνι ομορφιάς

Noisette

Περιβόητο μέλος

Η Φωτεινός Θάλαμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συντάκτης και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 4,754 μηνύματα.
ουααααα....μα εγω καταφερα να τα ισιωσω μονη μου (με τρεληηη υπομονη που πρωτη φορα στην ζωη μου εκανα!) με ενα ισιωτικο...δεν εγιναν προκα αλλα μια χαρα εγιναν...απλα ψαχνω κατι πιο δυνατο ακομα...και οι πλακες να ειναι πιο πλατιες...:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Idril

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Idril αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 41 ετών. Έχει γράψει 1,435 μηνύματα.
Έχω ένα υπαρξιακό ερώτημα. Γιατί όλες όσες έχουν ίσια μαλλιά θέλουν να τα σγουρύνουν και όλες όσες έχουν σπαστό να τα ισιώσουν? Είναι δυνατόν σε όλες να πηγαίνει πιο πολύ το αντίθετο από αυτό που έχουν? Στατιστικά δε θα έπρεπε οι μισές τουλάχιστον να είναι ok?:confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

e-sofia

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Σοφια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών, επαγγέλεται Designer και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 1,522 μηνύματα.
Κοίτα εγώ έχω ίσια μαλλιά και δεν θέλω με τίποτα να τα κάνω σγγουρά...
Απααααπαπα.. ΚΑι εγώ αυτό δεν το καταλαβένω.
Μια χαρά είμαι και έτσι..:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimitral

Δραστήριο μέλος

Η dimitral αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών. Έχει γράψει 413 μηνύματα.
Έχω ένα υπαρξιακό ερώτημα. Γιατί όλες όσες έχουν ίσια μαλλιά θέλουν να τα σγουρύνουν και όλες όσες έχουν σπαστό να τα ισιώσουν? Είναι δυνατόν σε όλες να πηγαίνει πιο πολύ το αντίθετο από αυτό που έχουν? Στατιστικά δε θα έπρεπε οι μισές τουλάχιστον να είναι ok?:confused:



για να ειναι πιο ενδιαφερουσα και πολυπλοκη η ζωη μας.......

δεν εχεις ακουσει που λενε:αυτη ασχολειται με τριχες;;;ε αυτο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Obscura

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Obscura αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,515 μηνύματα.
για να ειναι πιο ενδιαφερουσα και πολυπλοκη η ζωη μας.......

δεν εχεις ακουσει που λενε:αυτη ασχολειται με τριχες;;;ε αυτο!

Εγώ έχω ακούσει το άλλο, ο κόσμος καίγεται και το beep χτενίζεται :angelnot:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kalypso

Περιβόητο μέλος

Η lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Ρε κορίτσια πως το κάνετε αυτό με το σίδερο; Σκύβετε πάνω στη σιδερώτρα; Δεν φοβάστε μην καείτε; :worry:

Θυμάμαι είχα δει στο telemarketing μια ηλεκτρική βούρτσα που έκανε θαύματα, την έχετε δοκιμάσει; :P

Βρε χελωνίτσε δεν είναι σίδερο κανονικό :D:D
Είναι ένα πράγμα που έχει δύο σιδερένιες πλάκες, από τη μία και από την άλλη πλευρά- ε και ένα χερούλι. :p Κλείνεις την τούφα ανάμεσα στις πλάκες (αφού το έχεις βάλει στην πρίζα και οι πλάκες έχουν θερμανθεί), το κατεβάζεις προς τα κάτω και ωωωωπ ισιώνει! :D



Έχω ένα υπαρξιακό ερώτημα. Γιατί όλες όσες έχουν ίσια μαλλιά θέλουν να τα σγουρύνουν και όλες όσες έχουν σπαστό να τα ισιώσουν? Είναι δυνατόν σε όλες να πηγαίνει πιο πολύ το αντίθετο από αυτό που έχουν? Στατιστικά δε θα έπρεπε οι μισές τουλάχιστον να είναι ok?:confused:


Γιατί όοολες γκρινιάζουμε γι αυτά που έχουμε... αλλά και γι αυτά που δεν έχουμε.
Μην ψάχνεις λογική Ιδρίλωμ :p
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fandago

Διακεκριμένο μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.
βρε ειναι ειδικο σιδερο αυτο!!!!!!!!δεν καιγομαστε εμεις!μονο το μαλλι καιμε!:P
Βρε χελωνίτσε δεν είναι σίδερο κανονικό :D:D
Είναι ένα πράγμα που έχει δύο σιδερένιες πλάκες, από τη μία και από την άλλη πλευρά- ε και ένα χερούλι. :p Κλείνεις την τούφα ανάμεσα στις πλάκες (αφού το έχεις βάλει στην πρίζα και οι πλάκες έχουν θερμανθεί), το κατεβάζεις προς τα κάτω και ωωωωπ ισιώνει! :D
Ορίστε που κάποιες το κάνουν με κανονικό σίδερο:
εγώ μία περίοδο το μαλλί το έκανα με κανονικό σίδερο.

μια χαρά έβγαινε
:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Tο έχω δοκιμάσει κι αυτό...
Εννοώ στέγνωμα ανάποδο με βούρτσα και μετά σίδερο....αλλά δεν μου τα κάνει λεία...νιώθω ότι μου τα κάνει άγρια και ξερά....
Και οκ τα καταστρέφει τα μαλλιά και είμαι υπερήφανη που τα έχω φτάσει πλέον σε ένα πολύ καλό επίπεδο (αν φανταστείς ότι κάνω ξανθιές πυκνές ανταύγες)

Βασικά δεν θέλω να τα κάνω κάθεεεεεεεεεεεε μέρα...αλλά μια φορά την βδομάδα ας έχω κι εγώ η καψερή ίσιο μαλλί...αλλά να είναι ωραίο ίσιο μαλλί...
'Ασε που πάντα θα σπάσει λίγο κάτω...ακόμα κι αν μου το κάνει ειδικός...το θέμα όμως είναι να φαίνεται λείο....και με την βούρτσα μου δεν μπορώ...

Μια φίλη μου μου είχε πει κάτι σαν πιστολάκι με βούρτσα μαζί...αν θυμάμαι καλά περιγραφή και όντως το μαλλί της ήταν καλό...αλλά έλα που περνά χωρισμό και δεν σηκώνει τηλέφωνα :P

Και έχω βαρεθεί να είμαι συνέχεια με σπαστό μαλλί....
Θέλω ίσιο...ίσιοοοοοοοοο...ίσιο....
Πόσο γκρινιάρα μπορώ να γίνω τελικά; :worry: :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kalypso

Περιβόητο μέλος

Η lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Πρέπει να ξαμοληθούμε να βρούμε τη βούρτσα που γυρνάει μόνη της. :X
Αμα την έχει δει καμια πουθενά να το πει και σε εμάς τις κα(η)μένες σγουρομάλλες!

(Βικάκι εμένα πιο ωραία μου φαίνεσαι με το σπαστό πάντως, σου πάει :)..:hug:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
Vkey η βούρτσα-πιστολάκι-ισιωτικό (:P) νομίζω οτι είναι της Babyliss! Την θυμάμαι που την διαφημίζει η τηλεόραση, αλλά δεν θυμάμαι πως λέγεται!
Είχα σκεφτεί να την πάρω και εγώ, αλλά το μετάνιωσα γιατί εγώ έχω ίσιο μαλλί! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Το θέμα είναι ότι με πονάειιιιιιιιιιιιιι το χέρι από το στρίψε στρίψε....
Και κάνω κοντά 2 ώρες....

Πολύ γκρινιάρα έχω γίνει :P
2 ΩΡΕΣ????????????????
ΠΑΝΑΓΙΑ ΜΟΥ!!!!!!!!!!!!!
εγώ δεν κάθομαι δύο ώρες να κάνω αυτή τη δουλειά που να με πληρώνεις! ε όχι ρε φιλενάδα!
(άσε που υποψιάζομαι ότι αν ο φίλος σου, σου ζητήσει να κάνεις άλλη δουλειά επί δυο ώρες με το χέρι σου θα τον διαολοστείλεις :hehe:)

Έχω ένα υπαρξιακό ερώτημα. Γιατί όλες όσες έχουν ίσια μαλλιά θέλουν να τα σγουρύνουν και όλες όσες έχουν σπαστό να τα ισιώσουν? Είναι δυνατόν σε όλες να πηγαίνει πιο πολύ το αντίθετο από αυτό που έχουν? Στατιστικά δε θα έπρεπε οι μισές τουλάχιστον να είναι ok?:confused:
ναι, απλά οι άνθρωποι είμαστε αχάριστα κι άπληστα πλάζματα και δεν ικανοποιούμαστε με τπτ :P


Ορίστε που κάποιες το κάνουν με κανονικό σίδερο:

:)
ε η Εδαδ δε μετράει
είναι μία η Εδαδ κι άλλη μία η μάνα της Σπυριδούλας που χρησιμοποιούν το σίδερο σε άλλες χρήσεις εκτός από σιδέρωμα ρούχων :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

kalypso

Περιβόητο μέλος

Η lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Vkey η βούρτσα-πιστολάκι-ισιωτικό (:P) νομίζω οτι είναι της Babyliss! Την θυμάμαι που την διαφημίζει η τηλεόραση, αλλά δεν θυμάμαι πως λέγεται!
Είχα σκεφτεί να την πάρω και εγώ, αλλά το μετάνιωσα γιατί εγώ έχω ίσιο μαλλί! :P

βρε θα σε δείρω εσένανε :P:D:D

ΚουE: Σπυριδούλα χου; :$
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
βρε θα σε δείρω εσένανε :P:D:D

ΚουE: Σπυριδούλα χου; :$

α ναι, ξέχασα, έχουμε και βρέφη εδώ μέσα :P
Η Σπυριδούλα ήταν δυστυχώς η κόρη μιας "ψυχασθενούς" η οποία σιδέρωσε με το σίδερο το παιδί της για να το τιμωρήσει :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kalypso

Περιβόητο μέλος

Η lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
α ναι, ξέχασα, έχουμε και βρέφη εδώ μέσα :P
Η Σπυριδούλα ήταν δυστυχώς η κόρη μιας "ψυχασθενούς" η οποία σιδέρωσε με το σίδερο το παιδί της για να το τιμωρήσει :/:

Βρέφη;; χμμμμ!! :mad: Να έρθεις να με το ξαναπεις αυτό σε 20 μέρες που γίνομαι 20-χα :pfff:

Αυτή πάντως δεν έχει καμία σχέση με το Εδάδι μας!
Άκου σιδέρωσε πόδι... Χμ τώρα θα μου πεις η άλλη σιδέρωσε πόδι και εμείς έχουμε για πρόβλημα το ότι δεν ισιώνει το μαλλί. :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
(Βικάκι εμένα πιο ωραία μου φαίνεσαι με το σπαστό πάντως, σου πάει :)..:hug:)
Στο γραφείο όλες είπαν ότι μου πάνε ίσια....
Τα παιζάκια...πόσο όμορφη είμαι...
Ξαφνικά το ανακάλυψαν τα σκασμένα ...δεν το είχαν καταλάβει τόσο καιρό :mad: :P
Ο πασάς μου επίσης....:redface:

Vkey η βούρτσα-πιστολάκι-ισιωτικό (:P) νομίζω οτι είναι της Babyliss! Την θυμάμαι που την διαφημίζει η τηλεόραση, αλλά δεν θυμάμαι πως λέγεται!
Είχα σκεφτεί να την πάρω και εγώ, αλλά το μετάνιωσα γιατί εγώ έχω ίσιο μαλλί! :P
Kι εγώ νομίζω αλλά δεν είμαι σίγουρη :P

Αλλά εσύ θες στανταρ ξύλο που παίζεις με τον πόνο μας :pfff:

2 ΩΡΕΣ????????????????
ΠΑΝΑΓΙΑ ΜΟΥ!!!!!!!!!!!!!
εγώ δεν κάθομαι δύο ώρες να κάνω αυτή τη δουλειά που να με πληρώνεις! ε όχι ρε φιλενάδα!
(άσε που υποψιάζομαι ότι αν ο φίλος σου, σου ζητήσει να κάνεις άλλη δουλειά επί δυο ώρες με το χέρι σου θα τον διαολοστείλεις :hehe:)
Η κομμώτρια κάνει κοντά μία ώρα...
Τι να λέμε τώρα :hehe:

Αλλά βασικά μόλις μου έδωσες επιχείρημα όταν θα μου γκρινιάζει γιατί έχω καιρό να ισιάξω μαλλί...

Θα λέω ή :redface: ή ίσιο μαλλί...
Διάλεξε :P


ε η Εδαδ δε μετράει
είναι μία η Εδαδ κι άλλη μία η μάνα της Σπυριδούλας που χρησιμοποιούν το σίδερο σε άλλες χρήσεις εκτός από σιδέρωμα ρούχων :P
Μην το λες...
Και μία κολλητή μου όταν λέει ότι θα σιδερώσει το μαλλί...εννοεί θα το σιδερώσει όντως :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ophelia

Διάσημο μέλος

Η Μάρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,434 μηνύματα.
Vkey η βούρτσα-πιστολάκι-ισιωτικό (:P) νομίζω οτι είναι της Babyliss! Την θυμάμαι που την διαφημίζει η τηλεόραση, αλλά δεν θυμάμαι πως λέγεται!
Είχα σκεφτεί να την πάρω και εγώ, αλλά το μετάνιωσα γιατί εγώ έχω ίσιο μαλλί! :P

Eγώ θυμάμαι οτι όταν είχα πρωτοδεί την διαφήμηση είχα τρομάξει...γιατί αν μαγκώσει στραβά την τούφα και αρχίσει να την γυρνάει γρήγορα, θα γίνει της τρελής!! Βασικά, καταλήγεις να είσαι ολίγον ''καραφλή τραγουδίστρια''...:P:P...αλλά το ευχάριστο είναι οτι δεν θα χρειαστείς ποτέ ξανά ισιωτικό! Σοβαρά όμως, δεν υπάρχει κίνδυνος να μπλέξουν τα μαλλιά με αυτό το πράγμα;;:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gemini5661

Νεοφερμένος

Η Gemini5661 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Υπεύθυνος management. Έχει γράψει 12 μηνύματα.
Για εμένα όλα αυτά είναι χαζομάρες.... δε μπορείς από κατσαρά να κάνεις πρόκα τα μαλλιά σου μέσα σε 5 λεπτά...το λέω εκ πείρας! Αυτό που μπορείς να κάνεις είναι να πάρεις μια μεγάλη στρογγυλή βούρτσα,από αυτές με τα λίγα "δοντάκια" για να περνάει ο αεράς ενδιάμεσα κι ένα καλό πιστολάκι. Μέσα σε ένα τέταρτο έχεις τελειώσει. Εγώ έχω κατσαρά,φιλαριστά μαλλιά μέχρι τη μέση και με πιστολάκι 1600W κάνω 20-25 λεπτά. Δοκίμασα με πιστολάκι 2000W κι έκανα 15 λεπτά και είχα μαλλί πρόκα. Αν πάλι νομίζεις οτι τα μαλλιά σου δεν είναι τοοοοσο ίσια όσο θα'θελες, πάρε ένα σίδερο για τα μαλλιά και αφού τα ισιώσεις τα περνάς ένα χέρι και με αυτό. Εγώ έχω το Bellissima της Imetec με φαρδιές πλάκες και το συστήνω ανεπιφύλακτα.Όσο για την τιμή του....πριν 2 χρόνια το πήρα 60 ευρώ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.

Άκου σιδέρωσε πόδι... Χμ τώρα θα μου πεις η άλλη σιδέρωσε πόδι και εμείς έχουμε για πρόβλημα το ότι δεν ισιώνει το μαλλί. :worry:
Συγνώμη που θα σε σοκάρω, θα φανώ σκληρή αλλά πρέπει. Παιδί σιδέρωσε σου είπε η ΚουΕ και μάλιστα το δικό της, όχι πόδι.
:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kalypso

Περιβόητο μέλος

Η lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Συγνώμη που θα σε σοκάρω, θα φανώ σκληρή αλλά πρέπει. Παιδί σιδέρωσε σου είπε η ΚουΕ και μάλιστα το δικό της, όχι πόδι.
:P


:eek::eek:..:(


δεν ξέρω πώς είδα αλλιώς τη λέξη, αλλά δεν μ άφηνες στην πλάνη μ- ουφ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
Kι εγώ νομίζω αλλά δεν είμαι σίγουρη :P

Μάλλον λέμε αυτό! :P


Eγώ θυμάμαι οτι όταν είχα πρωτοδεί την διαφήμηση είχα τρομάξει...γιατί αν μαγκώσει στραβά την τούφα και αρχίσει να την γυρνάει γρήγορα, θα γίνει της τρελής!! Βασικά, καταλήγεις να είσαι ολίγον ''καραφλή τραγουδίστρια''...:P:P...αλλά το ευχάριστο είναι οτι δεν θα χρειαστείς ποτέ ξανά ισιωτικό! Σοβαρά όμως, δεν υπάρχει κίνδυνος να μπλέξουν τα μαλλιά με αυτό το πράγμα;;:hmm:

Δεν ξέρω! Δεν το έχω χρησιμοποιήσει ποτέ, αλλά πιστεύω οτι πάντα υπάρχει κάποιος κίνδυνος! Μέχρι και με το απλό ισιωτικό μπορείς να ξεχαστείς και να κάψεις το μαλλί, για να μην πω για το κανονικό σίδερο (άουτς!)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top