Διακοπές με τα παιδιά

bini

Νεοφερμένος

Η bini αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 8 μηνύματα.
καλησπερα σε ολους
απο οσο εψαξα δεν βρηκα καποιο αλλο σχετικο θεμα
το ξερω βεβαια οτι ειναι λιγο νωρις αλλα αφου ανοιξε ο καιρος το μυαλο μου ειναι ηδη στις καλοκαιρινες διακοπες οι οποιες φετος με προβληματιζουνε παρα πολυ γιατι θα παρουμε και τα 3 παιδια μας μαζι. αυτο σημαινει οτι θα ημαστε 5 ατομα οποτε ψαχνω κατι που να ειναι προσιτο απο οικονομικης αποψης και δοκιμασμενο απο καποιον δεν με νοιαζει να ειναι κοντα στην αθηνα υποχρεωτικα
οποιος εχει εμπειρια ας βοηθησει
ευχαριστω:alljumpy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Ροδος! Μπορεις να βρεις οτιδηποτε για οπιαδηποτε ηλικια, εχει και εξωχικες περιοχες και πολη, και βουνα και θαλασσες και γενικα εχει απο ολα. Και ειναι πολυ ομορφη!

(ναι, διαφημιζω το νησι μου! Εχει πεσει ο τουρισμος και ειναι δυσκολοι οι καιροι...)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
Ροδος! Μπορεις να βρεις οτιδηποτε για οπιαδηποτε ηλικια, εχει και εξοχικες περιοχες και πολη, και βουνα και θαλασσες και γενικα εχει απο ολα. Και ειναι πολυ ομορφη!

(ναι, διαφημιζω το νησι μου! Εχει πεσει ο τουρισμος και ειναι δυσκολοι οι καιροι...)

Το αυτό για την Κέρκυρα! :D

(ε, να μην το διαφημίσω κι εγώ λίγο το δικό μου νησί? :P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

underwater

Περιβόητο μέλος

Η underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,343 μηνύματα.
Εγώ θα πρότεινα Νάξο. Έχω δουλέψει καλοκαίρι και νομίζω πως είναι πολύ όμορφο κι αρκετά οικονομικό μέρος για διακοπές. Βλέπεις παντού οικογένειες με παιδιά. Προσωπικά, αν και δουλεύω με παιδιά και τα λατρεύω, με ενοχλεί πολύ η παρουσία μωρών που κλαίνε και νηπίων που ουρλιάζουν όταν κάνω διακοπές, οπότε ''προωθώ'' τα ''οικογενειακά νησιά'' κι η Νάξος είναι χαρακτηριστική.:P

Από Επτάνησα θα πρότεινα Λευκάδα που είναι πιο φτηνή και ήσυχη. Η Κέρκυρα παραείναι ακριβή και πρέπει να ψάξεις για να βρεις οικογενειακό μέρος, καθώς οι κατεξοχήν τουριστικές πλευρές της θυμίζουν Βρετανική αποικία (βασικά μου την σπάνε τα νησιά που πάνε οι Βρετανοί). Sorry Resident.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
Εγώ θα πρότεινα Νάξο. Έχω δουλέψει καλοκαίρι και νομίζω πως είναι πολύ όμορφο κι αρκετά οικονομικό μέρος για διακοπές. Βλέπεις παντού οικογένειες με παιδιά. Προσωπικά, αν και δουλεύω με παιδιά και τα λατρεύω, με ενοχλεί πολύ η παρουσία μωρών που κλαίνε και νηπίων που ουρλιάζουν όταν κάνω διακοπές, οπότε ''προωθώ'' τα ''οικογενειακά νησιά'' κι η Νάξος είναι χαρακτηριστική.:P

Από Επτάνησα θα πρότεινα Λευκάδα που είναι πιο φτηνή και οικονομική. Η Κέρκυρα παραείναι ακριβή και πρέπει να ψάξεις για να βρεις οικογενειακό μέρος, καθώς οι κατεξοχήν τουριστικές πλευρές της θυμίζουν Βρετανική αποικία (βασικά μου την σπάνε τα νησιά που πάνε οι Βρετανοί). Sorry Resident.:P

Συμφωνώ για τη Νάξο ( η αλήθεια είναι ότι όταν πήγα διακοπές αυτό που είπα ήταν "ωραίο νησί" αλλά θα ξανάρθω ΜΟΝΟ όταν έχω τα δικά μου κουτσούβελα, οπότε δεν θα μπορώ να κάνω αλλιώς)

Επίσης υποβρύχια Κέρκυρα δεν είναι μόνο ο Κάβος και ο Ύψος :pfff::pfff::pfff::P:P
(καλά νταξ, έχεις σε μεγάλο μέρος δίκιο αλλά Indeed ΔΕΝ είναι μόνο έτσι τα πράγματα. Απλώς τα διαφημισμένα, δυστυχώς, είναι όντως αυτά που περιγράφεις!)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

underwater

Περιβόητο μέλος

Η underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,343 μηνύματα.
Να προτείνω και το Ξυλόκαστρο. Γεμάτο οικογένειες, αρκετά καλές τιμές, πεζόδρομοι, λούνα-παρκ, παιδικές χαρές, πολύ family friendly μέρος. Πολλοί νοικιάζουν δωμάτιο για όλο τον χρόνο ή την θερινή σεζόν, αν και έχει πέσει πολύ ο τουρισμός. Μπορείς να μείνεις και στα κοντινά χωριά που έχουν τα πάντα και να νοικιάσεις δωμάτιο ή σπιτάκι.

Πολύ καλό μέρος για να περάσεις τα παιδικά σου καλοκαίρια κι έχω πολύ καλές αναμνήσεις. Βέβαια, εδώ και μερικά χρόνια (μέχρι να γίνω κι εγώ μαμά:P) πηγαίνω σε λίγες απομακρυσμένες παραλίες, επειδή είναι η μόνη λύση αν θες να κάνεις μπάνιο ήσυχος χωρίς τις φωνές παιδιών που σκούζουν και μαμάδων που τα κυνηγάνε να φάνε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

underwater

Περιβόητο μέλος

Η underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,343 μηνύματα.
Συμφωνώ για τη Νάξο ( η αλήθεια είναι ότι όταν πήγα διακοπές αυτό που είπα ήταν "ωραίο νησί" αλλά θα ξανάρθω ΜΟΝΟ όταν έχω τα δικά μου κουτσούβελα, οπότε δεν θα μπορώ να κάνω αλλιώς)

Κι εγώ το ίδιο είπα.:P Αν και δεν θα το τηρήσω επειδή φέτος θα ξαναπάω για δουλειά και δε νομίζω να έχω γεννοκοπήσει ως το καλοκαίρι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Severus7

Νεοφερμένος

Ο Severus7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 20 μηνύματα.
ΚΕΡΚΥΡΑ!!! ειδικα για πασχα αν και βεβαια ειναι δυσκολο να βρεις ξενοδοχειο τοτε γιατιι ειμαστε φουλ..καθε χρονο μαζευονται αρκετοι διασημοι για να δουν το εθιμο με το σπασιμο των κανατιων και οχι μονο βεβαια ;)


(ειναι δυσκολοι καιροι αμα δεν κανουμε και λιγη διαφήμιση δεν τα βγαζουμε περα :P )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

christinelle

Πολύ δραστήριο μέλος

Η christinelle αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Ελευσίνα (Αττική). Έχει γράψει 1,873 μηνύματα.
To ότι θα είναι και τα παιδιά μαζί δεν περιορίζει καθόλου τον προορισμό. Ολα τα μέρη έχουν ξενοδοχεία που φιλοξενούν επί το πλείστον οικογένειες και όλα τα μέρη έχουν πράγματα να κάνουν τα παιδιά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 9 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top