Πηγαίνετε στο γυμναστήριο;

Εσείς επισκέπτεστε ποτέ το Γυμναστήριο;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 202)
  • Ναι (συστηματικά)

    Ψήφοι: 77 38.1%
  • Ναι (κάπου κάπου)

    Ψήφοι: 47 23.3%
  • Όχι (ούτε περνάω απ' έξω)

    Ψήφοι: 77 38.1%
  • Κουμπάκιας

    Ψήφοι: 1 0.5%

dt008

Νεοφερμένος

Ο dt008 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια. Έχει γράψει 83 μηνύματα.
κι εγώ πάω.... οι 'φουσκωτοί' που λέτε, έχουν και γαμώ τα γέλια!!! σκάμε με τον κολλητό μου στο γυμναστήριο και λιώνουμε στα γέλια κάθε φορά....

καλή φάση το γυμναστήριο, άμα έχεις τσακωθεί με την κοπέλα σου και έχεις τρελά νεύρα, πας κάνεις κάνα 40κιλο και στανιάρεις :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ayperion

Νεοφερμένος

Ο ayperion αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 56 ετών. Έχει γράψει 6 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από dt008:
κι εγώ πάω.... οι 'φουσκωτοί' που λέτε, έχουν και γαμώ τα γέλια!!! σκάμε με τον κολλητό μου στο γυμναστήριο και λιώνουμε στα γέλια κάθε φορά....

καλή φάση το γυμναστήριο, άμα έχεις τσακωθεί με την κοπέλα σου και έχεις τρελά νεύρα, πας κάνεις κάνα 40κιλο και στανιάρεις :P
τελικά μου έχει γίνει απαραίτητο και στο φινάλε είναι και ημόνη διασκέδαση αν υποτεθεί ότι είναι διασκέδαση, Εκεί αισθάνομαι καλά και μετο σώμα μου τα έχω βρεί μια χαρά γιατί βλέπω πως δεν είμαι και ο τελευταίος!! μετά από κάποια προσπαθεια βέβαια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ayperion

Νεοφερμένος

Ο ayperion αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 56 ετών. Έχει γράψει 6 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από dt008:
κι εγώ πάω.... οι 'φουσκωτοί' που λέτε, έχουν και γαμώ τα γέλια!!! σκάμε με τον κολλητό μου στο γυμναστήριο και λιώνουμε στα γέλια κάθε φορά....

καλή φάση το γυμναστήριο, άμα έχεις τσακωθεί με την κοπέλα σου και έχεις τρελά νεύρα, πας κάνεις κάνα 40κιλο και στανιάρεις :P
τελικά μου έχει γίνει απαραίτητο και στο φινάλε είναι και ημόνη διασκέδαση αν υποτεθεί ότι είναι διασκέδαση, Εκεί αισθάνομαι καλά και μετο σώμα μου τα έχω βρεί μια χαρά γιατί βλέπω πως δεν είμαι και ο τελευταίος!! μετά από κάποια προσπαθεια βέβαια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ayperion

Νεοφερμένος

Ο ayperion αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 56 ετών. Έχει γράψει 6 μηνύματα.
Λάθος φίλε μου λάθος ένα λαθάκι δεν μπορώ να κάνω; αν όχι συγώμη δεν θα επαναληφθεί΄!!! αλλά και εσύ ως έλλην ΄βρε παιδί μου να μην αφήσεις κουβέντα να πέσει κάτω!!! το εμπέδωσες ή να κάνω και κακά μου!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill_1992

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 4,713 μηνύματα.
Φυσικά και δεν πηγαίνω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 16,691 μηνύματα.
Παρόλο που όπως είπα δεν πηγαίνω, γυμνάζομαι αρκετά από το καθημερινό περπάτημα...
20 λεπτά να πάω & 20 να γυρίζω από το σχολείο = 40 λεπτά + 40 [το ίδιο ισχύει για το φροντιστήριο= 80 λεπτά περπάτημα τη μέρα standard [επίσης μη ξεχνάμε πως αυτά τα 80 λεπτά είμαι με μια τσάντα στη πλάτη] :clapup:

Επίσης σχεδόν κάθε μέρα κάνω και μια βόλτα ~30 λεπτά με τα πόδια.


Γενικά από τότε που μετακόμισα και άρχισα να διανύω μεγάλη απόσταση για να πάω σχολείο με τα πόδια, έχει καλυτερεύσει η φυσική μου κατάσταση. Στις αρχές πήγαινα πνιγμένος στον ιδρώτα. :redface: :)

:clapup: :clapup: :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Jason93

Δραστήριο μέλος

Ο Ιάσων αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 624 μηνύματα.
Εγώ δεν πηγαίνω αλλά παίζω μπάσκετ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill_1992

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 4,713 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Jason93:
Εγώ δεν πηγαίνω αλλά παίζω μπάσκετ.
Κι εγώ δεν πηγαίνω αλλά παίζω ποδόσφαιρο:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nana

Δραστήριο μέλος

Η Nana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται IT. Έχει γράψει 602 μηνύματα.
Τελευταία το ξανα-άρχισα μετά από διαλειμμα 2,5 ετών. Οι λόγοι ήταν οι εξής:

1. Αισθανόμουν γιαγια 80 ετών. Όλο το πρωί στο σπίτι (τελείωσα τις σπουδές και δουλειά δεν έχω βρει ακόμα). Άσε που νόμιζα ότι έκανα τόσο περπάτημα καθημερινά όσο θα έκανε και κάποιος με κινητικά προβλήματα.

2. Οπότε ήθελα ευεξία και να αποκτήσω περισσότερη ενέργεια.

3. Για λόγους υγείας. Αν τώρα που είμαι νέα δεν κινούμαι, τότε πότε;;;;

Οι παραπάνω λόγοι μπορούν να συνοψισθούν σε έναν... υγεία και πάλι υγεία. Δε με νοιάζει να γίνω το "κορμί θανατηφόρο" όπως μου είπε ο γυμναστής (τρίχας). Ελπίζω να καταφέρω και μελλοντικά, παρά τη δουλειά και τις λοιπές υποχρεώσεις, να το συνεχίσω.

Προς το παρόν πάω 5φορές/εβδομάδα.:strong:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Crow_of_Darkness

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Crow_of_Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 398 μηνύματα.
Όχι. Εγώ και η γυμναστική ποτέ δεν ήμασταν φίλοι. :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
χμμμ.... Τι είναι γυμναστήριο????:P

Παλιάααα (αλλά πολύ παλιά!) πήγαινα... Από όταν ήρθα στην Αθήνα σταμάτησα [πήγα μόνο 1 week που μου έκανε δώρο μια φίλη- για διαφημιστικούς λόγους το γυμναστήριο της προσέφερε μια εβδομάδα δωρεάν σε 2 φίλες της ] αλλά άμα έχετε δει τις ανηφόρες του Ζωγράφου -τις οποίες για 5 συναπτά έτη ανεβοκατέβαινα με τα πόδια!- δεν νομίζω ότι υπήρχε και λόγος... Εδώ και 2 χρονάκια που πήρα αυτοκίνητο/έπιασα δουλειά και τρέχω σαν την παλαβή να προλάβω τις υποχρεώσεις μου... πάει...τα έκοψα όλα...

χμμ... Οι δουλειές του σπιτιού μετράνε???:hmm:
Άλλες θερμιδοκαυτικές [παρακαλώ το copyright της λέξης δικό μου! :P] ασχολίες??? :whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nantia

Νεοφερμένος

Η Nantia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 33 μηνύματα.
Δεν πηγαινω γυμναστηριο.Αλλα γυμναζομαι καθημερινα ή τουλαχιστον 4 φορες την εβδομαδα συν το οτι περπαταω παρα πολυ.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Απάντησα ναι, αν και τον τελευταίο χρόνο δεν κατάφερα να βρω κάτι καλό...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
Μαμα, τι ειναι γυμναστηριο???? :hmm: :whistle:
η ζυμαρουλα μου προτιμαει τη μοναξια της....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimidola

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η dimidola αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 140 μηνύματα.
Όνειρό μου είναι να πλακώσω στο ξύλο κάποιον(ξέροντας φυσικά από πριν ότι θα τα καταφέρω), δε νιώθω από πόνο και ούσα πάντα μη αδύνατη είπα να κάνω κάτο που θα μου αρέσει και θα με βοηθήσει να καλύψω τα παραπάνω.. KUNG-FU ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ!!!
Βέβαια το άχτι μου είναι μία κοπέλα στη σχολή Kung-fu που είναι 4 χρόνια μικρότερή μου, καμιά εικοσαριά κιλά πιο αδύνατη και καννα κεφάλι πιο κοντή που με 2 κινήσεις με πετάει κάτω και με ακινητοποιεί.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DiavolakoS

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο DiavolakoS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,107 μηνύματα.
Όνειρό μου είναι να πλακώσω στο ξύλο κάποιον(ξέροντας φυσικά από πριν ότι θα τα καταφέρω), δε νιώθω από πόνο και ούσα πάντα μη αδύνατη είπα να κάνω κάτο που θα μου αρέσει και θα με βοηθήσει να καλύψω τα παραπάνω.. KUNG-FU ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ!!!
Βέβαια το άχτι μου είναι μία κοπέλα στη σχολή Kung-fu που είναι 4 χρόνια μικρότερή μου, καμιά εικοσαριά κιλά πιο αδύνατη και καννα κεφάλι πιο κοντή που με 2 κινήσεις με πετάει κάτω και με ακινητοποιεί.

μηπως ειναι γιαπωνεζα νιντζα?:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimidola

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η dimidola αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 140 μηνύματα.
Χμμ... να το ψάξω... Βέβαια είναι λίγο ξανθιά και λίγο μη σχιστομάτα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

crazy lover

Δραστήριο μέλος

Η crazy lover αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 521 μηνύματα.
Ναι πάω τώρα τελευταία (ούτε ενα μήνα) για να γυμναστώ λίγο γιατι τόσα χρόνια άκουγα γυμναστική κ άλλαζα δρόμο.Πήρα όμως την απόφαση να πάω γιατι το γυμναστήριο σε κάνει και πιο δυνατή ως γνωστον!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

diddle

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η diddle αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 291 μηνύματα.
Δε περνάω ούτε απέξω.Μου φαίνεται ελεεινά βαρετό να χτυπιέμαι πάνω σε εναν διαδρομο ή γενικότερα με οποιοδήποτε οργανο περιμένοντας απλά να περάσει η ώρα. Το μονο αθλημα που ασχολούμαι ειναι τεννις κ εκεί μπορεί να παίζω με τις ώρες..Τώρα σκέφτομαι να ξεκινησω κ κάποια πολεμικη τεχνη αλλά ειμαι στο ψάξιμο:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stupid bitch

Πολύ δραστήριο μέλος

Η stupid bitch αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,983 μηνύματα.
πριν κάτι χρόνια,είχα κάνει 3ετές συμβόλαιο με ένα γυμναστήριο και συνολικά μέσα σ'αυτά τα χρόνια,ζήτημα είναι να πάτησα το πόδι μου εκεί 10 φορές.. :redface:
τα βαριέμαι αφόρητα τα γυμναστήρια..αυτό που μου αρέσει αρκετά είναι η αεροβική άσκηση,αλλά αν μου έλεγαν τώρα για γυμναστήριο,δεν θα ξαναπήγαινα..αυτό που θα ήθελα,είναι να γυμνάσω το σώμα μου,γυμνάζοντας ταυτόχρονα το μυαλό και την ψυχή μου,μαθαίνοντας κάποια πολεμική τέχνη..
;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top