Ζώδια

Τί ζώδιο είστε;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 299)
  • Κριός

    Ψήφοι: 21 7.0%
  • Ταύρος

    Ψήφοι: 24 8.0%
  • Δίδυμοι

    Ψήφοι: 30 10.0%
  • Καρκίνος

    Ψήφοι: 28 9.4%
  • Λέων

    Ψήφοι: 25 8.4%
  • Παρθένος

    Ψήφοι: 22 7.4%
  • Ζυγός

    Ψήφοι: 29 9.7%
  • Σκορπιός

    Ψήφοι: 24 8.0%
  • Τοξότης

    Ψήφοι: 16 5.4%
  • Αιγοκερως

    Ψήφοι: 27 9.0%
  • Υδροχόος

    Ψήφοι: 33 11.0%
  • Ιχθεις

    Ψήφοι: 20 6.7%

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Νόμιζα ότι οι γυναίκες αν δεν βρουν τον τέλειο σύντροφο καταντούν δυστυχισμένες :P

Πλακα με κανεις!
Εδω οι περισσοτερες δεν μπορουν να βρουν καν συντροφο...τον τελειο θα ψαξουν?!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
Μια και υπάρχουν ειδικοί στα ζώδια εδώ,θέλω μια γνώμη.
Αν έχω γεννηθεί στις 22 Αυγούστου τι είμαι,Λέων.Παρθένος ή και τα δύο?
Και,ταιριάζω με ζώδια ευνοικά με τον Λέοντα ή την Παρθένο? Πείτε μου, καίγομαι να μάθω.....

Τα λιονταράκια ταιριάζουν με Κριό, Τοξότη, Δίδυμο και Υδροχόο, αλλά έχουν καρμική σχέση με τον Αιγόκερω και τον Ιχθύ!

Όσον αφορά τη Σελήνη μου μόνο σε λίγα πέφτει μέσα! Είμαι τόοοοοοσο στον κόσμο μου! :redface::P:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Είναι που είμαστε καλόβολοι :P

Εγω θα ελεγα, "ελα που ειστε μεταξυ σας τοσο διαφορετικοι":P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Τα λιονταράκια ταιριάζουν με Κριό, Τοξότη, Δίδυμο και Υδροχόο, αλλά έχουν καρμική σχέση με τον Αιγόκερω και τον Ιχθύ!

Iiiiiii!!!
Εγω ενα θα πω...Τα Λιονταρια μακρια απο Παρθενους, Καρκινους και Αιγοκερους!!!!!!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
Iiiiiii!!!
Εγω ενα θα πω...Τα Λιονταρια μακρια απο Παρθενους, Καρκινους και Αιγοκερους!!!!!!:P


Με τον Αιγόκερο έχουμε καρμική σχέση! Μπορεί να είναι δύσκολη, προβληματική, αδύνατη (:P), αλλά άμα γίνει σε πάει μπροστά, σε εξελίσσει σαν άνθρωπο, σε κάνει πιο δυνατο! Αυτά νομίζω είχε πει η Άση Μπήλιου! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Με τον Αιγόκερο έχουμε καρμική σχέση! Μπορεί να είναι δύσκολη, προβληματική, αδύνατη (:P), αλλά άμα γίνει σε πάει μπροστά, σε εξελίσσει σαν άνθρωπο, σε κάνει πιο δυνατο! Αυτά νομίζω είχε πει η Άση Μπήλιου! :P

Ω γιες...εαν προχωρησει, εγω κανω και μια δευτερη τρυπα στη μυτη μου!:P
Πιο τρανταχτη ασυμβατοτητα δεν υπαρχει!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cibyllian

Περιβόητο μέλος

Η Μπούι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,205 μηνύματα.
Iiiiiii!!!
Εγω ενα θα πω...Τα Λιονταρια μακρια απο Παρθενους, Καρκινους και Αιγοκερους!!!!!!:P


Γιατί ρε Νέρι .... εγώ που είμαι αιγοκεράκι, μια χαρά τα πάω με τα λιονταράκια και με διάφορα άλλα ζώδια που λένε ότι δεν ταιριάζω, ενώ δεν τα πάω καλά με άλλα που λένε ότι είναι ιδανικός συνδυασμός με μένα.

Γενικά τα πάω περίφημα με τα ζώδια της φωτιάς, μήπως φταίει που έχω ωροσκόπο λέοντα και σελήνη στον κριό;; :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
Ω γιες...εαν προχωρησει, εγω κανω και μια δευτερη τρυπα στη μυτη μου!:P
Πιο τρανταχτη ασυμβατοτητα δεν υπαρχει!:D


Πφφφφ, αμφισβητείς την Άση;;;;; :eek::eek::eek: Εξάλλου τα ετερώνυμα έλκονται! :pfff::pfff::pfff: :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Γιατί ρε Νέρι .... εγώ που είμαι αιγοκεράκι, μια χαρά τα πάω με τα λιονταράκια και με διάφορα άλλα ζώδια που λένε ότι δεν ταιριάζω, ενώ δεν τα πάω καλά με άλλα που λένε ότι είναι ιδανικός συνδυασμός με μένα.

Γενικά τα πάω περίφημα με τα ζώδια της φωτιάς, μήπως φταίει που έχω ωροσκόπο λέοντα και σελήνη στον κριό;; :hmm:

Παιζει ρολο και αυτο...οπως και η θεσεις των αλλων πλανητων σου και σε συνδυασμο με τις θεσεις των πλανητων του αλλου...
Σε γενικες γραμμες παντως Αιγοκερος και Λεων ειναι ακρως αντιθετοι:P

Την Αφροδιτη σου την εχεις στον Αιγοκερο? Ή καπου αλλου?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Πφφφφ, αμφισβητείς την Άση;;;;; :eek::eek::eek: Εξάλλου τα ετερώνυμα έλκονται! :pfff::pfff::pfff: :P

Εγω?! Δεν εισαι καλα!:P
Αυτα που εχω βρει στο ιντερνετ:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cibyllian

Περιβόητο μέλος

Η Μπούι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,205 μηνύματα.
Παιζει ρολο και αυτο...οπως και η θεσεις των αλλων πλανητων σου και σε συνδυασμο με τις θεσεις των πλανητων του αλλου...
Σε γενικες γραμμες παντως Αιγοκερος και Λεων ειναι ακρως αντιθετοι:P

Την Αφροδιτη σου την εχεις στον Αιγοκερο? Ή καπου αλλου?

Υδροχόο.

υγ: Μην κάνεις σχόλια ... ξέρω τι λένε για όσους έχουν Αφροδίτη στον Υδροχόο!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrStrangelove

Περιβόητο μέλος

Ο DrStrangelove αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 5,311 μηνύματα.
Iiiiiii!!!
Εγω ενα θα πω...Τα Λιονταρια μακρια απο Παρθενους, Καρκινους και Αιγοκερους!!!!!!:P

Τα λιοντάρια με τις παρθένες είναι απ'τις πιο ταιριαστές σχέσεις σε διαβεβαιώ :D κυρία Νεράιδα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Τα λιοντάρια με τις παρθένες είναι απ'τις πιο ταιριαστές σχέσεις σε διαβεβαιώ :D κυρία Νεράιδα.

Λέων

Πολλά κόμπλεξ δημιουργείτε στον Κριό και σας κερατώνει για να επιβεβαιωθεί.
Έλλειψη εμπιστοσύνης έχετε με τον Ταύρο, τον πιέζετε με την κρεβατομουρμούρα σας και η σχέση παραμένει επιφανειακή!
Ο Δίδυμος βγάζει από μέσα σας τις σεξουαλικές φαντασιώσεις που δεν είχατε πραγματοποιήσει ποτέ!
Διαρκή πόθο για έρωτα σας δίνει ο Καρκίνος που προσπαθεί με τη στάση του να σας κάνει να ζηλέψετε για να είστε πάντα μαζί του!
Εμπόλεμη κατάσταση με το Λιοντάρι, έντονες συγκρούσεις και ανταγωνιστικά κέρατα! Καλό κουράγιο...
Η μονοτονία της Παρθένου σας ωθεί στην παρανομία, αλλά μένετε μαζί του για τη σιγουριά που σας παρέχει.
Αν δώσετε ασφάλεια στον Ζυγό θα σας κερατώνει ασύστολα.
Ζείτε ονειρεμένες ερωτικές στιγμές με τον Σκορπιό, αλλά μπαίνετε σε διλήμματα από τη ζήλια του.
Εδώ δε ξέρουμε ποιος κερατώνει ποιόν με τον Τοξότη! Άπιστοι και οι δύο...
Ο διαφορετικός χαρακτήρας του Αιγόκερω δημιουργεί ψυχρότητα στη σχέση και τρέχετε αλλού!!
Ό,τι και να κάνετε, ό,τι και να δώσετε στον ερωτιάρη Υδροχόο θα σας τα φορέσει...
Με τον Ιχθύ έναν πολύ παιχνιδιάρη έρωτα που δεν τον αγγίζει τίποτα!

Λιονταρακι εισαι ε?! Εμ, το ζητουσε οργανισμος σου!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Έεεειιιι θέλουμε κι εμείς τέτοιο κυρά Νεράιδα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Υδροχόο.

υγ: Μην κάνεις σχόλια ... ξέρω τι λένε για όσους έχουν Αφροδίτη στον Υδροχόο!:P

Ελα ρε συ....δεν ειναι ασχημα!
Η ΑΦΡΟΔΙΤΗ ΣΤΟΝ ΥΔΡΟΧΟΟ

ΕΡΩΤΙΚΗ ΤΑΥΤΟΤΗΤΑ : H Αφροδίτη στον Υδροχόο είναι μία ανεξάρτητη και πρωτοποριακή Αφροδίτη. Διαθέτει σύγχρονες αντιλήψεις και δεν δεσμεύεται εύκολα. Συνήθως προτιμάει να διατηρεί σχέσεις στο επίπεδο της αισθηματικής φιλίας. Την ενδιαφέρει κυρίως η πνευματική επικοινωνία με τον παρτενέρ της και της αρέσει να σχετίζεται με άτομα με υψηλό επίπεδο συνείδησης. Είναι μία Αφροδίτη που πάει κόντρα στο κατεστημένο και πολλές φορές προκαλεί τον κοινωνικό της περίγυρο με τις σχέσεις που κάνει. Μπορεί π.χ. να σχετιστεί με ένα άτομο που ανήκει σε διαφορετική εθνικότητα, θρήσκευμα, φυλή κ.λ.π. Απεχθάνεται τα «πρέπει» και τους κανόνες και είναι αντισυμβατική.

Εσείς που έχετε την Αφροδίτη σας στον Υδροχόο είσαστε κοινωνικοί, εξωστρεφείς και ελεύθεροι. Νιώθετε την ανάγκη να είσαστε με κόσμο και θέλετε να ζείτε τον έρωτά σας με άλλα φιλικά ζευγάρια, σε κοινωνικές εκδηλώσεις κ.λ.π. Δεν έχετε ταμπού στον έρωτα και ζητάτε έναν/μία σύντροφο που να μοιράζεστε μαζί του/της κοινά οράματα, στόχους και ιδανικά. Δεν θυσιάζετε εύκολα την ελευθερία σας για να κάνετε μία απλή σχέση, παρά μόνο όταν αυτή περιέχει κάποιου είδους πρόκληση απέναντι στην κοινωνία.

:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Έεεειιιι θέλουμε κι εμείς τέτοιο κυρά Νεράιδα :P

Αμεεεε! Τσαμπα ειναι:P

Ιχθείς


Ασφυξία νιώθει μαζί σας ο Κριός που θέλει ποιοτικό και όχι ποσοτικό sex.

Τον Ταύρο τον ζηλεύετε χωρίς λόγο και τον φέρνετε σε κατάσταση εκτός εαυτού!

Κέρατο διαρκείας τρώτε από τον μεγάλο ηθοποιό Δίδυμο!

Πολύ όρεξη για sex παντού και πάντα θα έχετε με τον Καρκίνο και αν δε συναινέσει σε αυτό θα ανθίσουν κέρατο στο κεφάλι του!



Τίποτα δεν μπορεί να σας χωρίσει με το Λέοντα που μιλάτε τη δική σας γλώσσα πάνω στο κρεβάτι!


Κέρατο σας βάζει ο Παρθένος αλλά είστε τόσο πολύ ερωτικά δεμένος μαζί του που δέχεστε τη συγνώμη του.

Χαμπάρι δεν έχετε πάρει τον άπιστο Ζυγό που σας έχει τυφλώσει από τα κέρατα!

Έντονες συγκινήσεις με τον Σκορπιό, ζείτε μαζί του μυστικές διεστραμμένες εμπειρίες που σας καθηλώνουν!

Καταφέρνετε με επιτυχία να σας ερωτευτεί ο Τοξότης και δε φεύγει λεπτό από δίπλα σας.

Ρουτίνα η σχέση με τον Αιγόκερω! Αφού ξενοκοιτάτε και οι δύο γιατί είστε μαζί;

Παθιάζεστε για αχαλίνωτο sex με τον Υδροχόο και ερωτεύεστε τρελά και οι δύο με έντονες ζήλιες χωρίς λόγο στη μοιραία σχέση σας!

Σας κερατώνει ο Ιχθύς γιατί δεν του χαλάτε χατίρι πουθενά και τον κακομαθαίνετε! Πείτε και κανένα όχι!!!

:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
Υδροχόο.

υγ: Μην κάνεις σχόλια ... ξέρω τι λένε για όσους έχουν Αφροδίτη στον Υδροχόο!:P

Τι λένε; Δεν με ενδιαφέρει, αλλά τι λένε; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cibyllian

Περιβόητο μέλος

Η Μπούι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,205 μηνύματα.
Ελα ρε συ....δεν ειναι ασχημα!


:D

Γελάς ε; .... Καλά κάνεις κι εγώ το ίδιο έκανα όταν μου τα έλεγαν! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
αχαχαχχαχαχα! Τι το θελα :P:P

Νεαρά κυρία, σοβαρή, ψάχνει άντρα ΣΚΟΡΠΙΟ ή ΚΑΡΚΙΝΟ με σκοπό το γάμο. Τα λοιπά είναι περιττά. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Ρε Νεράιδα να σε ρωτήσω και κάτι άλλο; Τι στο διάβολο μας λένε ότι είμαστε το πιο άπιστο ζώδιο αφού όλοι μας τα φοράνε; :lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top