Αγαπημένες σας καθημερινές συνήθειες

ΔΕΑ(ΠΖ)....JIM

Νεοφερμένος

Ο Δημητρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αλιβέρι (Εύβοια). Έχει γράψει 21 μηνύματα.
Αγαπημενες σας καθημερινες συνηθιες ?

Αγαπημενη μου καθημερινη συνηθεια ειναι το μπιλιαρδο . Αλλη αγαπημενη μου συνηθεια ειναι το καπνισμα. Εσεις?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Ophelia

Διάσημο μέλος

Η Μάρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,434 μηνύματα.
Αγαπημένη καθημερινή συνήθεια, ε...Ωραίο θεματατάκι Τζιμ-Τζιμ!!:)

Μετά από μια δύσκολη μέρα μόλις μαζευτώ σπίτι θέλω να κάνω ένα ζεστό μπανάκι, να βάλω πυζάμες και να χουχουλιάσω στον καναπέ με μια ζεστή σοκολάτα...

Επίσης, αν έχω πολύ πρωί μάθημα, μιας και πηγαίνω στην σχολή με τον ηλεκτρικό, κάθομαι κανένα εικοσάλεπτο στο λιμάνι (βασικά ανεβαίνω στην πεζογέφυρα το ούφο) και χαζεύω...την ανατολή, τα καράβια, την θάλασσα!:redface:

Επίσης έχω και άλλη μια κουλή συνήθεια...όταν διαβάζω ένα βιβλίο αντί για σελιδοδείκτη χρησιμοποιώ τέστερ από αρώματα. Είναι μια περίεργη διαστροφή καθώς έχω φτάσει στο σημείο να συνδιάζω κολόνιες με βιβλία...:worry::P (''Χαμένα όνειρα-->anais anais, ''Δαίμονες και δαιμονισμένοι--->Ηypnose κ.λ.π)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Λατρεύω τη στιγμή που θα μπω στο τραμ για να πάω σπίτι του μετά την προπόνηση. Κουρασμένη, πεινασμένη, ξετυλίγω το αλουμινόχαρτο και ξαφνικά εκείνο το απλό sandwich που είχα φτιάξει το απόγευμα μοιάζει οργασαμικό γεύμα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
ο μεσημεριανος μου υπνος:) αν και μικρη τον απευφευγα και με κυνηγουσαν για να με βαλουν για υπνο τωρα με κυνηγανε για να ξυπνησω!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

underwater

Περιβόητο μέλος

Η underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,343 μηνύματα.
Μερικές αγαπημένες συνήθειες:

Ο μεσημεριανός ύπνος: από μικρή. Όταν μπορώ να βρω χρόνο κοιμάμαι το μεσημέρι και ξυπνάω σαν πουλάκι.
Περπάτημα σε αγαπημένα μέρη: χαλαρώνω και σκέφτομαι.
Σινεμά μόνη τις καθημερινές: το έκανα περισσότερο σαν φοιτήτρια, μετά τα ιταλικά ή το σεμινάριο. Το συνεχίζω ακόμα, αλλά με μικρότερη συχνότητα. Κι αυτό με χαλαρώνει.
Shopping: ντρέπομαι, αλλά είμαι αρκετά καταναλωτική. Το έχω περιορίσει πολύ, κι αυτό κάνει τις, λιγότερο συχνές, εξορμήσεις στα μαγαζιά ακόμα πιο special. Η αγορά 1 ωραίας μπλούζας ή ακόμα και 1 εξόρμηση στο σουπερμάρκετ με τρελαίνουν.
Μεσημεριανό relaxing το καλοκαίρι μετά το μπάνιο: Το καλύτερο. Κυρίως αν μεταξύ μπάνιου και relaxing μεσολαβήσει γεύμα κάτω από την κληματαριά.
Τέλειο.

Θα επανέλθω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΛΑΡΑ7427

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η ΛΑΡΑ7427 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Αγία Παρασκευή (Αττική). Έχει γράψει 178 μηνύματα.
Να μπαίνω στο ίντερ, να μιλάω στο τηλέφωνο, να διαβάζω, να ακούω μουσική, να φροντίζω τις αδέσποτες γάτες κ.α.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Εδάδ

Διάσημο μέλος

Η Εδάδ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,958 μηνύματα.
Ένα εσπρέσο το πρωί, στο καφέ της γειτονιάς πριν πάω για δουλειά

πεθαίνω αν δεν το κανω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

moonlight

Διάσημο μέλος

Η moonlight αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,767 μηνύματα.
να οδηγω γρηγορα βραδακι με τερμα τη μουσικη (φυσικα στα φαναρια την χαμηλωνω μη γινουμε και ρομπα:P) , να μαγειρευω και να χουζουρευω στο κρεβατακι μου!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fielda

Πολύ δραστήριο μέλος

Η fielda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται IT. Έχει γράψει 1,276 μηνύματα.
Να ανοίγω τον υπολογιστή το πρωί να μάθω κανένα νέο (γενικότερα), να μιλάω το msn με φίλες, φίλους και αγαπημένα άτομα και τον τελευταίο καιρό σχεδόν έχει καθιερωθεί ο μεσημεριανός καφές με μία φίλη στην ίδια καφετέρια.

Νιώθω σαν να πρωταγωνιστώ σε ταινία με την γκαντεμιά που με δέρνει αλλά παρόλα αυτά πηγαίνω για ψώνια και καφέ :redface::P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

WhiteDrum

Διάσημο μέλος

Η Κατίγκω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Γιατρός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,786 μηνύματα.
Καφές ή τσάι το πρωί, αλλιώς και 15 ώρες να έχω κοιμηθέι κουτουλάω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimitral

Δραστήριο μέλος

Η dimitral αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 413 μηνύματα.
καφες πρωι - μεσημερι ,φτιαγμενος μονο απο τα χερακια μου διοτι κανεις δεν τον πετυχαινει οπως θελω!(οχι ,δεν ειμαι περιεργη και παραξενη!καθολου ομως!)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
Mp3 στα αυτια και περπατημα στην παραλια η στην αγορα
Χαζεμα ρουχων σε μαγαζια με απολυτως καμια διαθεση για αγορα
Τσιγαρο μετα το φαι
Κουλουρακι μες στον καφε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

D_G

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,938 μηνύματα.
Το πρωί απαραίτητα καφές, αλλιώς με πιάνει πονοκέφαλος, και μένα απ' τα χεράκια μου, γιατί δεν τον πίνω ποτέ ίδιο, εξαρτάται από το πόσο νυστάζω.
Το απόγευμα μετά τη δουλειά ξεκουράζομαι τρώγοντας λίγο από τον χρόνο μου στο Internet, και φυσικά ένα μεγάλο μέρος του χρόνου αυτού στο e-steki, πίνοντας τον δεύτερο ή τρίτο καφέ μου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

skatoula14

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Μυρτω!!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,102 μηνύματα.
ας επαναφερω το θεμα...:)λοιπον αυτο που μου αρεσει ειναι να ξαπλωνω στο κρεβατι μου οταν ειμαι κουρασμενη και να ακουω μουσικη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Jimmaki

Νεοφερμένος

Η Δήμητρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 73 μηνύματα.
ναι βασικα,η συνηθεια την οποια δε μπορω να κοψω ειναι το να ακουω μουσικη με το ξυπναω και πριν κοιμηθω :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rea_94

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Rea αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 194 μηνύματα.
To πρωί έναν ελληνικό διπλό σκέτο και καλημέρα σας!!! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

AntziWin

Διάσημο μέλος

Η Κουφό Χρυσόψαρο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,096 μηνύματα.
Το πρωι μολις ξυπνησω το πρωτο πραγμα που κανω ειναι να ανοιγο τον υπολογιστη!!!Δεν ξερω αμα θα την σταματησω ποτε αυτην την συνηθεια!!!:worry::redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΡΗΝΟΥΛΑ

Νεοφερμένος

Η Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 60 μηνύματα.
Καθημερινή αγαπημένη μου συνήθεια είναι να παίζω και να συνθέτω μουσικά κομμάτια στο πιάνο καθώς επίσης και να διαβάζω λογοτεχνικά βιβλία :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Eileen

Τιμώμενο Μέλος

Η Athena (1/3 ΜΕΤΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,414 μηνύματα.
Οπωσδήποτε πιάνο το απογευματάκι όταν λείπουν όλοι από το σπίτι και sudoku πριν κοιμηθώ!!^^
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SICX

Διάσημο μέλος

Ο GEORGE αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,257 μηνύματα.
1. coca cola στη θεια μου με φιλοσοφικη συζητηση [καθε μα καθε μερα]
2. WORLD OF WARCRAFT WOTLK το μεσημερακι
3. διαβασμα πριν κοιμηθω

[μιλαμε για καθημερινες συνηθεις ετσι??? αλλιως εχω να σας αραδιασω:P:P]
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top