Αγορές μέσω internet

Obscura

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Obscura αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,515 μηνύματα.
Έχει χρησιμοποιήσει κανείς αυτό το site για αγορά εισιτηρίων;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

self-instructive depressing

Περιβόητο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6,397 μηνύματα.
Η Τράπεζα Πειραιώς έχει το WEBUY και την άμεση ειδοποίηση. Δηλαδή μια εικονική κάρτα όπου σου ζητάς online έναν αριθμό πιστωτικής. Τον αριθμό αυτό τον "φορτίζεις" με χρήματα, έπειτα πραγματοποιείς την αγορά σου και στο τέλος ακυρώνεις το αριθμό. Η άμεση ειδοποίηση είναι ότι σε καλούν στο τηλέφωνο για κάθε συναλλαγή.
1.συγχαρητήρια για το πολύ κατατοπιστικό θέμα και το πολύ κατατοπιστικό συγκεκριμένο ποστ

Για το συγκεκριμένο κομμάτι που παραθέτω , μπορείς να πεις - ή πει κάποιος - περισσότερα ;
Ένας φίλος με είχε πολύ βιαστικά ενημερώσει ότι πλέον οι αγορές μέσω ίντερνετ δεν έχουνε κανένα κίνδυνο γιατί εκτός του ότι φορτώνεις την κάρτα με το ακριβές ποσό που θα αφαιρεθεί επίσης μπορείς να χρησιμοποιείς σε κάθε συναλλαγή έναν διαφορετικό κωδικό που σου στέλνει εκείνη την ώρα η τράπεζα με μήνυμα στο κινητό . Αλλά δεν πρόλαβα να μάθω λεπτομέρειες (ποια τράπεζα , τι κάρτα είναι ακριβώς , τι κρατάει ως αμοιβή η τράπεζα και αν είναι σύστημα για αγορά από οποιδήποτε σάιτ π.χ. e-bay

p.s. το e-bay.gr είναι παράρτημα του e-bay.com ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
φορτώνεις την κάρτα με το ακριβές ποσό που θα αφαιρεθεί επίσης μπορείς να χρησιμοποιείς σε κάθε συναλλαγή έναν διαφορετικό κωδικό που σου στέλνει εκείνη την ώρα η τράπεζα με μήνυμα στο κινητό
Οι προπληρωμένες κάρτες έτσι λειτουργούν, δηλαδή τις φορτώνεις με ένα πόσο και αυτό ήταν. Μάλιστα υπάρχουν και προπληρωμένες που δεν συνοδεύονται από πλαστικό και όταν χρειαστείς μια προπληρωμένη κάρτα ζητάς από την τράπεζα να σου δώσει έναν αριθμό κάρτας την όποια την φορτώνεις με χρήματα.

Ωστόσο εγώ διαφωνώ καθέτως με τις προπληρωμένες κάρτες επειδή κοστίζει να τις φορτώνεις. Εγώ σε αυτούς που δεν θέλουν πιστωτική κάρτα και είναι φοβητσιάρηδες να πάνε να ανοίξουν έναν νέο λογαριασμό στην τράπεζα και μετά να ζητήσουν να συνδεθεί με κάποια χρεωστική κάρτα visa. Έτσι όταν θέλουν να αγοράσουν κάτι, μεταφέρουν/καταθέτουν χρήματα σε αυτό τον λογαριασμό που δεν κοστίζει κάτι. Και αν θέλουν να αλλάξουν αριθμό, ζητάνε από την τράπεζα νέα κάρτα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

self-instructive depressing

Περιβόητο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6,397 μηνύματα.
δηλαδή αυτό με το μήνυμα στο κινητό δεν σου θυμίζει κάτι ε ;
αν και αυτό που έλεγες για την τράπεζα πειραιώς παρόμοιο φαίνεται , θα το κοιτάξω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Αυτό το κινητό σχετίζεται με αυτό που είχα γράψει εδώ "κάρτα ζητάς από την τράπεζα να σου δώσει έναν αριθμό κάρτας την όποια την φορτώνεις με χρήματα."

Ο τρόπος που σου δίνει τον αριθμό είναι να στο στείλει στο κινητό ή να στο δείξει στην οθόνη του υπολογιστή.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

self-instructive depressing

Περιβόητο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6,397 μηνύματα.
Ωστόσο εγώ διαφωνώ καθέτως με τις προπληρωμένες κάρτες επειδή κοστίζει να τις φορτώνεις. Εγώ σε αυτούς που δεν θέλουν πιστωτική κάρτα και είναι φοβητσιάρηδες να πάνε να ανοίξουν έναν νέο λογαριασμό στην τράπεζα και μετά να ζητήσουν να συνδεθεί με κάποια χρεωστική κάρτα visa. Έτσι όταν θέλουν να αγοράσουν κάτι, μεταφέρουν/καταθέτουν χρήματα σε αυτό τον λογαριασμό που δεν κοστίζει κάτι. Και αν θέλουν να αλλάξουν αριθμό, ζητάνε από την τράπεζα νέα κάρτα.

τώρα το πρόσεξα
1.και ο νέος λογαριασμός δεν θα έχει προμήθεια ή όπως λέγεται για την τράπεζα ; για φιλανθρωπία θα το κάνει ;:redface:
2.από ότι είχα καταλάβει από παλαιότερα ποστ σου σε αυτό το θρεντ είσαι υπέρ των προπληρωμένων καρτών :confused:

π.σ. γενικά τα έχω μπερδέψει. Η χρεωστική σε τι διαφέρει από την προπληρωμένη ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
και ο νέος λογαριασμός δεν θα έχει προμήθεια ή όπως λέγεται για την τράπεζα ; για φιλανθρωπία θα το κάνει ;:redface:
Αφού δεν τους κοστίζει κάτι ένας λογαριασμός. Ίσα ίσα έστω για μια μέρα, την ημέρα που θα καταθέσεις τα χρήματα, θα έχουν χρηματικά διαθέσιμα που δεν θα τοκιστούν πότε. Όποτε ...

Από ότι είχα καταλάβει από παλαιότερα ποστ σου σε αυτό το θρεντ είσαι υπέρ των προπληρωμένων καρτών :confused:
Βασικά, είμαι υπερ τις πιστωτικής ... μεγάλη ευκολία και αν έχεις σωστό έλεγχο δεν στοιχίζει κάτι.
Π.χ. χρησιμοποιώ τόσο πολύ την πιστωτική που ακόμη και τον καφέ με πιστωτική τον πληρώνω. Αλλά φροντίζω στο τέλος του μήνα, σαν καλό παιδάκι, να καταθέτω όλο το υπόλοιπο.

π.σ. γενικά τα έχω μπερδέψει. Η χρεωστική σε τι διαφέρει από την προπληρωμένη
Η προπληρωμένη μοιάζει περισσότερο με την πιστωτική. Δηλαδή, από την πλευρά σου, η προπληρωμένη δεν είναι συνδεδεμένη με κάποιον λογαριασμό. Αυτό σημαίνει ότι αν έχεις μια τέτοια κάρτα φορτισμένη με 1000 ευρώ για ένα χρόνο δεν θα κερδίσεις κάτι από τόκους. Επίσης, όπως είπα και πιο πάνω, το να βάλεις χρήματα σε μια προπληρωμένη κάρτα συνήθως έχει κάποιο κόστος.

Η χρεωστική κάρτα από την άλλη είναι συνδεδεμένη με κάποιον/κάποιους λογαριασμούς. Όποτε έχεις όλα τα πλεονεκτήματα των λογαριασμών, π.χ. εύκολη κατάθεση κτλ κτλ.
Το μόνο πρόβλημα είναι ότι οι χρεωστικές, πλέον, δεν είναι Visa και δύσκολα βρίσκεις κάρτα χρεωστική Visa. Αυτό σημαίνει ασυμβατότητα. Ευτυχώς που η Τράπεζα Πειραιώς και κάποιες άλλες έχουν ακόμη χρεωστικές Visa Electron.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

reniz

Νεοφερμένος

Ο reniz αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Παιδια καλησπερα. Ειμαι κι εγω ενας νεος που ψαχνω για αγορες μεσω διαδικτυου. Δεν θελω ομως τιποτα οσον αφορα τις καρτες, οποιουδηποτε ειδους. Διαβασα τα σχολια που υπαρχουν αλλα δεν εβγαλα ακρη. Αν μπορειτε να μου πειτε συγκεκριμενα sites στα οποια υπαρχουν αγορες με αντικαταβολη. Ευχαριστω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

giannis4ever

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο giannis4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 832 μηνύματα.
ΠΑΙΔΙΑ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ.ΕΙΜΑΙ ΚΙ ΕΓΩ ΕΝΑΣ ΝΕΟΣ ΠΟΥ ΨΑΧΝΩ ΓΙΑ ΑΓΟΡΕΣ ΜΕΣΩ ΔΙΑΔΙΚΤΥΟΥ.ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΟΜΩΣ ΤΙΠΟΤΑ ΟΣΟΝ ΑΦΟΡΑ ΤΙΣ ΚΑΡΤΕΣ,ΟΠΟΙΟΥΔΗΠΟΤΕ ΕΙΔΟΥΣ.ΔΙΑΒΑΣΑ ΤΑ ΣΧΟΛΙΑ ΠΟΥ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΕΒΓΑΛΑ ΑΚΡΗ.ΑΝ ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΝΑ Μ ΠΕΙΤΕ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΑ SITES ΣΤΑ ΟΠΟΙΑ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΑΓΟΡΕΣ ΜΕ ΑΝΤΙΚΑΤΑΒΟΛΗ.ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ
Μπορείς να δεις τα τηλέφωνα σε μερικές ιστοσελίδες και να παραγγείλεις. Επίσης, μην γράφεις με κεφαλαία. Είναι σαν να φωνάζεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

reniz

Νεοφερμένος

Ο reniz αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
ok.μπορεις να μ πεις συγκεκριμενες ιστοσελιδες?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Όλα τα μεγάλα καταστήματα (Πλαίσιο, e-shop) δέχονται με αντικαταβολή!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

μικρή γοργόνα

Νεοφερμένος

Η Όλγα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 86 μηνύματα.
Κατι ασχετο, αλλα εχει σχεση με το ιντερνετ και το "κατεβασμα"
Ξερει κανεις ενα εμπιστο site για παραγγελεια ρουχων?
Εχω βρει μερικα αλλα επειδη δεν ξερω τιποτα για το θεμα φοβαμαι μην την πατησω!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
Κατι ασχετο, αλλα εχει σχεση με το ιντερνετ και το "κατεβασμα"
Ξερει κανεις ενα εμπιστο site για παραγγελεια ρουχων?
Εχω βρει μερικα αλλα επειδη δεν ξερω τιποτα για το θεμα φοβαμαι μην την πατησω!!

προσωπικά έχω παραγγείλει από amazon.co.uk (αλλά δεν φέρνει όλα όσα διαφημίζει στην Ελλάδα) και από το east-bay.com (από Αμερική).
Πλήρωσα με πιστωτική και δεν είχα κανένα πρόβλημα/θέμα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

moonlight

Διάσημο μέλος

Η moonlight αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,767 μηνύματα.
παιδια εχω μια απορια. πες οτι αγοραζω απο e-bay και βαζω ως προυποθεση να ειναι καινουργιο και να μην ειναι σε auction δηλ. να βρω κατι να το αγορασω εκεινη την στιγμη. πως ξερω οτι οντως ειναι καινουργιο? το λεω αυτο γιατι βλεπω κατι φωτο που μου φαινονται οτι ειναι σε σπιτι βγαλμενες.:confused:
να πω ενα παραδειγμα. θελω να αγορασω πχ. ενα σετ πινελα της mac 24 τον αριθμο 40 δολλαρια. πως ξερω οτι ειναι καινουργια και δεν τα εχει βαλει στο προσωπο της καποια αλλη? :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Κοίτα τι review έχει ο συγκεκριμένος πωλητής και πόσο αξιόπιστος είναι. Η εναλλακτική λύση είναι να αγοράσεις από κατάστημα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Batilda

Νεοφερμένος

Η Batilda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
γεια σας παιδιά, θέλω να ρωτήσω κάποια πράγματα σχετικά με τις αγορές μέσω ίντερνετ,αν έχει κάποιος την υπομονή να με διαφωτίσει. Καταρχάς πρόσφατα πήρα μια prepaid καρτα και δεν έχω ξανα αγοράσει τίποτα απολύτως μέσω ίντερνετ. Ρωτάω λοιπόν: 1)η φόρτιση της με το ποσό που θέλω αρκεί για να κάνω μια αγορά μέσω ίντερνετ δίνοντας τα ζητούμενα στοιχεία της στο site που θέλω να κάνω τις αγορές; (πχ. victoria's secret.com) ή πρέπει να κάνω και λογαριασμό στο paypal; 2) το paypal είναι κάτι σαν το ebay; , δηλαδή γίνεσαι μέλος-σου προσφέρει κάποια "ασφάλεια" στην κάρτα σου (που δεν καταλβαινω και αυτό πως γίνεται) ΚΑΙ είναι και site με προϊόντα; ή μόνο προσφέρει "ασφάλεια"-- αν ξέρει κάποιος να με διαφωτίσει σχετικά με την ασφάλεια που διαβάζω ότι προσφέρει.. 3) τελος,ΤΟ ΣΗΜΑΝΤΙΚΟΤΕΡΟ, που θέλω να ρωτήσω είναι: αν εγώ πχ θέλω να αγοράσω κάτι από την Αμερική όπως είπα πρίν πχ. victoria's secret.com , και δω ότι η τιμή του προϊόντος που θέλω να αγοράσω είναι σε ΔΟΛΛΑΡΙΑ, τότε τι πρέπει να κάνω με την prepaid μου; να την φορτισω με τα χρηματα που θέλω αλλά σε δολλάρια; ή την μετατροπή των ευρώ σε δολλάρια μπορεί να την κάνει και αυτός που θα λάβει τα χρήματα; ΑΑΑ, και κάτι τελευταίο : 4) το paypal μπορεί να λύσει κάποιο τέτοιο πρόβλημα μου δηλαδή το θέμα με το συνάλλαγμα -δολλάρια-ευρώ; help pleasee
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
1) Η φόρτισή της αρκεί, βέβαια θα πρέπει να βάλεις όλα τα στοιχεία της κάρτας, ενώ μέσω paypal κάνεις απλά log-in στο paypal. Όμως ο σκοπός της prepaid κάρτας είναι ακριβώς να αποφύγεις το paypal χωρίς ιδιαίτερους κινδύνους -εκτός από το να χάσεις το ποσό της φόρτισης, διότι προφανώς δεν θα την φορτίσεις μόνο με το ποσό που θες. (Συγκεκριμένα πάντως για το victoria secret έχω κάνει προσωπικά αγορά από εκεί με prepaid κάρτα και δεν αντιμετώπισα κανένα πρόβλημα απολύτως!)
2) Είναι απλός ένας τρόπος να χρησιμοποιείς την κάρτα σου χωρίς να πρέπει να βάλεις το νούμερό της πουθενά ή άλλα στοιχεία της. Αν μπεις στο site www.paypal.com θα καταλάβεις περισσότερα. Mε prepaid κάρτα πάντως, όπως προείπα, δεν θα έχεις θέμα.
3) Τα περισσότερα sites έχουν τις τιμές και σε ευρώ. Το victoria secret σίγουρα τις έχει πάντως. Αλλά και να μην τις έχει, η κάρτα φορτίζεται με σταθερό ποσό που έχεις από πριν δηλώσει (πχ 300 ευρώ), οπότε δεν σε ενδιαφέρει και πολύ αν η χρέωση είναι σε δολάρια ή σε ευρώ- θα χρεωθείς το αντίστοιχο ποσό σε ευρώ. Ε, για να το υπολογίσεις έχε στο μυαλό σου πως το ευρώ είναι κάτι παραπάνω από το δολάριο, οπότε μη ψωνίσεις κάτι που θα έχει περισσότερο από το ανώτερο όριο της φόρτισης (στο συγκεκριμένο παράδειγμα πάνω από 300 δολάρια) και θα είσαι καλυμμένη! ;)
4) Βλέπε 1 και 2.

Γενικώς μην αγχώνεσαι, βρες τι θες να αγοράσεις, μπες και στο paypal να δεις περισσότερα και θα την βρεις την άκρη σύντομα! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Batilda

Νεοφερμένος

Η Batilda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
σ'ευχαριστώ πάρα πολύ!!!!!!! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

strsismos88

Νεοφερμένος

Ο strsismos88 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 92 μηνύματα.
Παιδια κανετε αγορες απο το ιντερνετ? Ποιες σελιδες χρησιμοποιειτε περισσοτερο εκτος απο το e-shop, το οποιο γνωριζω. Θελω να ψαξω για φορητο υπολογιστη και να συγκρινω τιμες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δροσοσταλια

Νεοφερμένος

Η Αλεξία<3 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Καλαμαριά (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 14 μηνύματα.
Γεια σας! Αγορασα μια καρτα απο το περιπτερο, για αγορες μεσω internet, η οποια λεγεται paysafecard. Επειδη ειμαι ασχετη πανω σε αυτο το θεμα θα ηθελα λιγη βοηθεια. Τι ειναι το paypal? Εννοω ειναι κατι σαν site που πρεπει να γινω μελος, επειδη δοκιμασα και μου ζηταει τηλεφωνο, διευθυνση κ.α Εγω ηξερα οτι θα επιλεξω το προιον που θελω, θα συμπληρωσω το pin της καρτας και τελος. Πιστωτικες και αλλες καρτες δεν εχω!! Τι να κανω??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top