Αγορά Επιτραπέζιου DVD Player

emufear

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο emufear αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,730 μηνύματα.
Λοιπόοον. Θέλω μια φέτα για την τηλεόρασή μου.

Θέλω να παίζει τα πάντα, DivX, XviD, κτλ και να είναι συμβατή με όσο τα δυνατόν περισσότερα audio codecs καθώς και να φορτώνει subs, ταινίες από folders κλπ.

Ακούω προτάσεις..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Φαντοζομαι εισαι διαθετημενος να δωσεις αρκετα ... Εχω ακουσει παντως καλα λογια για τα KISS αλλα κοστιζουν 200+ (Αλλα εχω και HDD μέσα)

Πρόσεξε ομως το θεμα των ελληνικων, πολλες φορες δεν μπορουν να δειξουν ελληνικα στους υποτιτλους

Ωστοσο το θεμα δεν το εχω ψαξει περισσοτερο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

emufear

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο emufear αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,730 μηνύματα.
Δεν έχω πολλά, αλλά υπάρχουν και με 30-40 ευρώ..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

faithplus1

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο faithplus1 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 1,787 μηνύματα.
Ένας φίλος πήρε απο το makro ένα united (μάλλον άγνωστη μάρκα).Το πρώτο που πήρε έκανε έναν περίεργο ήχο, πήγε το άλλαξε και πήρε ένα ίδιο που δούλευε μια χαρά.Απ'ότι θυμάμαι υποστήριζε πολλά είδη αρχείων και έκανε γύρω στα 50.Κατά τη γνώμη μου είναι λίγο ρίσκο αυτά...:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
γύρω στα 70-80 παίρνεις ένα σόνυ που τα έχει αυτά μέσα και είσαι και πιο σίγουρος (τέτοιο πήρα κι εγώ)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

emufear

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο emufear αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,730 μηνύματα.
λινκ μι πλιζ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dare-Devil

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Πάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 906 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από emufear:
Δεν έχω πολλά, αλλά υπάρχουν και με 30-40 ευρώ..

Κατω απο 60 ευρω μην δωσεις για dvd player.Πρεπει να ξερεις οτι τα φτηνα και μη επωνυμα εχουν συνηθως προβληματα συμβατοτητας.Σου προτεινω να παρεις κανενα sony
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

emufear

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο emufear αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,730 μηνύματα.
Συμφωνώ και περιμένω linkάκι :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dare-Devil

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Πάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 906 μηνύματα.

emufear

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο emufear αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,730 μηνύματα.
Δεν βλέπω xvid και subs...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
μια βόλτα στην ηλεκτρονική της γειτονιάς σου θα σε πείσει...:D:D

μην ακούς τον πωλητή, μλκιες λέει :P:P:D πάρτο αγκαλιά και εξετασέ το μοναχούλης σου:D

ψ. αντε πάω να δω τι μάρκα έχω πάρει και έρχομαι για εντιτ

εντιτ. sony DVP-NS52P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top