euPod: Απορίες

Insomniac

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Insomniac αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 876 μηνύματα.
Μεχρι πριν κανω την τελευταια αναβαθμιση προχθες στο iPod μου (3.1.1 ), χρησιμοποιουσα μια πολυ χρησιμη (για μενα τουλαχιστον) ρυθμιση μεσω του euPod (1.6.593) η οποια αλλαζε την μπαρα της μπαταριας σε τριψηφιο νουμερο, ωστε να ξερεις με πολυ μεγαλυτερη ακριβεια ποση μπαταρια σου μενει. Μετα την αναβαθμιση, οπως ηταν λογικο, δεν υπαρχει αυτη η ¨"λειτουργια", αλλα τωρ που προσπαθησα να την ξανα"εγκαταστησω" δεν δουλεψε. Ξερει κανεις αν μπορει να γινει το ιδιο ή κατι αναλογο με αλλο προγραμμα/ τροπο; :redface: :D Thanks!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Τι ακριβως προσφερει το euPοd; Αν βαλεις eupod μετα μπορεις να γυρισεις στο firmware της apple;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Insomniac

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Insomniac αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 876 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Exposed_Bone:
Τι ακριβως προσφερει το euPοd; Αν βαλεις eupod μετα μπορεις να γυρισεις στο firmware της apple;

1. Ο emufear αναφερεται στο επισημο update της apple για το iPod, οχι στο euPod. Οποτε μπορεις να ξανακανεις join τα θεματα, μιας και ο τιτλος δεν ταιριαζει στην πραγματικοτητα με το περιεχομενο των posts. :D

2. euPod, εχει τις εξης λειτουργιες:

* Αυξανει την ενταση του ηχου στο iPod, μεχρι και 100%
* Κανει την μετατροπη που ανεφερα στην εμφανιση της μπαταριας απο μπαρα σε νουμερα και τουμπαλιν.
* Εχει μια αλλη λειτουργια για normalization της εντασης των τραγουδιων ωστε να εχουν ολα την ιδια.
* Κραταει backup των Playlist σου σε ενα αρχειο στον υπολογιστη.
(αυτα απο ο,τι θυμαμαι)

Εχε υποψιν σου οτι εγω εχω δοκιμασει μονο τα δυο πρωτα, και με την προηγουμενη εκδοση firmware στο iPod λειτουργουσαν και τα δυο πολυ καλα. Τωρα λειτουργει μονο το πρωτο σε μενα. Α και δεν σου περναει καινουργιο firmware το προγραμμα οποτε δεν εχεις προβλημα. μονο καποιες ρυθμισεις αλλαζει. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Insomniac:
1. Ο emufear αναφερεται στο επισημο update της apple για το iPod, οχι στο euPod. Οποτε μπορεις να ξανακανεις join τα θεματα, μιας και ο τιτλος δεν ταιριαζει στην πραγματικοτητα με το περιεχομενο των posts. :D
Εμμ δεν μπορω να καταλαβω για πιο πραγμα μιλας ... :P:P:P:P:P:devil::teasing::tongue::bleh::bleh::bleh::bleh::smoke:

Αρχική Δημοσίευση από Insomniac:
Εχε υποψιν σου οτι εγω εχω δοκιμασει μονο τα δυο πρωτα, και με την προηγουμενη εκδοση firmware στο iPod λειτουργουσαν και τα δυο πολυ καλα. Τωρα λειτουργει μονο το πρωτο σε μενα. Α και δεν σου περναει καινουργιο firmware το προγραμμα οποτε δεν εχεις προβλημα. μονο καποιες ρυθμισεις αλλαζει. :)
Α οκ ... θα το δοκιμασω τοτε :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top