Τι κάνετε όταν έχετε τα νεύρα σας;

Rempeskes

Επιφανές μέλος

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Hair stylist. Έχει γράψει 8,045 μηνύματα.
Χμμ..

Λύνω ασκήσεις.

Να φροντίζεις να σε θυμώνουν όταν έχεις εξεταστική. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

D_G

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,938 μηνύματα.
Αν έχω τη δυνατότητα πηγαίνω σε ένα παραθαλάσσιο μέρος, από Πειραιά, Ζέα, Πειραϊκή, ή Μ. Πεύκο, Ελευσίνα και συνήθως η θάλασσα επιδρά ηρεμιστικά επάνω μου και μου φτιάχνει τη διάθεση
Σε άλλη περίπτωση προσπαθώ να μην ξεσπάσω σε κάποιο άλλο άτομο και έχω τύψεις μετά, αλλά μπορεί να έχω πονοκέφαλο μέχρι το βράδυ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rempeskes

Επιφανές μέλος

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Hair stylist. Έχει γράψει 8,045 μηνύματα.
Πώς ξεσπάτε όταν δεν είστε καλά;

Μπαίνω στο νετ και απαντάω σε φόρουμ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_daemon_

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,537 μηνύματα.
Μπαίνω στο νετ και απαντάω σε φόρουμ.

Έτσι εξηγούνται λοιπόν τα....2.696 μηνύματα :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lorien

Περιβόητο μέλος

Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Πώς ξεσπάτε όταν δεν είστε καλά;

..εντονα και ενιοτε και εκει που δεν πρεπει..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rempeskes

Επιφανές μέλος

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Hair stylist. Έχει γράψει 8,045 μηνύματα.
τσι εξηγούνται λοιπόν τα....2.696 μηνύματα

Mπαααα, δεν θα το 'λεγα...


μονο τα 2690, αυτα που είναι πιο προσβλητικά.



Εναλλακτικά, σκαλίζω τις πετούνιες στην πισω αυλή.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vicki

Νεοφερμένος

Η Vicki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών. Έχει γράψει 55 μηνύματα.
Να φροντίζεις να σε θυμώνουν όταν έχεις εξεταστική. :P

Δεν πιάνει τότε.. :hmm:

Βασικά, όχι, δεν είναι αυτό. Απλά, όταν έχω εξεταστική αποφεύγω πηγές νεύρων. Δε μου είναι και δύσκολο άλλωστε. Αλλά ίσως να είναι ένας καλός τρόπος να αρχίσω να λύνω καμιά άσκηση (με πρακτική χρησιμότητα) επιτέλους! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
χουχουλιαζω στο κρεβατακι μου , κουκουλωνομαι ολοκληρη με την κουβερτα κ κλαιω!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,964 μηνύματα.
Πλέον... πίνω ουίσκυ κι ακούω σκυλάδικα, έστω και μόνος μου! Πέφτω μετά ξερός για ύπνο και την επόμενη μέρα είμαι καλύτερα (συνήθως) :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Κάνω καμιά εργασία για τη σχολή. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Noisette

Περιβόητο μέλος

Η Φωτεινός Θάλαμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συντάκτης και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 4,754 μηνύματα.
Δεν ξεσπάω...συνήθως!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rea

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Rea αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 223 μηνύματα.
Κάνω προπόνηση tkd ή παίζω πιάνο... Εντελώς αντίθετα αλλά τι να κάνουμε... Ή απλά βάζω μουσική και περιμένω να γίνω καλύτερα....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BYG123

Νεοφερμένος

Ο BYG123 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών. Έχει γράψει 65 μηνύματα.
Συνηθως επειδη ειμαι τριτη λυκειου και την μιση μερα δηλαδη οταν δν κοιμαμαι η ειμαι σπιτι ειμαι θολωμενος περνω να βιβλια και τα κοπαναω στους τοιχους η βαραω καμια την ντουλαπα ειναι και τεραστια χαμπαρι δεν παιρνει αλλεσ εποχες επερνα το μηχανακι και εκανα καμια ωρα βολτα και γυρνουσα σπιτι και ειμουν ενταξει αλλα δεν συμφερε καιει πολυ βενζινη το ατιμο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lost_Prophet

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Lost_Prophet αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 170 μηνύματα.
Θέλω να τα σπάσω όλα!!! Αλλά τελικώς κρατιέμαι. :whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Μαλλον σε ανθρωπους. Τους προσβαλω και τους θιγω χωρις να φταινε =/ [φιλοι, αδερφια, γονεις:P]
Αλλες φορες απλα τα κραταω μεσα μου και ξεσπαω μια και καλη αλλη μερα.:devil:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pure_Seduction

Επιφανές μέλος

Ο Pure_Seduction αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,834 μηνύματα.
Μαλλον σε ανθρωπους. Τους προσβαλω και τους θιγω χωρις να φταινε =/ [φιλοι, αδερφια, γονεις:P]
Αλλες φορες απλα τα κραταω μεσα μου και ξεσπαω μια και καλη αλλη μερα.:devil:
μια απο τα ιδια,ξεσπαω στους δικους μου:redface:
χωρις να φταινε αλλα παντα δεχνουν κατανοηση
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iwannak

Νεοφερμένος

Η Ιωαννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 42 μηνύματα.
προσπαθω να μν εκραγω αλλα καποιες φορεσ δεν γινεται:/: οποτε σπαω πραγματα βριζω κ φοναζω...κ ηρεμω..:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kate! =]

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η kate! =] αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 367 μηνύματα.
λοιπον εγω πεταω συνεχεια κακιες προς ολους, ακουω μουσικη μπας και μου περασουν τα νευρα-αλλα συνηθως δεν πιανει- η παω μια βολτα μονη μου και καπνιζω.
εσεις τι κανετε?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eileen

Τιμώμενο Μέλος

Η Athena (1/3 ΜΕΤΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,414 μηνύματα.
Βρίζω στα αγγλικά και διοχετεύω όλο το θυμό μου εκεί! Μετά χρησιμοποιώ την θαλπωρή του μαξιλαρακίου μου και ξυπνάω φρέσκια φρέσκια με πολύ καλή διάθεση!!! :D
Πάντως έχω σκληραγωγηθεί ιδιαίτερα!! Τώρα χρειάζεται να καταβάλει κάποιος προσπάθεια για να με νευριάσει!! Η μαμά μου είναι περήφανη για εμένα..:D:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tulip

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η philippa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 235 μηνύματα.
Κλαίω με τα μούτρα στο μαξιλάρι :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 4 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top