Τι κάνετε όταν έχετε τα νεύρα σας;

weak and powerless

Διάσημο μέλος

Ο weak and powerless αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ.. Έχει γράψει 3,375 μηνύματα.
καυτό μαύρο μέταλλο :P.

κι εγώ τα ίδια όσον αφορά τη μουσική. άμα τα χω πάρει βάζω κάνα καφριλίκι και ισιώνω :D.

ψ. άμα έχω νεύρα και ακούσω κλασσική παίζει και να πάρω κάνα αλυσοπρίονο, τσιτώνομαι πολύ :mad:.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

drunk

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Γκίκω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 44 ετών. Έχει γράψει 318 μηνύματα.
όταν ξέρω τί μου φτέει καταστρώνω σχέδιο δράσης για την εξουδετέρωση του ( εχμ...σ'αυτό περιλαμβάνονται και σχέδια δολοφονίας ενίοτε :P)
όταν πάλι δε ξέρω τί μου φτέει(όταν δηλαδή μου φτένε όλα και τίποτα μαζί) κλείνομαι στη σπηλιά μου ,μιζεριάζω για κανένα δυο μέρες,χωρίς να βλέπω άνθρωπο,και ως δια μαγείας εξαφανίζονται όλα μετά(κάτι σαν το τόπι που μόλις πιάσει πάτο ανεβαίνει από μόνο του)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

High_Voltage

Νεοφερμένος

Η High_Voltage αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 102 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από plain:
όταν ξέρω τί μου φτέει καταστρώνω σχέδιο δράσης για την εξουδετέρωση του ( εχμ...σ'αυτό περιλαμβάνονται και σχέδια δολοφονίας ενίοτε :P)

καλη ώρα σήμερα! ξερω εγώ τι μου φταίει ή μάλλον ποιος! Και μου έρχεται να του πετάξω κανα βαρακι στο κεφάλι απο αποσταση ασφαλείας!!! ααρργγκκκχχχ! πούναι οι γ@μημeν0ι οι slayer?:mpinelik: :wall: :kill: :knife: :mad17:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikita13

Διάσημο μέλος

Η nikita13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών. Έχει γράψει 2,471 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από High_Voltage:
καλη ώρα σήμερα! ξερω εγώ τι μου φταίει ή μάλλον ποιος! Και μου έρχεται να του πετάξω κανα βαρακι στο κεφάλι απο αποσταση ασφαλείας!!! ααρργγκκκχχχ! πούναι οι γ@μημeν0ι οι slayer?:mpinelik: :wall: :kill: :knife: :mad17:
Τι έπαθες καλέ???:confused::confused:
Πρόσεχε μην πάθεις τίποτα βρε ηρέμησε η ζωή είναι ωραία!!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Djinn

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,513 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από High_Voltage:
καλη ώρα σήμερα! ξερω εγώ τι μου φταίει ή μάλλον ποιος! Και μου έρχεται να του πετάξω κανα βαρακι στο κεφάλι απο αποσταση ασφαλείας!!! ααρργγκκκχχχ! πούναι οι γ@μημeν0ι οι slayer?:mpinelik: :wall: :kill: :knife: :mad17:

Tι βαρακι;:hmm:
Για να εισαι εντεκα η ωρα περιπου gym χλωμο το κοβω...:P
Ελα,παμε βαθιες αναπνοες....;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

High_Voltage

Νεοφερμένος

Η High_Voltage αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 102 μηνύματα.
Ελα μου ντε MArio και nikita!

H ζωη είναι ωραία αλλα τα έχει με άλλον ετσι δε λένε? :p

Το βαραρακι του γυμναστηρίου είναι ασφαλες για να το πετάξεις απο μακρυα στο κεφάλι ενός άσου στο kickboxing αρκεί να τον πετύχει! :lol:

Ok ηρέμησα απο χθές το βράδυ... ουφ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Jason93

Δραστήριο μέλος

Ο Ιάσων αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 624 μηνύματα.
Εγώ μερικές φορές ξεσπάω στον αδερφό μου.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

TAZ250

Νεοφερμένος

Η TAZ250 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών. Έχει γράψει 48 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Vkey:
Μμμμ...τι κάνω...Βρίζω αλλά πάρα πολύ...σαν νταλικέρης :redface: Αν ακόμα δεν ηρεμίσω συνεχίζω να βρίζω κλαίγοντας...και αν ακομα δεν σταματήσω...ε...τότε βάζω και ένα σίδερο....όντως το τελευταίο παράλογο...αλλά και στο σίδερο ξεδίνω! 8)

και εγω τα κάνω αυτά αλλα ΟΧΙ το σίδερο. εγω θα τσαντιστώ περισσότερο αν σιδερώσω. παω βολτα όμως (όποτε μπορώ). ή πειραζω την bunny:P :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

adespoto

Περιβόητο μέλος

Η adespoto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών, επαγγέλεται Εκπαιδευτικός και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 5,603 μηνύματα.
Αναλόγως.... Συνήθως βάζω τα κλάματα ή όταν φταίει κάποιος του φωνάζω και μετά βάζω τα κλάματα... :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hunter

Περιβόητο μέλος

Ο Θοδωρής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 53 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 6,241 μηνύματα.
εγω παω σε σωλιναδικο, αλλο πραμα το νικελ λεμε :P

και αλλες φορες γραφω κατι σαν και αυτο εδω https://www.sachat.net/blogs/?p=22 η αυτο (ειχα πολλα νευρα) https://www.sachat.net/blogs/?p=13
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

zxr

Νεοφερμένος

Ο zxr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 96 μηνύματα.
Πηγαίνω για τρέξιμο. Μετά από 25 με 30 χιλιόμετρα όλα είναι υπέροχα! :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

crazyhelen

Διάσημο μέλος

Η crazyhelen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,771 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από zxr:
Πηγαίνω για τρέξιμο. Μετά από 25 με 30 χιλιόμετρα όλα είναι υπέροχα! :clapup:

Το θεωρώ το καλύτερο ξέσπασμα ever! Άσε που συνδιάζει ξέσπασμα νεύρων και γυμναστική!!!! Super!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

zxr

Νεοφερμένος

Ο zxr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 96 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από crazyhelen:
Το θεωρώ το καλύτερο ξέσπασμα ever! Άσε που συνδιάζει ξέσπασμα νεύρων και γυμναστική!!!! Super!

Άσε που το συνδυάζω και με την προπόνησή μου (μαραθώνιος). Με ένα σμπάρο δυο τρυγόνια!!! :D :D :P :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tserno

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 41 ετών. Έχει γράψει 803 μηνύματα.
Δεν θελω να μου μιλανε γιατι με εκνευριζουν....
Γενικα δεν φωναζω δεν δεν δεν και μενει μεσα μου μεχρι να ηρεμησω αλλωστε οποως εχω αναφερει καπου αλλου ξεπερναω τα νευρα μου γρηγορα...
Βεβαια δεν θελει κανενας να με εκνευρισει πραγματικα.......γιατι 2 φορες εγινε......και καταλαβανε τι εστι βερυκοκο.......:mad:

Αμα εχω νεύρα γιατι απλα μου φταινε ολα η το βουλωνω και δεν δειχνω τπτ η παω κανα γυμναστηριο και την πληρωνει ο σακος:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tserno

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 41 ετών. Έχει γράψει 803 μηνύματα.
Α ξεχασα....διαβαστε αυτο που λεει Η "φραση" μου και θα με καταλαβετε:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

panathas

Νεοφερμένος

Ο Μαριος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 83 μηνύματα.
Εγώ σπάνια ξεσπάω και όταν το κάνω μόνο ένα δάκρυ ρίχνω (όχι παραπάνω). Τα κρατάω μέσα μου μέχρι να τα ξεχάσω (ποτέ δεν τα ξεχνάω).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
Αχ δυστυχώς κι εγώτα κρατάω μέσα μου και δεν τα ξεχνάω
αλλά είναι ψυχοφθόρο:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stupid bitch

Πολύ δραστήριο μέλος

Η stupid bitch αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,983 μηνύματα.
Κι εγώ -όπως και οι περισσότεροι από'δω όπως είδα..- τα κρατάω μέσα μου,προσπαθώ να μείνω τελείως μόνη μου -μην την πληρώσει τσάμπα και κανας χριστιανός που δεν φταίει..:redface:- και πάντα με συνοδεία καλής μουσικής,βυθίζομαι στις σκέψεις μου..γενικά μου περνάνε εύκολα τα νεύρα,αλλά συνήθως καταλήγω να μελαγχωλώ στο τέλος..:( 2 φορές στη ζωή μου μέχρι τώρα δεν τα κράτησα μέσα μου και ξέσπασα και τρέχαμε όλοι να κρυφτούμε μετά... :mpinelik: :kill:...:oops::baby:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giannisvitara

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο giannisvitara αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται CAD/CAM Designer και μας γράφει απο Λυκόβρυση (Αττική). Έχει γράψει 227 μηνύματα.
πως ξεσπάω? Συνήθως δεν ξεσπάω και με πιάνει το κεφάλι μου.Τώρα τελευταία πηγαίνω gym ,κάποιες φορές πολύ φαγητό(όχι δεν είμαι χοντρός):redface: και η ζωή συνεχίζεται:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Maggie

Περιβόητο μέλος

Η Maggie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 5,843 μηνύματα.
Όταν φρικάρετε για κάτι που μόλις ακούσατε ή είδατε,τι κάνετε? Γενικά όταν συγχίζεστε,στεναχωριέστε για κάτι,πολύ... Πολλοί κατεβάζουν 5-5 τις σοκολάτες :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 4 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top