Motorola V3 VS Motorola V360: Ποιο να πάρω;

evouli

Διάσημο μέλος

Η evouli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 3,396 μηνύματα.
ειμαι αναμεσα σε δυο κινητα και λιγο μπερδεμενη: κατ'αρχην και τα δυο ειναι motorola. το ενα ειναι το v3 το ροζακι και το αλλο το v360. εξωτερικα μου αρεσουν και τα δυο (η ομορφια πανω απ'ολα :P ) και σε λειτουργιες ειναι παρομοια. συνεπως θα ηθελα την προσωπικη σας εμπειρια απο καποιο απ'τα δυο (ή και τα δυο), τα + και τα - τους...για να δω κι εγω πού να καταληξω η γυναικα.. :P απο τεχνολογικους ορους δεν σκαμπαζω :redface: , το λεω εκ των προτερων... :whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,501 μηνύματα.
Λοιπόν καλό μου θέλεις να πάρεις κινητο. Ας εξετάσουμε παρέα τα εξής:

Βάρος: Το 360 είναι πιο βαρύ απ το ροζάκι κατά 9 γραμμάρια. 104 με 95

Οθόνες: Εσωτερικά ολόιδιες οθόνες έχουν 256 χιλιάδων χρωμάτων αλλά εξωτερικά το ροζάκι έχει μια οθόνη 4096 χρωμάτων εγχρωμη ενω το 360 έχει....άχρωμη!

Στα υπόλοιπα χαρακτηριστικά είναι 99% πανομοιότυπα ΑΛΛΑ το 360 παίρνει εξτρά καρτούλα μνήμης ενω το ροζάκι οχι. Αν θες την ταπεινή μου γνώμη, όσο ολιγαρκής και να είσαι στις φωτογραφίες και στα ringtones μια κάρτα θα τη χρειαστεις.

Μην ξεχάσω να αναφέρω οτι έχει και mp3/aac player το 360 μέσα -ενω και τα 2 δέχονται το mp3 ως ringtone- (με την καρτούλα μνήμης που σου έλεγα οτι παίρνει το 360, βάζεις 20 τραγούδια στην κάρτα μνήμης, ενα σετάκι ακουστικά και το κάνεις και walkman) και τέλος το 360 έχει καλύτερη μπαταρία (κατα μισή ώρα σε σχέση με το ροζάκι. Για χρόνους ομιλίας πάντα.)

Εγω θα πήγαινα χαλαρά για το 360 αν ήμουν εσυ. Θεωρώ όμως ανεπίτρεπτο δυο κινητά σαν αυτά να μην έχουν υπέρυθρες. (θα μου πεις καταργούνται σιγά σιγά αλλά.....)



Ελπίζω να βοήθησα και καλωσήρθες στο στέκι.:)

ΥΓ: Δεν τα εχω τα κινητά, απλά είδα τα χαρακτηριστικά τους και λεω τη γνώμη μου. 360 με χίλια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Djinn

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,513 μηνύματα.
Λοιπον τα δυο κινητα οσο μοιαζουν μεταξυ τους τοσο διαφορετικα ειναι..
Και τι εννοω.
Εσωτερικα οσον αφορα software και γενικοτερες λειτουργειες δεν θα συναντησεις τρανταχτες λειτουργικες διαφορες.
Το μεγαλο πλεονεκτημα του v360 απεναντι στο v3 ειναι η επεκτσιμη μνημη με καρτες microSD (TransFlash).(Στην αγορα ευκολα μπορεις να βρεις μεχρι 512)
Η camera του V360 ειναι και αυτη τυπου VGA (μεγιστη αναλυση 640Χ480 pixels),βγαζει φωτογραφιες ιδου επιπεδου πανω κατω με το V3.
Aπλως τραβαει video, κατι που δεν μπορει να κανει το v3.
(αν και δεν

Oσον αφορα τις οθονες η απεικονηση των χρωματων ειναι πολυ καλη (τα 262.000 χρωματα προσωπικα δεν μου λενε τιποτα.
Αντε ισως να κανουν λιγο "πιο ζεστη" την ολη απεικονηση χρωματων και να ταλαιπωρουν τους πεξεργαστες των κινητων.*ειδικα οταν μιλαμε για smartphone*.
Σημασια εχουν τα pixel οπου και στα δυο κινητα ειναι 176Χ220.(οριζοντια και καθετα)
Σε αυτον τον τομεα και τα δυο κινητα εχει γινει η ιδια καλη δουλεια,καθως τα pixel ειναι μικρα στο μεγεθος τους οποτε η εικονα πανω στην οθονη του κινητου ειναι με μεγαλυτερη λεπτομερεια.
Γενικα και τα δυο κινητα φορανε απο τις καλλιτερες Thin Film Transistor οθονες.(εαν θυμαμαι καλα τους τις εχει κατασκευασει η sharp...αλλα δεν παιρνω και ορκο...)
Αυτο σημαινει οτι σε εξωτερικο περιβαλλον (με εντονο φως), παραμενουν ευαναγνωστες.
Ακομα εχουν και μεγαλη γωνια, αντανακλασης.(ακομα και αν τις κοιταξεις απο γωνια δεν χανειςται ευκολα την απεικονηση τους.)

Το μειονεκτημα το μεγαλο του v3 ειναι η ελειπεστατη μνημη του.
5.5 MB για χρηση στον χρηστη ειναι οπως και να το δεις λιγα...
Εαν ας πουμε βγαζεις VGA φωτογραφιες που η καθε μιας εχει "βαρος" 70ΚΒ τοτε μιλαμε οτι με 60-70 φωτο θα γεμιζει το κινητο.(Στο περιπου ολοι αυτοι οι αριθμοι ετσι;:) )
χωρις φυσικα να υπολογιζουμε java games, ηχους κλησεων που μπορει να εχεις αποθηκευσει κτλ κτλ.

Εκει ειναι που κερδιζει το v360 με τις microSD kαρτουλες που παιρνει.;)
Και τα δυο εχουν μεγαλο τηλεφωνικο καταλογο 1000 ονοματων πολλαπλων πεδιων και τα δυο εχουν BlueTooth 1.2 και στα δυο απουσιαζουn oi iRDA (υπερηθρες)

Η επικοινωνια και των δυο με το pc μπορει να γινει ειτε με BT ειτε με mini USB καλωδιο.
Οποτε εαν τις οποιες φωτογραφιες που τραβας σκοπευεις να τις ξεφορτωνεις "τακτικα" στο pc τοτε τα 5.5MB μνημης του V3 δεν πρεπει να σε ενοχλουν.(Εαν δεν θες να ακους και ΜP3 φυσικα)

Εδω ομως ερχεται το μεγαλο πλεονεκτημα του V3....και αυτο φυσικα δεν ειναι αλλο απο το hardware του και την δουλεια που εγινε σε αυτο...
Ειναι με λιγα λογια εαν οχι η καλλιτερη που εχω συναντησει μεχρι τωρα, απο τις καλλιτερες!(και εχω δει παρα πολλες συσκευες.;) )
Τα πλαστικα απουσιαζουν απο ολη επιφανεια (αλλα και γενικοτερα) και την θεση τους εχει παρει το μεταλλο.
Mεταλλικα κραματα αλουμιναου και τιταναου καλυπτουν εξ' ολοκληρου την συσκευη δινοντας της μια απιστευτη αισθηση στο χερι, και ταυτοχρονα κανοντας την πολυ πιο ανθεκτικη σε γρατζουνιες αλλα και φυσικα αδυνατο το να ξεθωριασει το χρωμα της.
Ειναι ειλικρινα τρομερη η κατασκευη της,και αν και πολυ λεπτο σε παχος το κινητο, σου δινει την εντυπωση μιαςς πολυ στιβαρης κατασκευης!
"Τριξηματα" και ξεθωριασματα,απλως τα ξεχνας.;)
Να πω ακομα οτι και στα συο κινητα εχει γινει πολυ καλη δουλεια στο πληκτρολογιο.
Του v3 ειναι απλως υπεροχο και εντελως επιπεδο με το "πατωμα" του.Δηλαδη εαν το κοιταξεις απο το πλαι ειναι εντελως επιπεδο.
Του V360 ειναι ενα "συμβατικο" πληκτρολογιο, αλλα με καλη ανταποκριση πληκτρων και φιλικο στον χρηστη.
Μιας και εισαι γυναικα σε κανενα δεν θα εχεις προβλημα με τα πληκτρα.Για το αν ειναι κοντα το ενα με το αλλο ή οχι.
Προσωπικα την καλλιτερη αισθηση μου την αφησε το πληκτρολογιο του v3...:redface:
Η μπαταρια των δυο κινητων ειναι πανω κατω η ιδια στους χρονους που κραταει.
Στο V3 ειναι Li-Ion 680 mAh ενω στο V360 ειναι Li-Ion 810 mAh.
οι παραπανω τιμες της μπαταριας μεταφραζονται στο οτι και τα δυο εχουν πανω κατω τις ιδιες μερες "αντοχη".(Αναλογα την χρηση...3 με 4...ισως πιο πανω ισως λιγο πιο κατω.)
Εαν δεν κανω λαθος ομως το V360 πρεπει στο πακτο του να εχει και μια πιο μεγαλη μπαταρια που ειναι της ταξης των Li-Ion 1010 mAh και ανεβαζει ακομα πιο πολυ την "αντοχη" του κινητου,αλλα και το βαρος του.

Με λιγα λογια, το v3 προκειται για ενα καθαρα fashiοn phone το οποιο δεν θα το βαρεθεις ευκολα μιας και μιλαμε για κοσμημα.
Το v360 φαινεται πιο ολοκληρομενο σε δυνατοτητες κι αυτο χαρη στην επεκτασιμη μνημη του.Τα υλικα κατασκευης του ειναι καλα, αλλα κατωτερα του V3.
Οπως και να εχει εαν δεν σε ενοχλει η μικρη μνημη για φωτογραφιες και MP3 του V3,αποτελει ενα πανεμορφο κινητο που σιγουρα θα το ερωτευτεις.
Τραβαει τα βλεματα και το πολυ λεπτο παχος του αλλα και η κατασκευη του αφηνει μοναδικη αισθηση.
Το V360 ειναι οπως ειπα λιγο πληρεστερο. αλλα σχεδιαστικα και οσον αφορα το hardware μια συνηθισμενη συσκευη.;)
Το V3 το παιρνεις καθαρα και μονο για τα εξωτερικα του χαρισματα.
Ειναι σαν να ζητας απο ενα μοντελο με τελειο κορμι να σου μιλησει για κβαντικη φυσικη...λιγο αδυνατον ε; :P ;)
Αυτα απο εμενα.:D


P.S.-Να σημειωσω οτι στο V3 ενω η ακυστικη του ειναι πολυ καλη και δυνατη, η δονηση του ειναι..."μετρια".
Κι αυτο εξηγειται λογο του form factor του.(λογο της κατασκευης του δηλαδη.Το οτι ειναι πολυ λεπτο π.χ.)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Γιάννης

Περιβόητο μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 4,851 μηνύματα.
Εγώ έχω το v360 και μου έχει δημιουργήσει κάποια προβλήματα. Το ετοιμάζω να τους το φέρω στο κεφάλι, απο ότι άκουσα απο ένα φίλο που δουλέυει σε κατάστημα κινητής γενικά οι τελευταίες παρτίδες είναι προβληματικές.
Ψάχτο λίγο να δεις αν όντως ισχύει κάτι τέτοιο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,501 μηνύματα.
Επίσης να σημειώσουμε οτι έχει δικαίωμα σε οποιοδήποτε κατάστημα να ζητήσει να δοκιμάσει τις συσκευές εκτενώς η κοπέλα πριν αγοράσει! (πχ. Πλαίσιο που έχει κάθε συσκευή ενεργή προς δοκιμή, με το σοβαρό χαρακτηριστικό που διακρίνει ενα κατάστημα, πως αυτή τη συσκευή την έχει ΜΟΝΟ για δοκιμή και δεν την πουλάει μετά σε κάποιον άμοιρο όπως συνηθίζεται σε κάποιες γνωστές αλυσίδες καταστημάτων.)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Djinn

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,513 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Γιάννης:
Εγώ έχω το v360 και μου έχει δημιουργήσει κάποια προβλήματα. Το ετοιμάζω να τους το φέρω στο κεφάλι, απο ότι άκουσα απο ένα φίλο που δουλέυει σε κατάστημα κινητής γενικά οι τελευταίες παρτίδες είναι προβληματικές.
Ψάχτο λίγο να δεις αν όντως ισχύει κάτι τέτοιο!

Aυτο το ειχε ξανακανει κατα καιρους η MOTO...:( :mad:
Παρτιδες δηλαδη να βγαζουν προβληματα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
@exposed bone
εχω βαρεθει να ασχολουμε με εσενα ... :mad: :mad: ... ετσι και ξανα κανεις off-topic θα σε κανω ban :mad: τελευταια προειδοποιηση ειναι αυτή :mad:




Μην με παρεξηγείτε, είμαι διχασμένη προσωπικότητα. :/:



Off topic link:
https://www.e-steki.com/forum/showthread.php?t=2623
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dare-Devil

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Πάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 906 μηνύματα.
Να πάρεις το 360.Ειναι καλυτερο σαν κινητο τηλεφωνο συμφωνα με το post του Valder.Στα συγχρονα κινητα η θυρα για καρτα επεκτασης μνημης τουλαχιστον για μενα κρινεται απαραιτητη!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
αν καποιον δεν το ενδιαφερουν τοσο τα mp3 και δεν τον νοιαζει αν θα εχει 500φωτογραφίες τότε δεν είναι χρειάζεται η κάρτη μνήμης
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Djinn

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,513 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Dare-Devil:
Να πάρεις το 360.Ειναι καλυτερο σαν κινητο τηλεφωνο συμφωνα με το post του Valder.Στα συγχρονα κινητα η θυρα για καρτα επεκτασης μνημης τουλαχιστον για μενα κρινεται απαραιτητη!

"Καλλιτερο" δεν ειναι ακριβως μιας και γενικα στον τομεα hardware ειναι απλως "καλο" αλλα και τα bugs του λογισμικου του ειναι αρκετα...:(
Πληρεστερο ναι ειναι.;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
Μάριε πραγματικά με εκπλήσεις με τις γν'ωσεις σου στα κινητά και ο τρόπος που τα αναλύεις.
Εμένα πάντως με βοήθησες πολύ για την δική μου αγορά


Αν έλεγε το κινητό για τί ακριβώς το θέλει δεν θα ήταν πιο εύκολο να την βοηθήσουμε??:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Djinn

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,513 μηνύματα.
Σ'ευχαριστω πολυ λαγουδακι...:redface: :D
Σιγουρα, ομως εαν μας ελεγε εαν την ενδιαφερει ενα καθαρα fashion phone με ενα αλλο πληρεστερο αλλα πιο "συμβατικο" στο στυλ και στη εμφανιση,τοτε θα ηταν πιο ευκολο να της πουμε με σιγουρια.;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evouli

Διάσημο μέλος

Η evouli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 3,396 μηνύματα.
καλα μαριε εχω παθει πλακα!! :clapup: ευχαριστω πολυ για την διεξοδικη αναλυση... :) ευχαριστω και ολους τους υπολοιπους κατ'αρχην..
το κινητο μου λοιπον μην φανταστειτε οτι το θελω για κανενα σπουδαιο λογο.. τηλεφωνα και μηνυματα βασικα.. :P απο εκει και περα, φωτογραφιες και κανενα βιντεακι αν τυχει, αντε να περασω και κανενα τραγουδακι σαν ηχο κλησης.. αυτα τα ολιγα.. δεν πολυσκαμπαζω απο τεχνολογια οποτε αυτα ειναι τα βασικα που θα μπορουσα να κανω.. :whistle: :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Djinn

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,513 μηνύματα.
Τοτε πηγαινε για το v360...;)
Ναι μεν θα χασεις αυτη την "χλιδα" του V3 και την ποιοτηκοτατη κατασκευη του*, αλλα δεν θα αγχωθεις οσον αφορα ποσες φωτογραφιες να τραβηξεις,ποσα βιντεακια και ποσους ηχους κλησεων και MP3 να περασεις.;)




*οχι οτι το v360 δεν εχει καλη κατασκευη,:warn: Εχει στιβαρη κατασκευη για clamshell και δεν τριζει.
Απλως αλλο τα πλαστικα, (και μαλιστα τα πλαστικα του V360 ειναι σχετικα σκληρα και ακαπτα) και αλλο το κραμα αλουμινιου και τιτανιου.;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Εγω ομως προτεινω το V3. Απο την στιγμη που τα videακι και τα mp3 δεν την νοιαζουν φανταζομαι δεν θα την πειραζει να μην εχει μεγαλη συλλογη.

Μαριε πιστευω οτι για την evouli παιζει μεγαλυτερη σημασια η καλλιτερη ποιοητα κατασκευης μιας και οπως ειπε τα videακι και τα mp3 θα τα χρησιμοποιει ΑΝ τυχει :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Djinn

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,513 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Exposed_Bone:
Εγω ομως προτεινω το V3. Απο την στιγμη που τα videακι και τα mp3 δεν την νοιαζουν φανταζομαι δεν θα την πειραζει να μην εχει μεγαλη συλλογη.

Μαριε πιστευω οτι για την evouli παιζει μεγαλυτερη σημασια η καλλιτερη ποιοητα κατασκευης μιας και οπως ειπε τα videακι και τα mp3 θα τα χρησιμοποιει ΑΝ τυχει :)


Ε,καλα τοτε, δεν το συζηταμε παει κατευθειαν για το V3!;)
ετσι κι αλλιως οποιες φωτογραφιες τραβαει μπορει να τις περνει πολυ ευκολα στο pc.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Μario:
Ε,καλα τοτε, δεν το συζηταμε παει κατευθειαν για το V3!;)
ετσι κι αλλιως οποιες φωτογραφιες τραβαει μπορει να τις περνει πολυ ευκολα στο pc.

Ακριβως αυτό σκεφτόμουν και εγώ και ήμουν υπερ στο να παει στο V3 :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,501 μηνύματα.
Εγω παιδιά μου, τι να σας πω, 360 επιμένω και αυτό για τους εξής λόγους. Πριν 3 χρόνια ήμουν ανάμεσα στο Nokia 3650 και το Siemens S55. Έλεγα ας πάρω το δεύτερο. Πιο μούρη, πιο έτσι πιο αλλιώς. Πήρα το 3650 τελικά! Ξέρετε τι κατάλαβα; Οτι όσο μούρη και να ήταν το άλλο, πάντα θα ήθελα να κάνω κάτι παραπάνω, να τραβήξω κάτι παραπάνω, να ακούσω κάτι παραπάνω. Εφόσον μου άρεσαν εμφανισιακά και τα 2, διάλεξα αυτό με τις περισσότερες δυνατότητες. το 3650. Αυτή είναι η ανθρώπινη φύση. Δε θέλεις να αγοράζεις κάτι και να ξέρεις οτι φτάνεις σε ενα όριο. Θέλεις να επεκτείνεις αυτό που κατέχεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evouli

Διάσημο μέλος

Η evouli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 3,396 μηνύματα.
να ρωτησω και κατι ακομα? βασικα για τον Γιάννη είναι η ερώτηση που ειπε οτι του εβγαλε μερικα προβληματακια το 360... σαν τι προβληματακια δηλαδηςςςςςςς????? :hmm: μπορεις να γινεις λιγο πιο σαφης? :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Djinn

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,513 μηνύματα.
Valder σ'αυτο που λες προσωπικα που λες με βρισκεις απολυτα συμφωνο κι εγω ετσι το βλεπω, απλως υπαρχουν πολλοι που δεν τους ενδιαφερει απο σχεδον καθολου,εως καθολου αυτο το "κατι παραπανω"...
Το V3 το ειπαμε, ειναι ενα πουλ μουρ κινητο, με διαφορα - οσον αφορα το ποσο πληρες ειναι, αλλα το αγοραστικο κοινο που στοχευε η MOTO ηταν γι' αυτους που ηθελαν καθαρα ενα fashion κινητο χωρις πολλα πολλα.:|

Χαχα...μενρι να μας ερθει το καινουργιο το benq-siemens...το οποιο και ξυραφι ειναι και με πολλα επανω του!:clapup:


Code:
https://img.gsmarena.com/i/pics/benqsiemens/benqsiemens-ef81-02.jpg
:inlove:

εδω περισσοτερες...
https://www.gsmarena.com/benq_siemens_ef81-pictures-1412.php

Edit: Όχι εικόνες Ιταλέ, θα σε απαγχονίσω!:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top