Κριτικές για ρούχα και παπούτσια

Noisette

Περιβόητο μέλος

Η Φωτεινός Θάλαμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συντάκτης και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 4,754 μηνύματα.
ευχαριστωωωωωω πολυ πολυ!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Δεν είναι καθόλου έτσι. Αν τα δοκίμασες και το λες είναι γιατί μάλλον απέχουν από το στυλ σου και θεωρείς ότι δε σε κολακεύουν, αν πάλι απλά τα είδες σε άλλες ε οκ μπορεί να διάλεξαν λάθος ρούχο.
Έχουν και πιο στενά πάντως.

Ηρω μου, μιλησα ακριβως γι αυτο που ειδα.
Δεν τα εχω δοκιμασει ποτε, αλλα τετοιου ειδους ρουχα τα εχω δει σε κοπελες και φανταζαν πολυ ξενα πανω τους...αντι να τα φορανε, τις φορουσαν...Προσωπικα θεωρω οτι τα συγκεκριμενα ειναι "δυσκολα" ρουχα...
Με το στυλ μου δεν εχει να κανει, διοτι φοραω τα παντα, αρκει να ειναι της αισθητικης μου και να μη με φοραει
(το βασικοτερο). Οσο και εαν μου αρεσει καποιο ρουχο, οσο ιν και της μοδος και να ειναι, εαν π.χ. απο 1.65 με κανει να φαινομαι 1.50, θα προτιμησω να μην το δοκιμασω καν...
Ενιγουει, γουστα ειναι αυτα...:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Noisette

Περιβόητο μέλος

Η Φωτεινός Θάλαμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συντάκτης και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 4,754 μηνύματα.
Παιδιά τελικά μπήκα στο site για τα συγκεκριμένα ρουχαλάκια που τόσο πολύ μου άρεσαν αλλά διαπίστωσα κάτι...τα μεγέθη τους είναι μέχρι medium...Δηλαδή εμείς οι large τι θα κάνουμε?:/:
Αμάν αυτός ο ρατσισμός...!!!:mad:
Στο κάτω κάτω εκείνοι χάνουν...θα ήμουν καλή πελάτισσα...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

underwater

Περιβόητο μέλος

Η underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,343 μηνύματα.
Βασικά τα ρούχα τους είναι one-size. Εγώ, αν και φοράω medium σε φούστες, μπλούζες φοράω large και από την συγκεκριμένη μάρκα δεν έχει παίξει να μην μου κάνει κάτι. Οπότε αν είσαι large μην ανησυχείς. Μόνο σε περίπτωση που κάποια κοπέλα είναι κάμποσο στρουμπουλή (xl μέγεθος) δεν θα χωρέσει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Noisette

Περιβόητο μέλος

Η Φωτεινός Θάλαμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συντάκτης και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 4,754 μηνύματα.
εεε...λογικα δεν θα χωρεσω...κατω ειμαι xl σιγουρα...και πανω large...αναλογα και την φορμα του ρουχου...:(:(:cry_x::cry_x:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

roumana

Διάσημο μέλος

Η Εμμα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 51 ετών, επαγγέλεται Γονιός/Οικοκυρικά και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,923 μηνύματα.
Φέτος αναζητάμε χρώμα, ακόμα και το βράδυ.
Ευτυχώς ξεφεύγουμε από το καθιερωμένο Little Black Dress.
Εδω(BCBG Max Azria) τα φορέματα αγκαλιάζουν φυσικά το σώμα, με το υπέροχο θηλυκό κόψιμο, και το παιγνιδιάρικο ύφασμα τους (σατέν, υποθέτω), τα πέδιλα ομως είναι βαριά. (και επικίνδυνα :P).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Συνημμένα

  • BCBG Max Azria 1.jpg
    BCBG Max Azria 1.jpg
    35.2 KB · Εμφανίσεις: 222
  • BCBG Max Azria.jpg
    BCBG Max Azria.jpg
    35 KB · Εμφανίσεις: 256
  • 00160m.jpg
    00160m.jpg
    34.8 KB · Εμφανίσεις: 245

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερωφίλη

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Κομπάρσα βου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 1,648 μηνύματα.
Koυκλίστικα :inlove: :inlove:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kalypso

Περιβόητο μέλος

Η lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
φουλάρια :inlove:




 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xanp

Δραστήριο μέλος

Η Ξανθή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 43 ετών και επαγγέλεται IT. Έχει γράψει 668 μηνύματα.
ΚΑΛΥΨΩ το μοβ φουλάρι που είναι μόνο του είναι υπέροχο....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.


Top: You wonʼt be a cold hearted snake in this hot, hot, hot snake-skin textured! The top is classic sliding triangle but with gold diamond necktie pieces that top off the sexy serpent look!

Bottom: The bottom is a low-rise Brazilian with adjustable tie sides. It has matching gold diamond pieces at the hips and in the back.


φετος μου γυαλισε τουτο εδω το μαγιω...:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

roumana

Διάσημο μέλος

Η Εμμα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 51 ετών, επαγγέλεται Γονιός/Οικοκυρικά και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,923 μηνύματα.
φετος μου γυαλισε τουτο εδω το μαγιω...:redface:
Φανταστικό…
Από αύριο αρχίζω δίαιτα…:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Και τουτο δεν ειναι κακο...Αλλα νομιζω οτι το προηγουμενο ειναι καπως καλυτερο..ορ γουατ?!:worry:



Top: This suit is hot, hot, hot with its shiny faux leather finish! The top is a unique, fixed top made for maximum support with a gold rope ring at the center of the bust for even more glam!

Bottom: The bottom is a low-rise Brazilian that features an amazing gold rope chain piece on one hip and matching gold rope ring at center of the back!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

roumana

Διάσημο μέλος

Η Εμμα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 51 ετών, επαγγέλεται Γονιός/Οικοκυρικά και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,923 μηνύματα.
κοριτσια απολαυστε... Jimmy Choo
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Συνημμένα

  • 091SAMOAPAT_large_bk_Black.jpg
    091SAMOAPAT_large_bk_Black.jpg
    51.8 KB · Εμφανίσεις: 176
  • 091SAMOAPAT_large_cu_Black.jpg
    091SAMOAPAT_large_cu_Black.jpg
    64.7 KB · Εμφανίσεις: 163
  • 091SAMOAPAT_small_fr.jpg
    091SAMOAPAT_small_fr.jpg
    3.6 KB · Εμφανίσεις: 439
  • 091CLAUDIAMRC_large_bk_Brown.jpg
    091CLAUDIAMRC_large_bk_Brown.jpg
    43.4 KB · Εμφανίσεις: 167
  • CLAUDIAMRC_Jimmy Choo_Brown.jpg
    CLAUDIAMRC_Jimmy Choo_Brown.jpg
    66.3 KB · Εμφανίσεις: 166
  • 091CLAUDIAMRC_large_pro_Brown.jpg
    091CLAUDIAMRC_large_pro_Brown.jpg
    66.8 KB · Εμφανίσεις: 188

roumana

Διάσημο μέλος

Η Εμμα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 51 ετών, επαγγέλεται Γονιός/Οικοκυρικά και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,923 μηνύματα.
(δεν θελει να μεγαλωσει στο αλλο ποστ με τιποτα...:hmm:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Συνημμένα

  • 091SAMOAPAT_small_fr.jpg
    091SAMOAPAT_small_fr.jpg
    81.1 KB · Εμφανίσεις: 180

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Μου αρεσουν και τα δυο...:redface:
Ωραιο γουστο:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

soydelsur

Δραστήριο μέλος

Η soydelsur αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 573 μηνύματα.
δε νομιζω πως αυτα τα παπουτσια κολακευουν καμια γυναικα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.


Etro... :inlove:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Etro...αλλά αυτό το πράμα που καλύπτει το καλάμι..αρχαίο πολεμιστή μου θυμίζει.
Άντε να το εκλάβεις και ως προσομοίωση καλοκαιρινής μπότας, αλλά χαλάει την ωραία συνολική εικόνα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Αααααααα, έτρο κάτρο, εγώ το φόρεμα αγαπάω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top