Φράσεις απο χωρισμούς που σας σημάδεψαν

Rempeskes

Επιφανές μέλος

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Hair stylist. Έχει γράψει 8,045 μηνύματα.
Φράσεις απο χωρισμούς που σας σημάδεψαν

"Α, και μια νταλίκα μάζεψε το αμάξι σου"
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lorien

Περιβόητο μέλος

Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
" Τελικά δε πιανει και πολλα το αμαξι σου στο ebay"
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rempeskes

Επιφανές μέλος

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Hair stylist. Έχει γράψει 8,045 μηνύματα.
" Τελικά δε πιανει και πολλα το αμαξι σου στο ebay"

"Αλλά δεν πειράζει, το καλοπλήρωσε ο Λόριεν"
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cocopikos

Νεοφερμένος

Η cocopikos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 49 ετών. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
και τι γινεται οταν του το λες?:redface: γιατι εγω οχι απλα το ειπα ηξερα κ ποια ειναι κ ο μ@κ@κ@ς με εβγαζε τρελη!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kloyklos

Νεοφερμένος

Ο kloyklos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 66 μηνύματα.
Το κλασσικο αλλα ταυτοχρονα και πιο "ασχημο"
Σ'αγαπαω αλλα δεν μπορουμε να ειμαστε μαζι.
Ή σε αγαπαω αλλα πρεπει να χωρισουμε.

Σαν να μου λεει βουτηξα στην θαλασσα αλλα δεν ηθελα να βραχω.
Δεν υπαρχει πιο ασχημη διακιαολογια ή μαλλον ατακα.


it's better to lose a lover than to love a looser
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Το περίφημο: "Δεν ήθελα τα πράγματα να έρθουν έτσι."...

Αφού δεν ήθελες γιατί τα έφερες εκεί;:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Groovy

Νεοφερμένος

Η Groovy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15 μηνύματα.
Μου ειπε σ'αγαπω...κ μετα απο λιγες μερες μου λεει...''για πλακα το 'πα!''
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Μου ειπε σ'αγαπω...κ μετα απο λιγες μερες μου λεει...''για πλακα το 'πα!''
:blink:
Jesus!
Δε λες καλά που γλίτωσες;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tsipouro

Διάσημο μέλος

Ο Tsipouro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Κτηνίατρος και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 3,037 μηνύματα.
Μου ειπε σ'αγαπω...κ μετα απο λιγες μερες μου λεει...''για πλακα το 'πα!''
:eek:Έλεος... δεν υπάρχει αυτό...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

WhiteDrum

Διάσημο μέλος

Η Κατίγκω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Γιατρός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,786 μηνύματα.
ατάκα τρελή και αλλοπαρμένη! Ξέθαψα το τόπικ, μιας κ ήθελα να θάψω αυτή την ηλίθια ατάκα που θυμήθηκα...

Χωρίσαμε πολύ απλά, μετά από πολλά ντράβαλα και σούρτα-φέρτα 2,5 ετών και βάλε, με πολλά στραβοπατήματα κυρίως δικά του.. λέω μια μέρα -είχε προηγηθέι προετοιμασία εβδομάδων γι αυτό, δεν είαμι σκύλα- "θέλω να σου πω κάτι σοβαρό" αυτός : "ωχ, χωρίζουμε τελικά;" εγώ : "ναι ..*στρφ*" *στρφ= ήχος που κάνει το στριφτό τσιγάρο.

Ατάκα : "θα με αφήνεις να σε προσέχω ε;" εννοώντας φροντίζω , νοιάζομαι κτλ. γιεα ράητ, πιο πολλά πάρε-δώσε είχα μετέπειτα με τον Ντεηβ Μαστέην των Μέγκαντεθ παρά με τον τυπά "μίστερ νοιάζομαι".Γενικά τα μεγάλα λόγια έκτοτε με αηδιάζουν και καλώς ή κακώς έσβησα τα λίγα καλά και τα πολλά σάπια αυτής της σχέσης μια κ καλή απ το μυαλό μου και ησύχασα.

Το αστείο : όχι απλά δεν ίσχυε αυτό που είπε, αλλά όταν είχα επικοινωνήσει εγώ καμιά βδομάδα μετα μόνο που δεν με είχε βρίσει.

ουφ, clarity came
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Eμένα αυτό που μ' εκνευρίζει πιο πολύ απ' όλα είναι αυτό το "Δεν θα βρεις κανέναν άλλον να σ' αγαπήσει όσο εγώ και όταν το μετανιώσεις δεν θα είμαι εκεί" και τα παρεμφερή. Ώπα.. να χαλαρώσουμε λίγο. :devil:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

flyer

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο flyer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών. Έχει γράψει 179 μηνύματα.
-Ντριιιιιιιιιιιιιιιιν!
-Τι ντριιιιιιιιιιιιιν?
-Σχόλασες...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

liontas

Νεοφερμένος

Ο liontas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Ο χωρισμός ανέκαθεν ήταν μια δύσκολη διαδικασία.Νομίζω ότι είναι δύσκολο και για εκείνον/η που το ζητάει τελικά. Εκείνο που θέλω όμως να σημειώσω είναι ότι κάθε χωρισμός αποτελεί τελικά κι έναν μικρό θάνατο. Δεν έχει σημασία τι λέει ποιός αλλά τι κατάλαβε για σένα και τι κατάλαβε για τον ευατό του ο καθένας κατά τη διάρκεια της σχέσης. Αυτά...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fantasmenos

Τιμώμενο Μέλος

Η Διαταραγμένη Προσωπικότητα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Θεολόγος και μας γράφει απο Μαυροβούνιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,026 μηνύματα.
Ατάκα καλού μου φίλου. Ελπίζω να μην μου έχει πουλήσει φούμαρα ότι το σκέφτηκε μόνος του. Ομολογώ δεν θα είχα ποτέ τέτοια έμπνευση

Αυτή: Θέλω χρόνο
Αυτός: Και εγώ τι είμαι το καινούριο πακέτο της vodafone;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

e-sofia

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Σοφια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών, επαγγέλεται Designer και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 1,522 μηνύματα.
Μετά από ένα μήνα σχέσεις:
Αυτός: "Δεν μου βγαίνει" "ότι άλλο θέλεις εκτός από σχέση"
Αυτή: " και εγώ τι ήμουνα δοκιμαστικό μοντέλο;"
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
δεν αξιζες τα χιλιομετρα που εκανα για σενα καθε μερα...
εκανα μια αταξια με καποιον στις διακοπες κ το μαθε!!:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Speedy

Δραστήριο μέλος

Ο Speedy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αγρίνιο (Αιτωλοακαρνανία). Έχει γράψει 713 μηνύματα.
αυτή.. δεν το βλέπω με εμάς
εγω.. φταιω καθαρά εγώ?(ίσως οτι την πίεζα) η υπάρχει κάποιος άλλος παράγοντας?
αυτή... τι εννοείς άλλος παράγοντας?
εγω.. κάποιο άλλος ρε παιδί μου
αυτή.. άλλος??.. οχι.. οχι φυσικά.. απλά πιέστικα πολύ(να σου φέρω πιεσόμετρο τότε!!χαχα)
μετά απο λίγες μέρες μαθαίνω ότι είναι με άλλον..

Της το σπας το κεφάλι η δεν της το σπας?..
ευτυχως δν την γουσταρα και τρελα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
δεν αξιζες τα χιλιομετρα που εκανα για σενα καθε μερα...
εκανα μια αταξια με καποιον στις διακοπες κ το μαθε!!:(
Καλά σου είπε...:mad:


Τι αταξία;:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rempeskes

Επιφανές μέλος

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Hair stylist. Έχει γράψει 8,045 μηνύματα.
δεν αξιζες τα χιλιομετρα που εκανα για σενα καθε μερα...


Ταξιτζής που ήθελε γάμο; :confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

elef8eria

Νεοφερμένος

Η elef8eria αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
"Δεν με εχουν αγαπησει ποτε τοσο πολυ".."σε αγαπαω υπερβολικα και γι αυτο φευγω"

Δηλαδη τί επρεπε να κανω εγω??? Δεν μπορουσα να τον αφησω..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top