Piercings

Φωτηs

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Φωτηs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 54 ετών, επαγγέλεται Έμπορος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 192 μηνύματα.
Καλα βρε παιδια τι ευχαριστηση βρισκεται σε ολα αυτα να τρυπιεστε οπου βρειτε με βελονεs σκουλαρικια και τα συναφη: Αν το κανετε γιατι σαs αρεσει εχει καλοs αλλα αν το κανετε γιατι ετσι θα αισθανεστε πολυ προχο επιδεικνυοταs τα τριπημενα σημεια του σωματοs σαs στουs φιλουs σαs μονο και μονο για μαγκια και για να λενε τι trenty ατομο που ειστε, συγγνωμη αλλα ειναι σκετη χαζομαρα αυτο.Οι φιλοι σαs να σαs εκτιμησουν πρωτα για αυτο που ειστε και οχι για τα τρυπημενα σημεια του σωματοs σαs.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Το σκευτομαι να τρυπισω το αυτι μου (το αριστερο, στον λοβο, μια τρυπα μονο). Το σκευτομαι για τετιο η τετιο σκουλαρικι. Απο οτι ειδα ομως σε ενα σιτε μαγαζιου που πολαει σκουλαρικια, τα νουμερα που ειχαν εκει ειναι 1,2/1,6/2,0 Εγω θελω κατι σχετικα μεγαλο, χωρις να κατανταει streching, και της κοπελας μου νομιζω ειναι 1,6 (δεν ξερει και αυτη) και μου φαινετε πολυ λεπτο, ενω απο την αλλη ενας φιλος εχει 2 και μου φαινετε πολυ μεγαλο. Εκτος αυτου, δεν θελω να το εχω για παντα, και θα ηθελα να κλεισει καπια στιγμη οποτε το 2 δεν βολευει και απο αυτην την αποψη. Συν του οτι δεν υπαρχει περιπτωση να κανω τρυπα με πιστολακι και να αρχιζω σιγα-σιγα να την ανοιγω, θα κανω κατευθειαν με βελονα μια, οσο χρειαζετε για το σκουλαρικι, οποτε το 2 φανταζομαι θα ειναι πολυ επωδινο, και ισως και να μην εχει τοσο μεγαλη βελονα...

Κανενα tip ως προς αυτα; Επεισης τιψακια για τον προτο καιρο! Ποσο συχνα καθαρισμα, να το γυρναω καθολου η να το αφηνω υσιχο κλπ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Conceicao

Νεοφερμένος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 93 μηνύματα.
Εγω παλι σκεφτομαι να ανοιξω μια στο κατω χειλος στη μεση για να βαλω ενα λεπτο κρικακι.....Βεβαια,λογω στρατιωτικων σχολων που θελω να παω φοβαμαι μην υπαρχει προβλημα.....Έτσι σκέφτομαι να ανοίξω μια μονος μου μιας και δν ξερω πως θα τ παρουν οι γονεις μου....επισης ενας θειος μου που ειχε κανει τρυπα στο αφτι απο μονος του,τωρα δν φαινεται ουτε το παραμικρο σημαδακι.....Ποια ειναι η γνωμη σας??Θα πονεσει???Θα φαινεται πολυ η τρυπα??Για να καταλαβετε βαλω σκουλαρικι περιπου στο παχος του συνδετηρα.....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

WhiteDrum

Διάσημο μέλος

Η Κατίγκω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Γιατρός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,786 μηνύματα.
Επειδή τυγχάνει να έχω piercing εκεί, σε καμία περίπτωση μην το κάνεις μόνος σου! Δεν θα τα καταφέρεις και από τον πόνο θα δημιουργήσεις και καμία ουλή. Μια φίλη άφησε σημάδι εκεί, ενώ εγώ που δεν το φοράω και συχνά δεν φαίνεται παρά ένα πολύ μικρό σημαδάκι. Αλλά αν σκέφτεσαι και για στρατιωτικές σχολές, τζάμπα θα το κάνεις. Μην σου πω αν είσαι άτυχος και το πάρει κανα μάτι το σημαδι, τότε κόπηκες. Αυτοί πιάνονται από παντού. Σκέψου το πολύ καλά, δεν είναι και ό,τι πιο όμορφο στην τελική. Ο πόνος, αν πας σε επαγγελματία να το κάνει, δεν είναι σοβαρός όσο η φρίκη του να βλέπεις μια βελόνα σαν κολώνα της ΔΕΗ να περνάει μέσα απ το χείλος σου.Α, και οι καθημερινοί καθαρισμοί της στοματικής κοιλότητας με στοματικό διάλυμα και μια αλοιφή που θα σου δώσουν. Είναι μπελάς και θα το βαρεθείς σύντομα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Conceicao

Νεοφερμένος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 93 μηνύματα.
Δηλαδη φαινεται πολυ???Ακομα και αν ειναι τοσο λεπτο οσο λεμε??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

WhiteDrum

Διάσημο μέλος

Η Κατίγκω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Γιατρός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,786 μηνύματα.
Δεν είναι λεπτός ο συνδετήρας! (έχω βάλει δοκιμαστικά, ναι τόσο κάψιμο, αλλά ήταν εξεταστική και τον είχα αποστειρώσει κιόλας) Φαίνεται η τρούπα, κακά τα ψέματα! Ε νταξ, δεν θα έρθει κανείς κοντά στη μούρη σου για να το εξακριβώσει, αλλά φαίνεται.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Conceicao

Νεοφερμένος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 93 μηνύματα.
Τι εννοεις οταν λες οτι ειχες βαλει συνδετηρα???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

WhiteDrum

Διάσημο μέλος

Η Κατίγκω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Γιατρός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,786 μηνύματα.
Για πλάκα βρε :hehe: και το σκουλαρίκι που θα σου βάλουν εκεί είναι λίγο πιο παχύ το μικρότερο, να ξέρεις
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Conceicao

Νεοφερμένος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 93 μηνύματα.
Αχ ναι??Λες να τη βγαλω και εγω με συνδετηρα???Δν σου εβγαινε??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

WhiteDrum

Διάσημο μέλος

Η Κατίγκω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Γιατρός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,786 μηνύματα.
Αυτό είναι το θέμα βρε :hehe: ; Σου λέω θα το βαρεθείς σύντομα. Και πρέπει να το καθαρίζεις συχνά και να αποστειρώνεις τα σκουλαρίκια. Τρώω ώρα κάθε βράδυ για τα 9 περίπου piercing σε αυτιά. Είναι βαρετό και δεν έχει νόημα. Εκτός και αν το θέλεις πολύ για κάποιο λόγο, οπότε go on. αλλά να ξέρεις το σημαδάκι στο στόμα θα φαίνεται. Όσο για τον συνδετήρα, ούτε που να το σκεφτείς.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Conceicao

Νεοφερμένος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 93 μηνύματα.
Τωρα που μου εδωσες την ιδεα.....Ποιος με πιανει....χα χα χα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vicki

Νεοφερμένος

Η Vicki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών. Έχει γράψει 55 μηνύματα.
Έχω 3 + 4 στα αυτιά και στη μύτη.

Στους άντρες, μου αρέσει αρκετά στο φρύδι, αν ταιριάζει με την όλη εμφάνιση. Και με το αυτί δεν έχω ιδιαίτερο πρόβλημα, αν και προτιμώ να μην είναι στρασάκι..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gatouni8400

Δραστήριο μέλος

Η Χαρά Καλέ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Αισθητικός. Έχει γράψει 437 μηνύματα.
εγώ δεν εχω καθόλου..αλλά θα κάνω τώρα στα αυτάκια μου..δεν μου αρέσει πουθενά αλλού..το θεωρώ βλακεία να τρυπάει κάποιος το προσωπό του..κατα τη γνώμη μου!Τώρα στα αγόρια μου αρέσει στο φρύδι..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

manouela

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η μανουελα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Δημόσιος υπάλληλος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 211 μηνύματα.
Μου αρέσουν πολύ τα piercing και έχω και αρκετά. στο σύνολο έχω γύρω στα 10.. στη γλώσσα, στα αυτιά, στη μύτη και έχω και στη μέση. το αγόρι μου επίσης έχει αρκετά. για μένα δεν είναι φετίχ παρ όλο που έχω τοσα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Noisette

Περιβόητο μέλος

Η Φωτεινός Θάλαμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συντάκτης και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 4,754 μηνύματα.
Έχω 3+2 στα αυτιά και εδω και πολυ καιρο φλερταρω να κανω στην μυτη. Πρέπει να το παρω απόφαση και να παω να κανω. Μου αρέσουν πολύ τα piercings ωστόσο στους αντρες δεν μου αρεσει καθολου το "κλασικο-καγκουριστικο" στρασακι (τυπου ντυνομαι σαν Φλωρινιώτης) και όποιον δω τον απεχθανομαι αμεσως...χεχεχεχ

Οσο για την περιβοητη τρυπα στην γλωσσα δεν ενοχλει καθολου απο οσο ξερω...Μπορει να πονεσει αλλα δεν ενοχλει μετα...Ειναι αναλογα με τον ανθρωπο. :whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Φιλιον_Τερας

Διάσημο μέλος

Ο Φιλιον_Τερας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,031 μηνύματα.
piercing....μπλιαχ.(period)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

WhiteDrum

Διάσημο μέλος

Η Κατίγκω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Γιατρός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,786 μηνύματα.
Είναι θέμα αισθητικής και δεν πηγαίνουν σε όλους. Επίσης πολλοί έχουν προκαταλήψεις πάνω στο θέμα, για παράδειγμα εγώ θα αναγκαστώ να βγάλω τον κρίκο από τη μύτη στο επόμενο εξάμηνο στις κλινικές, δεν έχω καμία μα καμία όρεξη να παλεύω με τον κάθε βλαμμένο και τα στερεότυπα που αραχνιάζουν στο κεφάλι του. Μετά τις κλινικές θα φοράω ένα βρακί στο κεφάλι μου και περικεφαλαία έτσι για το γ@μώτο. Θέλουν καθάρισμα και προσοχή, κατα τ'άλλα το "μπλιαχ" δεν χαρακτηρίζει τις δικές μου απόψεις (και δεν δικαιολογεί και τον αριθμό των piercing που έχω)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Φιλιον_Τερας

Διάσημο μέλος

Ο Φιλιον_Τερας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,031 μηνύματα.
να εχουμε ομως υπ οψιν οτι η "αισθητικη" μεταβαλλεται απο ανθρωπο σε ανθρωπο, απο κοινωνια σε κοινωνια και απο εποχη σε εποχη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

self-instructive depressing

Περιβόητο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6,397 μηνύματα.
:confused:ακριβώς για αυτό το πρώτο ποστ σου θα μείνει ανεπίκαιρο


οντόπικ : +1 στις γυναίκες που τρυπάνε αφαλό


-1 στην γυναίκα που τρυπάει το μυαλό μου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Φιλιον_Τερας

Διάσημο μέλος

Ο Φιλιον_Τερας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,031 μηνύματα.
ακριβώς για αυτό το πρώτο ποστ σου θα μείνει ανεπίκαιρο
επειδη η "αισθητικη" που αντιλαμβανομαι εγω , ειναι διαφορετικη απο την δικια σου; :o
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top