Από ΚΙΝΟ...

Apro

Διάσημο μέλος

Ο Apro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 41 ετών, επαγγέλεται Tatoo artist και μας γράφει απο Άγιος Ιωάννης Ρέντης (Αττική). Έχει γράψει 2,031 μηνύματα.
Κανά ΚΙΝΟ παίζουμε παίδες;Νομίζετε οτί υπάρχει κάποιος τρόπος για περισσότερες πιθανότητες κέρδους.Έχετε κάποιο αυτοσχέδιο συστηματάκι, το οποίο βοηθάει;Πλήρως εθιστικό για μερικούς, και σε περιπτώσεις, βλαβερό για την υγεία!!!Εγώ ο καλόφαρδος έτυχε μια φορά και χτύπησα 9 στα 9 με μισό(18.010).Προσωπικά νομίζω οτί υπάρχουν διάφοροι τρόποι για να παίζεις με αξιόλογες πιθανότητες.Εσείς τί λέτε για όλα αυτά;Να λείπουν οι αντιπαραθέσεις.Επιθυμητή κάθε άποψη, γνώστη του παιχνιδιού.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερωφίλη

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Κομπάρσα βου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 1,648 μηνύματα.
9 στα 9; :eek:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rascal_gd

Περιβόητο μέλος

Ο Call me Joe!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 4,194 μηνύματα.
Ειχες κανα συστημα στο μυαλο σου οταν εποιασες τα 9 στα 9;
Δεν νομιζω, απλη κωλοφαρδια ηταν... :)

Υγ. Μην τα χαλασεις στο ΚΙΝΟ παλι... Συνηθιζεται αυτο με τους σοβαρα εθισμενους παικτες... :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Apro

Διάσημο μέλος

Ο Apro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 41 ετών, επαγγέλεται Tatoo artist και μας γράφει απο Άγιος Ιωάννης Ρέντης (Αττική). Έχει γράψει 2,031 μηνύματα.
Κοντά είσαι!Μια ωραία ανοιξιάτικη μέρα, πριν ένα χρόνο περίπου, παραλαμβάνω κανά 400 ευρώ.Ξεκινάω παίζοντας ανάδοχα δελτία 10 κληρώσεων με τον ίδιο τρόπο.Δηλαδή ανάλογα με τα νούμερα που έβγαιναν, έβαζα τις διπλές που έμεναν ελεύθερες.(δηλ. αναμμένο το 3 έπαιζα 1,2).Είμαι στα 200 μείον και έρχεται μια κλήρωση που βγαίνει μία διπλή μόνο.Αλλαγή σχεδίου.Πατάω 3 τριπλές(3,4,5,73,74,75,32,42,52).Μετά από 4,5 κληρώσεις χτυπάει το καμπανάκι... Fairytale!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Andrew19

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Andrew19 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 164 μηνύματα.
Το ΚΙΝΟ είναι πολλά βάζεις λίγα παίρνεις. Τώρα αν είσαι τυχερός (κάπου στο 0.01% αυτών που παίζουν ΚΙΝΟ) θα είσαι κερδισμένος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Apro

Διάσημο μέλος

Ο Apro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 41 ετών, επαγγέλεται Tatoo artist και μας γράφει απο Άγιος Ιωάννης Ρέντης (Αττική). Έχει γράψει 2,031 μηνύματα.
Το ΚΙΝΟ είναι πολλά βάζεις λίγα παίρνεις. Τώρα αν είσαι τυχερός (κάπου στο 0.01% αυτών που παίζουν ΚΙΝΟ) θα είσαι κερδισμένος.

Δεν υπάρχει δηλαδή περίπτωση, να βάζω κάτι και να παίρνω σχεδόν πάντα, κάτι παραπάνω.Κερδισμένος είναι αυτός που διαθέτει 1.000ευρώ, και το κέρδος του είναι, έστω μισό ευρώ παραπάνω, έτσι δεν είναι;Άσχετα αν το κέρδος είναι ελάχιστο, παραμένει κέρδος, αυτό δεν αλλάζει.Άσχετα αν αφιερώνεις και αρκετό χρόνο.Δε μ' αρέσει να στηρίζομαι μόνο σε πιθανότητες και σε αριθμούς, μ' αρέσει να προσπαθώ να ορίζω εγώ, τι σημαίνει πιθανότητα και τι αριθμός, έστω και αν την επόμενη στιγμή είναι κάτι το διαφορετικό.Ο μόνος τρόπος να ενισχύσω την άποψη μου, είναι αν θα σου έδειχνα έναν τρόπο να παίζεις "ασταμάτητα" ΚΙΝΟ και έβλεπες οτί τα έσοδα υπερτερούν, των εξόδων.Επαναλαμβάνω!!!Εάν διέθετα 1.000.000ευρώ και κέρδιζα 1.000.050, θεωρώ τον ευατό μου νικητή...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Apro

Διάσημο μέλος

Ο Apro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 41 ετών, επαγγέλεται Tatoo artist και μας γράφει απο Άγιος Ιωάννης Ρέντης (Αττική). Έχει γράψει 2,031 μηνύματα.
υπάρχει κάποιος που θα με χρηματοδοτούσε, αν σας έλεγα οτί έχω κάποιο καλό σύστημα στο Κίνο, για να βγάλουμε κάποια χρήματα...; αν σας έλεγε ένα πρόσωπο εμπιστοσύνης, οτί έχει έναν καλό τρόπο για να βγάλετε κάποια χρήματα από αυτό το παιχνίδι, θα τον χρηματοδοτούσατε...;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rascal_gd

Περιβόητο μέλος

Ο Call me Joe!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 4,194 μηνύματα.
υπάρχει κάποιος που θα με χρηματοδοτούσε, αν σας έλεγα οτί έχω κάποιο καλό σύστημα στο Κίνο, για να βγάλουμε κάποια χρήματα...; αν σας έλεγε ένα πρόσωπο εμπιστοσύνης, οτί έχει έναν καλό τρόπο για να βγάλετε κάποια χρήματα από αυτό το παιχνίδι, θα τον χρηματοδοτούσατε...;
Mιλας σοβαρα τωρα; :blink:

Και να χασω την συγκινηση; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Apro

Διάσημο μέλος

Ο Apro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 41 ετών, επαγγέλεται Tatoo artist και μας γράφει απο Άγιος Ιωάννης Ρέντης (Αττική). Έχει γράψει 2,031 μηνύματα.
Mιλας σοβαρα τωρα; :blink:

Και να χασω την συγκινηση; :P

δε θες να νιώσεις μια καινούρια συγκίνηση, από αυτή που ήδη γνωρίζεις rascal_gd...;
γιατί να μην πλησιάζουμε και λίγο το απίθανο...; μήπως πρέπει κάποτε να δοκιμάζουμε...;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

self-instructive depressing

Περιβόητο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6,397 μηνύματα.
δε θες να νιώσεις μια καινούρια συγκίνηση, από αυτή που ήδη γνωρίζεις rascal_gd...;
γιατί να μην πλησιάζουμε και λίγο το απίθανο...; μήπως πρέπει κάποτε να δοκιμάζουμε...;
αμέ , αλλά να παίξουμε με φακές


η γιαγιά μου μια ζωή με φακές έπαιζε τζόγο και ήτανε πλήρης συγκινήσεων


π.σ. και εγώ είναι αλήθεια συγκινήθηκα όταν κατάλαβα ότι τις ίδιες που παίζαμε , τις έβραζε μετά για φαί
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gatouni8400

Δραστήριο μέλος

Η Χαρά Καλέ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Αισθητικός. Έχει γράψει 437 μηνύματα.
Έπαιζα κ εγώ κίνο παλιά κ μου άρεσε πάρα πολυ..εγώ έπαιζα 4 νούμερα επειδή κέρδιζα σίγουρα κάτι αλλά όταν κατάλαβα οτι εγώ χαιρόμουν με 1ευρω που κέρδιζα κ άλλοι δίπλα μου κέρδιζαν 2.000..τσαντίστηκα κ τα παράτησα...εναν τρόπο που να κερδίζουμε εύκολα δεν υπάρχει??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Apro

Διάσημο μέλος

Ο Apro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 41 ετών, επαγγέλεται Tatoo artist και μας γράφει απο Άγιος Ιωάννης Ρέντης (Αττική). Έχει γράψει 2,031 μηνύματα.
αμέ , αλλά να παίξουμε με φακές


η γιαγιά μου μια ζωή με φακές έπαιζε τζόγο και ήτανε πλήρης συγκινήσεων


π.σ. και εγώ είναι αλήθεια συγκινήθηκα όταν κατάλαβα ότι τις ίδιες που παίζαμε , τις έβραζε μετά για φαί

είπα και εγώ.... που είναι αυτός ο θαυμαστός sid...; δε θα λάβει μέρος στη συζήτηση...;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Apro

Διάσημο μέλος

Ο Apro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 41 ετών, επαγγέλεται Tatoo artist και μας γράφει απο Άγιος Ιωάννης Ρέντης (Αττική). Έχει γράψει 2,031 μηνύματα.
Έπαιζα κ εγώ κίνο παλιά κ μου άρεσε πάρα πολυ..εγώ έπαιζα 4 νούμερα επειδή κέρδιζα σίγουρα κάτι αλλά όταν κατάλαβα οτι εγώ χαιρόμουν με 1ευρω που κέρδιζα κ άλλοι δίπλα μου κέρδιζαν 2.000..τσαντίστηκα κ τα παράτησα...εναν τρόπο που να κερδίζουμε εύκολα δεν υπάρχει??

τί να σου πω ρε γατούνι...; νομίζω οτί υπάρχουν αρκετοί τρόποι να παίζεις, με σχετικά αξιόλογες πιθανότητες....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

self-instructive depressing

Περιβόητο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6,397 μηνύματα.
και τώρα που έλαβα , σε διαφώτισα ;:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Apro

Διάσημο μέλος

Ο Apro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 41 ετών, επαγγέλεται Tatoo artist και μας γράφει απο Άγιος Ιωάννης Ρέντης (Αττική). Έχει γράψει 2,031 μηνύματα.
και τώρα που έλαβα , σε διαφώτισα ;:P

έλα ρε sid..., κουβέντα να γίνεται και μοίρασμα απόψεων.... πάντως θα χαιρόμουν, αν παίζαμε παρείτσα.... κάτι μου λέει οτί τα πηγαίνεις καλά με τους αριθμούς....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

self-instructive depressing

Περιβόητο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6,397 μηνύματα.
ναι αλλά προτιμώ να κερδίζω στην αγάπη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Apro

Διάσημο μέλος

Ο Apro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 41 ετών, επαγγέλεται Tatoo artist και μας γράφει απο Άγιος Ιωάννης Ρέντης (Αττική). Έχει γράψει 2,031 μηνύματα.
ναι αλλά προτιμώ να κερδίζω στην αγάπη

τότε, όπως αγαπάς φίλε μου.... δε μπορώ και δε θέλω, να σου αλλάξω τη γνώμη....;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Apro

Διάσημο μέλος

Ο Apro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 41 ετών, επαγγέλεται Tatoo artist και μας γράφει απο Άγιος Ιωάννης Ρέντης (Αττική). Έχει γράψει 2,031 μηνύματα.
δοκίμασα ένα συστηματάκι.... που είχα σκεφτεί, πριν ενάμισι χρόνο
τη δευτέρα που πέρασε, έβγαλα δύο φορές 9 στα 12.... (460ευρώ επί 2)
χάλασα γύρω στα 150 ευρώ, για να βγάλω αυτά τα χρήματα....
το σημειώνω αυτό, γιατί σημαίνει πρόοδος.... πρώτη φορά κερδίζω 9 στα 12 και δύο φορές την ίδια μέρα....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill_1992

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 4,713 μηνύματα.
Το ΚΙΝΟ είναι η μεγαλύτερη κλεψιά που υπάρχει...κερδίζει ένας και χάνουν 1.000.000.000(:P)
Άμα κάποιος καταφέρει να κερδίσει μαγκιά του,αλλά απ'τη στιγμή που το παιχνίδι είναι ηλεκτρονικό και ελέγχεται,τελικά κερδίζει ή τον αφήνουν να κερδίσει?:hmm:

π.σ.:χρόνια πολλά:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giannis4ever

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο giannis4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 833 μηνύματα.
Το ΚΙΝΟ είναι η μεγαλύτερη κλεψιά που υπάρχει...κερδίζει ένας και χάνουν 1.000.000.000(:P)
Άμα κάποιος καταφέρει να κερδίσει μαγκιά του,αλλά απ'τη στιγμή που το παιχνίδι είναι ηλεκτρονικό και ελέγχεται,τελικά κερδίζει ή τον αφήνουν να κερδίσει?:hmm:

π.σ.:χρόνια πολλά:P
Σωστά. Το κίνο δεν είναι σαν το τζόκερ και το λόττο. Οι αριθμοί βγαίνουν από υπολογιστή. Άρα εύκολα μπορεί να στηθεί. Ας πούμε ότι 50.000 παίκτες έπαιξαν 12 νούμερα και άλλοι 30.000 έπαιξαν 2 νούμερα. Οι 50.000 έπαιξαν 1,2,3,4,5,6,7,8,9,10,11,12 και οι 30.000 έπαιξαν 1,2. Στην περίπτωση που είναι στημένο, δεν βγαίνουν οι αριθμοί που παίχτηκαν ή για να μην τους υποψιαστεί κανείς, ο υπολογιστής βγάζει τα νούμερα 1,2. Έτσι οι 30.000 κερδίζουν, ενώ οι 50.000 όχι. Ευτυχώς, στην Ελλάδα όλες οι επιχειρίσεις και ειδικά οι κρατικές είναι όλες τίμιες, και έτσι δεν χρειάζεται να ανησυχούμε:thumbsup:.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top