Τι σας κάνει να δείτε κάποιον/α ερωτικά;

Τι πρέπει να έχει κάποιος οπωσδήποτε για να τον/την θεωρείτε sexy;
Multiple votes are allowed.

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 317)
  • Πολύ καλή εξωτερική εμφάνιση

    Ψήφοι: 94 29.7%
  • Προκλητική εμφάνιση

    Ψήφοι: 21 6.6%
  • Δυναμισμός/Αυτοπεποίθηση

    Ψήφοι: 115 36.3%
  • Γλυκύτητα/Ευγένεια

    Ψήφοι: 163 51.4%
  • Ρομαντισμός

    Ψήφοι: 82 25.9%
  • Χιούμορ

    Ψήφοι: 156 49.2%
  • Εξυπνάδα

    Ψήφοι: 161 50.8%
  • Άλλο

    Ψήφοι: 4 1.3%
  • ΔΞ/ΔΑ

    Ψήφοι: 2 0.6%

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
Δηλαδή συγνώμη τώρα για να καταλάβω, όταν λέτε ο Μπραντ Πιτ ο Γεωργουλης η Σκλεναρίκοβα κτλ κτλ οτι είναι σεξυ τί εννοούν??οτι έχει καλό χαρακτήρα και γιάυτό είναι σέξυ??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ines

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ινές αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 361 μηνύματα.
χουμορ και εξυπναδα. παραλληλα και μονο αυτα αν εχει ενα αγορι (σορι, και αυτοπεποιθηση/δυναμισμο) θα ενδιαφερθω αμεσως, πραγματικα. χωρις αυτα ομως, ειναι θεμα χρονου το ποσο γρηγορα θα τον βαρεθω,δλδ, και μη με παρεξηγησετε, μπορει να ειναι χρυσο παιδι, αλλα αν δε περναω καλα (= γελαω) μαζι του, δεν υπαρχει περιπτωση να κρατησει το ενδιαφερον μου.........
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

]ifrit[

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,451 μηνύματα.
Να γελάς μαζί του ή να γελάς με αυτά που λέει? :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Leviathan

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Leviathan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 130 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Palladin:
Αν γνωρίσεις έναν ωραίο και μόλις μιλήσετε καταλάβεις ότι το IQ του είναι πολύ κατω από το δικό σου, θα τον θεωρήσεις σέξυ?
Δεν νομιζω οτι εναι θεμα IQ, αλλα προσωπικότητας/ χαρακτηρα γενικότερα. πχ Βλεπεις καποιον και λες "πω πω, θεος!!", και με το που ανοιγει το στομα του, ξενερωμα τελειως.. :) (και το αναποδο βεβαιως γινεται.) :P

Αρχική Δημοσίευση από Palladin:
Εγώ ας πούμε το θεωρώ πολύ αντιερωτικό να είναι ο άλλος λιγότερο έξυπνος από μένα (και δεν εννοώ να είναι στόκος) Πολλές βεβαίως δεν έχουν τέτοιο πρόβλημα.
Συνηθως οι γυναικες εχουν, (τετοιο προβλημα:)), και οι αντρες οχι και τοσο. Επισης σε μια πχ εφημερη σχεση η εμφανιση παιζει μεγαλυτερο ρολο (για αντρες και γυναικες). Οσο 'σοβαρευουν' τα πραγματα αρχιζουν και μετρανε και τα 'εσωτερικα' χαρισματα ..

Κατι άλλο, σχετικα με την ερωτηση. Βασικα μου εκανε καπως με το που διαβασα τον τιτλο του thread, αλλα λεω μπα ασε, ας συγκρατηθω. :) Αλλα μιας και τωρα εγραψα σε αυτο το thread δεν μπορω να μην το αναφερω (παω γυρευοντας, αλλα τι να κανουμε.) Και επισης να αναφερω οτι οταν ειχα γραφτει στο site, βγαινουν κατι οροι (τι ειναι αυτο το site, τι επιτρεπεται να γραφει κανεις και τι οχι κλπ) που πολυ μου αρεσανε. Υποβαλλω ενσταση :) λοιπον και ρωταώ:

Γιατι "Τι σας αρέσει σε ένα άτομο του άλλου φύλου?"
(emphasis mine)

Δεν ειναι δικαιο η σωστο αυτο, μου φαινεται. Καταλαβαινω οτι δεν ειχε κακη προθεση ο/η θεματοθετης και ειναι συνηθης εκφραση το "ατομα του αλλου φυλου" για να προσδιορισουμε (αφελως) οτι μιλαμε για ερωτικη σχεση και οχι φιλικη. Επειδη και καλα οι περισοτεροι ανθρωποι ειναι (ή ολοι θα πρεπει να ειναι, κατα καποιους) ετεροφυλοφιλοι. Αυτο το assumption ομως (βασικό αλλα unstated) δεν ειναι σωστο, και δεν ειναι ευγενικό. Γιατι βασικα καλουνται να απαντησουν οι ετεροφυλοφιλοι μονο (και οι αμφιφυλοφιλοι για το ημισυ των προτιμησεων τους). Οι ομοφυλοφιλοι τι ? Ξεχασαμε οτι υπαρχουν ? Η γνωριζουμε την υπαρξη τους αλλα ασε, αυτοι να μην απαντησουν? Στο κατω κατω μειοψηφια ειναι, οποτε τι μας νοιαζει ? Δεν νομιζω οτι ηταν αυτη η προθεση/ σκοπος. (Επισης η ερωτηση ειναι γενικη, και θεωρητικα ΟΛΟΙ προσκαλουνται να απαντησουν). Ο διαχωρισμος/αποκλεισμος ειναι κατα λαθος, λογω της ('αφελους') διατυπωσης, μαλλον απο κεκτημενη ταχυτητα. Θα μου πειτε "λεπτομερεια μωρε". Μα οι λεπτομερειες ειναι που κανουν την διαφορα, ιδιως σε τετοια θεματα. Η "σιγα καλε, εννοειται". Οχι δεν εννοειται. Αμα αλλα λεω και αλλα εννοω, καλυτερα να μη μιλαω τοτε. Και με αυτη την λογικη μπορει ο καθενας να κανει οποιαδηποτε ρατσιστικη, σεξιστικη κλπ δηλωση και να λεει μετα 'δεν εννoουσα αυτο', και καλα.. Αμα δεν το εννοουσε γιατι το ειπε ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
ΣΩΣΤΟΤΑΤΗ Leviathan!!! Τρελο respect!! :worship: :worship: :worship:
Αλλά πως να το γράψουμε; :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Djinn

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,513 μηνύματα.
Παντως διαβασα σε μερικα ποστ παραπανω στο ιδιο ποστ ενω μιλανε για κατι που το θεωρουν σεξυ πανω στο ατομο που τους "ελκυει" οταν αναφερονται σε χαρακτηριστικα τα οποια δεν αναφερονται στην εξωτερικη εμφανιση αυτοματα μπαινει η λεξη "ερωτικο"!
Οποτε κι εγω ειμαι περισσοτερο συμφωνος με την αποψη της bunny οσον αφορα το τι θεωρω Sexy!
Αλλο καποιος να μου εμπνεει "ερωτισμο" και να τον θεωρω ερωτικο τυπο και αλλο sexy.
Τουλαχιστον γι εμενα.
Για να πω οτι μια κοπελα ειναι πολυ ερωτικη θα πρεπει ξνα ειναι εξυπνη,να εχει τροπους, να ειναι παιχνιδιαρα,να ειναι "γυναικα",να εχει προσωπικοτητα κτλ κτλ.
Για να πω οτι ειναι sexy, αρκουν πιο επιφανιακα στοιχεια και χαρακτηριστικα οπως απο τον τροπο που κινειται και περπαταει, εμφανιση κτλ κτλ.
Για εμενα τουλαχιστον αυτες οι δυο λεξεις δεν εχουν κοινο νοημα.
Ειναι τελειως διαφορετικες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giannisvitara

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο giannisvitara αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται CAD/CAM Designer και μας γράφει απο Λυκόβρυση (Αττική). Έχει γράψει 227 μηνύματα.
λίγο απόλα, δε θέλω να έχει ας πουμε εξυπνάδα και να ειναι αλλού οταν κανω χιουμορ, ουτε να ειναι σαν τον κουασιμοδο:clapup:

χμμ, βλέπω από τα αποτελεσματα οτι υπερεχουν η εξυπναδα και το χιουμορ, αλλα αφου τα διαθετω γιατι δεν εχω κοπέλα:hmm::/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,869 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από giannisvitara:
χμμ, βλέπω από τα αποτελεσματα οτι υπερεχουν η εξυπναδα και το χιουμορ, αλλα αφου τα διαθετω γιατι δεν εχω κοπέλα:hmm::/:

Αχα καλά είσαι φίλε... ακριβώς η ερώτηση που περίμενα από κάποιον.:) Κι εγω πιστεύω οτι τα εχω αυτά τα χαρακτηριστικά (και μη βιαστείτε οι υπόλοιποι να μας κρίνετε ως ψώνια γιατί η μετριοπάθεια είναι μια μεγάλη υποκρισία και το ξέρετε όλοι), κι όμως δεν εχω κοπέλα αυτό τον καιρό.

Μια φράση θα σου πω και θα καταλάβεις το γιατί:

Δεν ικανοποιούνται πλήρως όλες ή κάποιες από τις απαραίτητες συνθήκες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giannisvitara

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο giannisvitara αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται CAD/CAM Designer και μας γράφει απο Λυκόβρυση (Αττική). Έχει γράψει 227 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από frosw_:
Βασικότατο για μένα είναι ο άλλος να είναι έξυπνος και να έχει και έξυπνο χιούμορ...Να λέει έξυπνες ατάκες κλπ!Οχι δήθεν όμως...Αυτό μου τη δίνει* :wacko:

εσύ εμένα θες:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Leviathan

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Leviathan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 130 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από giannisvitara:
χμμ, βλέπω από τα αποτελεσματα οτι υπερεχουν η εξυπναδα και το χιουμορ, αλλα αφου τα διαθετω γιατι δεν εχω κοπέλα:hmm::/:

Καλη η ερωτηση.. :) Η απαντηση ειναι η εξης: Μπορει οι περισσοτεροι να λενε: "εξυπναδα και χιουμορ θελω", πρεπει ομως να διαθετουν και οι ιδιοι εξυπναδα και χιουμορ για να ειναι σε θεση να διαγνωσουν την υπαρξη των χαρακτηριστικων αυτων σε αλλους... :) πχ αν καποιος/α 'στοκος' λεει "μου αρεσουν οι εξυπνοι", πως θα τους βρει ??? Αφου δεν ξερει για τι μιλαει... Μπορει να παρελαβνουν μπροστα του/της ιδιοφυιες και αυτος στον κοσμο του/της (τους 'θεωρει' χαζους και δεν τους δινει σημασια...)

Ειναι παρομοιο με την κοτα και το αυγο (δηλ φαυλος κυκλος)...:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

giannisvitara

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο giannisvitara αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται CAD/CAM Designer και μας γράφει απο Λυκόβρυση (Αττική). Έχει γράψει 227 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Leviathan:
Καλη η ερωτηση.. :) Η απαντηση ειναι η εξης: Μπορει οι περισσοτεροι να λενε: "εξυπναδα και χιουμορ θελω", πρεπει ομως να διαθετουν και οι ιδιοι εξυπναδα και χιουμορ για να ειναι σε θεση να διαγνωσουν την υπαρξη των χαρακτηριστικων αυτων σε αλλους... :) πχ αν καποια/α 'στοκος' λεει "μου αρεσουν οι εξυπνοι", πως θα τους βρει ??? Αφου δεν ξερει για τι μιλαει... Μπορει να παρελαβνουν μπροστα του/της ιδιοφυιες και αυτος στον κοσμο του/της (τους 'θεωρει' χαζους και δεν τους δινει σημασια...)

Ειναι παρομοιο με την κοτα και το αυγο (δηλ φαυλος κυκλος)...:)

σωστό δεν το είχα σκέφτει έτσι:clapup::clapup:

Αρχική Δημοσίευση από Valder:
Δεν ικανοποιούνται πλήρως όλες ή κάποιες από τις απαραίτητες συνθήκες

ρε VALDER κανε ενα explain:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Leviathan

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Leviathan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 130 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Michelle:
ΣΩΣΤΟΤΑΤΗ Leviathan!!! Τρελο respect!! :worship: :worship: :worship:
Αλλά πως να το γράψουμε; :hmm:

Ηi Michelle μου !
πχ στο αρχικό post που εξηγειται η ερωτηση (Τι πρεπει να εχει καποιος .. κλπ), αμα το δεις η διατυπωση ειναι μια χαρα. Απλα στο τιτλο αυτο καθ'αυτον (που πρεπει να ειναι συντομος) υπαρχει το προβλημα.. πχ στη δημοσκοπηση, που προστεθηκε εκ των υστερων με αφορμη αλλο post, ο τιτλος "τι πρέπει να έχει κάποιος οπωσδήποτε για να τον/την θεωρείτε sexy;" ειναι μια χαρα και συντομος. Λεξη κλειδι το 'sexy', που σημαινει ερωτικη σχεση και οχι φιλικη, και αρα δεν χρειαζεται να πουμε 'αλλου φυλου' για να πιασει ο αναγνωστης το νοημα οτι μιλαμε για τα ερωτικα και οχι για τα πλατωνικα... :) Αν και μεταξυ μας, το σκετο και διφορουμενο "τι ειναι αυτο που προσεχετε στον αλλο", ή "τι πρεπει να εχει ο αλλος για να σας αρεσει", λιγοι θα ρωταγανε "δηλ τι εννοειτε? ερωτικα η φιλικα??" και οσοι δεν ρωταγανε, για ερωτικά θα το ερμηνευανε/εκλαμβανανε, γιατι σε περιπτωση αμφιβολιας ο νους παει στο πονηρο (κατ'άρχας). :)

Anyway, δεν νομιζω να εννοεις οτι χρειαζεται να αλλαξει ο τιτλος τωρα μετα απο τοσο καιρο ? Απλως, αναρωτιομουνα αν ειμαι εντελως τρελλη και παρανοικη που δινω σημασια σε τετoιες λεπτομερειες.:confused: Χαιρομαι που με καταλαβαινεις και αρα δεν ειμαι εντελως τρελλη (παρα μονο λιγο).:) Και βασικα ξερω οτι δεν ειμαι εντελως υπερβολικη, γιατι σε αλλες χωρες θα με καταλαβαιναν καλυτερα... (Μη σου πω θα με προλαβαινανε!) Μαλλον ζω σε λαθος τοπο, σε λαθος χρονο... (Κατα το 3.000 μχ θα με βολευε καλυτερα.:) Και αφου δεν μπορω να ταξιδεψω στο χρονο, μαλλον να μεταναστευσω τοτε.. ):)

PS. Μichelle, you are a woman after my own heart ! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Thanks Leviathan!! Παρομοίως χαίρομαι που υπάρχει κάποιος που καταλαβαίνει και δεν με θεωρεί υπερβολική!! :D :D
Πάντως τον τίτλο τον άλλαξα λίγο... Πως σου φαίνεται;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,869 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από giannisvitara:
ρε VALDER κανε ενα explain:redface:

Δες το σαν ενα παιχνίδι γκόλφ. Μια καλή βολή δεν εξαρτάται απο εναν και δύο παράγοντες αλλά από πολλούς και συνήθως απρόβλεπτους πχ. ποιότης χόρτου, καλοκατασκευασμένο "πέδιλο" ή όπως λέγεται αυτό το στουπί με το οποίο βαράς, η πιθανότης βροχής ή καλοκαιρίας, η ευλυγισία στον καρπό και τους ώμους του αθλητού, η συγκέντρωσή του κλπ κλπ. Κάτι να παει στραβά ή κάτι να μην υπάρχει, οι πιθανότητες επιτυχίας εξανεμίζονται.

Κι όταν μιλάς γι έρωτα/αγάπη και βλέπεις οτι εξανεμίζεται επειδή κάτι πάει στραβά, τότε πονάει φίλε.... πονάει....:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Leviathan

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Leviathan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 130 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Michelle:
Thanks Leviathan!! Παρομοίως χαίρομαι που υπάρχει κάποιος που καταλαβαίνει και δεν με θεωρεί υπερβολική!! :D :D

Βρηκα την αδερφη ψυχη μου ! :D (Στο ειπα οτι εχω γατα? Και θα ειχα γατΕΣ (πολλες) αν η γατα μου ηταν πιο φιλικη με τα ομοειδη της ζωα...:) ) Το ξερα εγώ οτι μπορουμε αν συννενοηθουμε εμεις οι δυό :) . Σαν να βλεπω τον εαυτο μου σε νεαρωτερη εκδοση... Βεβαια αν παμε κοντρα στην 'υπερβολικοτητα' νομιζω και ευελπιστω οτι θα σε κερδισω,:) γιατι αν μην τι αλλο ειχα πιο πολυ χρονο στη διαθεση μου να πηγαινω κοντρα στο ρευμα...:)

Αρχική Δημοσίευση από Michelle:
Πάντως τον τίτλο τον άλλαξα λίγο... Πως σου φαίνεται;
Το ξερω οτι το το ξερεις :) οτι μια χαρα νομιζω οτι ειναι τωρα ! :) (Αφου τωρα περιλαμβανει ολο τον κοσμο, no complaints from me! :))
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Covenant

Δραστήριο μέλος

Ο Covenant αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 677 μηνύματα.
Ο κάθε άνδρας όπως και η κάθε γυναίκα έχει κάποια στάνταρ για το άλλο φύλο και αυτό προκείπτει από τις εμπειρίες,τις απαιτήσεις και την αντίληψη του καθενός.

Προσωπικά μία γυναίκα για να με "κινήσει" για να την δω ερωτικά πρέπει να διαθέτει μία αξιόλογη και όμορφη εμφάνιση,να είναι ευχάριστη,δραστήρια,ενεργητική,έξυπνη,φιλόδοξη και πάνω από όλα να είναι θηλυκό με όλη την έννοια της λέξεως.

Η ψυχοσύνθεση είναι πολύ βασικός παράγοντας για να υπάρξει ερωτική έλξη,πέρα του να εκπληρώνονται κάποια βασικά κριτήρια ομορφιάς και για τους δύο.

Θεωρώ απίστευτα σέξυ επίσης ,κατά συνέπεια με ελκύει ερωτικά, ένας πολύπλευρος και δυναμικός χαρακτήρας σε μία γυναίκα που αναδυκνύει ακόμα περισσότερο την θηλυκότητα της,χωρίς να είναι κατανάγκη και πολύ όμορφη εξωτερικά (αντικειμενικά).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Djinn

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,513 μηνύματα.
Το ξερω οτι θα φανω υπερβολικος αλλα στις επιλογες λειπει και κατι ακομα...
Τα χρηματα....
Και μην μου πειτε ειναι δυνατον να δεις καποιον ερωτικα αν εχει χρηματα ή οχι...
Τουλαχιστον στην ζωη μου εχω δει πολλες ερωτικες σχεσεις και ερωτικα "τραβηγματα" εξαιτειας των χρηματων...
Και αν δεν ειναι μονο αυτος ο παραγοντας ειναι ενας απο τους παραγοντες.
Βεβαια δεν τον "βλεπεις" αμεσα πιο ερωτικο τον αλλο επειδη εχει χρηματα, αλλα...."εμμεσα" ερωτοτραβιουνται χαρη σε αυτον τον παραγοντα...
Απλως ειμαι περιεργος να δω αν θα τον ψηφιζε καποιον αυτον τον παραγοντα.

P.S. αυτο με τα χρηματα μου ηρθε απο ενα ποστ σε αλλο thread του giannisvitara εντελως στο ασχετο απο κατι που ανεφερε και αθελα του μου θυμισε κατι που ακουω χρονια τωρα...(αλλες φορες στα αστεια και αλλες στα σοβαρα.)


P.S.2-Nα μην αρχισει κανενας πολεμος τωρα για το αν οι γυναικες κυνηγανε το χρημα ή οι αντρες κτλ κτλ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Leviathan:
Βρηκα την αδερφη ψυχη μου ! :D (Στο ειπα οτι εχω γατα? Και θα ειχα γατΕΣ (πολλες) αν η γατα μου ηταν πιο φιλικη με τα ομοειδη της ζωα...:) ) Το ξερα εγώ οτι μπορουμε αν συννενοηθουμε εμεις οι δυό :) . Σαν να βλεπω τον εαυτο μου σε νεαρωτερη εκδοση... Βεβαια αν παμε κοντρα στην 'υπερβολικοτητα' νομιζω και ευελπιστω οτι θα σε κερδισω,:) γιατι αν μην τι αλλο ειχα πιο πολυ χρονο στη διαθεση μου να πηγαινω κοντρα στο ρευμα...:)
:D :D :D
btw γιατί δεν ανεβάζεις μια φωτό της γατούλας σου να τη δώ; :D

Το ξερω οτι το το ξερεις :) οτι μια χαρα νομιζω οτι ειναι τωρα ! :) (Αφου τωρα περιλαμβανει ολο τον κοσμο, no complaints from me! :))
Ναι βρε, απλά εννοούσα αν είναι σαφές το νόημα του όπως πριν! Το οτι τους περιλαμβάνει όλους (ή τουλάχιστον δεν μπορώ να σκεφτώ μια ομάδα ανθρώπων που να μην περιλαμβάνει) το καταλαβαίνω κι εγώ :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

crazyhelen

Διάσημο μέλος

Η crazyhelen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,771 μηνύματα.
Αν ο άντρας δεν με κάνει να γελάω και αν δεν με εκπλήσσει με την ετοιμολογία του τότε δεν μου λέει τίποτα. Είναι γεγονός ότι και οι τρεις ΜΕΓΑΛΟΙ έρωτες στη ζωή μου ξεκίνησαν λόγω του χιούμορ. Μπορεί η πρώτη εντύπωση εμφανισιακά να μην μου έλεγε τίποτα, με το που άρχισαν να πέφτουν οι πρώτες «έξυπνες», γεμάτες χιούμορ απαντήσεις, η καρδιά μου σκίρτησε! Άλλωστε το χιούμορ και η ετοιμότητα του λόγου προϋποθέτουν μεγάλη εξυπνάδα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dare-Devil

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Πάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 906 μηνύματα.
Για να μου κανει καποια ''κλικ'' πρεπει να ειναι απανω απ' ολα ειλικρινης.Υστερα θα ενδιαφερεθω για την εξωτερικη εμφανιση (δεν λεω να ειναι θεα).Επειτα θα κοιταξω τον ψυχικο της κοσμο.Θελω να ειναι εξωστρεφης ολο ζωντανια συναισθηματικη/ρομαντικη και τελος να εχει καποια στοιχειωδη εξυπναδα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top