[Γυναίκες] Σαλόνι ομορφιάς

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Πάντως Γίδι ακούγεται ΠΟΛΥ ωραίο το φόρεμα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
To σκέφτηκα το πέδιλο, μάλιστα έλεγα ένα ανοιχτό γκρι (δηλαδή λίγο πιο ανοιχτό από τα γκρι του φορέματος).. αλλά μου έβαλε τη σκέψη μία φίλη μήπως βάλω γόβα! Δεν ξέρω πόσο κυριλέ/συντηρητική είναι η κοινωνία που θα γίνει ο γάμος... Αχ βαχ.

Ηρούδι θενξ! ΜΟυατς! :-*
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cibyllian

Περιβόητο μέλος

Η Μπούι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,205 μηνύματα.
To σκέφτηκα το πέδιλο, μάλιστα έλεγα ένα ανοιχτό γκρι (δηλαδή λίγο πιο ανοιχτό από τα γκρι του φορέματος).. αλλά μου έβαλε τη σκέψη μία φίλη μήπως βάλω γόβα! Δεν ξέρω πόσο κυριλέ/συντηρητική είναι η κοινωνία που θα γίνει ο γάμος... Αχ βαχ.

Ηρούδι θενξ! ΜΟυατς! :-*

Πέδιλον, πέδιλον!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
όσο κυριλέ ή συντηρητική και να είναι η κοινωνία εκεί που θα γίνει ο γάμος, το ασημί πέδιλο είναι αποδεκτό
Δλδ αν βάλεις γόβα, τι είδους γόβα θα μπορούσε να ταιριάξει? Γκρι γόβα? σαν να πηγαίνεις στο δικαστήριο θα ήσουν :P

Ασημί πεδιλάκι! Στο κάτω κάτω, εσύ είσαι Η Ελληνίδα :pfff:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
Εχει παρει το ματι σας κανενα παντελονι, με τοοοοσο φαρδυ μπατζακι να φαινεται σαν φουστα; Αν εχει και κανενα υφασμα απο πανω που να το κανει ακομα πιο φουστοειδες ακομη καλυτερα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kalypso

Περιβόητο μέλος

Η lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Εχει παρει το ματι σας κανενα παντελονι, με τοοοοσο φαρδυ μπατζακι να φαινεται σαν φουστα; Αν εχει και κανενα υφασμα απο πανω που να το κανει ακομα πιο φουστοειδες ακομη καλυτερα.

Για καλό το θες λοουβ;

Αν όχι, έχω μπανίσει κάτι τέτοια φουστοπαντελόνια προς Μοναστηράκι μεριά :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Κι εμένα Μοναστηράκι μου κάνει. Εγώ είχα πάρει ένα από την Άνδρο... Και δεν το λέω για να πας (αν πας πάνε και στο Μουσείο, για; ) αλλά γιατί νομίζω γενικά κάποια τουριστικά τα έχουν, ή τα αλτερνατίβ του κέντρου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
Δε το θελω για καλο (ποσο καλο να ηταν κιολας..) αλλα οχι τυπου μοναστηρακι.. κανα πιο καλο υφασματακι δε θα με χαλουσε.. Μεγσι κοπελουδες:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερωφίλη

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Κομπάρσα βου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 1,648 μηνύματα.
Χθες είδα τέτοια πολλά στην Αγίας Σοφίας ...
Καλά υφάσματα, χμμ και ακριβούτσικα λίγο..

Αν τύχει και ανεβείς να ξέρεις :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
Σε ποιο μαγαζι;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερωφίλη

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Κομπάρσα βου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 1,648 μηνύματα.
:redface: Ναι αυτό είναι ενα θεματάκι..

Δε θυμάμαι καθόλου όνομα.. Πάντως σκεψου πως είναι κάτω απο το Mango και πάνω απο τη Τσιμισκή.. Εκεί ανάμεσα!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Noisette

Περιβόητο μέλος

Η Φωτεινός Θάλαμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συντάκτης και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 4,754 μηνύματα.
Πήρα προχτες ένα τέτοιο από Μοναστηράκι...το λατρεψα απο την πρώτη στιγμη...είναι σαν να μην φορας τίποτα....:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Ειχ βρει ενα τετοιο περσι στο Cotton στο κεντρο. Δεν ξερω αν θα εχει και φετος.. (βασικα ηταν σορτς, αλλα εμοιαζε σαν φουστα, κανεις δεν το καταλαβαινε). :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kalypso

Περιβόητο μέλος

Η lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Λοιπόν κορίτσια θέλω βοήθεια- η αδελφή μου αποφοιτά φέτος και στο σχολείο μας θα γίνει κλασικά τελετή λίγο επίσημη, πολύ βαρετή, με αρκετό κόσμο (σοβαρό) και πρέπει να βρω κάτι να βάλω...
Η αδελφή λοιπόν μου παρήγειλλε ότι έτσι και γίνω πιο όμορφη από εκείνη θα με σφάξει :S
(είπε να μη βαφτώ, να μη φτιάξω το μαλλί, να βάλω ό,τι πιο χάλια βρω κλπ. :happy:)


Οπότε ερώτηξη
έχετε δει κάπου κανένα ομορφούλι άσπρο φόρεμα, τελείως λιτό- να έχει απλά ωραίο ντεκολτέ (απλό) και να πέφτει ανάλαφρα/ να μην κολλάει στο σώμα;

για ρίχτε καμία πρόταση

thnx :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

WhiteDrum

Διάσημο μέλος

Η Κατίγκω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Γιατρός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,786 μηνύματα.
Τα Zara έβγαλαν κάτι λευκά φορεματάκια πολύ όμορφα, σαν το μεσαίο της εικόνας

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
Στο rouge εχει συνηθως απλα φορεματακια μονοχρωμα..
Αλλα το λευκο θα ειναι εντυπωσιακο, σε βλεπω σφαγμενη στο γονατο :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Εχμ έχω ένα ακριβώς όπως το περιγράφεις.
Στο δανείζω άμα θες :D

Δεν το είχα πάρει στην Αθήνα πάντως.

Κάνε μια βόλτα στα μαγαζιά, λευκά φορεματάκια να φάν κι οι κότες!
(αν μας σνομπάρεις δλδ και δε θες το δικό μας:P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kalypso

Περιβόητο μέλος

Η lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Στο rouge εχει συνηθως απλα φορεματακια μονοχρωμα..
Αλλα το λευκο θα ειναι εντυπωσιακο, σε βλεπω σφαγμενη στο γονατο :P

πόσο εντυπωσιακό να ναι βρε λαβ.. λευκό είναι.. χμου.
βασικά σκεφτόμανε ότι άμα βάλω με χρώμα θα με σφάξει σίγουρα! :S

γιααα πες πού είναι αυτό το rouge... :D

και γιααα πες και καμία εναλλακτική σε χρώμα ;p

Εχμ έχω ένα ακριβώς όπως το περιγράφεις.
Στο δανείζω άμα θες :D

αχουυυ σ' ευχαριστώ πολύ πολύ βρε Ηρούλι μου :D:D
δεν νομίζω να μου κάνει όμως- είσαι πιο αδύνατη βρε συ!
στείλε φωτο...

-- άκου κει σας σνομπάρω! :pfff:


έκανα πάντως μια βολτούλα στα μαγαζιά σήμερα, μα δεν είδα κάτι αξιόλογο.
θα ξαναπάω μάλλον και μες στη βδομάδα :)

ευχαριστώωω :hug:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
αχουυυ σ' ευχαριστώ πολύ πολύ βρε Ηρούλι μου :D:D
δεν νομίζω να μου κάνει όμως- είσαι πιο αδύνατη βρε συ!
στείλε φωτο...

-- άκου κει σας σνομπάρω! :pfff:


έκανα πάντως μια βολτούλα στα μαγαζιά σήμερα, μα δεν είδα κάτι αξιόλογο.
θα ξαναπάω μάλλον και μες στη βδομάδα :)

ευχαριστώωω :hug:

Άσε τις βλακείες. Μια χαρά θα σου είναι.

Θα το φωτογραφήσω και θα στη στείλω, για να περάσει από επιτροπή:P
Το δοκιμάζεις κι άμα δε σου πάει, δεν το φοράς.:)
We ll see
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kalypso

Περιβόητο μέλος

Η lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Άσε τις βλακείες. Μια χαρά θα σου είναι.

Θα το φωτογραφήσω και θα στη στείλω, για να περάσει από επιτροπή:P
Το δοκιμάζεις κι άμα δε σου πάει, δεν το φοράς.:)
We ll see

χαχα! μη στείλεις στο κινητό, στείλε σε μειλ
γιατί δεν έχω εμ-εμ-ες :D:D

αχου σε υπερ- ευχαριστώ!! :D

μουτς!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top