Κριτικές για ρούχα και παπούτσια

Nininaou

Διάσημο μέλος

Η Ρηνούλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 2,455 μηνύματα.
Τα δεύτερα τα έχει και η κόρη μου :D

Aν χρειαστείτε ανταλλακτικά...:P

Α ρε Mποράτ, θα σε πετύχω καμιά μέρα, δε θα σε πετύχω; :shifty:
Ένας Πειραιάς είναι, δε μπορεί :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Λοιπόν, πήρα αυτά:
[Είναι λίγο παρδαλά για τα γούστα μου]

Kι αυτά:
[Ταιριάζουν με το ντύσιμό μου περισσότερο]


*Πείτε ό,τι θέλετε. Τα αγόρασα 20 ευρώ το ζευγάρι :D

:thumbup:...αυτα θα τα φορουσα κι εγω;)

ok, δεν ειναι παπούτσια ή ρούχα, αλλά εχω κολλήσει άσχημα...:redface:

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
ποια επιλογη προτιματε απο τις τρεις?
δειτε στο παρακατω site..εγω προτιμω την τριτη με το πουα..


https://www.oafashion.gr/
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lorien

Περιβόητο μέλος

Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Kι αυτά:
[Ταιριάζουν με το ντύσιμό μου περισσότερο]


*Πείτε ό,τι θέλετε. Τα αγόρασα 20 ευρώ το ζευγάρι :D
Aυτα τωρα με τι ντυσιμο πανε δλδ ; Και τι προσπαθησε να κανει ο σχεδιαστης ; Μοιαζουν σαν μεταλλαγμενο πιγκουινο που χρειαστηκε ραμματα. Καθολου κομψο. Σαν σαντουιντς ειναι. Και σε μικρο νουμερο, δειχνει αγγουρι (οπως και ολα τα allstar βεβαια). All star, που μπροστα το παιζει λουστρινι, απο πανω στρατιωτικη αρβυλα, και στο πλαι νεανικο πανινο.

(πειτε οτι θελετε δεν ειπες ; :P )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 52 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
Aυτα τωρα με τι ντυσιμο πανε δλδ ; Και τι προσπαθησε να κανει ο σχεδιαστης ; Μοιαζουν σαν μεταλλαγμενο πιγκουινο που χρειαστηκε ραμματα. Καθολου κομψο. Σαν σαντουιντς ειναι. Και σε μικρο νουμερο, δειχνει αγγουρι (οπως και ολα τα allstar βεβαια). All star, που μπροστα το παιζει λουστρινι, απο πανω στρατιωτικη αρβυλα, και στο πλαι νεανικο πανινο.

(πειτε οτι θελετε δεν ειπες ; :P )

Ε καλά τώρα δεν είναι ακριβώς όπως φαίνονται στη φωτογραφία :P Ταιριάζουν με σπορ νεανικό ντύσιμο και χρησιμοποιημένα δεν γυαλίζουν, δε παραμένουν κολλαριστά :P
Αυτό με τον πιγκουίνο πάντως είχε γέλιο! :lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nininaou

Διάσημο μέλος

Η Ρηνούλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 2,455 μηνύματα.
Kαι να σκεφτείς ότι τρελαίνομαι γι'αυτά,
που είναι σαν μεταλλαγμένος πιγκουϊνος
που χρειάστηκε ράμματα
και τον στραβοράψανε...:P

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lorien

Περιβόητο μέλος

Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.


:P

Then again,..you're 17 so have fun with them while you can :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Lorien

Περιβόητο μέλος

Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Ψαχνω να βρω ενα ζευγαρι ομορφα ,ανετα casual παπουτσια, που να μην ειναι μοκασινια, ουτε πολυ αθλητικα, ουτε πολυ κυριλε, και δε βρισκω! τα νευρα μου ! :wall:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DreamsRevenge

Περιβόητο μέλος

Η DreamsRevenge αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,757 μηνύματα.
Ψαχνω να βρω ενα ζευγαρι ομορφα ,ανετα casual παπουτσια, που να μην ειναι μοκασινια, ουτε πολυ αθλητικα, ουτε πολυ κυριλε, και δε βρισκω! τα νευρα μου ! :wall:




τα Geox τα ξέρεις?
https://www.geox.com/site/conteiner.asp

(η εικονίτσα είναι ενδεικτική μόνο, έχει πολλά σχέδια, αρκεί να είσαι τυχερός και στο μαγαζί...)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kalypso

Περιβόητο μέλος

Η lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
για παπούτσια, για κάτι τέτοιο λες; :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Lorien

Περιβόητο μέλος

Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
DreamsRevenge : Ειχα δει 1-2 μοντελα τους, ειδα και στο λινκ που εδωσες, αλλά δε με ενθουσιαζουν. Σε ευχαριστω παντως :)

Για να δωσω το στιγμα περιπου τι μορφη/σχημα ψαχνω κατι αναμεσα απο αυτα :





Τα 2 τελευταια ειναι λιγο πιο αθλητικα στην οψη, αλλά τα εβαλα για να πω οτι θελω να ειναι οπωσδηποτε ανετα. Δλδ αν δε βρω κατι ανετο θα παρω κατι τετοιο κι ας ειναι λιγο αθλητικο, καθως σε μαυρο δε θα πολυφαινεται, ειδικα το βραδυ. Θα βαλω κι αλλα αργοτερα.

(Μηπως ειμαι πολυ επιλεκτικος ; :worry: )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Ψαχνω να βρω ενα ζευγαρι ομορφα ,ανετα casual παπουτσια, που να μην ειναι μοκασινια, ουτε πολυ αθλητικα, ουτε πολυ κυριλε, και δε βρισκω! τα νευρα μου ! :wall:

Το ίδιο γονίδιο έχουμε.:P

Πως σου φαίνεται κάτι τέτοιο;



(μη γράψεις κανείς κακό σχόλιο,τον καρύδωσα.Είναι η τελευταία μου αγορά :happy: )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
Το ίδιο γονίδιο έχουμε.:P

Πως σου φαίνεται κάτι τέτοιο;



(μη γράψεις κανείς κακό σχόλιο,τον καρύδωσα.Είναι η τελευταία μου αγορά :happy: )


δε μου πολυγεμιζουν το ματι:/::(

εγω θα σου προτεινα να πας καμια γυρα σε κανα burshka ή τετοιου ειδους μαγαζακι, εχει ωραιουλια, καζουαλ και φθηνα παπα...
προχτες βγηκα για ψωνια μενα φιλο και τον εβαλα να αγορασει κατι παπουτσακια πολυ ωραια απο εκει...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lorien

Περιβόητο μέλος

Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Το ίδιο γονίδιο έχουμε.:P
Ωραια. Lets join forces then.

Πως σου φαίνεται κάτι τέτοιο;



(μη γράψεις κανείς κακό σχόλιο,τον καρύδωσα.Είναι η τελευταία μου αγορά :happy: )
Eισαι σιγουρος οτι θελεις να πω πως μου φαινονται ; :P
Ε θα πω : Δε μου πανε, γιατι δε μου αρεσει πολυ το ολο σχημα που ειναι σαν να μπερδευτηκαν τα σχεδια για παπουτσι ποδοσφαιρου με μπαλαρινες :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
δε μου πολυγεμιζουν το ματι:/::(
:(

Με τζιν φαίνονται καλύτερα.Εδώ είναι από φωτογραφία οπότε χάνουν λίγο.


Ωραια. Lets join forces then.

Eισαι σιγουρος οτι θελεις να πω πως μου φαινονται ; :P
Ε θα πω : Δε μου πανε, γιατι δε μου αρεσει πολυ το ολο σχημα που ειναι σαν να μπερδευτηκαν τα σχεδια για παπουτσι ποδοσφαιρου με μπαλαρινες :P
Κουλ ρε. :loltooth:
Είχα δει αντίστοιχα που ήταν χωρίς μύτη μπροστά και απλά έκλεινα στο πλάι με ένα ωραίο διακριτικό αυτοκόλλητο (δε ξέρω πως το λένε αυτό που μαγκώνει).
Απλά τα θέλω χωρίς κορδόνια τέτοιου είδους παπούτσια και πάντα με τζινάκι οπότε δείχνει πολύ διαφορετικό.
Εσύ είσαι και ψηλός οπότε αν τύχει ποτέ να βρεις κάτι τέτοιο δοκίμασε το.:hmm:Πάνω σου θα το δεις πολύ καλύτερα.

Bill αυτα που εβαλα εγω δε σαρεσουν υποθετω ε ;

Το πρώτο που έβαλες μπορώ να πω ότι μου αρέσει.Τα άλλα δύο όχι τόσο.

Μου αρέσει επίσης και το geox που έβαλε η Dreams Revenge.

Σε boxer έχεις δει τίποτα; Είναι αρκετά άνετα και συνήθως έχει ενδιάμεσα σε αυτά που πόσταρες.


Κάτι τέτοιο δε θα το έβαζες ε;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Λορυ, τα παπα που παρεθεσες ειναι επιεικως απαραδεκτα, ασχημα και κουμουτσες!
Χαλια μαυρα και στο χω ξαναπει...Αλλαξε γουστο...γιατι το υπαρχον ειναι πολυ χονδροκομμενο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nininaou

Διάσημο μέλος

Η Ρηνούλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 2,455 μηνύματα.
Lorien,

Μ'αρέσουν περισσότερο του Bill ( Ωραίο χαλάκι :P )
και της DreamsRevenge πολύ.
Εντάξει, δε θα βρεις τα τέλεια παπούτσια σ'όλες τις λεπτομέρειες.
Τα συγκεκριμένα, όμως, νομίζω είναι καλές προτάσεις...;)
Να 'ταν κάτι τέτοιο, να μην σου άρεσε:


[ Πάντως συνδιάζει casual με επίσημο και δεν είναι αθλητικό, ούτε μοκασίνι ]

:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DreamsRevenge

Περιβόητο μέλος

Η DreamsRevenge αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,757 μηνύματα.




Εγώ πάλι το βρίσκω οικολογικό...:P Έχεις πάντα μαζί σου ένα φίλο...
Άσε που δεν θα ξεχάσεις ποτέ να ταΐσεις το ψαράκι...:P

Lorien, να προτείνω και κάτι άλλο...
Μπορεί βέβαια να μη σε εμπνέει καθόλου το θέμα μάρκα, αλλά έχω βρει μεγάλη ποικιλία και πολύ καλές τιμές στο stock timberland - nautica στη Νέα Σμύρνη (στη γνωστή οδό της απωλείας,:redface: εεε... Ελευθερίου Βενιζέλου ήθελα να πω).
Πως λέμε ένα υπόγειο γεμάτο παπούτσια, γενικά όμορφα, και μερικά σε ακόμα καλύτερες προσφορές? Αυτό. Α! και αν πας, ψάξε για παπούτσια που στο πέλμα (μέσα) να γράφουν smart comfort system, είναι πραγματικά μαλακό και άνετο;)
Αν σε βολέψει η απόσταση, μπορεί να είσαι πολύ τυχερός:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lorien

Περιβόητο μέλος

Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
απλά έκλεινα στο πλάι με ένα ωραίο διακριτικό αυτοκόλλητο (δε ξέρω πως το λένε αυτό που μαγκώνει).
βέλκρο. :)
Απλά τα θέλω χωρίς κορδόνια τέτοιου είδους παπούτσια και πάντα με τζινάκι οπότε δείχνει πολύ διαφορετικό.
Δεν εχω προβλημα με απουσια κορδονιων, αλλά θελω εκει που ηταν τα κορδονια να εχει κατι να "σπαει" την αδεια επιφανεια, γιατι δε μαρεσει να υπαρχει ενα megalo κενο εκει σαν να φοραω πασουμια :P
Θα δοκιμασω αυτο που λες μολις μπορεσω, θενκς.

Κάτι τέτοιο δε θα το έβαζες ε;
:hmm: Μπροστα καλο ειναι. Πισω καλο ειναι. Το πλαι δε μου πολυαρεσει (η μια μερια τουλαχιστον). Και επειδη το θελω να το βαζω και για λιγο πιο "καλο" πρεπει να αποφυγω τα velcro stripes. Κοντα εισαι παντως.
Lorien, να προτείνω και κάτι άλλο...
Μπορεί βέβαια να μη σε εμπνέει καθόλου το θέμα μάρκα, αλλά έχω βρει μεγάλη ποικιλία και πολύ καλές τιμές στο stock timberland - nautica στη Νέα Σμύρνη (στη γνωστή οδό της απωλείας,:redface: εεε... Ελευθερίου Βενιζέλου ήθελα να πω).
Πως λέμε ένα υπόγειο γεμάτο παπούτσια, γενικά όμορφα, και μερικά σε ακόμα καλύτερες προσφορές? Αυτό. Α! και αν πας, ψάξε για παπούτσια που στο πέλμα (μέσα) να γράφουν smart comfort system, είναι πραγματικά μαλακό και άνετο;)
Αν σε βολέψει η απόσταση, μπορεί να είσαι πολύ τυχερός:)
Nαι ξερω που λες. Θα κοιταξω, σε ευχαριστω :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Great Chaos

Περιβόητο μέλος

Ο Όττο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 56 ετών, επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,911 μηνύματα.
ok, δεν ειναι παπούτσια ή ρούχα, αλλά εχω κολλήσει άσχημα...:redface:


Ωραία αυτού του είδους τα τεράστια γυαλιά. Δεν αφήνουν να φανούν οι ρυτίδες, ειδικά στις φωτογραφίες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top