Βοήθεια για cd των jonas brothers

alis

Πολύ δραστήριο μέλος

Η alis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,134 μηνύματα.
θέλω βοήθεια.....ποιο είναι το πιο ωραίο άλμπουμ των jonas brothers;θέλω ένα cd για μια φίλη αλλά εμένα δεν μου αρέσουν οπότε ειμαι άσχετη.....αλλά δεν θέλω να πάρω κάτι που δεν θα της αρέσει.......
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Δεν υπαρχει πιο ωραιο και πιο χαλια album καπιας μπαντας... Ολα ειναι θεμα προσωπικου γουστου... Δεν μπορουμε εμεις να σε βοηθισουμε, εσυ πρεπει να ξερεις τα μουσικα της γουστα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

alis

Πολύ δραστήριο μέλος

Η alis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,134 μηνύματα.
Δεν υπαρχει πιο ωραιο και πιο χαλια album καπιας μπαντας... Ολα ειναι θεμα προσωπικου γουστου... Δεν μπορουμε εμεις να σε βοηθισουμε, εσυ πρεπει να ξερεις τα μουσικα της γουστα...
ναι εχεις δικιο ....μονο που δεν εχω ακουσει κανενα τραγουδι τους και δεν εχω ιδεα.....ξερω απλα οτι αρεσουν στη φιλη μου....αλλα δεν εχω ορεξη να κατσω να ακουσω ολα τα τραγουδια τους και μετα να συγκρινω με το ποια ειναι σε ποιο αλμπουμ και ποια μαλλον θα αρεσουν στην κοπελα για την οποια το θελω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Δες στο wiki για το cd με τις περισσότερες πωλήσεις.


Πς: αν και γενικά από ότι κατάλαβα, πρόκειται για ολίγον σκουπιδαριό μουσική, σίγουρα θα βρεις κάτι καλλίτερο να αγοράσεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ophelia

Διάσημο μέλος

Η Μάρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,434 μηνύματα.
Γιατί δεν την ψαρεύεις ( διακριτικά διακριτικά :P) αν της λείπει κανένα cd τους;; Αν είναι μεγάλη φαν θα θέλει να τα έχει όλα...άσε που, ποιος ο λόγος να ψάχνεις ποιο είναι το καλύτερο τους cd την στιγμή που μπορεί η φίλη σου να το έχει ήδη;; ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

alis

Πολύ δραστήριο μέλος

Η alis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,134 μηνύματα.
παιδια τελικα της πηρα το 21st Century Breakdown των green day που αρεσει σε εμενα!!!!και αποδειχτηκε καλη επιλογη!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top