Συλλογή από αγαπημένες και εντυπωσιακές διαφημιστικές καμπάνιες

actaestfaboula

Νεοφερμένος

Η actaestfaboula αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 89 μηνύματα.
Ποιά είναι η αγαπημένη σας διαφήμιση ?:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

O'Zorgnax

Δραστήριο μέλος

Ο O'Zorgnax αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 642 μηνύματα.
Η απάντηση μπορέι να είναι μόνο μία...

- ΕΕ!! Μανωλιό, άκουσα καλά μωρε, επάντρεύτηκες τσ' Ασημάκη τη θυγατέρα;
- Εκουζουλάθηκες μωρέ; Εξάνοιξές τηνε καλά; Ω την παντέρμη!!!
Ολο τρώγει, και τρώγει, και τρώγει και φαρδαίνει. Εκατήντησε ωσάν τον ιπποπόταμο. Αμφίβιο. Φτάνει τα 5 μέτρα μήκος και τσι 3 τόνους βάρος.
Θηλαστικό τσι ζούγκλας. Ζει στα δάση του Ζαϊρ, του Νίγηρα και τσι Ναμίμπια. Τρώγει ωσαμε 68 κιλά χόρτα την ημέρα. Α, και η ουρά του φτάνει τους 50 πόντους.....
και βάλε!!!!!!!!!!!!!!

Όλα τα άλλα είναι οδοντόκρεμες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
Με το σκυλάκι του swiffer νομίζω και του γερμανού:)


Η χειρότερη με το 11 8 80 παιδιά αυτή η γρία μου δίνει στα νευρα ποιός μ@λάκας τις έβγαλε αυτές τις διαφημίσεις??:mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιάννης

Περιβόητο μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 4,851 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από O'Zorgnax:
Η απάντηση μπορέι να είναι μόνο μία...

- ΕΕ!! Μανωλιό, άκουσα καλά μωρε, επάντρεύτηκες τσ' Ασημάκη τη θυγατέρα;
- Εκουζουλάθηκες μωρέ; Εξάνοιξές τηνε καλά; Ω την παντέρμη!!!
Ολο τρώγει, και τρώγει, και τρώγει και φαρδαίνει. Εκατήντησε ωσάν τον ιπποπόταμο. Αμφίβιο. Φτάνει τα 5 μέτρα μήκος και τσι 3 τόνους βάρος.
Θηλαστικό τσι ζούγκλας. Ζει στα δάση του Ζαϊρ, του Νίγηρα και τσι Ναμίμπια. Τρώγει ωσαμε 68 κιλά χόρτα την ημέρα. Α, και η ουρά του φτάνει τους 50 πόντους.....
και βάλε!!!!!!!!!!!!!!

Όλα τα άλλα είναι οδοντόκρεμες

:worship: :worship: :worship: :worship: :worship:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

panathas

Νεοφερμένος

Ο Μαριος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 83 μηνύματα.
Να σου θυμίσω bunny ότι θυμάσαι την διαφήμιση επειδή σου σπάει τα νεύρα αυτό ήθελαν να πετύχουν αυτοί που την έφτιαξαν.
Μου αρέσουν όλες οι διαφημίσεις της Q.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Freeze! Freeze λιω!
Πουτ δε κοτ νταουν σλοουλιε! Γιου χαβε δε ραΐτ το ρεμεΐΐν σαΐλεντ, ανιθινγκ γιου σεΐ κεν μπε γιουζντ αγκανστ γιου ιν δε καλ οφ λοουβ
Η με αγγλικους χαρακτιρες

Freeze! Freeze lio!
Put the cot down slowly, you have the right to remain silent, anything you say can be used again you in the call of law

(την εχω και σε βιντεακι αμα θελετε, εχω και αλλες)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από panathas:
Να σου θυμίσω bunny ότι θυμάσαι την διαφήμιση επειδή σου σπάει τα νεύρα αυτό ήθελαν να πετύχουν αυτοί που την έφτιαξαν.
Μου αρέσουν όλες οι διαφημίσεις της Q.

τί ήθελαν??
να μας σπάνε τα νεύρα??:mad:


Α ναι και της κιου έχουν πλάκα:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Dark_kronos:
ιν δε καλ οφ λοουβ

in the call of law

ΑΥΑΥΑΥΑΪ ΚΑΡΑΜΠΑ:clapup::clapup::clapup::clapup::D:D:hehe::hehe:

εγραψες κρονάκο. τοταλ ρεσπεκτ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
Ρε παιδιά εμένα αυτή η διαφήμιση γιατί δεν μου έκανε κάτι??:hmm:
οι περισσότεροι είχαν τρελαθεί
τόσο ανάποδο πλάσμα είμαι??:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stupid bitch

Πολύ δραστήριο μέλος

Η stupid bitch αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,983 μηνύματα.
Κι εγώ ψηφίζω όλες τις διαφημίσεις της "Q" και ειδικά αυτή με τον παπά που πήγαινε κάπως έτσι..:(σε στυλ ψαλμωδίας)"Αληθεύει ότι έχει φθηνότερες συνδέσειιις?","Αληθεύύύύειι??Αληθεύύύύειιιιιιι..???".."Πες μου βρε!!!" Και μ'άρεσε πάρα πολύ μία απ'τις πρώτες διαφημίσεις της,που έδειχνε έναν εξωγήινο να'χει κατέβει στη γη και να μιλαει μ'εναν αρχαίο,αλλά δεν μπορώ να θυμηθώ με τίποτα τον διάλογο..μήπως τον θυμάται κανείς??ήταν όλα τα λεφτά..!!!:clapup::clapping::hehe::jumpy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lost_in_space

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο lost_in_space αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 981 μηνύματα.
Πουτ δι κοτσ νταουν σλόουλιοι. Όταν την πρωτοείδα το βρακί μου βράχηκε :hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cuto

Νεοφερμένος

Ο cuto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 103 μηνύματα.
φαση εχει το παλικαρακι ο ναυαγος στην διαφημιση της toyota με το corolla.
επισης μ αρεσει κ καινουργια της Q με τον da vinci :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
Οι στανταρ που μ'αρεσουν παντα ειναι της Q.
Η αγαπημενη εβερ ηταν η περσινη του magic five senses (κι η φετινη καλουλα ειναι, αλλα την περσινη δε τη φτανει καμιααα!)
Α, μ'αρεσει κι αυτη του pegeot (τωρα στανταρ το γραφω λαθος :p) 207 με τις πασχαλιτσες που σεξουλιαζονται μες στο αυτοκινητο :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kleftra

Διάσημο μέλος

Η Γεωργία-Γωγούλα-Γωγώ...ακούω σε όλες τις παραλλαγές αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,359 μηνύματα.
Μου αρέσουν διάφορες διαφημίσεις κατά καιρούς.
Τώρα έχω κολλήσει με το πουτ δε κοτς νταουν σλόουλι:D
Και της Q είναι κάποιες πετυχημένες .
Προπέρσι μου άρεσε ο Σάββας που δεν έλεγε να γυρίσει σπίτι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από katerina:
pegeot (τωρα στανταρ το γραφω λαθος :p)

peugeot
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Crow_of_Darkness

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Crow_of_Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 398 μηνύματα.
Δεν έχω κάποια αγαπημένη διαφήμιση από την ελληνική τηλεόραση. Οι αγαπημένες μου είναι κάποιες αστείες διαφημίσεις από το εξωτερικό που είχα δει να προβάλονται σε μια γιγαντοοθόνη καφετέριας πρίν καιρό. Στην Ελλάδα, οι διαφημίσεις, υπολειπονται κατά τη γνώμη μου σε ''πνεύμα'' και ουσία. :( Κάπως μου άρεσε το <<πούτ δε κότ ντάουν>>, αλλά χωρίς να πώ ότι μου προξένησε τη μεγάλη εντύπωση. Στη μεγάλη τους πλειοψηφία, οι Ελληνικές διαφημίσεις είναι βαρετές και περιμένεις να τελειώσουν για να δείς τη συνέχεια του έργου...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Maggie

Περιβόητο μέλος

Η Maggie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 5,843 μηνύματα.
Από τις πιο κορυφαίες διαφημίσεις είναι οι 2 διαφημίσεις της Sprite.:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kleftra

Διάσημο μέλος

Η Γεωργία-Γωγούλα-Γωγώ...ακούω σε όλες τις παραλλαγές αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,359 μηνύματα.
Α!Επίσης μου αρέσει πολύ και η ατάκα της Ντάλιας(μόνο η ατάκα όχι ολόκληρη η διαφήμιση) που δηλώνει περιχαρής πως κέρδισε μια τηλεόραση και ένα πλάσμα:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maxnikos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο maxnikos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φωτογράφος. Έχει γράψει 148 μηνύματα.
Θα κανεις φρρρρρ να σ'ακουσω ε?Καταπληκτικε τττττρρρροχονομε?
Ο απαιχτος..:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lost_in_space

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο lost_in_space αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 981 μηνύματα.
Έχω και μία σε βιντεάκι με το σήμα "χ" και το logo του alpha είναι από συστήμα παρακολούθησης αν δεν κάνω λάθος και δίχνει έναν τυπά να οδηγά φορτηγάκι και να του κάνει οτοστόπ μια γκόμενα την πέρνει αρχίζει αυτή να τον χαϊδολογά και μετά σταματάει αυτός της ορμάει με ένα φιλί βάζει το χέρι μέσα στην φούστα και πιάνει ένα σκουλήκι και λέει "Είσαι άντρας!", αυτή βγάζει το μέικ απ με ένα μαντίλι και λέει "όχι είμαι το αφεντικό σου".
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top