Φοβάστε την υποκλοπή μετά τα γεγονότα;

emufear

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο emufear αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,730 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Exposed_Bone:
Τωρα για αυτα που ακουγονται... νομίζεις ότι εχει όρεξη να ακούσει κανεις τα δικά μου τηλέφωνα; Και εκτος αυτού μια φορα είναι του αι-γιαννιου ;)

Μια φορά του Αι-Γιαννιού ΔΕΝ είναι σε τέτοια θέματα. Ειδικά όταν με τον ένα και με τον άλλο τρόπο/νόμο ενισχύεται η παρακολούθηση.

Τα τηλέφωνα δεν τα ακούνε άνθρωποι αλλά υπολογιστές και φιλτράρονται τα "σημαντικά" (Μπιν Λάντεν, τρομοκρατία, κτλ) οπότε δεν τίθεται θέμα βαρεμάρας. :P

Εγώ δε θα πήγαινα vodafone πάντως με τίποτα.. τσέκαρες τα υπόλοιπα δίκτυα για smtp servers και.. δεν;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από emufear:
Μια φορά του Αι-Γιαννιού ΔΕΝ είναι σε τέτοια θέματα. Ειδικά όταν με τον ένα και με τον άλλο τρόπο/νόμο ενισχύεται η παρακολούθηση.

Τα τηλέφωνα δεν τα ακούνε άνθρωποι αλλά υπολογιστές και φιλτράρονται τα "σημαντικά" (Μπιν Λάντεν, τρομοκρατία, κτλ) οπότε δεν τίθεται θέμα βαρεμάρας. :P
Θα διαφωνήσω.
Πρώτον αφου είσαι τόσο σίγουρος γιατι δεν ξεκινας διαδικασίες για αντίδραση σε κάτι τέτοιο ... Ας μην ξεχνάμε ότι είναι καταπάτιση πολλών νόμων. Αν έχεις στοιχεία θα πεισεις πολλούς και θα φέρεις το αποτέλεσμα που θέλεις ...

Εγώ κάτι τέτοιο δεν το πιστεύω, αν όντως ίσχυει θα προκαλέσει φοβαρες αντιδράσεις και καμια εταιρια δεν το θελει κατι τετοιο. Και εξαλλου κατι τετοιο στοιχιζει ...

Και στην τελική θα προτιμουσα να μου ηχογραφισουν την συνομοιλια που σχολιαζα το μουσι του λαντεν στην προσπαθεια να πιασουν το λαντεν. Εγω προσωπικα θα εννιωθα πολυ πιο ασφαλεια αν επιαναν τον λαντεν ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Exposed_Bone:
Εγώ κάτι τέτοιο δεν το πιστεύω, αν όντως ίσχυει θα προκαλέσει φοβαρες αντιδράσεις και καμια εταιρια δεν το θελει κατι τετοιο. Και εξαλλου κατι τετοιο στοιχιζει ...

Και στην τελική θα προτιμουσα να μου ηχογραφισουν την συνομοιλια που σχολιαζα το μουσι του λαντεν στην προσπαθεια να πιασουν το λαντεν. Εγω προσωπικα θα εννιωθα πολυ πιο ασφαλεια αν επιαναν τον λαντεν ;)

Σορυ εξπ, αλλά νομίζω ότι ζεις στο μάτριξ :hehe::hehe::hehe:

τι να μας κάνουν οι νόμοι σε εμάς τους φτωχούς όταν έχουμε την Σία-ξες ποια Σία εννοώ;):P:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
ρε παιδια ακούω οτι πολύ αλλάζουν εταιρία κτλ κτλ
εμένα δεν με επηρέασε καθόλου μα καθόλου, συνεχίζω ακάθεκτη να έχω βονταφον και αν την υποστηρίζω πως την θεωρώ την καλύτερη εταιρία κινητης τηλεφωνίας.
Υπ'οψην πριν μου την πειτε έχω απο όλες τις εταιρίες σιμ τις οποίες χρησιμοποιώ κατα διαστήματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από dooo:
τι να μας κάνουν οι νόμοι σε εμάς τους φτωχούς όταν έχουμε την Σία-ξες ποια Σία εννοώ;):P:D
Γιατι δεν διαματιρόμαστε τότε; θα σου πω εγώ γιατί ... Γιατι πολυ απλά δεν εχουμε στοιχεια για κατι τετοιο ... Αν ειχαμε και βγαιναμε ακομη και 5 ατομα στην πλατια και φοβαζαμε οχι μονο θα μα ακουγανε αλλά θα πραγματοποιουσαμε αυτό που θέλουμε :)

Και ξερεις γιατι δεν έχουμε στοιχεια; Γιατι την τρίχουλα την κάναμε τριχια ... :( Μετα απο 1 μηνα θα γίνει βεβαια ξανα τριχουλα αλλά μεχρι τότε θα τρέχουμε σαν τρελοι και θα φωναζουμε μας παρακολοθουν μας παρακολοθουν το google, η m$, η vodafone και που ξερεις; Ισως κανενας πικραμενος θα πει οτι μας παρακουλουθει και το e-steki :P


Βunny μαζι σου :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Exposed_Bone:
Γιατι δεν διαματιρόμαστε τότε; θα σου πω εγώ γιατί ... Γιατι πολυ απλά δεν εχουμε στοιχεια για κατι τετοιο ... Αν ειχαμε και βγαιναμε ακομη και 5 ατομα στην πλατια και φοβαζαμε οχι μονο θα μα ακουγανε αλλά θα πραγματοποιουσαμε αυτό που θέλουμε :)

Και ξερεις γιατι δεν έχουμε στοιχεια; Γιατι την τρίχουλα την κάναμε τριχια ... :( Μετα απο 1 μηνα θα γίνει βεβαια ξανα τριχουλα αλλά μεχρι τότε θα τρέχουμε σαν τρελοι και θα φωναζουμε μας παρακολοθουν μας παρακολοθουν το google, η m$, η vodafone και που ξερεις; Ισως κανενας πικραμενος θα πει οτι μας παρακουλουθει και το e-steki :P


Βunny μαζι σου :clapup:


μας παρακολουθεί και το στέκι??:worry:
αλλάζω φόρουμ:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Exposed_Bone:
Γιατι δεν διαματιρόμαστε τότε; θα σου πω εγώ γιατί ... Γιατι πολυ απλά δεν εχουμε στοιχεια για κατι τετοιο ...
μια χαρά στοιχεία είχε η vodafon στα χέρια της, αλλά της πήγε νααααααα να τα δώσει στη δημοσιότητα. Γιατί άραγε?:confused::P:D

Αρχική Δημοσίευση από Exposed_Bone:
Ισως κανενας πικραμενος θα πει οτι μας παρακουλουθει και το e-steki :P
να μην αμφιβάλλεις καθόλου. Παρακολουθείται ήδη. Χαιρέτα τους πιζίμ, μην είσαι αγενής:P:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

emufear

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο emufear αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,730 μηνύματα.
Ρε συ exposed πλάκα μου κάνεις;

Αφού πέρασε νόμος στην Ε.Ε. για την παρακολούθηση.. ολόκληρο άρθρο είχα γράψει, το ξέχασες;

Και το παλικαράκι στη Vodafone είχε στοιχεία και τον "αυτοκτόνησαν". Ας μη λέμε ό,τι θέλουμε. Απέχω πάρα πολύ από καταστροφολόγος αλλά ορισμένα πράγματα είναι κάτι παραπάνω από οφθαλμοφανή.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
Ρε παιδιά επειδή νομίζω δουλευόμαστε τώρα, νομίζετε μόνο την βόνταφον παρακολουθεί??
τα πάντα παρακολουθούν εδω και χρόνια και στάθερα και ίντερνετ και τα πάντα.
Απλα έτυχε και βγήκε στην επιφάνεια τώρα η βόνταφον.


 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

emufear

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο emufear αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,730 μηνύματα.
Δε μίλησε κανείς για το αντίθετο αν και δεν είμαστε σε θέση να γνωρίζουμε σε ποιο βαθμό το κάνουν οι άλλοι.

Εγώ σιχαίνομαι κάθε είδους παρακολούθηση.
Αν μου χαρίζανε ένα body guard να είναι ΣΥΝΕΧΕΙΑ δίπλα μου για τις ελάχιστες απόπειρες δολοφονίας που ενδεχομένως να γίνουν εναντίον μου θα έλεγα ΟΧΙ στον body guard, ο Πάνος θα έλεγε ναι, είναι θέμα χαρακτήρα η ζυγαριά προσωπικής ελευθερίας και "ασφάλειας".
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
ναι σίγουρα είναι θέμα χαρακτήρα και γενικά άποψη του καθε ένα

Απλά να μην ζούμε στο ψέμα, οτι μόνο η βονταφον παρακολουθείται επειδή αυτή βγήκε τώρα στην επιφάνεια.Επειδή σε συζήτηση χθες που είχα στην δουλειά ένας επέμενε οτι τώρα θα αρχίσουν να παρακολουθούν μετά απο αυτό που έγινε κτλ κτλ:|

Ούτε εμένα με πειράζει να παρακολουθούν μια που το ανέφερες:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Οταν ειπα οτι δεν υπαρχουν στοιχεια εννοουσα στοιχεια οτι παρακολουθουν εμενα την do και τον emufear και και και ... Οχι τους πολιτικους :) Αυτο ειναι αλλο θεμα ... Εγω μιλαω μονο για εμας ... :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

emufear

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο emufear αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,730 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
δεν ειπα οτι δεν υπαρχει η δυνατοτητα αλλα το οτι δεν το κανουν ή εκτος ζητηθει εισαγγελικη παρεμβαση
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

emufear

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο emufear αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,730 μηνύματα.
"ECHELON is estimated to intercept up to 3 billion communications every day."
Και σένα και την dooo και μένα και όλους.

Προχτές έδειχνε στη ΝΕΤ ένα ντοκιμαντέρ για μια μάνα που την παρακολοθούσαν επειδή της είχε πει ο γιος της στο τηλέφωνο, "θα τα τινάξω όλα στον αέρα" σε μια φάση που τσακωνόντουσαν.

Το κάνουν είτε ζητηθεί είτε δε ζητηθεί, don't worry.

Για να απαντήσω στην ερώτηση του thread. Η απάντηση είναι ΟΧΙ.
Ξέρω ότι συμβαίνουν υποκλοπές και παρακολούθηση κάμερες κτλ. χρόνια τώρα, απλά καλό είναι να ανοίξουν(?) τα μάτια του κοσμάκη μετά από αυτό το συμβάν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Οχι, την φοβαμε απο πριν. Μπορει να μην εχω vodafon αλλα μας φακελονουν ολοις, ειτε εχουμε Tim, cosmote, vodafone η Q, το ιδιο κανει. Απλος καπιος που ειχε προσβασει στα δεδομενα τις vodafone εστισε ενα δικο του συστιμα για να παρακολουθει συγκεκριμενα πραγματα απο συγκεκριμενα ατομα. Πιθανων πολιτικοι αντιπαλοι, αλλο κρατος η ακομα και η ΚΥΠ. Για να χρησιμοποιηθει για καπιους συγκεκριμενους σκοπους. Τωρα το φακελομα του καθενος απο εμας τι να το κανουν; Αυτοι που πρεπει να φοβουνται για τα δεδομενα τους ειναι τα μεγαλα κορακια, οι εγκλιματιες, οι πολιτικοι και οι ιδιωκτιτες/διευθιντες κλπ μεγαλων εταιριων.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
ο βρεγμένος τη βροχή δεν την φοβάται....

όπως πάρα πολύ σωστά επεσήμανε ο emu.... ECHELON και τα μυαλά στα κάγκελα! :P
τι να λέμε τώρα.... ότι απλά γνωστοποιήθηκε ότι υπάρχει μια μικρή πλαγιά στη βάση του Εβερεστ? (όχι το σαντουιτσάδικο, το βουνό λέω :P )
Κάνουν όλοι σαν να ακούν πρώτη φορά στη ζωή τους ότι κάποιος τους παρακολουθεί.... όλοι εστιάζουν στην vodafone και όχι στο ποιός έδεινε την εντολή ή .... γιατί έμεινε κρυφό κάτι τέτοιο τόσον καιρό απ την κυβέρνηση.....

Προσωπικά δεν φοβάμαι περισσότερο από όσο φοβόμουν πριν....
δλδ καθόλου....
να φοβάμαι όχι.... να εκνευρίζομαι όμως και να θεωρώ ότι με πρόσχημα την τρομοκρατία καταπατούνται τα ανθρώπινα δικαιώματα μου για τα προσωπικά μου δεδομένα... ναι!
vodafone έχω και γω και δεν σκοπεύω να την αλλάξω....
το ότι έγινε γνωστό κάτι για την vodafone δε σημαίνει ότι δεν το κάνουν και οι άλλες εταιρίες.... σιγά μην μπω στην διαδικασία να αλλάξω και νούμερο και να πρέπει να στείλω και 3.000 sms να ενημερώσω για το νέο μου νούμερο :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Djinn

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,513 μηνύματα.
Eδω τα sms ελεγχονται απο τοτε που πρωτοβγηκαν στην "πιατσα"...οι κλησεις θα με πανικοβαλουν;:)
εννοειτε πως δεν θελω οπως και κανεις μας να παρακολουθουμαι.(Αν το ηθελα θα πηγαινα να παιξω στο big brother μηπως κερδιζα και τιποτα...
Αλλα οχι να αλλαξω π.χ. εταιρεια γι'αυτο που εγινε.
Μιας και μην γελιομαστε ολες παρακολουθουνται και παρακολουθουν.
Ασε μπας και τωρα η VODA για να μας καλοπιασει βγαλει και καμια καλη προσφορα και την δουμε λουκουμι!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από ΚΑΚΗ ΕΠΙΡΡΟΗ:
το ότι έγινε γνωστό κάτι για την vodafone δε σημαίνει ότι δεν το κάνουν και οι άλλες εταιρίες....

Στν Vodafone εγινε γιατι εκει ειχανε τους λογαριαζμους οι "αφεντες" της χωρας. Αμα ητανε στην ΤΙΜ πχ το σκανδαλο θα αφορουσε την ΤΙΜ. Οπιος (η μαλλον οπιοι) και αν ηταν που εκανε υποκλεπται δεν ειναι καπιος απλος πολιτης. Μιλαμε για κορακι με συμφερωντα στην πολιτικη, Μυστικες υπιρεσιες (Της Ελλαδας η και οπιασδηποτε αλλης χωρας) η ισως και ενα δηθεν σκανδαλο με αλλες προσδοκιες. Γιατι ισως να μην ειναι και τυχεο οτι μερικες βδομαδες πριν το MEGA ειχε μια εκπομπη για το ECHELON...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Dark_kronos:
Στν Vodafone εγινε γιατι εκει ειχανε τους λογαριαζμους οι "αφεντες" της χωρας. Αμα ητανε στην ΤΙΜ πχ το σκανδαλο θα αφορουσε την ΤΙΜ. Οπιος (η μαλλον οπιοι) και αν ηταν που εκανε υποκλεπται δεν ειναι καπιος απλος πολιτης. Μιλαμε για κορακι με συμφερωντα στην πολιτικη, Μυστικες υπιρεσιες (Της Ελλαδας η και οπιασδηποτε αλλης χωρας) η ισως και ενα δηθεν σκανδαλο με αλλες προσδοκιες. Γιατι ισως να μην ειναι και τυχεο οτι μερικες βδομαδες πριν το MEGA ειχε μια εκπομπη για το ECHELON...

ειλικρινά δεν πιστεύω ότι αφορά μόνο την vodafone το θέμα γιατί ειλικρινά δεν πιστεύω ότι οι "αφέντες" της χώρας τα δίνουν μόνο στην vodafone....
λέτε να μην έχει κανένας... cosmote? ;)
τα "κεφάλια" είναι ΠΑΡΑ ΠΟΛΛΑ..... και μόνο με βάση το νόμο των πιθανοτήτων το αποκλείω να μην έχουν νούμερα και στις άλλες εταιρίες και να έχουν ΟΛΟΙ μόνο vodafone ;)
o προθυπουργός μας είχε περί τα 100 νούμερα (έλεος πια και αυτός ο χριστιανός :P ) .... το βρίσκω αντι-πολιτική κίνηση να τα έχει όλα στην vodafone..... ψηφοφόροι και "χορηγοί" υπάρχουν σε όλες τις εταιρίες κινητής τηλεφωνίας ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top