Κριτικές για ρούχα και παπούτσια

kalypso

Περιβόητο μέλος

Η lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
χμμ δεν το σκεφτηκα ποτε αυτο:hmm: θα το δοκιμασω φετος το φθινοπωρο να δω τι λεει πανω μου γιατι μπορει να με φοραει και να μην το φοραω δεν ξερω αν με καταλαβαινετε:worry:

Εμένα πάντως δεν μου πηγαίνει καθόλου :worry:
Ή τουλάχιστον αυτή την αίσθηση έχω... Δεν νιώθω άνετα με το διχτυωτό, νιώθω σαν να προσπαθώ να προκαλέσω και μόνο από το γεγονός ότι το φοράω.
Είχα δοκιμάσει μία φορά ένα με μικρό δίχτυ, μαύρο- εδειχνε όμορφο και ήταν διακριτικό, αλλά τελικώς επέλεξα να μην το ξαναβάλω γιατί πραγματικά δεν ένιωθα καθόλου άνετα φορώντας το... Συν ότι το πόδι μου μετά ήταν σαν μικρή βάφλα σε όλο το μήκος! :x

Το φθινόπωρο απλά γυμνό ποδαράκι :happy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

moonlight

Διάσημο μέλος

Η moonlight αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,767 μηνύματα.
Εμένα πάντως δεν μου πηγαίνει καθόλου :worry:
Ή τουλάχιστον αυτή την αίσθηση έχω... Δεν νιώθω άνετα με το διχτυωτό, νιώθω σαν να προσπαθώ να προκαλέσω και μόνο από το γεγονός ότι το φοράω.
Είχα δοκιμάσει μία φορά ένα με μικρό δίχτυ, μαύρο- εδειχνε όμορφο και ήταν διακριτικό, αλλά τελικώς επέλεξα να μην το ξαναβάλω γιατί πραγματικά δεν ένιωθα καθόλου άνετα φορώντας το... Συν ότι το πόδι μου μετά ήταν σαν μικρή βάφλα σε όλο το μήκος! :x

Το φθινόπωρο απλά γυμνό ποδαράκι :happy:


αχ και γω ετσι κανω:redface: γυμνο ποδαρακι.... δεν το χω φορεσει ποτε για τον λογο που ειπες και συ , νομιζω οτι δεν ειναι το στυλ μου καθολου... αν και δεν το δοκιμασα ποτε νομιζω οτι θα προκαλω αν το βαλω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
το διχτυωτο καλσον με το μεγαλο διχτυ, δειχνει πολυ ''φτηνιαρικο'' και προκλητικο.
επιπλεον εχουν φυγει απο τη μοδα τα διχτυωτα καλσον.
Καλα,βαλτε το εσεις και τα βρισκουμε....:D:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xanp

Δραστήριο μέλος

Η Ξανθή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 43 ετών και επαγγέλεται IT. Έχει γράψει 668 μηνύματα.
Βασικά αν βάλεις μικρό δίχτυ στο χρώμα του ποδιού είτε με μπαλαρίνα είτε με γόβα προσωπικά το βρίσκω θηλυκό και όχι προκλητικό.
Απλά το θέμα είναι πως αισθάνεται κανείς όταν το φοράει. Ας πούμε και εμένα ενώ μου αρέσουν οι πλατφόρμες σε άλλα πόδια δεν μπορώ να τις φορέσω με τίποτα νιώθω άβολα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Δεν ειναι πολυ ομορφο?! :redface:
Και μη μου αρχισετε παλι τα μου-σου-του...!!!


 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
τελειο νεραιδα... απλα τελειο...
πραγματικα...
πολυ ρομαντικο, πολυ γλυκο,πολυ τελειο..
πραγματικα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Χτες αγόρασα τα πρώτα μου peep toe!
Παρ'ότι γενικά δεν μου αρέσουν τα peep toe, τα συγκεκριμένα τα ερωτεύτηκα μόλις τα είδα.

Πώς σας φαίνονται;
IMG_0104.JPG
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
προσωπικα δε μου αρεσουν :(
ωστοσο ειμαι επιφυλακτικη γιατι ποτε δε μπορεις να κρινεις ενα ρουχο/παπουτσι εαν δε το δεις συνδυασμενο σωστα και φορεμενο πανω απολα:)

μεγια σου, θα ταιριαζει πολυ με το φορεματακι εκεινο που μας ειχες δειξει πριν μερες:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Κι εγώ κυρίως για φορεματάκια σαν το προηγούμενο τα πήρα (δεδομένου ότι το μόνο καλοκαιρινό παπούτσι που είχα και του ταίριαζε κάπως ήταν ένα ζευγάρι μαύρες δερμάτινες flat σαγιονάρες - μπλιαχ δηλαδή για το συγκεκριμένο φόρεμα)

Τα συγκεκριμένα μου άρεσαν γιατί παρ'ότι είναι ψηλοτάκουνα και σε στυλ γόβας, έχουν τα κορδονάκια πίσω και το ξύλινο τακούνι (και το λευκό χρώμα) που τα κάνει να μην φαίνονται τόσο επίσημα, οπότε θα μπορώ να τα φοράω κάθε μέρα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.



αυτο ειναι το καινουριο μου μαγιουδακι!!

ακουω γνωμες!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,508 μηνύματα.



αυτο ειναι το καινουριο μου μαγιουδακι!!

ακουω γνωμες!

Ωραία κοπέλα αυτή που το φοράει!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερωφίλη

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Κομπάρσα βου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 1,648 μηνύματα.


Ποιά η γνώμη για τέτοιου στυλ μαγιό;; Προσωπικά μου αρέσουν πολύ.. :redface:
Αλλά έχω την εντύπωση πως για την ηλικία μου δε ταιριάζουν και τόσο.. :hmm:

@Μισελ
Είναι πολύ ωραία όντως... Με γειες.. :)

@λοβ
Δε μου αρέσει που έχει σχέδιο το κάτω μέρος.. Θα το προτιμούσα μονόχρωμο!
Με γεια σου :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
@love_angel: Πολύ ωραίο το σχέδιο/κόψιμο, δεν μου αρέσει όμως το print (γενικά είμαι των μονόχρωμων/δίχρωμων).

@mpourou: Thanks! Σήμερα τα πήρα και σε μαύρο :redface: :redface:
Όσον αφορά το μαγιώ που έβαλες, γιατί καλέ, και αυτό με την ηλικία πάει;;;;
Να το πάρεις! Είναι και ωραίο! Αρκεί να είσαι αδύνατη, γιατί έτσι όπως το φαντάζομαι, το κάθε παχάκι θα πετάει και θα φαίνεται άσχημο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lorien

Περιβόητο μέλος

Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Καλο mpourou. Συμφωνω με Michele. Αυτα κανουν το μεγιστο εφε τους, με σωμα απο μετριο και ανω (και σιγουρα λεπτο).

love_angel : μια χαρά. με γεια ! Δεν ειναι ασχημο μαγιο σιγουρα, αλλά ουτε κατι που θα εβαζα....
....
...:hmm:that didnt quite come out the way i intended.....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Love, πολυ ωραιος συνδυασμος χρωματων και φετος παιζει παρα πολυ...Πολυ σεξυ το κοψιμο του, αλλα το μονο που δε μου καθεται καλα ειναι το σχεδιακι...

Μπουρου, το μαγιω ειναι πολυ καλο και εαν καποια μπορει να το υποστηριξει, που σημαινει να το φοραει και οχι να τη φοραει ειναι μια πολυ καλη επιλογη και δεν εχει καμμια σχεση με ηλικιες...Το σημαντικο ειναι να σου παει, διοτι θελει αδυνατο σωμα και κατα προτιμηση να εισαι ψηλη, οπως επισης και να ειναι του στυλ σου...Διοτι π.χ εαν εισαι το κοριτσακι με τα ολ σταρ, τοτε μαλλον δεν ειναι για σενα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερωφίλη

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Κομπάρσα βου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 1,648 μηνύματα.



MO56501.jpg

Ποιό απο τα δύο;; Αύριο θα πάω να τα πάρω... :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ophelia

Διάσημο μέλος

Η Μάρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,434 μηνύματα.
Προσωπική άποψη, εντελώς: το δεύτερο!!! :D:D
Μου κάνουν πιο κομψά και πιο βολικά...είναι και ουδέτερο το μαύρο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερωφίλη

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Κομπάρσα βου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 1,648 μηνύματα.
Είχα πει πως δε θα έπαιρνα πάλι μαύρα... Αλλά όντως είναι πολύ ωραία.. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
αναλογως ποιο παει πιο πολυ με τις γωνιες του προσωπου σου!

ωστοσο προτεινω το μαυροπου ναι πιο ''κλασικο'' χρωμα και θα σε βολεψει περισσοτερο!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ophelia

Διάσημο μέλος

Η Μάρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,434 μηνύματα.
Ααα, σορυ...τα θες παρδαλά;; :hmm:Να κάνω ένα κουϊκ σερτς και να σου πω...για τι μπάτζετ μιλάμε;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top