Πωλείται/χαρίζεται εισιτήριο για συναυλία που δεν θα πάμε

σερβιετα

Νεοφερμένος

Η σερβιετα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 21 μηνύματα.
εχω ενα εισητηριο για τους franz ferdinand και δεν θα παω τελικα επειδη δεν βρηκα παρεα:(
αν ειχε καποιος την καλοσυνη να επικοινωνησει μαζι μου αν το θελει!!!
ευχαριστω πολυ!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Εδάδ

Διάσημο μέλος

Η Εδάδ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,958 μηνύματα.
να πας μονη σου :)

συναυλια ειναι!

δεν πας για να συζητησεις
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lorien

Περιβόητο μέλος

Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
συμφωνω με εδαδ. εχω παει κι εγω σε μερικες μονος και μια χαρα ηταν. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rascal_gd

Περιβόητο μέλος

Ο Call me Joe!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 4,194 μηνύματα.
Χθες πηγα μονος μου Μadlib-J Rocc και ηταν πολυ καλα. Αν δεν σε κερδιζει τοσο πολυ η μουσικη των Franz και το βλεπεις περισσοτερο σαν βολτα καλα κανεις και ψαχνεις παρεα. Αν ομως βλεπεις την συναυλια σαν μια καλη ευκαιρια να ακουσεις ζωντανα τη μουσικη τους που τοσο γουσταρεις, μην κολας, πηγαινε και θα ειναι μια χαρα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Ευκαιρία άλλωστε για νέες γνωριμίες που θα έχετε κι ένα βασικό κοινό ενδιαφέρον :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

σερβιετα

Νεοφερμένος

Η σερβιετα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 21 μηνύματα.
βασικα το θεμα ειναι οτι ΔΕΝ μπορω να παω μονη μου!αν μπορουσα θα ειχα ηδη παει!
τελοσπαντων ευχαριστω πολυ για τις απαντησεις!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Πάρε το Γιώργο το μοδεράτορ μας.
:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rascal_gd

Περιβόητο μέλος

Ο Call me Joe!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 4,194 μηνύματα.
βασικα το θεμα ειναι οτι ΔΕΝ μπορω να παω μονη μου!αν μπορουσα θα ειχα ηδη παει!
Μαλλον δεν καταλαβαμε ακριβως το λογο που δεν μπορεις να πας μονη σου...

τελοσπαντων ευχαριστω πολυ για τις απαντησεις!
Τελος-παντων, τιποτα... :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
Αν το προβλημα σου ειναι η μεταφορα στη Μαλακασα, νομιζω διαθετει ακομη η %&#%-didi λεωφορεια για τα πηγαινε-ελα (ηταν της υπομονης βεβαια..αλλα εστω)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

σερβιετα

Νεοφερμένος

Η σερβιετα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 21 μηνύματα.
Μαλλον δεν καταλαβαμε ακριβως το λογο που δεν μπορεις να πας μονη σου...


Τελος-παντων, τιποτα... :)
δεν εχω μεταφορικο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
Αν το προβλημα σου ειναι η μεταφορα στη Μαλακασα, νομιζω διαθετει ακομη η %&#%-didi λεωφορεια για τα πηγαινε-ελα (ηταν της υπομονης βεβαια..αλλα εστω)


Αν είναι με αυτά που πήγα και γύρισα από Depeche Mode (:() το πήγαινε-έλα κάνει 10 ευρώ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Δίνεται εισητήριο για την συναυλία των franz ferdinand

Δε δίνεται πλέον, η συναυλία ακυρώθηκε, εντζόη δε σάηλενς παρτ του.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rascal_gd

Περιβόητο μέλος

Ο Call me Joe!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 4,194 μηνύματα.
Παλι τα ιδια;

Τουλαχιστον δεν μαζεψανε τον κοσμο παλι τζαπα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
κλικ

Αλλη μία προγραμματισμένη συναυλία αναβάλλεται την τελευταία στιγμή.
Ο λόγος για την εμφάνιση των Franz Ferdinand, η οποία δεν θα πραγματοποιηθεί μεθαύριο (Τετάρτη) όπως είχε προγραμματιστεί.






Η επίσημη δικαιολογία που δίνει η διοργανώτρια εταιρεία είναι πως εξαιτίας απρόβλεπτων παραγόντων είναι αδύνατη η μεταφορά του εξοπλισμού του συγκροτήματος. Τώρα θα αναζητηθεί νέα ημερομηνία για τη διεξαγωγή της συναυλίας.
Οσοι πάντως θέλουν να εξαργυρώσουν τα εισιτήριά τους, μπορούν να το κάνουν από σήμερα στα Ticket House Αθήνας και Θεσσαλονίκης.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
...Lol.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

σερβιετα

Νεοφερμένος

Η σερβιετα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 21 μηνύματα.
ειμαι τυχερη προλαβα και το ανταλλαξα με κιλερς:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stavros_

Δραστήριο μέλος

Ο mpampis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ζωγράφος και μας γράφει απο Βάρη (Αττική). Έχει γράψει 646 μηνύματα.
Η επίσημη δικαιολογία που δίνει η διοργανώτρια εταιρεία είναι πως εξαιτίας απρόβλεπτων παραγόντων είναι αδύνατη η μεταφορά του εξοπλισμού του συγκροτήματος.
Ε..φαίνεται ήταν πολύ βαριά τα μηχανήματα του Καπράλου και η μεταφορά κρίθηκε ασύμφορη οικονομικά. Με τα εισητήρια που κόπηκαν θα έβγαζαν χασούρα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

underwater

Περιβόητο μέλος

Η underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,343 μηνύματα.
Τα πήρα χθες που το έμαθα, καθώς λέγαμε να πάμε παρέα χύμα κι αν καταφέρναμε να μπαίναμε τζάμπα (σιγά μην τα σκάσουμε στην Didi:P). Ορθώς δεν αγοράσαμε. Βέβαια τα παίρνω επειδή οι περισσότεροι τους είδαν στην Γλασκώβη τον Μάρτιο κι εγώ όχι, οπότε θα μου κουνιούνται.:P

Και κάτι που μου ανέφερε η αδερφή μου: αν κι είχε βγει εδώ και καιρό ανακοίνωση από την Didi ότι έρχονται Αθήνα, στο site του συγκροτήματος η συγκεκριμένη πόλη δεν ήταν στους προορισμούς της περιοδίας. Αν και η λίστα ανανεωνόταν συνεχώς, η Αθήνα δεν έμπαινε. Βέβαια δεν είχε τσεκάρει για μερικές εβδομάδες και λογικά θα προστέθηκε η Αθήνα, αλλά το σκηνικό μου φαίνεται περίεργο. Μάλιστα η αδερφή μου βλέποντας το σκηνικό έλεγε ''μ@λ@κίες της Didi, δεν θα γίνει συναυλία'', βγήκε αληθινή κι όλοι της λένε ότι γλωσσόφαγε την συναυλία .:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

rascal_gd

Περιβόητο μέλος

Ο Call me Joe!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 4,194 μηνύματα.
ειμαι τυχερη προλαβα και το ανταλλαξα με κιλερς:clapup:

Eισαι μια σερβιετα εσυ... :P

Αυτο θα πει κωλοφαρδια...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Φαντάζομαι πως ο τίτλος τα λέει όλα.:redface:
Η κανονική τιμή του εισητηρίου είναι 300 ευρώ, για 2 άτομα για όλες τις μέρες και το δίνω με 260.


Μου έμεινε στο χέρι και μιας και ούτε εγώ ούτε το αμόρε μπορούμε να πάμε, δε ξέρω τι να το κάνω. Όσοι ενδιαφέρεστε ενημερώστε.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top