Άντρες-γυναίκες: ποιος είναι τώρα ο κυνηγός, ε;

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
ines μήπως εννοείς του exposed? :confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

emufear

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο emufear αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,730 μηνύματα.
Προφανώς :)

Πάντως ο exposed το 2% το είπε για άντρες.. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ines

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ινές αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 361 μηνύματα.
οποιου το ειπε, τελος παντων!!
εψιλον να'ναι κι οτι να'ναι!! (αν και τελευταια προτιμω τα αλφα..:P :P ...)
sorry για την παρεξηγηση κι οποιον ενιωσε φριχτα αδικημενος απο την κακια του μοιρα και τη χειροτερη ines....;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από emufear:
Πάντως ο exposed το 2% το είπε για άντρες.. :P
απλως θελω να πιστευω οτι για την "ομαδα" της απέναντης όχθης τα πραγματα ειναι λιγο καλλιτερα :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ines

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ινές αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 361 μηνύματα.
η ομαδα απεναντι οχθης ειμαστε εμεις, και καλα;;
εγω πιστευω οτι οσα ειπωθηκαν απο το εψιλον (exposed, το εμαθα τωρα...) ισχυουν και για τα κοριτσια. το ξερω, το εχω ζησει.:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από ines:
η ομαδα απεναντι οχθης ειμαστε εμεις, και καλα;;:whistle:
Ναι :/::worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tserno

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 41 ετών. Έχει γράψει 803 μηνύματα.
Πιστευω το εξής.......
1)Η μέση ελληνίδα πρεπει να αλλάξει υφος και στυλ γιατι οχι μονο εχει σηκώσει ψιλά τον αμανέ αλλα.......(ας μην το πώ καλύτερα)
2)Δεν νομίζω οτι ακριβώς φοβάται ο αντρας αλλα ξενερώνει με την όλη αντιμετώπιση των γυναίκων
3)Η φαση σχεση για την σχεση ειναι η επικρατούσα και πολύ λίγες φορές πλησιαζουμε καποιον/α με τον οποιο "we shared a moment"

Προσωπική εμπειρια το διαστμα που ειμαι χωρις κοπελα ειναι η εξής:
1-2 κοπέλες μου εχουν κινήσει το ενδιαφέρον απο αυτες που ηξερα γνωρισα κτλ αλλα δεν εγινε κατι.....οποτε μαλλον πρεπει να σας αφησω γιατι εχω δουλεια:P:clapup:

Επιπλέον μια σαλονικία φίλη μου μου ελεγε οτι οι αντρες στην σαλονικα αδιαφορούν και οτι προτιμα τους αθηναίους που ειναι πιο δραστήριοι και εγω ελεγα πως προτιμώ σαλονικιες....κριμα που δεν μου αρέσει εμφανισιακα καθόλου:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από tserno:
Πιστευω το εξής.......
1)Η μέση ελληνίδα πρεπει να αλλάξει υφος και στυλ γιατι οχι μονο εχει σηκώσει ψιλά τον αμανέ αλλα.......(ας μην το πώ καλύτερα)
2)Δεν νομίζω οτι ακριβώς φοβάται ο αντρας αλλα ξενερώνει με την όλη αντιμετώπιση των γυναίκων
3)Η φαση σχεση για την σχεση ειναι η επικρατούσα και πολύ λίγες φορές πλησιαζουμε καποιον/α με τον οποιο "we shared a moment"

θα συμφωνήσω απόλυτα μαζί σου;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giannisvitara

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο giannisvitara αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται CAD/CAM Designer και μας γράφει απο Λυκόβρυση (Αττική). Έχει γράψει 227 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Unicorn:
"Τα παλιά τα χρόνια ήταν ο άντρας κηνυγός
Τώρα πια φοβάται τις γυναίκες δυστυχώωωως! :whistle: ...

.....
Θέλω έναν άντρα 100% Που πήγανε οι άντρες 100%! :music: ... "

θέλεις άντρα, εδώ ειμαι, ομορφος με λεφτα, ευγενικος,ρομαντικος,με χιουμορ,εξυπνος, τι αλλο θες, θες το τηλέφωνο μου να στο στείλω?:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Djinn

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,513 μηνύματα.
Tα λεφτα κακως τα αναφερεις φιλε μου giannisvitara....;)
Ειναι κατι που τις κοπελες δεν τις ενδιαφερει...ετσι δεν ειναι;:P
(Δεν το λεω σαν μπηχτη στις κοπλες του φορουμ,ή τις κοπελες γενικα.Απλως γιατι οπως ξρουμε υπαρχουν και αυτες γενικα, αλλα συνηθως κρυβονται πισω απο το δαχτυλο τους και το αρνουνται οτι τα χρηματα ειναι απο τις πρωτες προτεραιοτητες τους!;) )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Μάλλον αυτές Μάριε ούτε οι ίδιες πολλές φορές έχουν συνειδητοποιήσει οτι το κοιτάνε κι αυτό. Δλδ παρατηρούν πιστευω οτι τις τραβάει περισσότερο κάποιος με λεφτά αλλά το αποδίδουν πχ στην ηλικία του. Δεν νομίζω οτι είναι όλες σε στυλ Ματούλα@καφε της χαράς, θα φαινόντουσαν απο μακρια αν ήταν έτσι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
ποιά ειναι η Ματούλα καλέ?????:D

εγώ πάλι πιστεύω ότι όταν σοβαρεύουν τα πράγματα, τα οικονομικά είναι ένας από τους τομείς που εξετάζονται και είναι αποδεκτό μέχρις ενός σημείου. Τώρα να κυνηγάς κάποιον/α για τα λεφτά του, ντατς, πόσο "φτωχό" εσωτερικό κόσμο πρέπει να έχει κανείς?:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

crazyhelen

Διάσημο μέλος

Η crazyhelen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,771 μηνύματα.
Βρε κορίτσια, αφού όλες θέλουμε να περνάμε καλά, γιατί δεν το παραδεχόμαστε? Σαφώς και δεν είναι το Νο1 κριτήριο τα χρήματα, αλλά καλώς ή κακώς αν έπρεπε να διαλέξουμε ανάμεσα σε δύο πάρα πολύ καλά παιδιά, τον έναν όμως φτωχούλη και τον άλλον όχι πλούσιο, αλλά να μπορεί να κάνει το κουμάντο του, βρείτε μου έστω και μία που θα προτιμούσε τον φτωχούλη! Και όπως έχω πει και στο παρελθόν, μπορεί το χρήμα να μην είναι το παν, η μιζέρια όμως είναι ικανή να διαλύσει τα πάντα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από crazyhelen:
η μιζέρια όμως είναι ικανή να διαλύσει τα πάντα!
προσυπογράφω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

weak and powerless

Διάσημο μέλος

Ο weak and powerless αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ.. Έχει γράψει 3,375 μηνύματα.
και δει η μιζέρια που δε σχετίζεται άμεσα με οικονομικούς παράγοντες :P.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Djinn

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,513 μηνύματα.
Για να μην παρεξηγηθω δεν μιλαω για μια "α" καλη οικονομικη κατασταση, ωστε π.χ. να γινει το επομενο βημα, αλλα η νοοτροπια του "θελω αντρα-γυναικα(παλι για να αποφυγω παρεξηγησεις" με χρημα!
Και στην θεση της λεξης "αντρα"-βαλτε αγορι-γκομενο.;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

drunk

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Γκίκω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 44 ετών. Έχει γράψει 318 μηνύματα.
<<Tί έχεις ;>> <<Tίποτα>>.Περιμένουμε ότι ο άλλος θα μας ζαλίσει στις ερωτήσεις για να ανακαλύψει τί έχουμε.Αυτό δείχνει ενδιαφέρον.<<A οκ >>,ακούμε.Γμτ πώς χαλάσανε έτσι οι άντρες ?
<<Δε μπορείς να μ'έχεις>>.Ο άντρας κηνυγός σαφώς και πρέπει να μας αποδείξει ότι κάνουμε λάθος.Να μας δείξει τα προσόντα του.Να κυνηγήσει τη δύσκολη Μαρία μέχρι να την κατακτήσει. <<Μάλλον δε θέλω>>,ακούμε.Γτμ σαν πολύ τεμπέληδες δε γίνανε οι άντρες ?
<<Ϊσως μου αρέσεις,ίσως όχι>>.H αινιγματική δεσποινίς έμαθε από τη μαμά της ότι το μυστήριο γοητεύει,σαγηνεύει,κερδίζει. <<Kαλά ,όταν μάθεις πάρε με τηλέφωνο>>,ακούμε.Γμτ σαν πολύ ξενέρωτοι δε γίνανε οι άντρες ?
<<Προσπάθησε να μαντέψεις τι κάνω τα τις νύχτες που δεν είμαστε μαζί>>.xεχε,καλό ε ?κάτσε να μη μας έχει και σίγουρες.<<Προτιμώ να πάω για μπύρες και να βρω κάποια που θα μου πεί τι κάνει>>,ακούμε.Γμτ αντί να ζηλέψει,τόση απάθεια ?
<<Σου κρύβω πολλά μυστικά>>.<<Δεν πειράζει,sex θα κάνουμε ,ούτε κι εγώ θέλω να γεράσω μαζί σου>>,ακούμε.Γμτ δεν ενδιαφερεται για τα σώψυχα μου το γουρούνι !

Κακά τα ψέμματα,οι γυναίκες που παραπονιούνται ότι πλέον ο άντρας δεν είναι κυνηγός,στην πλειοψηφία τους το εννοούν ως εξής :oi άντρες πρέπει να διεκδικούν τη γυναίκα,τους αρέσει το κηνύγι και εμείς π΄ρπει να τους αντιμετωπίζουμε ως κηνυγούς,καθιστώντας τον εαυτό μας απρόσιτο,μη διαθέσιμο και ενίοτε κρύβωντας τα αληθινά μας συναισθήματα απέναντι τους...Ξεχνάμε όμως ότι η σχέση κηνυγού- θηράματος εκ φύσεως περιλαμβάνει τη μυστικότητα και τον ανταγωνισμό...ο ένας μπροστά κι ο άλλος από πίσω να ακολουθεί το λαχταριστό θήραμα...

Σαφώς και υπάρχουν ακόμη άντρες που αντιδρούν θετικά σ¨αυτούς τους ελιγμούς...και που νιώθουν ότι οφείλουν να μας κατακτήσουν όταν εμείς αντιδράμε αδιάφορα(ή έστω ημι-αδιάφορα και ναι και όχι και να δούμε ),ή είμαστε πολύ μπίζι σύγχρονες γυναίκες για να ασχοληθούμε μαζί τους...Ναι υπάρχουν ακόμη αυτού του είδους οι παραδοσιακοί κηνυγοί...Αλλά είτε μας αρέσει είτε όχι αυτό δεν πηγάζει από το πολύτιμο θήραμα που πιστεύουμε ότι είμαστε εμείς,αλλά από τη δική τους ανάγκη να κηνυγήσουν...Αυτό είναι που τους κινεί το ενδιαφέρον και όχι η πριγκηποπούλα...

Εγώ πάντως προτιμώ το σύγχρονο άντρα που διεκδικεί και διεκδικείται καθημερινά στα πλαίσια μιας ισότιμης σχέσης,με ποιό τρόπο ? όχι με παιχνίδια,αλλά με το να είναι ο εαυτός του...και με το να απαιτεί κι από μένα να είμαι ο εαυτός μου...Αν δεν είναι αυτό αρκετό για να τον τραβήξει και να με τραβήξει,προτιμώ να μην είναι τίποτα...
Προτιμώ τον άντρα συνοδοιπόρο...:)Και υπάρχουν πολλοί,αρκεί να τους δείξουμε με τη συμπεριφορά μας ότι κι εμείς αυτό θέλουμε...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Covenant

Δραστήριο μέλος

Ο Covenant αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 677 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από plain:
Σαφώς και υπάρχουν ακόμη άντρες που αντιδρούν θετικά σ¨αυτούς τους ελιγμούς...και που νιώθουν ότι οφείλουν να μας κατακτήσουν όταν εμείς αντιδράμε αδιάφορα(ή έστω ημι-αδιάφορα και ναι και όχι και να δούμε ),ή είμαστε πολύ μπίζι σύγχρονες γυναίκες για να ασχοληθούμε μαζί τους...Ναι υπάρχουν ακόμη αυτού του είδους οι παραδοσιακοί κηνυγοί...Αλλά είτε μας αρέσει είτε όχι αυτό δεν πηγάζει από το πολύτιμο θήραμα που πιστεύουμε ότι είμαστε εμείς,αλλά από τη δική τους ανάγκη να κηνυγήσουν...Αυτό είναι που τους κινεί το ενδιαφέρον και όχι η πριγκηποπούλα...
Οι απρόσιτες κοπέλες ας μείνουν μόνες τους και με τα παιχνίδια τους.
Αν ο άντρας δεν δει ότι το θήραμα κινείται και αντιδρά,δεν θα καθήσει πολύ να περιμένει αν θα ξεπροβάλλει ο λαγός που είναι κρυμμένος πίσω από τον θάμνο...θα κάνει μία στροφή 180μοιρών και θα δει ζαρκάδια...χαζός είναι να μην επικεντρωθεί στο ωραιότερο θήραμα;

Με άλλα λόγια,καθώς η plain έχει απόλυτο δίκιο,είναι στην φύση του άντρα να κυνηγά ένα θηλυκό σαν το κλασικό παιχνίδι κυνηγός-θήραμα.

Αν όσες φορές πήγε για κυνήγι γύρισε με άδεια χέρια,τότε γρήγορα θα βαρεθεί-κουραστεί και ΔΕΝ πρόκειται να πάει για κυνήγι σύντομα...θα πάει για μπύρες...:whistle:

Αν όμως το κυνήγι έχει πάει καλά μερικές φορές και δει την επόμενη φορά ένα ενδιαφέρον θήραμα,τότε ίσως να καθήσει λίγο παραπάνω να ξεπροβάλλει από ότι θα έκανε κανονικά...αν είναι εκλεκτό το "θήραμα" ξέρει ότι αξίζει να κάνει υπομονή :clapup:

Εγώ πάντως προτιμώ το σύγχρονο άντρα που διεκδικεί και διεκδικείται καθημερινά στα πλαίσια μιας ισότιμης σχέσης,με ποιό τρόπο ? όχι με παιχνίδια,αλλά με το να είναι ο εαυτός του...και με το να απαιτεί κι από μένα να είμαι ο εαυτός μου...Αν δεν είναι αυτό αρκετό για να τον τραβήξει και να με τραβήξει,προτιμώ να μην είναι τίποτα...
Προτιμώ τον άντρα συνοδοιπόρο...:)Και υπάρχουν πολλοί,αρκεί να τους δείξουμε με τη συμπεριφορά μας ότι κι εμείς αυτό θέλουμε...
Ειλικρινά ίσως να είναι και η πιο φιλοσοφημένη παράγραφος που έχω δει αποτυπωμένη από μία γυναίκα,είτε προφορικά είτε γραπτά,που κατάφερες να συρρικνώσεις την πανέμορφη αλήθεια σε μερικές σειρές, με βάση τις εμπειρίες σου και την αντίληψή σου.
Με απόλυτη σιγουριά μπορώ να σε διαβεβαιώσω ότι ακριβώς έτσι είναι τα πράγματα καθώς και εμείς σαν άντρες θέλουμε να μας "προκαλούν" να μας αφουγκράζονται μέσα στην σχέση.Θέλουμε να "ζούμε" την σχέση σαν κάτι παραπάνω...θέλουμε να έχουμε άλλου είδους επαφή με την σύντροφό μας...πιο ψυχοπνευματική εκτός από το σωματικό σκέλος της σχέσης που το κάνουν όλοι.

Εγώ προσωπικά θέλω να είναι για μένα η κοπέλα μου,ο θηλυκός "κολλητός" μου με ότι αυτό συνεπάγεται...βαρέθηκα τις ρηχές σχέσεις τύπου "πισίνας"....θέλω να κολυμπήσω με την κοπέλα μου στον ωκεανό μαζί της,φτάνουν τα μαθήματα κολύμβησης με τα μπρατσάκια τόσα χρόνια ;)

plain,
:worship:Just respect :worship:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

crazyhelen

Διάσημο μέλος

Η crazyhelen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,771 μηνύματα.
Εγώ προσωπικά θέλω να είναι για μένα η κοπέλα μου,ο θηλυκός "κολλητός" μου με ότι αυτό συνεπάγεται...βαρέθηκα τις ρηχές σχέσεις τύπου "πισίνας"....θέλω να κολυμπήσω με την κοπέλα μου στον ωκεανό μαζί της,φτάνουν τα μαθήματα κολύμβησης με τα μπρατσάκια τόσα χρόνια

Και ξέρεις Covenant πώς και πότε θα συμβεί αυτό?

Όταν επιτέλους πάψουν και οι μεν και οι δε να αντιμετωπίζουν τις σχέσεις σαν "παιχνίδι", και να προσπαθούν απεγνωσμένα να "κερδίσουν" την παρτίδα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ines

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ινές αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 361 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Covenant:
Εγώ προσωπικά θέλω να είναι για μένα η κοπέλα μου,ο θηλυκός "κολλητός" μου με ότι αυτό συνεπάγεται...βαρέθηκα τις ρηχές σχέσεις τύπου "πισίνας"....θέλω να κολυμπήσω με την κοπέλα μου στον ωκεανό μαζί της,φτάνουν τα μαθήματα κολύμβησης με τα μπρατσάκια τόσα χρόνια ;)

συμφωνω απολυτα μα απολυτα!!!! νομιζω (;) ) πως μια σχεση πρεπει να ειναι το φυσικο επακολουθο μιας φιλιας. δλδ, οχι συστηματικα να τα φταιχνεις με τον κολλητο σου, ομως πρεπει ο αλλος να μπορουσε να ηταν κολλητος σου αν δε τα ειχατε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top