Macbook ή όχι;

deadhead_pirate

Περιβόητο μέλος

Ο deadhead_pirate αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,774 μηνύματα.
Μιας και αναφέρθηκε και η εταιρία ACER θα σου πρότεινα suspiria να την αφήσεις ως τελευταία επιλογή. Δεν έχει καλό service στην Ελλάδα και το μοναδικό τους πλεονέκτημα είναι χαμηλή τιμή.
Δεν θα συμφωνήσω καθόλου σχετικά με το σέρβις.
Εχω acer, τα 3 τελευταία χρόνια, και το σέρβις τους είναι γρήγορο, αξιόπιστο και πολύ υπεύθυνο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Δεν θα συμφωνήσω καθόλου σχετικά με το σέρβις.
Εχω acer, τα 3 τελευταία χρόνια, και το σέρβις τους είναι γρήγορο, αξιόπιστο και πολύ υπεύθυνο.
Η Alman συνεχίζει να έχει το service; Αν και εγώ το συγκρίνω με το επίπεδο της Dell και της Toshiba

Υ.γ.: Η sony δεν έχει service στην Ελλάδα με αποτέλεσμα τα λαπτοπς να κάνουν ένα ταξιδάκι για την επισκευή κάποιου hardware

  1. Ευχαριστώ, σου ξέφυγε μία εικόνα, αλλά υποθέτω είναι το ίδιο με την πρώτη.
  2. Το θέμα είναι ότι εσύ στον dell σου δεν έχεις κανέναν περιορισμό από την εταιρεία (πχ κλειδωμένο bios, κλειδωμένο λειτουργικό) έτσι;
  3. Επίσης σου δίνουν και cd των Windows ή είναι ΟΕΜ; Έχουν και αυτοί κρυφό partition με drivers και image του laptop όπως είναι όταν στο φέρνουν ή όχι;
  1. Ναι έτσι είναι
  2. Δεν έχω κάποιον περιορισμό. π.χ. στο bios έχω πλήρη πρόσβαση
  3. Σου δίνουν Cd αλλά νομίζω είναι σε στυλ Recovery CD δλδ το βάζεις κάνει το format και σου παίρνει το λειτουργικό και τα utilities ΟΠΩΣ ήταν μόλις το άνοιξες. Έχουν ένα partition με τον τίτλο Recovery αλλά δεν ξέρω τι κάνει :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

deadhead_pirate

Περιβόητο μέλος

Ο deadhead_pirate αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,774 μηνύματα.
Η Alman συνεχίζει να έχει το service; Αν και εγώ το συγκρίνω με το επίπεδο της Dell και της Toshiba

Υ.γ.: Η sony δεν έχει service στην Ελλάδα με αποτέλεσμα τα λαπτοπς να κάνουν ένα ταξιδάκι για την επισκευή κάποιου hardware
Οχι δα, η Acer πλέον έχει Acer points σε πολλές πόλεις στην Ελλάδα, και φυσικά τα laptops της δεν χρειάζεται να πάνε στο εξωτερικό.
Εδώ μάλιστα το acer point, είναι ακριβώς απέναντι από το σπίτι μου στο κέντρο, και αυτός ήταν ο βασικός λόγος που επέλεξα αυτήν την εταιρία.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Αναλαμβάνει όλα τα προβλήματα; π.χ. και αλλαγή οθόνης ή wifi card;
Ποία εταιρία είναι πίσω από τα acer point; ξέρεις;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

deadhead_pirate

Περιβόητο μέλος

Ο deadhead_pirate αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,774 μηνύματα.
Αναλαμβάνει όλα τα προβλήματα; π.χ. και αλλαγή οθόνης ή wifi card;
Ποία εταιρία είναι πίσω από τα acer point; ξέρεις;
Η ίδια η Acer.
To γνωρίζω πολύ καλά, γιατί την πρώτη εβδομάδα που αγόρασα το Laptop μου, και από εντελώς δική μου υπαιτιότητα, αναγκάστηκα να αλλάξω οθόνη.
Η αντικατάσταση, έγινε μέσα σε ελάχιστες μέρες, και μάλιστα χωρίς καμία χρέωση, παρόλο που η ευθύνη ήταν αποκλειστικά δική μου !!!
Αναλαμβάνει από απλό έλεγχο σέρβις, μέχρι και αναβαθμίσεις, αντικαταστάσεις hardware, ακόμη και software.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Σε ευχαριστώ για τις πληροφορίες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lazpet

Νεοφερμένος

Ο lazpet αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 74 μηνύματα.
εχω το mac book pro εδω και δυο εβομαδες εννοειται πως προτεινω mac αλλος θεος.....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blk88memorz

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο blk88memorz αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών. Έχει γράψει 220 μηνύματα.
Το ερώτημα είναι απλό :P

Θα πάρω laptop και έχω κολλήσει με το macbook αλλά έχω αμφιβολλίες για το αν "αξίζει" τα χρήματα που κοστίζει γιατί ως προς τα μεμονωμένα χαρακτηριστικά του (πχ.κάρτα γραφικών,επεξεργαστή κτλπ) μπορώ να βρω καλύτερα με το ίδιο κόστος ή και λιγότερο.

MacBook εννοείτε.
Μόλις ανανεώθηκαν σήμερα.
Τσέκαρε μια τη σελίδα της Apple.

+άγιε μου Βασίλη μιας και δεν σου ζήτησα δώρο τα χριστούγεννα,
μπορείς να μου φέρεις ένα MacBookάκι μαύρο pls.. ε άγιε μου; :clapup::clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

superstarr

Νεοφερμένος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μουσικός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 44 μηνύματα.
Αν δεν εχεις αγορασει ακομα laptop και σε προλαβα, κλεισε τα ματια και παρε ενα macbook..Δε θα το μετανιωσεις ουτε για πλακα.. Εχω ενα macbook pro και ξερω αρκετα ατομα που εχουν και τον μικρο (macbook). Λοιπον, τα mac οπως ακριβως θα σου τρεξουν την πρωτη και την δευτερη φορα που θα τα ανοιξεις, ετσι θα σου τρεχουν για μια ζωη..Δεν υπαρχει περιπτωση να πεσει η αποδοση τους ουτε στο 5%..
Σε αντιθεση φυσικα με ενα pc που μετα απο 6 μηνες πατας διπλο κλικ και περιμενεις ενα τεταρτο..
Αλλο ενα πλεονεκτημα των mac φυσικα ειναι το σαφως καλυτερο λειτουργικο τους (mac os x) που το μαθαινεις μεσα σε μια βδομαδα και μετα δε θες να το ξαναβγαλεις..
Πιστευω πως θα ειναι σωστη επιλογη.. :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikostheater

Νεοφερμένος

Ο Νίκος Θεμελής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 46 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 58 μηνύματα.
Ψηφίζω macbook δαγκωτο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

isidorosrigas

Νεοφερμένος

Ο isidorosrigas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 59 μηνύματα.
Αν δεν έχεις πάρει ακόμα πάρε MACBOOK φοβεροί είναι!Και εγώ του χρόνου MACBOOK PRO θα παρω!
Το MAC OS X είναι το καλύτερο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

epote

Διάσημο μέλος

Ο epote αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,359 μηνύματα.
Αν δεν εχεις αγορασει ακομα laptop και σε προλαβα, κλεισε τα ματια και παρε ενα macbook..Δε θα το μετανιωσεις ουτε για πλακα.. Εχω ενα macbook pro και ξερω αρκετα ατομα που εχουν και τον μικρο (macbook). Λοιπον, τα mac οπως ακριβως θα σου τρεξουν την πρωτη και την δευτερη φορα που θα τα ανοιξεις, ετσι θα σου τρεχουν για μια ζωη.

και βεβαια να ευχεσαι να μην την πατησεις οπως εγω και χιλιαδες αλλοι με το καινουριο αλουμινενιο macbook και χαλασει το τρακπαντ (η θεα μαμα απλ που ειναι καλυτερη απο το χριστιαννισμο και το βουδισμο μαζι μας ειπε οτι ειναι προβλημα γειωσης οεο και εκανε 2 βδομαδες να μας το φτιαξει).

διαφυγοντα κερδη καπου 3500ε για εμενα γιατι αντιθετα με το 99.99% των ανθρωπων που παιρνουν λαπτοπ εγω actually δουλευω με αυτο αντι να παιζω στην χεστρα world of warcraft.

ΑΝ ΛΟΙΠΟΝ καποιος θελει να *δουλευει* με το λαπτοπ του και οχι να το μοστραρει στα σταρμπαξ να παρει ενα LG που του το αλαζουν ΕΠΙΤΟΠΟΥ (ουτε καν sony). Εγω ειλικρινα με την ΠΑΠ***τζιζ κακες λεξούλες*** το μακ εφτυσα αιμα και οσο το αγαπαω το osx (και πραγματικα ειναι φανταστικο) συγνωμη αλλα 3500ε και δυο βδομαδες χαμενης δουλειας ΔΕΝ αξιζει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Τα Dell έρχονται με "καλύτερη" εγγύηση, που ο τεχνικός έρχεται την επόμενη μέρα στο χώρο σου μαζί με το ανταλλακτικό. :)
Εξάλλου δεν είναι τυχαίο που οι εταιρίες σε στυλ τράπεζες είτε HP είτε Dell έχουν.

Νομίζω ότι τα LG, όπως και τα acer, τα έχουν αναλάβει πολλές εταιρίες με αποτέλεσμα η ενιαία εικόνα του service να μην είναι θετική.

Ωστόσο το πρόβλημα με το service Apple στην Ελλάδα έχει να κάνει ότι η Rainbow είναι απαράδεκτη, ειδικά στο service. Χαρακτηριστικό είναι ότι όταν αγοράστηκε από την infoquest πολλά Apple-Fun-Boys χάρηκαν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Εδάδ

Διάσημο μέλος

Η Εδάδ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,958 μηνύματα.
λοιπον, θα παρω ενα φορητο.

η ακαταναμαστη κορπς μου προτεινε mac ενω εγω θα επαιρνα ενα βαιο.

χιχι, οποτε αρχισα να το σκεφτομαι.

θελω να ειναι σχετικα φτηνο, δλδ 1000 ευρα, οθονη 15 το πολυ.

να μη μου σπαει τα νευρα.

δε χρειαζεται να ψηνει καφε, τον εκοψα οταν συνειδητοποιησα οτι ειχα μαλωσει με ολο τον κοσμο, χιιχ.


σοβαρα τωρα, ειμαι ενας νορμαλ γιουζερ και το θελω και για τη δουλεια μου ισως, οπου παλι ομως πολλες απαιτησεις εν εχω.

για πειτε λιγο, εχετε καμια προταση μοντελου?

θυμαμαι οτι οι ασυμβατοτητες που παρουσιαζαν τα μακ με προγραμματα ανηκουν στο παρελθον, θυμαμαι καλα??


για πειτε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

isidorosrigas

Νεοφερμένος

Ο isidorosrigas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 59 μηνύματα.
λοιπον, θα παρω ενα φορητο.

η ακαταναμαστη κορπς μου προτεινε mac ενω εγω θα επαιρνα ενα βαιο.

χιχι, οποτε αρχισα να το σκεφτομαι.

θελω να ειναι σχετικα φτηνο, δλδ 1000 ευρα, οθονη 15 το πολυ.

να μη μου σπαει τα νευρα.

δε χρειαζεται να ψηνει καφε, τον εκοψα οταν συνειδητοποιησα οτι ειχα μαλωσει με ολο τον κοσμο, χιιχ.


σοβαρα τωρα, ειμαι ενας νορμαλ γιουζερ και το θελω και για τη δουλεια μου ισως, οπου παλι ομως πολλες απαιτησεις εν εχω.

για πειτε λιγο, εχετε καμια προταση μοντελου?

θυμαμαι οτι οι ασυμβατοτητες που παρουσιαζαν τα μακ με προγραμματα ανηκουν στο παρελθον, θυμαμαι καλα??


για πειτε.
Πάντα υπήρχαν και πάντα θα υπάρχουν ασυμβατότητες. πχ το MSN δεν υπάρχει.
Το ΜΑC OS είναι το πιό σταθερό και το πιό γρήγορο. Δεν υπάρχουν υοί ούτε κολλάνε.
Θα χρειαστείς λίγο χρόνο για να το συνηθήσεις και μετά θα το λατρέψεις! Δεν θα θες να ξαναπάρεις PC!:)
Σου προτείνω τον Macbook Pro o οποίος είναι 13,3" και κάνει 1219 ευρώ. Είναι ο πιό όμορφος και καλός.
Μπορείς να κάνεις και το BootCamp που εγκαθηστά τα Vista σε 2ο διαμέρισμα αν δεν μπορείς να βρείς κάποιο σημαντικό πρόγραμμα στα MAC.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δεσμώτης

Περιβόητο μέλος

Ο Δεσμώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 45 ετών. Έχει γράψει 4,605 μηνύματα.
Πάντα υπήρχαν και πάντα θα υπάρχουν ασυμβατότητες.


Δεν οφείλεται αυτό στα μακ αλλά στα κακά βερσιόν ή στην απόφαση για μη βερσιόν των ανάλογων εταιριών.
Δε φταίει η πλατφόρμα για αυτό. Υπόψιν....


πχ το MSN δεν υπάρχει.


Φυσικά και υπάρχει.

Τότε εγώ τι τρέχω; :worry: (mac msn, matey!)

Απλώς να σημειώσω ότι το μσν (windows live messenger, κατά το επισημότερον) είναι microsoft προγραμματάκι.
Λόγω της γνωστής διαμάχης με τα μακ (ανταγωνιστικό λειτουργικό με το μακ ος χ), η βέρσιον του μουσουνου για τα μακ είναι επιεικώς απαράδεκτη σε λειτουργικότητα. (κοινώς τα έχει σαμποτάρει).

Ένα θα πω: δεν υποστηρίζει off line messages και συνομιλία μέσω κάμερας (video call) :mad::mad:

χιλιο#*($)#&$#@^*&$%@μημένη μάϊκροσοφτ.


Λύση: μπουτάρεις από windows κι όλα καλά. (αλλά πριν κατεβάσεις τα μσν μια ςκαι θα είσαι στα win, κατέβασε και βαρβάτο antivirus)

Το άλλο που έχεις να κάνεις αν θες σώνει και καλά ΚΑΙ περιβάλλον μακ ΚΑΙ windows msn είναι αυτό:

https://www.parallels.com/eu/products/desktop/


Παλιότερα θυμάμαι είχα κατεβάσει από το μακ ος χ, το "power pc" που κάνει simulating τα windows μέσα στο ίδιο το μακ ος.
Δηλαδή σα να τρέχουν δυο λειτουργικά ταυτόχρονα.

Χελόου;

Κάντο αυτό με τα windows και σου δίνω 10 χιλιαρικάκια και μια μηχανή δώρο.

(Εδάδ ακούει; :D)

Είπα να κλέψω λίγο τη στοιχηματική δόξα του ε-ποτέ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

isidorosrigas

Νεοφερμένος

Ο isidorosrigas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 59 μηνύματα.
Φυσικά και υπάρχει.

Τότε εγώ τι τρέχω; :worry: (mac msn, matey!)
Απλώς να σημειώσω ότι το μσν (windows live messenger, κατά το επισημότερον) είναι microsoft προγραμματάκι.
Λόγω της γνωστής διαμάχης με τα μακ (ανταγωνιστικό λειτουργικό με το μακ ος χ), η βέρσιον του μουσουνου για τα μακ είναι επιεικώς απαράδεκτη σε λειτουργικότητα. (κοινώς τα έχει σαμποτάρει).
Ένα θα πω: δεν υποστηρίζει off line messages και συνομιλία μέσω κάμερας (video call) :mad::mad:
χιλιο#*($)#&$#@^*&$%@μημένη μάϊκροσοφτ.
Υπάρχουν άλλα προγράμματα για MSN. Το MSN που είναι για τα Windows δεν υπάρχει. Υπάρχει (νομίζω)το a-MSN.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,869 μηνύματα.
Παλιότερα θυμάμαι είχα κατεβάσει από το μακ ος χ, το "power pc" που κάνει simulating τα windows μέσα στο ίδιο το μακ ος.
Δηλαδή σα να τρέχουν δυο λειτουργικά ταυτόχρονα.

Χελόου;

Κάντο αυτό με τα windows και σου δίνω 10 χιλιαρικάκια και μια μηχανή δώρο.

(Εδάδ ακούει; :D)

Είπα να κλέψω λίγο τη στοιχηματική δόξα του ε-ποτέ!




Sidux που τρέχει μέσα σε VB της Sun, από τα Windows Vista, σε ένα από τα μηχανήματά μου... Windows και Linux ταυτόχρονα!


ΥΓ: Και μη με βάλεις να εγκαταστήσω και στο Linux παρόμοιο πρόγραμμα για να δεις πως τρέχουν και Windows μέσα από Linux, γιατί θα το κάνω και αυτό και μετά θα ντρέπεσαι να απαντήσεις ξανά με τόση βεβαιότητα ότι έκανες στους πάντες τα μούτρα κρέας! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δεσμώτης

Περιβόητο μέλος

Ο Δεσμώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 45 ετών. Έχει γράψει 4,605 μηνύματα.
Windows και Linux ταυτόχρονα!


Αστρογκόμενε,

θα είχες δίκιο αν τα linux και τα mac os x, ήταν ένα και το αυτό.


Δυστυχώς για σένα και την επιχειρηματολογία σου, δεν είναι :/: (σνιφ)


Εδαδική μέθη ή...ξεπέρασες πάλι τη ταχύτητα φωτός με το σταρσιπ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

isidorosrigas

Νεοφερμένος

Ο isidorosrigas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 59 μηνύματα.
Εγώ έχω βάλει σε VMware το Tiger και Fedora αλλά το διέγραψα.
Θέλω τα 1000 μου ευρώ και ένα MAC! :P
Θέλετε και φωτογραφία; ευχαρήστως!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 4 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top