Πρόβλημα με μtorrent

summer life

Νεοφερμένος

Ο summer life αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 114 μηνύματα.
Εδώ και λίγο καιρό έχω πρόβλημα με το μτορεντ. Η ένδειξη κάτω κάτω στο πρόγραμμα είναι ένα κόκκινο σήμα που λέει ότι κάποιο firewall η router περιορίζουν την κίνηση στο διαδίκτυο. Έχω απενεργοποιήσει το firewall των windows αλλά δεν έχει γίνει κάτι. Έχω για antivirus το kaspersky internet security 2009 και σκέφτομαι μήπως αυτό κάνει το πρόβλημα αλλά δεν ξέρω τι ακριβώς να κάνω. Αν κάποιος γνωρίζει κάτι ας βοηθήσει γιατί μου έχει σπάσει τα νεύρα αυτό το πρόβλημα.ευχαριστώ
εδιτ modem router είναι το κουτάκι της σύνδεσης.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Πρέπει να ανοίξεις την σχετική port στο router σου.
Ποίο είναι το router σου;

Υ.γ.: Αν θέλεις τσέκαρε εδώ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

summer life

Νεοφερμένος

Ο summer life αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 114 μηνύματα.
Πρέπει να ανοίξεις την σχετική port στο router σου.
Ποίο είναι το router σου;

Υ.γ.: Αν θέλεις τσέκαρε εδώ

μπήκα σε αυτό το site αλλά δεν βρήκα άκρη. 'Exω ένα modem/router braudTec αλλά δεν το βρίσκω στη λίστα των routers. Μήπως έχεις να μου προτείνεις κάποια βήματα να ακολουθήσω. Έχω κολλήσει εδώ και πολύ ώρα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.

summer life

Νεοφερμένος

Ο summer life αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 114 μηνύματα.

ευχαριστώ για τη βοήθεια φίλε τουλάχιστον τώρα βρήκα μία άκρη;). Με είχε παιδέψει αρκετά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top