Κριτικές για ρούχα και παπούτσια

Ερωφίλη

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Κομπάρσα βου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 1,648 μηνύματα.
Ναι γιατί έχω ήδη μαύρα..
Μέχρι 170 ευρόπουλα θα μαι πολύ ευχαριστημένη...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.


:inlove:

(αλλιως τα 2α σαφως :P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ophelia

Διάσημο μέλος

Η Μάρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,434 μηνύματα.
:inlove::inlove: πανέμορφα είναι τα pucci αλλά σαν να θυμάμαι οτι είναι και πανάκριβα -η τιμούλα τους ποια είναι;;

Ενδεικτικά σου βάζω μερικά -με μεγάλους σκελετούς δεν θέλεις;;

https://www.eye-shop.gr/eye-shop/gr/products_sun_det.asp?intProdID=48888&b=MIU%20MIU-02IS-1AB5D1-Sunglasses

https://www.eye-shop.gr/eye-shop/gr/...5&b=CHRISTIAN DIOR-DIOR 61 1-LU25M-Sunglasses

https://www.eye-shop.gr/eye-shop/gr/...YBAN-4098 Jackie Ohh II-740/8G NEW-Sunglasses

https://www.eye-shop.gr/EYE-SHOP/GR/...intProdID=47861&b=VOGUE-2568-16111-Sunglasses

:redface:

και βέβαια...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kalypso

Περιβόητο μέλος

Η lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
@μπουρου: το πάνω αγάπη :D

άσχετο- κι εγώ σήμερα, κατα σύμπτωση, πήρα γυαλιά ηλίου!




συμπαθητικούλια δεν είναι;.. 140 έκαναν:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
:inlove::inlove: πανέμορφα είναι τα pucci αλλά σαν να θυμάμαι οτι είναι και πανάκριβα -η τιμούλα τους ποια είναι;;

Ειναι ψιλοαπαγορευτικες οι τιμες σε 3d (:p) μαγαζια ~ 300-400 ευρα. Αν δεν εχεις κολλημα με νετικες αγορες παντως τα βρισκεις σχεδον σε μιση τιμη:
https://otticanet.com/pucci.cfm
(για το συγκεκριμενο site εχω ακουσει καλα λογια, εγω δεν εχω παρει τιποτα -ακομα)

Απο rayban οχι αλλα wayfarer πλιιιιιζ.. τι πανικος εχει γινει πια :x
Προτιμω αυτα με χρωματιστο σκελετο :angel:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kalypso

Περιβόητο μέλος

Η lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Βασικά επειδή με τα γυαλιά είναι περίεργη φάση, και από εικόνες δε μπορείς να καταλάβεις, να πας σε ένα κατάστημα και να δοκιμάσεις πολλά μπουρούλι- δια της ατόπου, θα αποκλείεις σιγα σιγα, και θα βρεις αυτό που σ αρέσει και σου πηγαίνει καλύτερα :)

πάντως, σαν εικόνα και μόνο, τα δεύτερα που έβαλε η Νεράιδα αι λάικ :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερωφίλη

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Κομπάρσα βου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 1,648 μηνύματα.
Μετά απο πολλά που δοκίμασα κατέληξα σε αυτά τα δύο.. Γι'αυτό και τα έβαλα εδώ!!!
Σας ευχαριστώ πολύ πολύ όλες σας.. :)
Μάλλον το πρώτο νομίζω πως μου κάθησε καλύτερα...
Αλλά μέχρι αύριο θα αλλάξω πάλι γνώμη, είμαι σίγουρη :P

Α και απο της Νεράιδας τα τελευταία μ'άρεσαν!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.

Δεν ειναι ασχημα αλλα οπου και να γυρισεις το κεφαλι θα δεις ολους να φορουν ειτε αυτα ειτε τα αντιστοιχα Carrera...και ειναι ιδιαιτερα αγαπητα στις εφηβικες ηλικιες...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.

Εδάδ

Διάσημο μέλος

Η Εδάδ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,958 μηνύματα.
ρε, δες πως σου κάθονται και μετά αποφάσισε.

μην κάνεις σαν την κορπς που για να της βγουν φτηνα τα παραγγελνει απο το ιντερνετ χωρις να τα δοκιμασει και εχουμε τα γνωστα αποτελεσματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερωφίλη

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Κομπάρσα βου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 1,648 μηνύματα.
Μου αρεσουν επισης και αυτα: https://www.eye-shop.gr/eye-shop/gr/...ROBERTO CAVALLI-455s Ossidiana-52f-Sunglasses , αλλα νομιζω οτι θες σε κατι πιο απλο...

Ωραία είναι αλλά όχι για εμένα :)... Θέλω κάτι πολύυυ πιο απλό!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Eγώ πήρα αυτά σε μωβ :D


Δεν ήθελα κάτι βαρύ με χοντρό σκελετό ή μάσκα και με βόλεψαν πολύ!
Δες και τα άλλα χρωματάκια εδώ

Πήρα το 3ο στη σειρά, αλλά με καφέ τζάμι.
Πάντως από τα 2 που έβαλες προτιμώ το 1ο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Εγώ πάντως φέτος πρώτη φορά πήρα γυαλιά με χρωματιστό σκέλετο και διάλεξα αυτά:



(Αι νόου, αι έμ φάιβ γιαρς όλντ ινσάιντ :redface:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Evlo

Νεοφερμένος

Η Evlo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 26 μηνύματα.
εγω παντως δεν θα φοραγα ποτε μου τετοιες μποτες.......:/:!Γιατι δεν δοκιμαζεις κατι αλλο;
Κατι σε λιγο πιο θηλυκο?:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερωφίλη

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Κομπάρσα βου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 1,648 μηνύματα.
εγω παντως δεν θα φοραγα ποτε μου τετοιες μποτες.......:/:!Γιατι δεν δοκιμαζεις κατι αλλο;
Κατι σε λιγο πιο θηλυκο?:hmm:

:confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
εγω παντως δεν θα φοραγα ποτε μου τετοιες μποτες.......:/:!Γιατι δεν δοκιμαζεις κατι αλλο;
Κατι σε λιγο πιο θηλυκο?:hmm:


... ειπε απατωντας στο πρωτο ποστ του θεματος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.



:inlove:



εεεεε? ψηνομαι πολυ αγρια:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fielda

Πολύ δραστήριο μέλος

Η fielda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται IT. Έχει γράψει 1,276 μηνύματα.
Σήμερα πήρα αυτά σε μωβ (πιο διάφανο όμως σκελετό) :redface:
https://www.eye-net.gr/EYE-SHOP/gr/p...=MARC BY MARC JACOBS-073/N/S-SZJYY-Sunglasses

Όλως παραδόξως μου άρεσαν. Στην αρχή βέβαια είχα τους ενδοιασμούς μου για το χρώμα- μήπως είναι υπερβολικό, μήπως με δεσμεύει...- αλλά το αποφάσισα και τελικά δε φαίνεται καθόλου έντονο το χρώμα :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.



:inlove:



εεεεε? ψηνομαι πολυ αγρια:D

Δε μας το δειχνεις και σε μικροτερη φωτο?

Σήμερα πήρα αυτά σε μωβ (πιο διάφανο όμως σκελετό) :redface:
https://www.eye-net.gr/EYE-SHOP/gr/p...=MARC BY MARC JACOBS-073/N/S-SZJYY-Sunglasses

Όλως παραδόξως μου άρεσαν. Στην αρχή βέβαια είχα τους ενδοιασμούς μου για το χρώμα- μήπως είναι υπερβολικό, μήπως με δεσμεύει...- αλλά το αποφάσισα και τελικά δε φαίνεται καθόλου έντονο το χρώμα :)

Πολυ ομορφα!!! Με γεια και γουελ νταν που ρισκαρες με ενα οχι και τοσο συνηθισμενο χρωμα σε γυαλια ηλιου!!;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top