Το πρώτο σας φιλί

deppy

Νεοφερμένος

Η deppy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 10 μηνύματα.
λοιπόν πάντα ήθελα και ακόμα θέλω δηλαδή να νιώσω την μαγεία αυτού του περιβόητου πρώτου φιλιού!!!!!!!!! είμαι 15 χρονών και δεν έχω ούτε καν μια σχέση!!!!!!1 δεν λέω οτι είναι παράλογο αλλα θα μου άρεσε!!!!! τέλος π΄.αντων εγώ αποφάσισα να γράψω σε αυτό το θέμα για να δώσω μια συμβουλή σε αυτούς που έχουν δώσει το πρώτο τους φιλί. τους προτίνω να βλέπουν το κάθε τους φιλί ως το πρώτος και να το χαίρονταικάθε φορά!!!!!!!!!!!!1
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BLACKANGEL4898

Νεοφερμένος

Η BLACKANGEL4898 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών. Έχει γράψει 11 μηνύματα.
λοιπον ολως τυχαιος το πρωτο μου φιλι ηταν ακριβως πριν ενα χρονο

ηταν με ενα παιδι που ειχαμε γνωριστει μεσω μιας κοινης παρεας... ειχε προσπαθησει να με φιλισει και σε προηγουμενο ραντεβου αλλα επειδη ντρεπομουνα ειχα αντισταθει αρκετα... εκεινη την μερα ομως, μιας και ειναι μεγαλυτερος και εχει κι αυτοκινητο, με ειχε παει σε ενα μερος οπου μπορεις να δεις την μιση Αθηνα, και καθως μιλαγαμε με πιανει απο την μεση και με φιλαει

Μπορω να πω οτι ηταν πολυ ξαφνικο, οχι πωσ δεν περιμενα να με φιλισει μετα το προηγουμενο ραντεβου απλα δεν περιμενα να με φιλισει εκεινη την στιγμη:P, αλλα ηταν πολυ ωραιο... Με το παιδι τα εχω ακομα και ακομα το καθε φιλι ειναι υπεροχο....:):)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
τι φιλι?εγω με κοπελα μονο στο μαγουλο εχω φιληθει..με φιλησε στο λυκειο μια κοπελα χωρις να το περιμενω και μια ζαλαδα μου ηρθε ..παραλιγο μα πεσω κατω...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τάνια9018

Νεοφερμένος

Η Τάνια9018 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 21 μηνύματα.
:redface::redface::redface:... Λοιπόν... ήταν καλοκαιράκι, βράδυ και είχαμε πάει για ταινία! Η αλήθεια είναι ότι δεν την ευχαριστήθηκα κιόλας, γιατί ήμουν πολύ αγχωμένη για το πως θα είναι το πρώτο φιλί, με είχαν τρομοκρατήσει και οι φίλες μου-"οι έμπειρες"-για το ότι υπάρχουν και άν8ρωποι που δεν φιλούν ωραία,μήπως φίλαγα χάλια, μήπως δεν ήταν καθόλου καλός κισερ εκείνος κλπ κλπ...Τέλος πάντων κάποια στιγμη τελείωσε η ταινία και καθώς φεύγαμε από το σινεμά και μιλάγαμε για δίαφορα θέματα με έπιασε από τη μέση, με κόλλησε πάνω του, πέρασα και εγώ τα χέρια μου γύρω από το λαιμό του και μου έδωσε το πρώτο μου φιλί ... αχ... Κάθε φορά που το συλλογίζομαι μου μένει μια τόσο γλυκιά γεύση από αυτή την ανάμνηση. Σκέφτομαι πως πραγματικά σ' αυτό το πρώτο μου φιλί είχα "παραδοθεί" κατά κάποιο τρόπο σ' εκείνον!!Αίσθηση που με τον επόμενο δεν την είχα δυστυχώς...

(και by the way φίλαγε και υπέροχα ;):D!!!!!!) ...:redface::D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.
Δεν ημουν ερωτευμενη μαζι του, απλως μου αρεσε.
Το ενστικτο μου μου ελεγε πως δεν ηταν σωστο αγορακι.
Και οι γυρω μου τα ιδια.
Ημουν πρωτη γυμνασιου κι εκεινος δευτερα λυκειου.

Υπηρχε φλερτ μεταξυ μας εντονο αλλα δυσκολια να εκφραστουμε.
Ενα βραδακι σε μια εκδηλωση κοντα στο σπιτι μου καναμε βολτα με τα ποδια.
Καθησαμε σε σκαλακια ενος σπιτιου και με φιλησε.Κανονικοτατα. Φιλουσε υπεροχα.
Απο κεινη τη μερα χαιρομουν γιατι ''ειχα αγορι''. Δεν περασε μια βδομαδα κι εμαθα πως το χε διαλαλησει σε ολους τους φιλους του.
Εμενα με πειραξε και στο τελευταιο τηλεφωνημα του, τον εκραξα και του ζητησα να μη μου ξανατηλεφωνησει:clapup:(απο μικρη στα βασανα που λεμε:D )

Μτε απο κανα χρονο εμαθα πως τα φτιαξε με μια κοπελα για πολλα χρονια. Ηταν πολυ σιχαμενος στη συμπεριφορα του, εκανε το κοριτσι μονιμως να κλαιει, την καταπιεζε και της φεροταν ασχημα.


Ομως.... Ημουν τριτη γυμνασιου οταν γνωρισα αυτον... τον πρωτο μου ερωτα, ημασταν μαζι κοντα 4 χρονια..
Ηταν το ωραιοτερο φιλι, στη γωνια ενος δρομου, μεσημερι, ορθιος αυτος κι εγω, δε σταματουσαμε λεπτο.
Ηταν φυσικα ο πρωτος μου σε ολα, ημουν κι εγω η πρωτη για κεινον...(συνομιληκοι).

θελετε να πω και για τον δευτερο και τον πιο βαρβατο ερωτα?:P
(ασε για εδω εχει πολυ θεμα:clapup: )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

qwertyuiop

Διάσημο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Φιλοθέη (Αττική). Έχει γράψει 2,880 μηνύματα.
Μια μπούρδα στα 13 ίσα ίσα από περιέργεια.

Το πρώτο πραγματικό ήρθε στις 28 Μαρτίου του 2009. Με ένα κοριτσάκι το οποίο έχω αρχίσει να νοιώθω συγγενή μου. :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
Με ένα κοριτσάκι το οποίο έχω αρχίσει να νοιώθω συγγενή μου. :redface:

συγγενη σου??:confused:




ον τοπικ: μετραει να πω οτι σημερα εδωσα πρωτο φιλι με νεο αποτι φαινεται αμορε???:redface:
τελειο! :happy:


χαζο βικ, λεει ακυρα το ονειροπαρμενο! μη με παρεξηγητε!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

qwertyuiop

Διάσημο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Φιλοθέη (Αττική). Έχει γράψει 2,880 μηνύματα.
συγγενη σου??:confused:




ον τοπικ: μετραει να πω οτι σημερα εδωσα πρωτο φιλι με νεο αποτι φαινεται αμορε???:redface:
τελειο! :happy:


χαζο βικ, λεει ακυρα το ονειροπαρμενο! μη με παρεξηγητε!:P


Nαι τη νοιώθω σα δικό μου άνθρωπο, πώς το λένε. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pink Butterfly

Νεοφερμένος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Δάσκαλος/α. Έχει γράψει 38 μηνύματα.
Απαίσιο το πρώτο φιλί δυστυχώς! Ήταν στα 15 μου με κάποιον που δεν ήθελα....αποτέλεσμα άθλιο....γέυση τσιγάρου και γλύψιμο αγελάδας...από τότε φοβάμαι να κάνω κάτι:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

paschouale

Νεοφερμένος

Ο paschouale αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 35 μηνύματα.
Το πρώτο μου φιλί στα 15 και μισό περίπου(1η λυκείου) με μία κοπέλα που δεν την ήθελα και τρελά αλλά αυτή μου κολλούσε άσχημα.Ένα βροχερό πρωινό στο διάλλειμα με πιάνει και πάμε πίσω στο σχολείο και μου ρίχνει ένα γλωσσόφιλο,τα είδα όλα...ε από τότε άρχισε να μ'ενδιαφέρει!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

necropethamenos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται IT. Έχει γράψει 203 μηνύματα.
Απαίσιο το πρώτο φιλί δυστυχώς! Ήταν στα 15 μου με κάποιον που δεν ήθελα....αποτέλεσμα άθλιο....γέυση τσιγάρου και γλύψιμο αγελάδας...από τότε φοβάμαι να κάνω κάτι:redface:

Ε κοίτα, αν ο επόμενος δεν είναι καπνιστής ήδη έχεις ξεπεράσει το 50% του προβλήματος. Τώρα για το αγελαδίσιο της υπόθεσης είναι καθαρά θέμα τύχης. Άσε που το ζήτημα είναι να αισθάνεσαι όπως πρέπει με αυτόν που θα φιλήσεις (και τότε δε νομίζω να σε ενδιαφέρει αν φιλάει σαν βάτραχος, αγελάδα, μυρμηγκοφάγος η όποιο άλλο ζώο.)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ellaki

Νεοφερμένος

Η ellaki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 101 μηνύματα.
α λυκείου, στην είσοδο του προαυλίου, 3 το μεσημέρι είχαμε σχολάσει εδώ και ώρα και είχαμε κάτσει στο χώρο του σχολείου να μιλήσουμε, εγώ δεν ήμουν ερωτευμένη, αυτός είχε φάει κόλλημα μαζί μου, ήταν γ λυκείου και αντί να διαβάζει ο βλάκας για πανελλήνιες ασχολούνταν με μένα. Θυμάμαι φορούσα ένα τρισάθλιο, πολύ χοντρό μουσταρδί πουλόβερ από τα zara και ήμουν χλωμή από το κρύο, είχα σπυράκια λόγω πειριόδου...σκατά ήμουν, φτάνουμε λοιπόν στην έξοδο να πάμε σπίτια μας και με ρωτάει αν σκέφτηκα αυτά που μου είπε τις προάλλες (ότι του αρέσω, ότι είμαι πολύ όμορφη και τα σχετικά), εγώ του λέω πως για να είμαι αυτή τη στιγμή μαζί του σημαίνει πως κι εγώ θέλω...το θέμα είναι πως εγώ ως αθώο 15χρονο δε φανταζόμουν πως αυτό που θα ακολουθούσε λογικά ήταν ένα φιλί που θα επισφράγιζε την έναρξη της σχέσης μας...οπότε με αγκαλιάζει , ωράια σκέφτομαι !! τα φτιάξαμε και ξαφνικά χώνει τη γλώσσα του στο στόμα μου...έμεινα κάγκελο και είχα και ανοιχτά τα μάτια το ζώον, θυμάμαι χαρακτηριστικά που κάτι αγόρια από το απέναντι παρκάκι φώναξαν ''βάλτε τις γλώσσες μέσα βρε παιδιά'' ....κοκκίνισμα τρελό! πάντως σε γενικές γραμμές ευχάριστη για πρώτη εμπειρία, απλά θα το ευχαριστιόμουν σαφώς περισσότερο αν γούσταρα περισσότερο τον παρτενέρ ώστε να υπάρχει η γνωστή μαγεία και μη μοιάζει με ...δοκιμή γλυκού:-)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ria82

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η silence αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 203 μηνύματα.
ηταν στο γυμνασιο , θυμαμαι τα ειχαμε φτιαξει, αυτος μεγαλυτερος απο εμενα, με γυρισε το μεσημερι απιτι απο το σχολειο και απλα με φιλησε!
μετα απο 2 μερες χωρισαμε δεν ηθελα καθολου....:P

το καλυτερο φιλι ομως που εχω δωσει ποτε ειναι το πρωτο φιλι με τον φιλο μου.
ημασταν στο αυτοκινητο του στο μπικινι στην Αγ.μαρινα, ειχαμε κατσει στο πισω καθισμα και ειχα ακουμπισει το κεφαλι μ στα ποδια του, καποια στιγμη σταματησαμε να μιλαμε, με φιλαει πεταχτα... κοιτιομαστε... και αυτο ηταν, τετοι φιλι δεν εχω ξαναδωσει ποτε στην ζωη μου!!
αφου μας πονουσαν τα χειλια και τα σαγονια μας!!!:D:huglove:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Achilles

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο King of Myrmidons αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,699 μηνύματα.
Πρέπει να ήταν πέμπτη ή έκτη δημοτικού.

Παίζαμε τους γιατρούς στην γειτονιά
και μια ξαδέρφη συνομήλικη,
ειδικότητας οδοντίατρος
βάλθηκε να εξετάσει το στόμα μου
με την γλώσσα της.


lol!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

helga

Νεοφερμένος

Η helga αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 55 μηνύματα.
Πρώτη γυμνασίου με τον πρώτο μεγάλο έρωτα.
Το πρώτο φιλί ήταν μια παταγώδη αποτυχία!!!!
Επανορθώσαμε όμως με όλα τα επόμενα :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

markezana

Νεοφερμένος

Η markezana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 7 μηνύματα.
Το πρώτο μου μήνυμα το ξεκινάω από αυτό το θέμα... έτσι... για να μοιραστώ μαζί σας κάτι παλιό και όμορφο από τη ζωή μου..
Πριν έξι χρόνια...στα δεκαέξι μου..μετά από σχολικό πάρτυ..ο φρέσκος έρωτας εκείνης της χρονιάς...με πέρνει από το χέρι και με πάει στο πιο ρομαντικό δέντρο του σχολείου...και ναιιιιι....με φίλησε...ένα φιλί με συνδυασμό μπύρας amstel και τσιχλόφουσκας bigbagball..αξέχαστη γεύση!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

self-instructive depressing

Περιβόητο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6,397 μηνύματα.
...με πέρνει από το χέρι και με πάει στο πιο ρομαντικό δέντρο του σχολείου...


καλωσήρθες

π.σ. μια ερώτηση : τι κάνει ένα δέντρο πιο ρομαντικό από τα άλλα ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

markezana

Νεοφερμένος

Η markezana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 7 μηνύματα.
σ'ευχαριστώ..
χαχαχα...ωραία ερώτηση!
όλα δέντρα ήταν στη σειρά γύρω από το στάδιο...
ΤΟ συγκεκριμένο δέντρο...ήταν το πιο μεγάλο...και ήταν μόνο του στο τέλος του σταδίου...και μάλιστα με θέα τη παραλία....;)

σε κάλυψα?:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ciela

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ciela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,758 μηνύματα.
χαλια ηταν! σε μια καφετερια ημασταν και λεγαμε διαφορα και φαινοταν οτι προς τα εκει οδευε το πραγμα αλλα επειδη ο τυπος ηταν ο ορισμος του αναποφασιστου χαρακτηρα εγω το χα παρει αποφαση οτι θα μενα με φιλοι. σε καποια ακυρη φαση παιρνει μπρος και δε σταματαγε με τπτ! θυμαμαι ημουν απειρη οσο δεν παει αλλο και ειχα μεινει κοκκαλο να τον κοιταω μετα απ αυτο! δε μπορουσα και να μιλησω ειχα φρικαρει, δε μου αρεσε κιολας το φιλι....:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

thanos323

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο σουπερ γουμαρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 339 μηνύματα.
φετος με μια κοπελα που μου αρεσε ειμασταν σε μια καφετερια βγεναμε κανα 2 εβδομαδες ε και καταλαβενετε εγινε το σκηνικο ηρθε το φιλι αλλα σε μια εβδομαδα χωρισαμε.......
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top