Τι όνειρο είδατε χθες;

Metallou19

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Blood Guzzler In Wonderland αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Τεχνικός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,244 μηνύματα.
Ότι ήμουν σπίτι και σκότωνα κάτι κατσαρίδες (μπρρρρ. .) :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
δε θυμαμαι συκεκριμενα τωρα αλλα τις τελευταιες μερες βλεπω συνεχεια εφιαλτες... και χτες για παραδειγμα ξυπνησα απο το φοβο μου...
λετε να φταιει που κοιμαμαι πολυ αργα??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

roumana

Διάσημο μέλος

Η Εμμα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 51 ετών, επαγγέλεται Γονιός/Οικοκυρικά και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,923 μηνύματα.
ειδα οτι ολοι χαμογελανε σαν μικρα παιδια...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Metallou19

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Blood Guzzler In Wonderland αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Τεχνικός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,244 μηνύματα.
Ήμουν μαζί με άλλες δύο κοπέλες (που φατσικά δεν τις θυμάμαι) και τραγουδούσαμε το "Dust In The Wind" από Scorpions και συγκεκριμένα το:

"I close my eyes
Only for a moment and the moment's gone
All my dreams
Pass before my eyes, a curiosity. ."


(Οχι τίποτε άλλο έχω και κάτι χρόνια να το ακούσω)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Noisette

Περιβόητο μέλος

Η Φωτεινός Θάλαμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συντάκτης και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 4,754 μηνύματα.
χτες ειδα ενα πολυ ωραιο ονειρο...λεει ολα τα παιδια απο την σχολη μου ειχαμε νοικιασει στην τωρινη μου πολυκατοικια απο μια γκαρσονιερα και μεναμε ο καθενας μονος του...φανταστειτε τι γινοταν!:D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

alis

Πολύ δραστήριο μέλος

Η alis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,134 μηνύματα.
Ειδα ενα πολυ παραξενο ονειρο..Ειδα λοιπον οτι ημουν στο μπαλκονι του σπιτιου μου και καποιος μου εκανε εμβολιο στο ποδι για τη γριπη των χοιρων..Και σχεδον ενιωσα τον πονο...Και μετα ξυπνησα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Apro

Διάσημο μέλος

Ο Apro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 41 ετών, επαγγέλεται Tatoo artist και μας γράφει απο Άγιος Ιωάννης Ρέντης (Αττική). Έχει γράψει 2,031 μηνύματα.
κάτι πρωτοφανές ίσως.... δε θυμάμαι αν έχει ξαναγίνει έτσι.... βλέπω μεγάλα όνειρα, αλλά την επομένη, για κάποιο λόγο, δε μπορώ να θυμηθώ τίποτα.... μου έρχονται ακαριαία κάποιες ενάρξεις στο να θυμηθώ, αλλά εξαφανίζονται.... συνήθως και χωρίς να προσπαθώ, μου έρχονται αυτόματα σκηνές από όνειρα που είδα.... για κάποιο λόγο δε θυμάμαι τίποτα....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Madrugada*

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Madrugada* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 808 μηνύματα.
Θυμάμαι πως μια μέρα είχα δει στον ύπνο μου ότι έπαιζα τζόκερ, ενώ γενικά σπανιότατα θα παίξω κάποιο τυχερό παιχνίδι. Δεν είχε καν προηγηθεί κουβέντα για τέτοια στη διάρκεια της ημέρας. Και ήθελα να σηκωθώ από το κρεβάτι να σημειώσω κάπου τα νούμερα για να μην τα ξεχάσω το πρωί, ώστε να τα παίξω όντως στην ερχόμενη κλήρωση! Τραγικό? Και μάλιστα στο όνειρο το έκανα κιόλας. Με θυμάμαι αμυδρά να σηκώνομαι και να τα γράφω! Ο,τι να'ναι...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

D_G

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,938 μηνύματα.
Θυμάμαι πως μια μέρα είχα δει στον ύπνο μου ότι έπαιζα τζόκερ, ενώ γενικά σπανιότατα θα παίξω κάποιο τυχερό παιχνίδι. Δεν είχε καν προηγηθεί κουβέντα για τέτοια στη διάρκεια της ημέρας. Και ήθελα να σηκωθώ από το κρεβάτι να σημειώσω κάπου τα νούμερα για να μην τα ξεχάσω το πρωί, ώστε να τα παίξω όντως στην ερχόμενη κλήρωση! Τραγικό? Και μάλιστα στο όνειρο το έκανα κιόλας. Με θυμάμαι αμυδρά να σηκώνομαι και να τα γράφω! Ο,τι να'ναι...
Αν θες πίστεψέ το.
Πριν χρόνια είχα δει κάτι τέτοιο κι εγώ και μου το θύμισες τώρα !!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Apro

Διάσημο μέλος

Ο Apro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 41 ετών, επαγγέλεται Tatoo artist και μας γράφει απο Άγιος Ιωάννης Ρέντης (Αττική). Έχει γράψει 2,031 μηνύματα.
Αν θες πίστεψέ το.
Πριν χρόνια είχα δει κάτι τέτοιο κι εγώ και μου το θύμισες τώρα !!!

αυτό το έχω δει και εγώ παίδες.... ένα σημείο που μας ενώνει
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερωφίλη

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Κομπάρσα βου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 1,648 μηνύματα.
Τελικά έπαιξε κανείς σας τα νούμερα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

D_G

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,938 μηνύματα.
Από ό,τι θυμάμαι το πρωί τα είχα ξεχάσει αλλά όχι όλα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Madrugada*

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Madrugada* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 808 μηνύματα.
Αν θες πίστεψέ το.
Πριν χρόνια είχα δει κάτι τέτοιο κι εγώ και μου το θύμισες τώρα !!!

αυτό το έχω δει και εγώ παίδες.... ένα σημείο που μας ενώνει

Να θυμηθώ να το γράψω στο θέμα που ρωτάει για τα κοινά μας στοιχεία :P:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gademis

Τιμώμενο Μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 46 ετών και επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ.. Έχει γράψει 1,634 μηνύματα.
Αυτό που μου έχει συμβεί κανα δύο φορές εμένα και είναι παρόμοιο είναι να "δω" τη λύση σε κάπιο πρόβλημα που με απασχολούσε πρίν πάω για ύπνο. Θυμάμαι πχ 2ο 3ο έτος στη σχόλή να προσπαθώ να κάνω κάποιο project μαθήματος να δουλέψει, να έχω κολλήσει, να πηγαίνω για ύπνο και να βλέπω στον ύπνο μου visual studio και εμένα να προσπαθώ να το λύσω. Επειτα ξυπνάω μές τη νύχτα και λεω "πωπω, αφου δεν εχω anchor στην αναδρομή, πως να δουλεψει" και κάθομαι και το φτιάχνω. Αναρωτιέμαι αν θα πείσω ποτέ καποιον εργοδότη μου να με πληρώνει για τις ώρες που κοιμάμαι :P
Αλλη μιά φορά είδα μια στρατηγηκή σε μια πανδύσκολη μάχη heroes of might and magic που είχα κολλήσει επι 2 μέρες.. πάλι με κατατροπώσανε όμως, αν και πήγε καλύτερα απο τις προηγούμενες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Madrugada*

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Madrugada* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 808 μηνύματα.
Παιδιά έλεος με τα όνειρά μου! Είδα χθες ότι ένας φίλος από την παρέα ήθελε λέει το κακό μου και με κυνηγούσε να με σκοτώσει με μαχαίρια και τέτοια. Όλο του ξέφευγα με λαχανητά και στην επόμενη σκηνή, τσουπ, πάλι μπροστά μου να με καταδιώκει! Στην πραγματικότητα συμπαθιόμαστε με τον τύπο. Δεν είμαστε φίλοι, βγαίνουμε συχνά σε κοινή παρέα αλλά ποτέ οι δυο μας ας πούμε. Αυτό υποδηλώνει άγχος ε? :/
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

LongTom

Νεοφερμένος

Ο LongTom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άνεργος/η και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 112 μηνύματα.
Παιδιά έλεος με τα όνειρά μου! Είδα χθες ότι ένας φίλος από την παρέα ήθελε λέει το κακό μου και με κυνηγούσε να με σκοτώσει με μαχαίρια και τέτοια. Όλο του ξέφευγα με λαχανητά και στην επόμενη σκηνή, τσουπ, πάλι μπροστά μου να με καταδιώκει! Στην πραγματικότητα συμπαθιόμαστε με τον τύπο. Δεν είμαστε φίλοι, βγαίνουμε συχνά σε κοινή παρέα αλλά ποτέ οι δυο μας ας πούμε. Αυτό υποδηλώνει άγχος ε? :/

Όχι λεφτά θα πάρεις :P
Σοβαρά τώρα. Η καταδίωξη από ότι ξέρω είναι σημάδι άγχους και μου συμβαίνει συχνά και εμένα να βλέπω τέτοιου είδους όνειρα, με άγνωστους όμως διώκτες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

D_G

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,938 μηνύματα.
Να θυμηθώ να το γράψω στο θέμα που ρωτάει για τα κοινά μας στοιχεία :P:P:P
Μάλλον για τα κοινά μας όνειρα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Έχει τύχει σε κανέναν τελικά να τον πιάσουν; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Madrugada*

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Madrugada* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 808 μηνύματα.
Αχαχα! Μου έχει τύχει πολλές φορές να με μαχαιρώσουν ή να μου ρίξουν και σφαίρα! Και ξυπνάς απότομα και νιώθεις να πονάς σε εκείνο το σημείο... :eek:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

alis

Πολύ δραστήριο μέλος

Η alis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,134 μηνύματα.
Την καθηγήτρια των αρχαίων μου... Τώρα που πλησιάζει ο αγιασμός έχω γεμίσει στο άγχος, μάλλον για αυτό την είδα στον ύπνο μου...

Αλλά δεν ήταν ευχάριστο όνειρο-αυτό να λέγεται...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top