Αγαπημένα αυτοκίνητα

Fraoula

Νεοφερμένος

Η Fraoula αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 33 μηνύματα.
Γράψτε εδώ ποια αυτοκίνητα θα θέλατε πολύ να έχετε

Ξεκινάω εγώ:

Mercedes SL500 Gullwing 1960-65 (μεγάλος έρωτας :inlove::inlove::inlove::inlove::inlove::inlove::inlove::inlove::inlove:)
Jaguar E-type
Ferrari 250
Rolls Royce Phantom
Citroen DS ( το βατραχάκιιιι)
Range Rover Vogue Classic

Δε ζητάω πολλά, ε;;;;;;;; :whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

epote

Διάσημο μέλος

Ο epote αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,359 μηνύματα.


ποσο...ποσο καταπληκτικο μπορει να ειναι αυτο το αυτοκινητο? ποσο?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.


Saab Aero X







2010 Lexus IS 250C
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Achilles

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο King of Myrmidons αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,699 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Fraoula

Νεοφερμένος

Η Fraoula αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 33 μηνύματα.
Καλύτερα να ανεβάσω κι εγώ φωτογραφίες των μοντέλων που προανέφερα...

Mercedes Gullwing


Jaguar E-type


Ferrari 250


Rolls Royce Phantom


Citroen DS


Range Rover Vogue
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
μαλλον φετος θα μου αγορασουν αυτοκινητακι, και ειμαι αναμεσα σε δυο:



και

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Fraoula

Νεοφερμένος

Η Fraoula αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 33 μηνύματα.
μαλλον φετος θα μου αγορασουν αυτοκινητακι, και ειμαι αναμεσα σε δυο:



και


Εννοείται το κατσαριδάκιιιιι:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Φοίβος

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Φοίβος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 208 μηνύματα.
Τα παλιά Mini Cooper :)


Και τα χίπικα βανάκια VW :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Fraoula

Νεοφερμένος

Η Fraoula αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 33 μηνύματα.

Πατρεύς

Περιβόητο μέλος

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών, επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 5,268 μηνύματα.
Σε πρώτη φάση, τα ρετρό μοντέλα που μου αρέσουν πολύ BMW 2002, Mercedes S600 Landaulet, Bentley Continental...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Συνημμένα

  • 2002_Turbo_E20_73-75_1.jpg
    2002_Turbo_E20_73-75_1.jpg
    301.1 KB · Εμφανίσεις: 638
  • 800px-Mercedes-Benz_600_Pullmann_Landaulet_Papst_Paul_VI.JPG
    800px-Mercedes-Benz_600_Pullmann_Landaulet_Papst_Paul_VI.JPG
    174.4 KB · Εμφανίσεις: 562
  • Bentely.jpg
    Bentely.jpg
    217.9 KB · Εμφανίσεις: 555

rascal_gd

Περιβόητο μέλος

Ο Call me Joe!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 4,194 μηνύματα.


Ford Mustang GT.
Βαρυ, ογκωδες, επιβλητικο, δυνατο.. Απ'τις αγαπημενες μου σειρες και απ'τις πιο ξεχωριστες στο ειδος του.. Και καθαρα αμερικανικο.

Υγ Μαμα θα μου παρεις ενα; :cry_x:

Γιατι οπως λεει και ο βαλντερ "τα καλά "μοτέρια", θέλουν και επιδέξια χέρια..." :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Τα παλιά Mini Cooper :)

Λατρεια...! :redface:
Απο πιτσιρικα ελεγα πως ενα σαν κι αυτο θα ειναι το πρωτο μου αυτοκινητο...:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.

Caterham...
Έρωτας...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

IL PENSIERO

Δραστήριο μέλος

Η IL PENSIERO αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 512 μηνύματα.



Θα την πάρω και μετά δεν θα κλείνω μάτι όσο θα είναι μόνη της κάτω στο δρόμο!!!





Πολύ θα ήθελα και αυτήν βέβαια..........


 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Πω....! Αμα αρχισω να γραφω θα βγαλω μια τεραστια λιστα...!

Ας πουμε οτι το KIA Sportage 2,7 V6 του πατερα μου που συντομα θα μπορω να οδηγω και εγω με το πολυποθητο διπλωμα, μου ειναι φτανει και μου περισευει! Μαλιστα φοβαμε να το κυκλοφορω ως πρωτο, μην το καταγδαρο (και φυσικα δεν θελω καν να φανταστω τρακαρισμα!)

Επισης, αν μου το δινει, το κοβω να λιωνω το opel astra cabrio bertone του ξαδερφου μου! (απιστευω αμαξι!)

Επισης, οσο ακυρο και αν ακουγετε, λατρευω την κλουβα που εχουν απο κοινου ο πατερας μου με τον θειο μου, μια Mitsubishi L300, ισης ηλικιας με εμενα!

Μετα η λιστα ειναι μεγαλη... Απο παλια muscle cars, σπορ, οικογενιακα, τζιπ (καλα εδω.... τα παντα ολα!), SUV... απο ολες της κατηγοριες κατι θα ηθελα να ειχα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stefan87

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο stefan87 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 126 μηνύματα.
Ποιες μαρκες αυτοκινητων σας αρεσουν,προτιματε γερμανικες οπως η BMW,Mercedes.... .γαλλικες,ιταλικες,βρετανικες,ιαπωνικες...Ποιο μοντελο σας αρεσει πιο πολυ? αν εχετε ηδη ποιο μοντελο εχετε ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
ειμαι των γαλικων κυριως..
πεζο,,το λιονταρακι..:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Νευρολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.
ειμαι των γαλικων κυριως..
πεζο,,το λιονταρακι..:D

τα γαλλικά βγάζουν ολο προβλήματα

έχω έχω corsa
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

georgia.94

Δραστήριο μέλος

Η georgia.94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 559 μηνύματα.
γερμανικες!μακραν τα πιο δυνατα αυτοκινητα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

unπαικτable

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο unπαικτable αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 963 μηνύματα.
Χωρις ακομα να ειμαι κατοχος αυτοκινητου, τα BMV και τα Volkswagen μου αρεσουν περισσοτερο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top