Κατοικίδια

Τί ζωάκι έχετε;
Multiple votes are allowed.

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 139)
  • Γάτα

    Ψήφοι: 46 33.1%
  • Σκύλος

    Ψήφοι: 60 43.2%
  • Ψάρι

    Ψήφοι: 11 7.9%
  • Παπαγάλος

    Ψήφοι: 6 4.3%
  • Άλλο είδος πτηνού

    Ψήφοι: 8 5.8%
  • Χάμστερ

    Ψήφοι: 1 0.7%
  • Κουνέλι

    Ψήφοι: 9 6.5%
  • Ινδικό χοιρίδιο

    Ψήφοι: 3 2.2%
  • Χελώνα

    Ψήφοι: 4 2.9%
  • Ιγκουάνα

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Φίδι

    Ψήφοι: 1 0.7%
  • Άλλο είδος ερπετού

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Αράχνη

    Ψήφοι: 1 0.7%
  • Άλλο είδος εντόμου

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Άλλο

    Ψήφοι: 1 0.7%
  • Δεν έχω κατοικίδιο

    Ψήφοι: 26 18.7%

actaestfaboula

Νεοφερμένος

Η actaestfaboula αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 89 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Dark_kronos:
Με αφορμη το ποστ της actaestfaboula θα ηθελα να μιλισω για αυτους που δωριζουν σκυλια η και ζωα γενικοτερα. Δεν ειναι βλακια να δωσεις σε καπιον δωρο ενα σκυλι; Και αμα αυτος δεν θελει σκυλι για καπιο λογο τι γινετε; Προσοπικα δεν θα χαριζα ποτε ενα σκυλι(εκτος και αν ειμουν 10000000% σιγουρος οτι το ηθελε το ατομο στο οπιο το χαριζα) καθως οι περισσοτεροι απλα θα το παραταγαν στον δρομο...

Σωστα michele, θα τραβιξω μια τον Κρονο και θα ανεβασω (αν και πρεπει να εχω ανεβασει απο οταν ητανε πιο μικρος). Αμα θελετε μπορω να βγαλω και τον μαλταζο της θειας μου, πρεπει να ειναι 5-6 χρονων

προσωπικά,εμένα ήξεραν όλοι την τρέλλα μου για τα σκυλιά,αλλά παρόλα αυτά συμφωνώ μαζί σου ,ότι για να κάνει κάποιος ένα τέτοιο δώρο πρέπει να είναι ζωόφιλος τόσο ο ίδιος,όσο κ αυτός στον όποίο θα το προσφέρει αλλά θα πρέπει και με κάποιο τρόπο να εξετάσει αν και οι συνθήκες το επιτρέπουν να το κάνει.Πραγματικά,είναι θλιβερό να χαρίζεις ζωάκια κ να μην είναι ευπρόσδεκτα για όποιο λόγο.Ακόμη πιο θλιβερό,όμως,βρίσκω τους ίδιους τους ανθρώπους που τα μεταχειρίζονται με όποιο τρόπο...:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
Κρονάκι όταν κάνουν δώρο ένα σκυλάκι ή οποιοδήποτε ζωάκι κάνουν γνωρίζωντας οτι αγαπάει τα ζωα ο άλλος.
Σκέψου να κάνεις σύλο σε κάποιον που έχει αλλεργία:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kynofilos

Δραστήριο μέλος

Ο kynofilos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 448 μηνύματα.
Σήμερα ο κ. Ν. Δήμου στο blog του έγραφε για δηλητηρίαση της γατούλας του από γείτονα... Σπάραξε η καρδιά μου, δεν θέλησα να το διαβάσω όλο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
Πω πω μεγάλη βλακεία αυτό
μου την σπάνε τέτοιοι ανθρωποι :mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

actaestfaboula

Νεοφερμένος

Η actaestfaboula αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 89 μηνύματα.
γειά σας,παιδιά!!!!
την προηγούμενη Κυριακη,βρήκα σε ένα κεντρικό δρόμο κοντά στο σπίτι μου,δεμένο σε μια κολόνα,ένα θυληκό λευκό γριφον κανισάκι.Το καημένο ήταν πάρα πολύ φοβισμένο.Του είχαν αφήσει ένα πλαστικό μπωλ με νερό κ ένα κουρέλι.Όταν το πλησίασα,πήγε κ κρύφτηκε κάτω από ένα αυτοκίνητο που ήταν δίπλα παρκαρισμένο.Με τα πολλά,κατάφερα να το βγάλω κ το πήρα στο σπίτι.
Τώρα,μετά από τόσες μέρες,δυστυχώς αναγκάζομαι να το δώσω γιατί ήδη έχω ένα σκυλάκι κ η σπιτονοικοκυρα μου έχει λίγο πρόβλημα για δευτερο σκυλι,και είμαι καταστενοχωρημένη που θα το χάσω!!!είναι πολύ καλό ρε,πανέμορφο (σαν προβατακι!),με καλούς τρόπους (γεγονός που επιβεβαιώνει ότι πριν ήταν σε κάποιο σπίτι),παιχνιδιάρικο,τέεεελειο!!!!!
από την άλλη χαίρομαι που κατάφερα να βρω μια φίλη να το πάρει,που επίσης λατρευει τα σκυλιά...
για άλλη μια φορά,τουλάχιστον,πήρα τη χαρά ότι φιλοξένησα ένα απίστευτο σκυλάκι κ συνέβαλα στο να του εξασφαλίσω μια αγκαλιά κ καλυτερη τύχη.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Πρόσεχε μόνο γιατί σκυλιά έτσι δεμένα αφήνει και ο Δήμος Αθηναίων "μπας και τα λυπηθεί κανείς και τα πάρει". Είχε βρει μια φίλη μου ένα δεμένο που όταν το παρατήρησε είχε και ταμπελίτσα που έγραφε Δήμος Αθηναίων και είχε κι ένα τηλέφωνο και όταν τους πήρε της είπαν το παραπάνω θεόκουλο!! :mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Michelle:
Πρόσεχε μόνο γιατί σκυλιά έτσι δεμένα αφήνει και ο Δήμος Αθηναίων "μπας και τα λυπηθεί κανείς και τα πάρει". Είχε βρει μια φίλη μου ένα δεμένο που όταν το παρατήρησε είχε και ταμπελίτσα που έγραφε Δήμος Αθηναίων και είχε κι ένα τηλέφωνο και όταν τους πήρε της είπαν το παραπάνω θεόκουλο!! :mad:
Χεχε, στην αθηνα το κανει ο δημος για να τα λυπειθει κανεις και να τα παρει και εδω το κανουμε εμεις για να τα λυπιθει η φιλοζωηκη οργανωση:P Εδω οπιος δεν μπορει/θελει να κρατισει το σκυλακι του και ειναι και τσιγκουνεις και δεν θελει να δωσει 20 ευρω παει την νυχτα, το δενει στα καγκελα της οργανωσεις και το πρωΐ τα βρησκουν και τα περιθαλπτουν οι υπαλιλοι:P Παντος ευτιχος που υπαρχει και αυτη στην Ροδο! Εχουν μαζεψει τα πολλα αδεσποτα και πολλα σκυλακια εχουν ρει καταφυγειο απο εκει και οπιος θελει ενα σκυλακι που να μην ειναι ρατσας παει απο εκει και σωζει ενα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Nαι αλλά είναι τραγικό αυτό. Με τη φιλοζωική το καταλαβαίνω κάπως γιατί ξέρει οτι το πρωί θα το μαζέψουν. Αυτό όμως που κάνει ο Δήμος Αθηναίων είναι αίσχος γιατί οι περισσότεροι ακόμα κι αν ήθελαν να το πάρουν έτσι δεμένο που το βλέπουν νομίζουν οτι ανήκει σε κάποιον και το αφήνουν!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
όντως είναι τραγικό!!!
αν δεν το θες αλλο βάλε σε εφημερίδα οτι χαρίζεις σκυλί αλλά μην το παρατας έτσι:mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
έχουν περάσει απ τα χέρια μου 2 σκυλιά.... και μετά τον πόνο που βίωσα στις απώλειες τους, υποσχέθηκα ότι δεν θα ξαναπάρω σκυλί (έτσι έμπλεξα με τα ψαράκια μου:redface: )

το πρώτο ήταν ένα αρσενικό κανίς γκριφόν που βρήκε ο πατέρας μου κουρνιασμένο στις ρόδες του φορτηγού του (ενώ είχε ήδη βάλει μπροστά για να φύγει!)
άκουσε έναν περίεργο θόρυβο και κατέβηκε να δει και το είδε μαγκωμένο και ανάσκελα στην πίσω ρόδα... το μάζεψε... το είδα... ερωτεύτηκα την λευκή μπαλίτσα και την πήρα σπίτι μου... πρέπει να ήταν 2 εβδομάδων :(
πέρασα μαζί του 3 χρόνια και κάποιο καλοκαίρι τον έδωσα σε μια φιλική οικογένεια με αυλή να τον προσέχει για τις 5 μέρες των διακοπών μου....
όταν γύρισα μου είπαν ότι την κοπάνησε και στάθηκε αδύνατον να τον βρουν....
δεν τους πίστεψα ποτέ και έκοψα παρτίδες μαζί τους....

το δεύτερο σκυλί μου ήταν πάλι ημίαιμο .... σοκολά σκούρο με πράσινα μάτια .... μια θεά... μια κούκλα....λαμπραντόρ με γκέκας.... μου το χάρισε ένας φίλος που γέννησε η σκύλα του :)
Αυτή δυστυχώς ήταν πάρα πάρα πολύ ατίθαση και στάθηκε αδύνατον να την κρατήσω στο διαμέρισμα μου οπότε οι γονείς μου που ζουν στην εξοχή μου πρότειναν να την πάω εκεί (σπίτι με αυλή) να την έχουν εκεί μαζί με τα άλλα ζώα (3 γατάκια, 2 σκυλιά, όλα περιμαζεμένα απ τον δρόμο)
Η ατίθαση σκύλα μου όμως παρέμεινε ατίθαση και στην εξοχή....
όποτε γούσταρε την κοπάναγε απ την αυλή (με την πρώτη ευκαιρία βασικά, κάθε που άνοιγαν την πόρτα να βγάλουν το αμάξι) και γυρνούσε σπίτι πάλι όποτε γούσταρε... κάποια στιγμή σε κάποιο κοπάνημα της έφαγε κάτι που δεν θα έπρεπε...
δεν μάθαμε ποτέ τι ακριβώς.... φόλες στην περιοχή δεν υπάρχουν αλλά υπάρχουν γενικώς δηλητήρια για ποντίκια κλπ... κάτι έφαγε λοιπόν και την χάσαμε....
τουλάχιστον αυτή μας άφησε κληρονομιά έναν απ τους γιους της.... γιατί ο άλλος της γιος χάθηκε από καλαζάρ :(

ουφ... αυτά :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

guabi

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο asterIOS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 258 μηνύματα.
να απαντήσω και εγώ...?

Λοίπον το πρώτο μου και μοναδικό(μέχρι στιγμής) σκυλί είναι η Pangy..η σκυλίτσα μου!Αρχικά νόμιζα πως είναι μπασταρδάκι... αλλά τελικά... ψάχνοντας σε ένα βιβλίο σκύλων εντώπισα ένα πανομοιότυπο της Pangy..!Κάρτνιγκαν Ουαλίκο Κοργκί(Μη γελάτε :P) η ράτσα της λοιπόν..!

Ωστόσο από την οικογένεια μου και στο σπίτι μας έχουν ζήσει πολλά σκυλιά! Ο Ρούντυ(λυκόσκυλο), η Φρίντα(λυκόσκυλο), ο Αρκάν(Ροντβάιλερ), ο Μάρκος(Ροντβάιλερ), η Ζήνα(Ντόπερμαν), η Νάνσυ(Κυνηγόσκυλο-Κούτσχααρ), η Shaya(Κυνηγόσκυλπ-Κούτσχααρ), ο Τζακ(κυνηγόσκυλο-κούτσχααρ), ο Κάσπερ (Κοκερ), ο Pongo(αδερφάκι της Pangy), η Λίζα(η οποία ζούσε όταν ήμουν 2-3 χρονών) κι αυτά που ζούν ακόμη είναι η Λίλη(Γερμανικό ποιμενικό), ο Max(Κυνηγόσκυλο-Κούτσχααρ) και η Pangy που προανάφερα!

Τελειώνοντας φέτος το λύκειο σκοπεύω να πάρω ένα κοκεράκι(το οποίο θα το έχω από μωρό και θα ζει εντός της οικείας!)!:)

Αυτά...!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
Έδωσες ιδέες για ονόματα για τα ζωάκια μας;):clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

guabi

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο asterIOS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 258 μηνύματα.
χαίρομαι...!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lilith

Δραστήριο μέλος

Η Ισιδώρα Π. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας. Έχει γράψει 608 μηνύματα.
Αδελφέ μου...!!!!!
Είναι πράγματι, μια μεγάλη τύχη, να έχεις δίπλα σου, σ΄αυτή τη ζωή, αυτά τα υπέροχα πλάσματα... :) :) :)

Δεν νομίζω, πως μπορεί αυτή την αγάπη, που μας δίνουν αυτά τα χαρισματικά πλάσματα, να την λάβουμε από κάπου αλλού, ούτε από τα ίδια μας τα παιδιά. ;) ;) ;)

Έχω και εγώ δύο μεγάλες λατρείες... :inlove: :inlove: :inlove:

Ο μεγάλος είναι 15 ετών, γεράκος πια..., αλλά ακόμα και τώρα δεν με χάνει λεπτό από τα μάτια του... :warn:

Ο μικρός είναι τώρα σχεδόν 5 μηνών, ένα υπέροχο κουτάβι,
που βέβαια έχει ακόμα έντονη,
την τρέλα... της ηλικίας του. :warn:

Και οι δύο, για μένα είναι υπέροχοι...,
αν θα με ρώταγε κάποιος, θα έλεγα πως,
ο ένας καλύτερος από τον άλλον...

Χωρίς καμία υπερβολή, πιστεύω πως η σχέση μας με τα ζώα αυτά είναι τόσο μοναδική..., τόσο ζεστή..., τόσο αληθινή...,
που μόνο αν την γνωρίσει κάποιος μπορείς να την καταλάβεις...,
διαφορετικά θα θεωρεί υπερβολή..., αυτό που αυτή τη στιγμή νιώθουμε εμείς... και το εκφράζουμε με τέτοιο πάθος...!!! ;)

Εγώ δεν έχω εμπειρία, γύρω από το κυνήγι...,
έχω όμως φίλους και συνοδοιπόρους μου στη ζωή...,
αυτά τα ζώα και τα θεωρώ κυριολεκτικά μέλη καθ΄όλα ισότιμα, της οικογένειάς μου. :thumbup: :thumbup: :thumbup:


Αρχική Δημοσίευση από kynofilos:
:)Θεϊκό, αυτό τα λέει όλα... Έχω την Ήρα μου, την Πάνθηρ μου και τόν Ραμψή μου τρία μεγάλα σκυλιά, σύντροφοι και φίλοι και συνεργάτες. Ειλικρινείς, φιλότιμοι, ελεύθερα πλάσματα, με αγάπη για τον άνθρωπο και τη φύση. Μια ευλογία στη ζωή μου!!!
Σε κανένα μας δεν αρέσουν τα όπλα. Το κυνήγι χωρίς όπλο είναι κάτι άλλο!


:clapup: :clapup: :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

kynofilos

Δραστήριο μέλος

Ο kynofilos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 448 μηνύματα.
https://www.in.gr/news/article.asp?lngEntityID=699524&lngDtrID=245

Εδώ αναφέρεται μια πολύ ευχάριστη είδηση, μια γατούλα που έσωσε ένα βρέφος!!!
Είναι ευχάριστη είδηση και δεν 'πουλάει' εντυπωσιασμό... όμως αποτελεί μια ακόμα ένδειξη της αγάπης μεταξύ των ζώντων πλασμάτων του πλανήτη... μια ωδή στη δύναμη της αγάπης για την ζωή και όλες τις μορφές της....
Η γατούλα αυτή λένε οι άνθρωποι, "είναι αγία"!!!
Άλλο ένα παράδειγμα του θαύματος της αγάπης στα συγγενή ζωντανά πλάσματα του κόσμου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maxnikos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο maxnikos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φωτογράφος. Έχει γράψει 148 μηνύματα.
χα
at.jpg
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

ladycat

Δραστήριο μέλος

Η frosso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 48 ετών, επαγγέλεται Χημικός και μας γράφει απο Χίος (Χίος ). Έχει γράψει 437 μηνύματα.
εχω κ εγω ενα τερατακι στο νησι οχι στην αθηνα τον λυπαμε να τον κλεισω μεσα στους 4 τοιχους του σπιτιου αν κ μονοκατοικια λειπω πολλες ωρες κ θα μελαγχολησει!!!!!!!:clapup: αλλα εδω εχω 4 υπεροχους γαταρους που τους λατρευω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Πως δεν το είδα αυτό το μήνυμα!

'Εχω μία γριά πλέον 15ετών κανίς- τεριε....Μαύρι με άσπρο τρίχωμα στην κοιλίτσα της...Ακόμα και τώρα που έχει γεράσει για εμένα είναι κούκλα!Το ονοματάκι της είναι Μπρουκ (όταν την πήραμε ήταν στην μόδα η Τόλμη και Γοητεία :P) ....έχει ατονήσει βέβαια πολύ, κοιμάται πάρα πολύ και δεν έχει τις αντοχές που είχε μικρούλα και το θεωρώ φυσικό!

Το τελευταίο πράγμα που θυμάμαι και με έκανε να συγκινηθώ ήταν όταν μετακόμισα και πήρα τηλ να ρωτίσω τι κάνουν στο σπίτι γυρνάει η γιαγιά μου και λέει: "Αχ, όλοι στεναχωρημένοι είναι που έφυγες....Ο Δημήτρης ( ο αδερφούλης μου ) και η Μπρουκ εδώ και μια βδομάδα δεν τρώνε!" Όπως καταλάβατε, η Μπρουκ είναι μέλος της οικογενείας και την θεωρώ "αδερφούλα μου"....Τι χαρές κάνει όταν γυρνάω δεν περιγράφονται....Και όσο περνάει ο καιρός, πρέπει να συμβιβαστώ με την ιδέα ότι θα πεθάνει :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

^^Vampire^^

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ^^Vampire^^ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,085 μηνύματα.
Έχω την τύχη να έχω μεγάλο κήπο και ένα ημίαιμο και 3 rottweiler... Μπορεί να είναι λίίίίίίίίγο μεγαλόσωμα σκυλιά αλλά είναι καλόκαρδα.

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maxnikos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο maxnikos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φωτογράφος. Έχει γράψει 148 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από ^^Vampire^^:
Έχω την τύχη να έχω μεγάλο κήπο και ένα ημίαιμο και 3 rottweiler... Μπορεί να είναι λίίίίίίίίγο μεγαλόσωμα σκυλιά αλλά είναι καλόκαρδα.


λιγο?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top