Προτείνετε ή αναζητήστε κάποιο Software

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Τζιμάνια μου θέλω την πολύτιμη βοήθεια σας :)

Θέλω να μου πείτε αν γνωρίζετε κάποιο software που να μετατρέπει φωτογραφίες σε καρικατούρες...(κοινώς θέλω να πάρω μια φωτογραφία μου και να την κάνω να βγει κάτι σαν καρικατούρα... γελοιογραφία... κόμικ... κάτι τέτοιο τέλος πάντων!)
βασικά ξέρω ότι υπάρχει κάποιο αλλά δεν ξέρω ποιό!!!

θα προτιμηθούν τα free ΦΥΣΙΚΑ :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
γιατι ειμαι σιγουρος οτι κατι τετοιο δεν μπορει να γινει απο ενα προγραμμα μονο ... Ακομη και αν υπαρχει καποιο προγραμμα θα εχει εναν πεπερασμενο αριρθμο αλγοριθμων με αποτελεσμα να μην εχεις σε ολες τις εικονες το επιθυμητο αποτελεσμα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Ψαχνω καποιο freeware ή opensource προγραμματακι που να μου επιτρεπει να κανω ενα cd iso και να το εχω στον δισκο μου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dare-Devil

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Πάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 906 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Exposed_Bone:
Ψαχνω καποιο freeware ή opensource προγραμματακι που να μου επιτρεπει να κανω ενα cd iso και να το εχω στον δισκο μου

Αν εννοεις να παίζεις παιχνιδια χωρις cd τοτε σου προτεινω το alcohol 120%
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 16,797 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Exposed_Bone:
Ψαχνω καποιο freeware ή opensource προγραμματακι που να μου επιτρεπει να κανω ενα cd iso και να το εχω στον δισκο μου
Αν και Shareware, σου προτήνω το MagicISO.

Μπορείς να κάνεις εύκολα τη δουλειά σου - επίσης αν δε κάνω λάθος σου επιτρέπει να κάνεις και DVD ISO.

Ο περιορισμός της share έκδοσης, είναι ότι έχει περιορισμό στα 300MB για δημιουργία ενώς ISO (με αρχεία που επιλέγεις από το σκληρό] [που απ ότι κατάλαβα, δε σε απασχολεί ;) ].
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 16,797 μηνύματα.
Όποιος χρειάζεται κάποιο freeware πρόγραμμα με το οποίο να ρυθμίζει τον υπολογιστή του να κάνει Shutdown - Restart - Log off - Αναμονή - Αδρανοποίηση ή διακοπή της σύνδεσης με το net κάποια συγκεκριμένη χρονική στιγμή, τότε προτήνω το Switch OFF.
Επίσης υποστηρίζει και ελληνικά [αν τοποθετήσετε το αρχείο Greek.lng που επισυνάπτω παρακάτω [αφού αποσυμπιέσετε το *rar] στο path: C:\Program files\Switch Off\lng.

To πρόγραμμα είναι μόλις 64ΚΒ και θα το βρείτε εδώ. ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Συνημμένα

  • sowin.PNG
    sowin.PNG
    25.9 KB · Εμφανίσεις: 216
  • soballoon.PNG
    soballoon.PNG
    6.3 KB · Εμφανίσεις: 192
  • Greek.rar
    1.1 KB · Εμφανίσεις: 182

Dare-Devil

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Πάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 906 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Petros:
Όποιος χρειάζεται κάποιο freeware πρόγραμμα με το οποίο να ρυθμίζει τον υπολογιστή του να κάνει Shutdown - Restart - Log off - Αναμονή - Αδρανοποίηση ή διακοπή της σύνδεσης με το net κάποια συγκεκριμένη χρονική στιγμή, τότε προτήνω το Switch OFF.
Επίσης υποστηρίζει και ελληνικά [αν τοποθετήσετε το αρχείο Greek.lng που επισυνάπτω παρακάτω [αφού αποσυμπιέσετε το *rar] στο path: C:\Program files\Switch Off\lng.

To πρόγραμμα είναι μόλις 64ΚΒ και θα το βρείτε εδώ. ;)

Οραιος και ηθελα ενα τετοιο!!!Να σε καλα!Να μου ζησεις!Πολλες φορες αφηνω τον η/υ το βραδυ ενω κοιμαμαι ανοιχτω επειδη το βραδυ μου ερχεται να του κανω σκαν φορ βαιρους ενω εγω κοιμάμαι!Το τροφοδοτικο βουιζει αγρια και με ξυπναει για να το κλεισω!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cuto

Νεοφερμένος

Ο cuto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 103 μηνύματα.
παιδια help! θελω να βρω εναν editor(εκτος του crimson editor) για c που να μπορει να εκτελει ομως κ τα προγραμματα κ να βγαζει αποτελεσμα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

emufear

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο emufear αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,730 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cuto

Νεοφερμένος

Ο cuto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 103 μηνύματα.
ευχαριστω! ωραιο,μηπως ξερεις αν γινεται να βλεπω το αποτελεσμα στο ιδιο παραθυρο αντι να τρεχω καθε φορα το .exe απο το command line?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Παιδια χρειαζομαι ενα προγραμα που να τρεχει αρχεια .dmg. Κατευασα την Free εκδοση του Quicktime αι τωρα δεν μπορω να τον εγκαταστισω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

trifyllenia

Νεοφερμένος

Η trifyllenia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 46 μηνύματα.
Hi again!:)
Εδώ και λίγο καιρό σε μια γενική ιδέα ανανέωσης του υπολογιστή μου ψάχνω να βρω κάποιο site με windows xp themes κλπ.Έτσι λοιπόν τι δοκιμάζουμε πάντα πρώτα?Μα φυσικά...το Google:redface:...
Όταν όμως βρίσκουμε ένα μπάχαλο από sites που είτε χρειάζονται εγγραφή , είτε είναι trial αυτά που προσφέρονται, είτε , είτε , είτε...τι δοκιμάζουμε μετά?
Μα φυσικά το e-steki:clapup::redface:.

So...έχει κάποιος κανά καλό site υπόψιν του?:redface::)

//edit : Αφήστε το , το ξανασκέφτηκα θα γεμίσω ιούς:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
δοκιμασε αυτό.
Οσες φορες κατεβασα κατι δεν ειχα προβλημα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

]ifrit[

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,451 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Exposed_Bone:
δοκιμασε αυτό.
Οσες φορες κατεβασα κατι δεν ειχα προβλημα
Πολύ καλό, θενκς!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

trifyllenia

Νεοφερμένος

Η trifyllenia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 46 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Exposed_Bone:
δοκιμασε αυτό.
Οσες φορες κατεβασα κατι δεν ειχα προβλημα

Aχ τέλειο:) Thx a lot ! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
Κατέβασα κι εγώ, είναι όντως πολύ καλό:clapup::clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

guabi

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο asterIOS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 258 μηνύματα.
παιδιά... εγώ δεν μπορώ να τα εγκαταστήσω!:( any help please..?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Tι ακριβως σου βγαζει;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

guabi

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο asterIOS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 258 μηνύματα.
το κατεβάζω κανονικά... ξε-zip-αρω το φάκελο... και μετά πατάω ένα από τα αρχεία(δε θυμάμαι κατάληξη) και μου ανοίγει το παραάθυρο με τις ιδιότητες οθόνης.. αυτό μόνο! στο παράθυρο δε μου εμφανίζει τίποτα από αυτό που κατέβασα..

μάλλον κάνω κάτι λάθος εγώ,ε?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Θα χριαστεις μαλλον το προγραμμα UxThem ΠΡΟΣΟΧΗ ομως ... το προγραμμα αλλαζει ενα dll οποτε ισως να υπαρχει καποιος κινδυνος
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 5 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top