• Σας ενημερώνουμε ότι η κατηγορία δεν αντικαθιστά σε καμία περίπτωση την επίσκεψη σας σε επαγγελματία ιατρό.

    Το σύνολο του περιεχομένου της κατηγορίας αυτής, όπως κείμενα, γραφικά, εικόνες, πληροφορίες που λαμβάνονται από δικαιούχους διαφήμισης, είναι καθαρά και μόνο για ενημερωτικούς σκοπούς και δεν προορίζεται να είναι υποκατάστατο για την επαγγελματική ιατρική συμβουλή, διάγνωση ή θεραπεία. Δεν αποτελεί υποκατάστατο ιατρικής εξέτασης, ούτε αντικαθιστά την ανάγκη για υπηρεσίες που παρέχονται από επαγγελματία ιατρό. Πάντοτε να ζητάτε τη συμβουλή του ιατρού σας πριν πάρετε οποιαδήποτε συνταγή ή φάρμακο. Μόνο ο ιατρός σας μπορεί να σας δώσει συμβουλές για το τι είναι ασφαλές και αποτελεσματικό για σας.

Ρινοπλαστική

kitkat

Νεοφερμένος

Η kitkat αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 31 μηνύματα.
ρε παιδια αισθανομαι πολυ μπουκωμενη..δεν μπορω να παρω ανασα..ο γιατρος μου ειπε οτι ειναι φυσιολογικο επειδη καυτηριασε τις κογχες αλλα δεν το αντεχω....εσεις τι κανατε (οταν και εαν) αισθανοσασταν μπουκωμενοι??? ειναι πολυ σπαστικο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

elenadi

Νεοφερμένος

Η elenadi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών. Έχει γράψει 49 μηνύματα.
οταν σου "ρουφηξε" τη μυτη δεν ανεπνεες κανονικα?απλα θα εχεις καταροη για καποιες μερες που θα μειωνεται οσο περναει ο καιρος.το αντιμετωπιζεις με τις πλυσεις και με το "ρουφηγμα" του γιατρου.
απλα θελει υπομονη.;)
δεν ξερω αν θα σε βοηθουσε και η πατεντα του giorgali με το εναλλακτικο "ρουφηγμα" αλλα οχι τοσο αποτελεσματικα:) οπως ειπε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

swamps

Δραστήριο μέλος

Η swamps αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 560 μηνύματα.
Λοιπόν παιδάκια
Αναφέρομαι σε εσας που έχετε κάνει πρόσφατα ρινοπλαστική και έχετε φρικάρει με το πρήξιμο. Επειδή αν πω οτι μια μύτη χειρουργημένη είναι πολύ πιθανόν να συνεχίζει να ξεπρήζεται ακόμα και μετα απο 14 μήνες η ακόμα και 2 χρόνια, δεν θα με πιστέψετε και θα λετε οτι υπερβάλλω, για αυτό και εγω σας βάζω εδώ φότος απο site πασίγνωστου γιατρού στο L.A. που γράφει κάτω απο τις φοτος after 14 monthes αλλα και after 2 years σε κάποιες άλλες. Η μύτη θα ξεπρήζεται για αρκετο καιρό να το ξέρετε αυτό οτι θέλει καιρό μέχρι να επανέλθει, οπότε θέλει υπομονή του γαιδάρου.Αυτό όμως δεν σημαίνει οτι μετά τους 6 μήνες με ενα χρόνο δεν θα έχει βελτιωθεί αρκετα, απλα θα βελτιώνεται για αρκετο διαστήμα.
Δεν σημαίνει οτι οι φοτος που βάζω προτείνω τον συγκεκριμένο γιατρό η οτι τον υποστηρίζω, απλως το βάζω για να δείτε τις φότος μετα απο δυο χρόνια.






 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

swamps

Δραστήριο μέλος

Η swamps αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 560 μηνύματα.
Δείτε και αυτό.
Αυτή ήταν τυχερή, ξεπρήστηκε στους οκτώ μήνες.Κάπως έτσι φαντάζομαι την μύτη της Elenadi να γίνεται, αν και εκείνη νομίζω είχε μικρότερο ακρορρίνιο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

kitkat

Νεοφερμένος

Η kitkat αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 31 μηνύματα.
elenadi μου μια χαρα ανεπνευσα οταν μου την καθαρισε...αλλα τωρα ειμαι μπουκωμενη παλι...στο καλο...ελπιζω να περασει καιαυτο γιατι νομιζω οτι απο ολη την διαδικασια της επεμβασης κτλ..αυτο ειναι το ποιο σπαστικο!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

elenadi

Νεοφερμένος

Η elenadi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών. Έχει γράψει 49 μηνύματα.
kikat το ξερω ειναι σπαστικο..:( Θα βελτιωνεσαι οσο περναει ο καιρος.Εμενα με βοηθησε και η θαλασσα(ο ηλιος κανει κακο-το θαλασσινο νερο-κανει καλο!)
swamps το ξερω και το εχω πια εμπεδωσει-το πρηξιμο θελει υπομονη..;)
Στις φωτογραφιες εμενα η κοπελα μετα την επεμβαση μου φαινεται πιο χοντροκομενη η μυτη της.Εμενα πιστευω ειναι καλυτερη.Μονο η δεξια της πλευρα εχει ενα μικρο οιδημα ακομα, που βελτιωνεται.
Οποτε μπορω ,κανω και μασαζ..;)
Αντε να μας πει και η Λια την Τεταρτη πως θα βγει η μυτη..:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

swamps

Δραστήριο μέλος

Η swamps αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 560 μηνύματα.
swamps το ξερω και το εχω πια εμπεδωσει-το πρηξιμο θελει υπομονη..;)
Εσύ μπορεί να έχεις υπομονή αλλά, ο georgalis έχει ψιλοφρικάρει, για αυτό τα λεω αυτά μπας και κουλαρει λίγο.Νομίζω γίνεσαι λίγο αγενής με το να λες οτι το έχεις εμπεδώσει πια διότι αυτό υποδηλώνει οτι έχω γίνει κουραστική
Στις φωτογραφιες εμενα η κοπελα μετα την επεμβαση μου φαινεται πιο χοντροκομενη η μυτη της.
Ελπίζω να εννοείς την φοτο μετά την επέμβαση και όχι την φοτο μετα απο οκτώ μήνες διότι εκεί είναι άψογή η μύτη της και καθόλου χοντροκομμένη.Αυτό που εννοούσα αλλα δεν κατάλαβες είναι οτι φαντάζομαι πως η μύτη σου καπως έτσι θα γίνει όπως η φοτο της των οκτώ μηνών όταν ξεπρηστεί και οχι οτι είναι ίδια τώρα όπως η φότο ακριβώς μετα την εγχείριση.
Μονο η δεξια της πλευρα εχει ενα μικρο οιδημα ακομα, που βελτιωνεται.
Ναι αυτό το είχα παρατηρήσει και εγω και σου το είπα αλλα πιστεύω θα φυγει με τον καιρό, διότι η μύτη σου είναι πρησμενη ακόμα, ειδικά το ακρορρίνιο.
Αντε να μας πει και η Λια την Τεταρτη πως θα βγει η μυτη..

Νομίζω θα έγινε πολύ καλή διότι έχω δει φοτος της και ξέρω πως ήταν η μύτη πριν και πιστεύω οτι έχει προδιαγραφες για να γίνει τέλεια. Βέβαια γιατρός δεν είμαι και αν δεν δεις και εσωτερικά την μύτη δεν μπορεί να ξέρεις αν υπάρχουν οι προυποθέσεις για να γίνει τέλεια αλλα νομίζω πως μπορώ να διακρίνω, πάνω κάτω απο εξωτερικής πλευράς βέβαια, ποιές μύτες έχουν δυνατότητες να γίνουν τέλειες. Βέβαια σε αυτό παίζει μεγάλο ρόλο και η εμπειρία του γιατρού.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

tasinho

Νεοφερμένος

Ο tasinho αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 80 μηνύματα.
ρε παιδια λογικο ειναι,εγχειρηση κανατε..καντε λιγη υπομονη,μετα απο καιρο θα το θυμαστε και θα γελατε...βγειτε εξω και καντε βολτες μεχρι αργα να ξεχνιεστε...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

raniouli!

Νεοφερμένος

Η raniouli! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 84 μηνύματα.
Παιδια καλημερα, πριν λιγο επεστρεψα σπιτι με το εξιτηριο στο χερι κ ενα χαμογελο μεχρι τ αυτια!
Εκανα διαφραγμα-ρινοπλαστικη στο [....], μπηκα εισαγωγη κυριακη πρωι, εκανα τις απαραιτητες εξετασεις κ χθες το μεσημερι χειρουργηθηκα. πονο ειχα μονο οταν συνηλθα απτη ναρκωση, μετα μου εδωσαν ενα παυσιπονο κ δν χαμπαριασα τιποτα! εχω εναν γυψο στη μυτη που φτανει μεχρι το μετωπο μου κ θα τον βγαλω σε 6 μερουλες, γαζες στα ρουθουνια που θα τις βγαλω μεθαυριο κ μια γαζα κατω απ'τη μυτη για να μαζευει τα...ασημαζευτα, την οποια εχω βγαλει απο χθες το βραδυ που σταματησε εντελως η αιμορραγια. μπορω να φαω ο,τι θελω, η μυτη μου εχει πριστει αλλα οχι οσο περιμενα, τα αυτια μου καμια φορα βουλωνουν, ο λαιμος μου εχει ερεθιστει απο το σωλινακι που μου ειχαν βαλει την ωρα της εγχειρησης κ ποναει, εχω ενα μικρο πριξιμο κ λιγη κοκκινιλα στα ματια (γυρω απτη μυτη ουσιαστικα) και νιωθω σαν συναχωμενη, δηλ. δεν εχω γευση-οσφρηση και η μυτη μου ειναι μπουκωμενη τελειως. αυτα τα συμπτωματα προς το παρον. οποιος θελει να του πω λεπτομερειες πχ για την ολη διαδικασια, τον γιατρο, την αμοιβη κλπ κλπ ας μου στειλει σε μηνυμα να με ρωτησει! θα σας ενημερωνω για την...εξελιξη μου, αν θελετε φυσικα :) byeeez!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

swamps

Δραστήριο μέλος

Η swamps αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 560 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

raniouli!

Νεοφερμένος

Η raniouli! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 84 μηνύματα.
ναι το εχω διαβασει κ εγω. αλλα ο γιατρος που με χειρουργησε ειναι ο [...]
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

raniouli!

Νεοφερμένος

Η raniouli! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 84 μηνύματα.
....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

swamps

Δραστήριο μέλος

Η swamps αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 560 μηνύματα.
.....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

swamps

Δραστήριο μέλος

Η swamps αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 560 μηνύματα.
.....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

raniouli!

Νεοφερμένος

Η raniouli! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 84 μηνύματα.
.... εγω εγραψα εδω με σκοπο να αναφερω την εμπειρια μου οπως ολοι σας βασικα, αλλα ξεφυγαμε λιγο απτο θεμα :p
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

raniouli!

Νεοφερμένος

Η raniouli! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 84 μηνύματα.
ευτυχως που υπαρχουν κ αυτοι οι γιατροι-διαμαντια αλλιως καηκαμε με τους κομπογιαννιτες που κυκλοφορουν κ το παιζουν ειδικοι..κ δυστυχως ειναι πολλοι αυτοι που εχουν πεσει θυματα τετοιων..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

swamps

Δραστήριο μέλος

Η swamps αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 560 μηνύματα.
.....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

raniouli!

Νεοφερμένος

Η raniouli! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 84 μηνύματα.
ναι οι ανθρωποι συνεργαζονται. γιατι? [....]
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

swamps

Δραστήριο μέλος

Η swamps αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 560 μηνύματα.
Τυχαίνει να γνωρίζω πολλά για το θέμα αλλα δεν θα ήθελα να αναλύσω περισσότερα. Όπως και να έχει σου εύχομαι καλή ανάρρωση και θα ήθελα να μου πεις σε personal message ποιός σε χειρούργησε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

raniouli!

Νεοφερμένος

Η raniouli! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 84 μηνύματα.
"Όπως και να έχει σου εύχομαι καλή ανάρρωση και θα ήθελα να μου πεις σε personal message ποιός σε χειρούργησε."

αμε, απλως πες μου αν μπορεις πως θα στο στειλω γτ δεν πολυσκαμπαζω απο'δω, ειμαι καινουργια :p
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top