• Σας ενημερώνουμε ότι η κατηγορία δεν αντικαθιστά σε καμία περίπτωση την επίσκεψη σας σε επαγγελματία ιατρό.

    Το σύνολο του περιεχομένου της κατηγορίας αυτής, όπως κείμενα, γραφικά, εικόνες, πληροφορίες που λαμβάνονται από δικαιούχους διαφήμισης, είναι καθαρά και μόνο για ενημερωτικούς σκοπούς και δεν προορίζεται να είναι υποκατάστατο για την επαγγελματική ιατρική συμβουλή, διάγνωση ή θεραπεία. Δεν αποτελεί υποκατάστατο ιατρικής εξέτασης, ούτε αντικαθιστά την ανάγκη για υπηρεσίες που παρέχονται από επαγγελματία ιατρό. Πάντοτε να ζητάτε τη συμβουλή του ιατρού σας πριν πάρετε οποιαδήποτε συνταγή ή φάρμακο. Μόνο ο ιατρός σας μπορεί να σας δώσει συμβουλές για το τι είναι ασφαλές και αποτελεσματικό για σας.

Ρινοπλαστική

swamps

Δραστήριο μέλος

Η swamps αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 560 μηνύματα.
χθες τα ξημερωματα αρχισα να εχω αιμορραγια

Παρε τον γιατρό τηλ. να σου πει τι να κανεις η πήγαινε δες τον. Αυτός ξέρει που σε χειρούργησε.Για το αλλο που φοβάσαι οτι μπορεί να στράβωσε η μύτη, δεν νομίζω αφού ήταν πολύ λίγο απο οτι λες. Άλλωστε είναι λίγο δύσκολο νομίζω να στραβώσει τόσο ευκολα αφου φορας τον γύψο, ο οποίος την κρατάει στην σωστή θέση.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kitkat

Νεοφερμένος

Η kitkat αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 31 μηνύματα.
raniouli μην ανησυχεις ...και εγω τις πρωτες μερες ειχα καποια αιμορραγια αλλα μου ειπε ο γιατρος οτι ειναι φυσιολογικο..βεβεαια μιλαμε για λιγο...ανa 10 ωρες πχ αλλαζα το γαζακι κατω απο την μυτη..οσο για τις μελανιες...εγω ημουν τις 2 πρωτες μερες ελαχιστα μελανιασμενη...ειχαν πρηστει λιγο τα ματια μου...το εντονο μελανιασμα ξεκινησε την 3μερα....ειδικα τα πρωινα και λογω υπνου ημουν ψιλοχαλια...αλλα σημερα 7 μερες μετα...εχουν σχεδον εξαφανιστει εκτος απο 2 μικρα αιμοματακια στο μαγουλο...οι μελανιες σου σιγα σιγα θα κιτρινισουν και μετα θα εξαφανιστουν.. dont worry
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

raniouli!

Νεοφερμένος

Η raniouli! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 84 μηνύματα.
ευχαριστω πολυ swamps και kit kat!
swamps αυριο πρως πρωι θα παω να μου βγαλει τις γαζες οποτε θα τον ρωτησω. απλως ανησυχησα γτ χθες δεν ειχα σχεδον καθολου αιμορραγια ενω σημερα ειχα αρκετη :worry:. kit kat κ εγω το ιδιο ακριβως επαθα με τις μελανιες και το πριξιμο, την 1η μερα ειχα λιιιγο πριξιμο στα πλαινα των ματιων και απο χθες οσο παει και απλωνει, κ οι μελανιες εχουν κιτρινισει.
παντως νιωθω τη μυτη μου αρκετα πιο ξεπρισμενη κ εχει φυγει το τσουξιμο και το πολυ μουδιασμα. βασικα αιμορραγια απ'τα ρουθουνια δεν εχω σχεδον καθολου, στα φλεματα που βγαζω εχω αρκετο αιμα (10000000000000 συγνωμη που σας αηδιαζω παιδια :(:()
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kitkat

Νεοφερμένος

Η kitkat αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 31 μηνύματα.
ρωτησε τον αυριο για να σαι σιγουρη! κανε υπομονη..ειναι λιγο κουραστικη η αναρρωση αλλα θα περασουν οι μερες...!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

raniouli!

Νεοφερμένος

Η raniouli! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 84 μηνύματα.
"ρωτησε τον αυριο για να σαι σιγουρη! κανε υπομονη..ειναι λιγο κουραστικη η αναρρωση αλλα θα περασουν οι μερες...!:)"

κουραστικη και πολυ δυσαρεστη για μενα που τον τελευταιο καιρο εχω γινει υπερευαισθητη σε τετοια θεματα και δε μπορω να βλεπω πληγες και τετοια...ποσο μαλλον να τις εχω πανω μου. αλλα ενταξει οπως ειπες και συ λιγες μερες ειναι κ μετα ολα οκ ;) ανυπομονω να βγαλω τον γυψο!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giorgalis

Νεοφερμένος

Ο giorgalis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 84 μηνύματα.
swamps αυτο περιμενω να ξεπρηστω!
ειδα τις φωτο και ενταξει υπαρχει διαφορα στο πρηξιμο μετα απο 6 μηνες

να κανω λιγο τον δικηγορο του διαολου:P:
αλλα μηπως ομως δεν ξεπρηστει τοσο οσο λενε,γιατι αν επι εξι μηνες κοιτας την μυτη νομιζεις οτι εχει ξεπρηστει και οτι ειναι ενταξει τοσες φορες που την εχεις δει την εχεις συνηθισει (γενικα μιλαω)!!!

μηπως ειναι καποιο τρικ,πιστευω να καταλαβαινεις τι λεω
οπως ειπα σκεψη ειναι,οχι η πραγματικοτητα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Σήμερα (technically χτες) έβγαλα το ναρθηκάκι και είδα τη νέα μου μύτη.
Σίγουρα καλύτερη από πριν. Πιο γαλλική απ'ότι τη φανταζόμουν, αλλά δεν νομίζω ότι με χαλάει αυτό.
Είναι πρησμένη βέβαια ακόμα, ιδίως στο ακρορίνιο, αλλά πιστεύω ότι όταν ξεπρηστεί θα είναι πολύ καλή.
Ο γιατρός είπε ότι είναι από τις καλύτερες μύτες που έχει φτιάξει. :hmm::)

Πολύ περίεργη η εικόνα του εαυτού σου με διαφορετική μύτη πάντως. Στην αρχή ήθελα να κοιτάζομαι συνεχώς στον καθρέφτη :P
Είχε και κάτι ράμματα πάνω τα οποία τα έκοψε και τώρα έχω 4-5 πληγίτσες σε μέγεθος κεφαλιού καρφίτσας, ελπίζω να φύγουν γρήγορα.
Μασάζ πάντως μου είπε να μην κάνω, μόνο κάθε όποτε το θυμάμαι να πιέζω λίγο τη ράχη της μύτης με ένα συγκεκριμένο τρόπο. :confused:

@Ράνια: καλωσόρισες! Μη φοβάσαι για την αιμορραγία, κι εγώ τις πρώτες μέρες ορισμένες φορές είχα πολλή και ορισμένες φορές ελάχιστα. Φλέματα με αίμα θα έχεις και για κάποιες μέρες ακόμα (εγώ τουλάχιστον είχα), κι αυτά νορμάλ είναι.

@kitkat: Για το μπούκωμα εγώ έκανα μια πλύση, έβαζα τζελ (αυτό που πρέπει να βάζεις ούτως ή άλλως) και ξάπλωνα για λίγο. Μετά από λίγη ώρα είχε ξεμπουκώσει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tasinho

Νεοφερμένος

Ο tasinho αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 80 μηνύματα.
γιατι σου εκανε γαλλικη?μηπως ετσι του βγηκε?χΑΧΑΧΑ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Δεν είπα καλέ ότι μου έκανε γαλλική! Είπα ότι είναι πιο γαλλική απ'ότι την φανταζόμουν. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

beni4life

Νεοφερμένος

Ο beni4life αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 37 μηνύματα.
Επικίνδυνες οι επεμβάσεις στο πρόσωπο.

Αρκεί να ψάξει κανείς πόσα νεύρα παιρνάνε και πόσοι μυς συνεργάζονται για να κάνουμε την παραμικρή γκριμάτσα. Η εμπειρία μου από γνωστό μου προωπο που έπαθε (όχι από πλαστική βέβαια) μερικη παράλυση προσώπου ήταν απογοητευτική.
Και οι παραλήσεις από αισθητικές επεμβάσεις σε μυτη, χείλη, μάτια είναι στατιστικά αρκέτες. Ενα λαθάκι του ιατρού και μετά δε σε σώζει ο θεός ο ίδιος. Ούτε δεύτερες πλαστικές, ούτε κορτιζόνες...
Κι άντε για τον άνδρα δε πάει στα ανάθεμα, για μια γυναίκα?


Μην ξεχνάμε ότι το πρόσωπο είναι σε μεγάλο βαθμό και η προσωπικότητα μας (το λέει και η λέξη άλλωστε). Αν αλλάξουμε ριζικά το πρόσωπο μας αλλάζει κυριολεκτικά και μεταφορικα η εικόνα των άλλων για μας.


Είναι απερισκεψία το να κάνει κανείς τέτοια επέμβαση χωρίς να έχει ιατρικούς, επαγγελματικούς ή σοβαρούς εμφανησιακούς/ψυχολογικούς λόγους.
Εκτός κι αν του περισσεύουν και πάει στους καλύτερους.
Μόνο που συνήθως όσοι μπαίνουν στον πειρασμό συνήθως ζητάνε κι άλλη, κι άλλη επέμβαση.
Και αλίμονο σε όποιον δεν είναι αρκέτα σίγουρος για μια τέτοια απόφαση...




Πάνω απ όλα χρειάζεται ώριμη σκέψη και γνώση των μικρών έστω ρίσκων που έχουν τέτοιες αισθητικές επεμβάσεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

kitkat

Νεοφερμένος

Η kitkat αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 31 μηνύματα.
michelle να χαιρεσαι την καινουργια σου μυτουλα :clapup:οσο περναει ο καιρος θα σου αρεσει ολο και περισσοτερο!!ενταξει φανταζομαι στην αρχη ειναι ενα σοκ μεχρι να τη συνηθησεις ..λογικο ειναι! ανυπομονω να βγαλω και εγω το ναρθηκακι!!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

raniouli!

Νεοφερμένος

Η raniouli! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 84 μηνύματα.
Καλημερα σε ολους!!! Λια μου καλως σας βρηκα, και με γεια η νεα σου μυτουλα!!! ειμαι σιγουρη πως αν και πιο σηκωτη απ'οτι τη φανταζοσουν, θα σου πηγαινει πολυ! Μην καθεσαι να την ψειριζεις με τις ωρες και να προβληματιζεσαι, να ξερεις παντα οτι ο αλλος κοιταει το συνολο κ οχι αν το ενα ρουθουνι εκατσε ενα χιλιοστο πιο πανω απτο αλλο, αυτα μονο εμεις οι ιδιοι τα προσεχουμε πανω μας :D

εγω σημερα εβγαλα τις γαζες (μπλιαχ τι αηδια ηταν αυτη :cold:) και αναπνεω σχετικα καλα αλλα μονο απτο ενα ρουθουνι, το αλλο (αν κ μου ρουφηξαν τις αηδιες με το γνωστο μηχανημα...ρουφηγματος) ειναι ακομα πυγκομενο κ βουλωμενο (ελπιζω να ειναι φυσιολογικο...ε?) επισης με ειδε ο πλαστικος, μου ειπε οτι ολα πηγαν τελεια, οπως ακριβως τα ειχαμε συμφωνισει και πραγματι, οσο μπορω να διακρινω στο κατω μερος της μυτης, εχει ισιωσει εντελως! (ειχα θεοστραβο κοκκαλο πριν κ η μυτη εβγαζε φλας δεξια οπως ειδα να λετε κ εσεις :P) δευτερα θα βγαλω τον γυψο....ανυπομονωωωωωωωωω!!!

Κιτ κατ καλα αποτελεσματα σου ευχομαι!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kitkat

Νεοφερμένος

Η kitkat αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 31 μηνύματα.
καλημερα raniouli!! και εγω ακριβως το ιδιο επαθα...το δεξι μου ρουθουνι ηταν βουλωμενο...τις τελευταιες μερες ειναι καπως καλυτερα...επρηξα τον γιατρο στα τηλ...μου ειπε οτι με το καιρο επανερχεται στα τελειως φυσιολογικα η αναπνοη...ειναι εσωτερικα ακομα πρησμενη η μυτη (με απλα λογια) και σιγα σιγα θα αποκατασταθει..να κανεις τις πλυσεις σου και οτι αλλο σου πε ο γιατρος και μην ανησυχεις! καλα αποτελεσματα και σε σενα raniouli!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

raniouli!

Νεοφερμένος

Η raniouli! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 84 μηνύματα.
"και εγω ακριβως το ιδιο επαθα...το δεξι μου ρουθουνι ηταν βουλωμενο...τις τελευταιες μερες ειναι καπως καλυτερα...επρηξα τον γιατρο στα τηλ...μου ειπε οτι με το καιρο επανερχεται στα τελειως φυσιολογικα η αναπνοη...ειναι εσωτερικα ακομα πρησμενη η μυτη (με απλα λογια) και σιγα σιγα θα αποκατασταθει.."

και εμενα το δεξι ειναι βουλωμενο, βασικα σε καποια ποστς που εχω διαβασει εδω, καταλαβα οτι θελει αρκετες μερες να ξεβουλωσει η μυτη κ οτι με το που βγαζεις τις γαζες δε σημαινει οτι αυτοματα θα αναπνεεις μια χαρα! επισης ειχα διαβασει οτι η οσφρηση κ η γευση αργουν μερικες μερες να σου'ρθουν, εγω παντως μυρισα απτην 1η στιγμη που βγηκαν οι γαζες, κ μετα απο λιγο εφαγα κιολας κ ειχα μια χαρα γευση!:D

θυμισε μου αν θελεις (γτ με τοοοοοοοοσα μελη κ ποστς που εχω διαβασει εδω εχω μπερδευτει) την εγχειρηση την εκανες σε καποιον ιδιωτη γιατρο? η σε δημοσιο νοσοκομειο οπως εγω?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

kitkat

Νεοφερμένος

Η kitkat αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 31 μηνύματα.
την εκανα στο [...]στη θεσσαλονικη! ο γιατρος ειναι [...]
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

raniouli!

Νεοφερμένος

Η raniouli! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 84 μηνύματα.
"την εκανα στο [...]."
μια χαρα!!! εγω το εκανα στο [....] στο μονο θεμα που δεν ειμαι ικανοποιημενη μεχρι στιγμης, ειναι οτι οι γιατροι ειναι τρελαμενοι τρεχουν και δε φτανουν με τα επειγοντα, κ δεν καθονται με τις ωρες να σου μιλησουν και να σου εξηγουν την καθε λεπτομερεια. βασικα φταιω και εγω σ αυτο, επειδη δεν πηγαινω σε ωρες που δεχονται κανονικα επισκεψεις, αλλα το πρωι που εχουν ολα τα επειγοντα. παντως μου φερθηκαν αψογα και οι 2 χωρις να εχουν αυτη τη....γλοιωδιλα πανω τους, και να ταζουν παπαδες. ειδικα ο πλαστικος ξερω οτι δεν παραμορφωνει ποτε προσωπα, και δεν κανει υπερβολες.
ευχομαι να εχουμε τα επιθυμιτα αποτελεσματα και να καναμε τη σωστη επιλογη στους γιατρους μας κιτ κατ μου!!!!το ελπιζω και το πιστευω:):D

*κατι ακομα, ποσο πηγε το μαλλι?? (αμοιβη)..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

kitkat

Νεοφερμένος

Η kitkat αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 31 μηνύματα.
μακαρι παναγια μου!!!να μεινουμε ευχαριστημενες και χαλαλι ολο το μπουκωμα!! :D 2400 μου βγηκε...πανω κατω οι τιμες γιατι ρωτησα και σε αλλους ωρλ ειναι οι ιδιες...εκτος απο τους πλαστικους που εχουν εδρα την αθηνα και συνεργαζονται με ιατρικα κεντρα εδω στην θεσ.κη ξεφευγουν οι τιμες στα 4500 με 5000χιλ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

raniouli!

Νεοφερμένος

Η raniouli! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 84 μηνύματα.
"2400 μου βγηκε...πανω κατω οι τιμες γιατι ρωτησα και σε αλλους ωρλ ειναι οι ιδιες...εκτος απο τους πλαστικους που εχουν εδρα την αθηνα και συνεργαζονται με ιατρικα κεντρα εδω στην θεσ.κη ξεφευγουν οι τιμες στα 4500 με 5000χιλ..."

ναι ρε τοσο παει περιπου κ εδω...κ δε μιλαμε μονο για πραγματικα καλους γιατρους που λες οκ, τον μοσχοπληρωσα αλλα αξιζε τον κοπο, τωρα η σαρα κ η μαρα ζηταει 5οχιλιαρα! εχουν ξεφυγει! εμενα μου πηγε το πακετακι 1200.. ενταξει οι γιατροι ηταν κορυφη ομως...μπορει να βρεις και με 200 ευρω αλλα εκει το ρισκαρεις ασχημα...(απαπα...)

για μενα ο καλος γιατρος εχει τα εξης στανταρ: καταρχας στο πρακτικο θεμα, να πιανει το χερι του, να εχει μεγαλη εμπειρια σε επεμβασεις (επιτυχημενες) κ να ειναι πραγματικα καλος σ αυτο που κανει ωστε να μην φτιαξει το αισθητικο κομματι κ χαλασει το λειτουργικο! στο θεμα επικοινωνιας, να μπορεις να συνεννοηθεις μαζι του, να σε ακουει με προσοχη και αφοσιωση, να ειναι ειλικρινης, να σου ξεκαθαριζει απ'την αρχη τι πραγματικα ΜΠΟΡΕΙ να κανει πανω σου κ τι οχι και να μην σου κανει πληση εγκεφαλου για το ποσο φοβερος ειναι κ ποσο τελεια μυτη σου εκανε, ωστε μολις δεις το χαλι να μη λιποθυμισεις :P

το χρηματικο κ τα υπολοιπα τα θεωρω λεπτομερειες μπροστα σε μια τετοια επεμβαση!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kitkat

Νεοφερμένος

Η kitkat αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 31 μηνύματα.
+φωνω απολυτως!!!! το θεμα ειναι να βγει μια μυτουλα που θα ταιριαζει με το προσωπο το υπολοιπο και θα ειναι και λειτουργικα καλη..αλλιως..τι να την κανεις μια τελεια μυτη αν δε μπορεις να αναπνευσεις...δε βλεπω την ωρα να βγαλω το ναρθηκα...αν και μου την δινει που στην αρχη θαναι ακομα πρησμενη...θα κανουμε υπομονη....;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

raniouli!

Νεοφερμένος

Η raniouli! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 84 μηνύματα.
αχ οντως...τι ωραια που θα ηταν να βλεπαμε το τελικο αποτελεσμα απτην 1η μερα!!! αλλα ενταξει, το καλο πραγμα αργει να γινει!!!! κ παλι καλα αποτελεσματα ευχομαι και να την προσεχεις πολυ τη μυτουλα σου!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top