Εκτίμηση αποτελεσμάτων εκλογών Οκτωβρίου 2009

Ποιο κομμα θα νικήσει τις εκλογες???
Κλειστή δημοσκόπηση .

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 0)
  • ΝΔ

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • ΠΑΣΟΚ

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • ΚΚΕ

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • ΣΥΡΙΖΑ

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • ΛΑΟΣ

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Κουμπάκιας (aka Δεν απαντώ)

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Οικολόγοι Πράσινοι

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Λευκό

    Ψήφοι: 0 0.0%

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

chronis_25

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ΨΗΦΙΖΟΥΜΕ ΑΤΤΙΚΗ ΟΔΟ ΚΑΙ ΣΥΖΥΓΟ ΑΔΩΝΙ! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Πυροσβέστης. Έχει γράψει 1,200 μηνύματα.

A propos

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Φυσικός και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,664 μηνύματα.
Εγώ είπα ότι τέτοιες θεωρίες περί συνομωσίας εκμεταλεύτηκε και ο Χίτρερ και κατέστρεψε το μισό κόσμο!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chronis_25

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ΨΗΦΙΖΟΥΜΕ ΑΤΤΙΚΗ ΟΔΟ ΚΑΙ ΣΥΖΥΓΟ ΑΔΩΝΙ! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Πυροσβέστης. Έχει γράψει 1,200 μηνύματα.
Εγώ είπα ότι τέτοιες θεωρίες περί συνομωσίας εκμεταλεύτηκε και ο Χίτρερ και κατέστρεψε το μισό κόσμο!!!

Τι σχέση έχει ο Χίτλερ με τις Ελληνικές εκλογές;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

A propos

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Φυσικός και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,664 μηνύματα.
Δεν δύναμαι να απαντήσω. Έχουν δηλαδή οι Νεφελίμ; ή η Λεσχίτσα; (αυτές οι απόψεις για τη Λεσχούλα Bild ακούγονται κυρίως από ακροδεξιούς)

Συγνώμη δε θα πάρω!


Κι άμα λέτε τέτοια περί παγκόσμιας συνομωσίας και πράσινα άλογα θ'αρχίσω να συμπαθω περισσότερο τον Παπανδρέου...κάτι παθαίνω οχ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chronis_25

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ΨΗΦΙΖΟΥΜΕ ΑΤΤΙΚΗ ΟΔΟ ΚΑΙ ΣΥΖΥΓΟ ΑΔΩΝΙ! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Πυροσβέστης. Έχει γράψει 1,200 μηνύματα.
Δεν δύναμαι να απαντήσω. Έχουν δηλαδή οι Νεφελίμ; ή η Λεσχίτσα; (αυτές οι απόψεις για τη Λεσχούλα Bild ακούγονται κυρίως από ακροδεξιούς)

Για το αν είναι λεσχίτσα ή όχι καλό θα ήταν να ρωτήσεις το δημοσιογράφο της Guardian που δεν τον άφηναν οι αστυνομικοί να μπει στον Αστέρα.

Αυτά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Αν γινότανε αυτό , δεν θα μπορούσες να γκρινιάζεις ότι γκρινιάζουμε . Άρα άτοπο .

Σήμερα διαπίστωσα ότι φτιάξανε καινούργια μεγάλα λεωφορεία στην Ελλάδα και σε κάποιες θέσεις δεν χωράνε τα πόδια σου . Διαπίστωσα ότι υπάρχει πολύ γνωστή σχολή που λειτουργεί για εγγραφές 12-2 και από τις 10-12 βλέπεις τους υπαλλήλους από το τζάμι να χλαπακιάζουνε τυρόπιτα . Σήμερα ήμουνα σε στάση με παρκαρισμένα παράνομα αμάξια που δημιουργούνε παραπάνω συμφόρηση και το περιπολικό σταμάτησε μόνο για τσιγάρα . Σήμερα έμαθα ότι σε μία συγκεκριμένη περιοχή το σκουπιδιάρικο που συλλέγει από τους μπλε κάδους ξεφορτώνει σε κανονική χωματερή .

Αν ασχολιόμουν με όλα αυτά σαν πολίτης , δεν θα προλάβαινα να κάνω καμία άλλη δουλειά όλη μέρα . Όσο τραγικό και αν ακούγεται το μόνο που μπορείς να κάνεις είναι να γκρινιάξεις . Πόσω μάλλον αν τις φορές που πήγες να κάνεις κάτι παραπάνω σε κοιτούσανε όλοι σαν καθυστερημένο και τίποτα δεν άλλαξε :confused:


υπογράφων ,
ιδρυτικό μέλος της πανελλήνιας ένωσης γκρίνειας :/:

Oφού κι εσύ.
Όλα αυτά τα είδες γιατί δεν πρόλαβε να τα φτιάξει ο Γιωργάκης..
Στηρίξου πάνω του!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

A propos

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Φυσικός και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,664 μηνύματα.
Για λέσχη Bildeberg μιλάνε πια μόνο τα κατώτερα λαικά στρώματα. Κυρίως ακροδεξιοί και φασιστόμουτρα. Όπως ακριβώς και ο Χίτλερ. Γιατί όσοι είναι εναντίον της είναι και αντιεβραιστές. Ες αύριον. Και φανατικοί πατριδολάγνοι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chronis_25

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ΨΗΦΙΖΟΥΜΕ ΑΤΤΙΚΗ ΟΔΟ ΚΑΙ ΣΥΖΥΓΟ ΑΔΩΝΙ! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Πυροσβέστης. Έχει γράψει 1,200 μηνύματα.
Για λέσχη Bildeberg μιλάνε πια μόνο τα κατώτερα λαικά στρώματα. Κυρίως ακροδεξιοί και φασιστόμουτρα.

Οκ.
Είμαι φασίστας, στις επόμενες εκλογές θα ψηφίσω Χρυσή Αυγή, εγώ έσπασα στο ξύλο την τραγουδίστρια.
-----------------------------------------
Και μην κάνεις συνέχεια edit.
Φτάνει πια!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
παντως ο Γαπ ως υπουργος παιδειας απλα αυξησε τα μαθηματα των πανελλαδικων .και τιποτα αλλο..ουτε ηλεκτρονικα βιβλια ουτε τιποτα,,,τελειως αδιαφορος...

λετε να εκανε αλαγη dna?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

self-instructive depressing

Περιβόητο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6,397 μηνύματα.
ο γαπ ποιος είναι ; :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
ο γαπ ποιος είναι ; :redface:

Είναι ο κύριος ανάμεσα στο συρμό του ηλεκτρικού και της αποβάρθας.
Γι αυτόν λένε "mind the gap between the train door and the station platform.":redface:

Τουλάχιστον τώρα που τελείωσε η ιστορία των εκλογών να μαζέψουν και τίποτα από όλα αυτά που έχουν σημαιοστολίσει στους δρόμους.Έχω βαρεθεί να βλέπω στις στάσεις προεκλογικές αφίσες και πανό ανάμεσα στα φανάρια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mangkac

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο mangkac αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών. Έχει γράψει 390 μηνύματα.
Για λέσχη Bildeberg μιλάνε πια μόνο τα κατώτερα λαικά στρώματα. Κυρίως ακροδεξιοί και φασιστόμουτρα. Όπως ακριβώς και ο Χίτλερ. Γιατί όσοι είναι εναντίον της είναι και αντιεβραιστές. Ες αύριον. Και φανατικοί πατριδολάγνοι.

Κοιτα απο ενα 15χρονο το περιμενα να εχει αντιδραση οταν του μιλας για παγκοσμιες συνομωσιες λες και θα ερθουν οι Αριανοι, αλλα απο εναν ανθρωπο που δηλωνει 30 χρονων και σπουδασμενος τον περιμενα λιγο πιο open minded.

Λοιπον δεν θελω να σε πανικοβαλω αλλα την Ελλαδα δεν την κουμανταρει ο Γιωργακης, ουτε ο Κωστακης. Την κουμανταρουν η ΕΕ, η Αμερικη, Ο Λατσης, Ο Βαρδυνογιαννης και πολλοι ακομα....η μαλλον λιγοι.
Σε τρομαξα?

Ακου και το αλλο.. Ο Γιωργαρος(το αλλαξα τωρα λογω πρωθυπουργιας) μπορει να εχει ολη την καλη διαθεση να αλλαξει τον τοπο αλλα δεν τον αφηνουν τον κακομοιρη..
Γιατι μπορει να μην θελει να χαλασει 15+ δισ. για στρατιωτικο εξοπλισμο και να θελει να τα κανει νοσοκομεια, αλλα οι Αμερικανοι δεν θελουν.
Γιατι μπορει να μην θελει να ανεβασει το οριο συνταξης στα 65 χρονια, αλλα η ΕΕ δεν θελει..
Γιατι μπορει να θελει να αυξησει την εφορια στους εφοπλιστες 10%, αλλα αυτοι δεν θελουν.
Γιατι μπορει να θελει να ανεβασει την εφορια στα ναυτηλιακα κατα 5%, αλλα ο Λατσης δεν θελει.

Αρα θα τα παρει απο σενα που θες δεν θες, δεν μπορεις να κανεις και πολλα, ενω αυτοι μπορουν γιατι σε αντιθεση με σενα εχουν λεφτα και εξουσια..









Σε τρομαξα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chronis_25

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ΨΗΦΙΖΟΥΜΕ ΑΤΤΙΚΗ ΟΔΟ ΚΑΙ ΣΥΖΥΓΟ ΑΔΩΝΙ! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Πυροσβέστης. Έχει γράψει 1,200 μηνύματα.
Κοιτα απο ενα 15χρονο το περιμενα να εχει αντιδραση οταν του μιλας για παγκοσμιες συνομωσιες λες και θα ερθουν οι Αριανοι, αλλα απο εναν ανθρωπο που δηλωνει 30 χρονων και σπουδασμενος τον περιμενα λιγο πιο open minded.

Λοιπον δεν θελω να σε πανικοβαλω αλλα την Ελλαδα δεν την κουμανταρει ο Γιωργακης, ουτε ο Κωστακης. Την κουμανταρουν η ΕΕ, η Αμερικη, Ο Λατσης, Ο Βαρδυνογιαννης και πολλοι ακομα....η μαλλον λιγοι.
Σε τρομαξα?

Ακου και το αλλο.. Ο Γιωργαρος(το αλλαξα τωρα λογω πρωθυπουργιας) μπορει να εχει ολη την καλη διαθεση να αλλαξει τον τοπο αλλα δεν τον αφηνουν τον κακομοιρη..
Γιατι μπορει να μην θελει να χαλασει 15+ δισ. για στρατιωτικο εξοπλισμο και να θελει να τα κανει νοσοκομεια, αλλα οι Αμερικανοι δεν θελουν.
Γιατι μπορει να μην θελει να ανεβασει το οριο συνταξης στα 65 χρονια, αλλα η ΕΕ δεν θελει..
Γιατι μπορει να θελει να αυξησει την εφορια στους εφοπλιστες 10%, αλλα αυτοι δεν θελουν.
Γιατι μπορει να θελει να ανεβασει την εφορια στα ναυτηλιακα κατα 5%, αλλα ο Λατσης δεν θελει.

Αρα θα τα παρει απο σενα που θες δεν θες, δεν μπορεις να κανεις και πολλα, ενω αυτοι μπορουν γιατι σε αντιθεση με σενα εχουν λεφτα και εξουσια..









Σε τρομαξα?

Επιτέλους!
Να και κάτι σωστό μετά από ώρες ατελείωτης φλυαρίας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mangkac

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο mangkac αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών. Έχει γράψει 390 μηνύματα.
Επιτέλους!
Να και κάτι σωστό μετά από ώρες ατελείωτης φλυαρίας.

Αμα αργησει να απαντησει θα παρω το 166
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mission possible

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο mission possible αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών. Έχει γράψει 826 μηνύματα.
Λέσχη Μπίλντεμπεργκ και βλακείες χιχι και χρυσα αυγα
-----------------------------------------
Για λέσχη Bildeberg μιλάνε πια μόνο τα κατώτερα λαικά στρώματα. Κυρίως ακροδεξιοί και φασιστόμουτρα. Όπως ακριβώς και ο Χίτλερ. Γιατί όσοι είναι εναντίον της είναι και αντιεβραιστές. Ες αύριον. Και φανατικοί πατριδολάγνοι.

και θρησκοληπτοι οπως ο πατερας μου:iagree:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Μελιώ

Δραστήριο μέλος

Η -Το Νου Σου Στην- Αμέλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 695 μηνύματα.
Όπως είπε και ο Μπαγκς, η όποια επανάσταση ξεκινάει πρωτίστως από το μυαλό και η δική μας στάση απόρριψης έχει απλά και μόνο το συμβολικό χαρακτήρα της κατάρριψης των έως σήμερα κατεστημένων αντιλήψεων, ένα καθάρισμα του μαυροπίνακα των πολιτικών μας αδιεξόδων, με το σφουγγάρι της εκτός πλαισίων σκέψης (out of the box thinking). Ο μόνος λόγος τελικά που δικαιώνει τη στάση μας της προς στιγμήν μη συμμετοχής στο πανηγύρι των εκλογών, είναι η πρόθεσή μας να απορρίψουμε το παλιό, αναζητώντας επιτακτικά το καινούριο. Σε αντίθετη περίπτωση, ό,τι έχετε μέχρι τώρα πει για τις απόψεις μας, θα ήταν πέρα για πέρα αληθές και αυταπόδεικτο.
Η όποια επανάσταση συνήθως ξεκινά από το μυαλό αρκεί να μην παραμένει μόνο εκεί ,
διότι αν παραμείνει για πολύ στους δαιδαλους του μυαλού θα μετατραπεί σε γκρίνια και μιζέρια .
Η όποια επανάσταση για μένα πρέπει να εμπεριέχει και το στοιχείο του θυμού ώστε να μετατραπεί
σε πράξη , σε αντίδραση , σε ενέργειες ....


Πέρα από τις προσωπικές μας αντιθέσεις, οι οποίες έχουν ξεκάθαρα πολιτικό υπόβαθρο, με το παρόν σου ποστ αναγνωρίζεις κι εσύ, όπως ήδη έχω κι εγώ αναγνωρίσει, ότι η υπάρχουσα πολιτική κατάσταση είναι ένας φαύλος κύκλος, από τον οποίο όλοι έχουμε συμφέρον να διαφύγουμε.

Όχι απλώς συμφέρον επιτακτική ανάγκη θα έλεγα ...

Θα ήταν ίσως αποδοτικότερο από την πλευρά μας, μεταξύ όλων των συνομιλητών που έχουν εκφράσει την αγωνία και τις ενστάσεις τους, να δουλέψουμε μέσα εδώ με σκοπό να βρούμε φρέσκες ιδέες, που να μπορούν να δώσουν μια εναλλακτική οπτική στο γκρίζο τοπίο της καθημερινότητάς μας. Ας καταθέσουμε ο καθένας από μία καλή ιδέα. Όπως γράφει άλλωστε και στο site στο οποίο μας παρέπεμψε ο jrot, "Το πιο επαναστατικό πράγμα που μπορείς να κάνεις, είναι να λες με δυνατή φωνή αυτό που συμβαίνει". Αυτό έχουμε κάνει έως τώρα. Για μένα, ακόμη πιο επαναστατικό είναι το να λες με δυνατή φωνή αυτό που μπορεί ν' αλλάξει εκείνο που συμβαίνει...

Θα συμφωνήσω πως το πιο επαναστατικό πράγμα που μπορείς να κάνεις -για αρχή - είναι να λες αυτό
που συμβαίνει ,όμως το σκεπτικό μου πάει πολύ πιο πέρα για την ακρίβεια σε αυτό
" Διαμαρτυρία είναι να λέω ότι αυτό, αυτό και αυτό δεν μου αρέσει.
Αντίσταση είναι να φροντίζω να μη συνεχίζεται
"

Το ξέρεις πολύ καλά, ότι οι εκλογές θα καταργηθούν, μόνο όταν το σύστημα νιώσει ότι αυτές μπορούν ν' αλλάξουν την κατάσταση, ή όταν νιώσει πως δεν τις έχει ανάγκη πλέον ως εργαλείο χειραγώγησης των πολιτικών μας συνειδήσεων, πράγμα που υπονοώ στο σχετικό μου ποστ. Εάν συνεχίσουμε να εναποθέτουμε τις ελπίδες μας γι' αλλαγή στην μεθεπόμενη γενιά, όταν η γενιά εκείνη φτάσει να έχει ηλικιακά το δικαίωμα ψήφου, οι εκλογές θα έχουν πια καταργηθεί και να είστε σίγουροι ότι δεν θα είμαι εγώ εκείνος ο οποίος θα έχει εισηγηθεί την κατάργησή τους.


Λοιπόν επειδή εγώ δεν είδα καμιά τάση αδιαφορίας ή απλής ελληνικής γκρίνιας
ή ωχαδελφισμού στα ποστ σου Χάος αντιθέτως
διάβασα κάτω από τις γραμμές αυτό που φανερά λες πάνω στις γραμμές και θέλω να μου πεις
Τι προτείνεις ? Τι είναι αυτό που θες να πεις τελικά ?
Επανάσταση ? Αντάρτικο πόλεων ? Κατάληση της εξουσίας εδώ και τώρα ?
Θέλω πάρα πολύ να ακούσω πως στοχάζεσαι ευθέως , γιατί φανταζομαι δεν υπονοείς
να έρθουν τα στρατά , δεν σε έχω καταλάβει ... για ναζιάρη ....καλά τα λέω ?
Ή έχω πέσει έξω ?
Η " Αντιεξουσιαστική κίνηση " εξ όσων γνωρίζω ήταν η μόνη φωνή που μίλησε για αποχή
από τις εκλογές , αν κάνω λάθος και υπήρξαν και άλλες οργανωμένες ή μη ομάδες διορθώστε με .
Αναμένω τις προτάσεις του Μέγα Χάους :)

υγ : πάντως αν με θέλετε να γράφω προκηρύξεις είμαι μέσα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Απλά, θα γίνουν πολλοί τέτοιοι δήμοι!

Και το συνολο πως θα λειτουργουσε;... Ξεχναμε τον ορο Ελλαδα; Ξεχναμε τον ορο Ευρωπη; Η κατα καπιον τροπο ολοι οι μικροι δημοι μαζι δημιουργουν εναν μεγαλητερο την Ελλαδα, και αυτοι μαζι την ΕΕ;... Παλι στα ιδια δεν φτανουμε;... Εκτος και αν μιλας για πληρη καταργηση... Δλδ εγω να ανηκω στον δημο παλιας πολης (καπου στα 6 η 9 χιλιαδες κατοικοι... παλι πολυ δεν ειναι;...) ο παπους μου στον Δημο ζεφυρο, και μεταξυ μας καμια σχεση, και ας ειμαστε 2 λεπτα μακρια;... Αυτο πως θα μπορουσε να λειτουργισει στην εποχη μας;...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mangkac

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο mangkac αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών. Έχει γράψει 390 μηνύματα.
Λέσχη Μπίλντεμπεργκ και βλακείες χιχι και χρυσα αυγα
-----------------------------------------


και θρησκοληπτοι οπως ο πατερας μου:iagree:


Η χαζομαρα μου την σπαει πιο πολυ απο την αγνοια.
Αυτο σαν γενικο σχολιο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mittenwald

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Mittenwald αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 58 ετών, επαγγέλεται Καθηγητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 812 μηνύματα.
Και το συνολο πως θα λειτουργουσε;... Ξεχναμε τον ορο Ελλαδα; Ξεχναμε τον ορο Ευρωπη; Η κατα καπιον τροπο ολοι οι μικροι δημοι μαζι δημιουργουν εναν μεγαλητερο την Ελλαδα, και αυτοι μαζι την ΕΕ;... Παλι στα ιδια δεν φτανουμε;... Εκτος και αν μιλας για πληρη καταργηση... Δλδ εγω να ανηκω στον δημο παλιας πολης (καπου στα 6 η 9 χιλιαδες κατοικοι... παλι πολυ δεν ειναι;...) ο παπους μου στον Δημο ζεφυρο, και μεταξυ μας καμια σχεση, και ας ειμαστε 2 λεπτα μακρια;... Αυτο πως θα μπορουσε να λειτουργισει στην εποχη μας;...
Μην ανησυχείτε για τίποτα.
Απο εχθές, είμαστε η 51η Πολιτεία των Η.Π.Α.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 13 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top