• Σας ενημερώνουμε ότι η κατηγορία δεν αντικαθιστά σε καμία περίπτωση την επίσκεψη σας σε επαγγελματία ιατρό.

    Το σύνολο του περιεχομένου της κατηγορίας αυτής, όπως κείμενα, γραφικά, εικόνες, πληροφορίες που λαμβάνονται από δικαιούχους διαφήμισης, είναι καθαρά και μόνο για ενημερωτικούς σκοπούς και δεν προορίζεται να είναι υποκατάστατο για την επαγγελματική ιατρική συμβουλή, διάγνωση ή θεραπεία. Δεν αποτελεί υποκατάστατο ιατρικής εξέτασης, ούτε αντικαθιστά την ανάγκη για υπηρεσίες που παρέχονται από επαγγελματία ιατρό. Πάντοτε να ζητάτε τη συμβουλή του ιατρού σας πριν πάρετε οποιαδήποτε συνταγή ή φάρμακο. Μόνο ο ιατρός σας μπορεί να σας δώσει συμβουλές για το τι είναι ασφαλές και αποτελεσματικό για σας.

Ρινοπλαστική

giorgalis

Νεοφερμένος

Ο giorgalis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 84 μηνύματα.
ναι θελει 6 μηνες να ξεπρηστει αλλα ενταξει δεν περναει ο καιρος:worry:

ναι φαινεται το "κουμπαλακι",ναι με ειναι μικρο αλλα φαινεται!
πριν 10 μερες οταν το εβγαλα το ειπα στον γιατρο και μου ειπε να κανω μασαζ σε εκεινο το σημειο

το επομενο σαββατοκυριακο που θα ανεβω αθηνα θα περασω καμια βολτα να με δει απο το ΙΑΣΩ

το παιδι που ημασταν μαζι στο νοσοκομειο οταν περιμεναμε τον γιατρο και μιλαγαμε μου ειπε οτι οταν τυ εβγαλε το ναρθηκακι εβγαλε και φωτογραφιες!εμενα δεν μου εβγαλε ομως:mad: αν και δεν μου ειχε βγαλει ο ιδος ο γιατρος το ναρθηκακι αλλα η ξανθια βοηθος που εχει!
ενταξει πλακα κανω λες και παιζει ρολο αν σε βγαλει φωτο ή οχι

παντως εκεινου του παιδιου η μυτη ηταν πολυ πιο πρησμενη απο την δικια μου οπως ειδα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Εμένα πάντως με έβγαλε φωτογραφίες.

Πόσο μεγάλο είναι αυτο το κουρμπαλάκι; To πρόσεξε κανείς άλλος εκτός από σένα και το γιατρό; Με φρίκαρες ελαφρώς :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

raniouli!

Νεοφερμένος

Η raniouli! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 84 μηνύματα.
kit kat με γεια η καινουργια μυτουλα σου!!!!!!!!!!!!! (την ιδια μερα το παθαμε το εγκεφαλικο εμεις :P:P)
εγω να δεις σοκ...ηθελα να ανοιξει η γη να με καταπιει!
παιδια πηγα για καφεδακι κ οσοι με ειδαν (και ηξεραν οτι εγχειριστηκα) μου ειπαν οτι η μυτη μου ειναι απιστευτη κ οτι μου παει πολυ!!! κ οντως οσο τη βλεπω μ αρεσει ακομα περισσοτερο (στεναχωρησα κ τον γιατρο μου μωρε, με ειδε ετσι μουδιασμενη....) εχω την εντυπωση πως εχει ξεπριστει λιγο απο το πρωι..ισως επειδη εφυγε ο γυψος που τη βαραινε..ξερω γω? μπορει να ειναι κ ιδεα μου:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

elenadi

Νεοφερμένος

Η elenadi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών. Έχει γράψει 49 μηνύματα.
swαmps ΕΜΕΙΝΑ με αυτο που ειπες, γτι οντως ισχυει!!αναφερομαι στο οτι πιεζει ο ναρθηκας τη μυτη και μετα απο λιγο μπορει να ειναι πιο πρησμενη.Οντως στις fotos που σου εστειλα την πρωτη μερα,η μυτη φαινοταν πιο ξεπρησμενη.Μετα ψιλοφουσκωσε.:D
παιδια κοιταζεστε συνεχεια στον καθρεφτη..φωτογραφιες συνεχεια βγαζετε???:Pεγω εχω και ολοκαινουρια μηχανη και ειδικα στις αρχες εβγαζα τακτικοτατα..:redface:
λοιπον να πω τη μικρη εμπειρια μου στο πρηξιμο.:)
εγω ειμαι λιγο μετα τους διομιση μηνες.η διαδικασια σε εμενα τλχστ ηταν ως εξης.τον πρωτο μηνα μου εφυγε το -πολυ πρηξιμο-,αυτο που σε ενοχλει ,σε κανει να αισθανεσαι βαρια τη μυτη(οτι θα πεσει στο μαξιλαρι..:P)
στους δυο μηνες εχει φυγει της ραχης κυριως το πρηξιμο και γενικα μπορεις πλεον να ακουμπας,οχι να πιεζεις(:P) πλεον τη μυτη σου.
στους δυομιση που ειμαι τωρα,αυτο που περιμενω ΕΝΑΓΩΝΙΩΣ να φυγει ,ειναι το πρηξιμο του ακρορινιου(που εκει μου ειπε η βοηθος του γιατρου μαζευεται το περισσοτερο πρηξιμο)
καμμια σχεση με πριν βεβαια και μπορω πλεον να κουναω το ακρορινιο αριστερα δεξια,παιζοντας,πανω-κατω-ελαχιστοτατα..(μα δεν ειμαι πολυυυυυυυυυυυυυυυ περιγραφικη???? λολ )
η μυτη ειναι ομορφη στη ραχη,αλλα οπως εχω ξανααναφερει εχω ενα μικρο οιδηματακι στο δεξι μερος της ραχης(που το βλεπω μονο εγω..),το οποιοι φανηκε οταν "καταλαγιασε" το πρηξιμο στη μυτη.του κανω μασαζ να φυγει.
θελει υπομονη το πρηξιμο παιδια.οσο περισσοτερο κοιταζεστε τοσο χειροτερα.εγω που τελευταια το χω παραμελησει το πολυ το κοιταγμα στον καθρεφτη,οταν με παρατηρω μετα απο καιρο τοτε βλεπω τη διαφορα..:D

αυτα απο εμενα..ελπιζω να μη φαινομαι πολυ Ναρκισσος με τη σχολαστικοτητα μου..δεν ειμαι τυπος που με νοιαζουν ολο αυτα..:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

raniouli!

Νεοφερμένος

Η raniouli! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 84 μηνύματα.
elenadi εμενα προσωπικα με ηρεμησες παρα πολυ...το ακρορινιο μου ειναι πολυ πρισμενο και στο πλαι πεταει πολυ(κ εχει σηκωθει λιγο), πριν λιγο το κοιτουσα παλι κ πανικοβληθηκα...θα δω καμια διαφορα μεσ στον 1ο μηνα? ο γιατρος μου ειπε να μην το σκεφτομαι καν, κ οτι θα πεσει..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
raniouli, επειδή τα έχω περάσει κι εγώ αυτά με τον πανικό, τις πρώτες 3-4 μέρες είναι. Μετά συνειδητοποιείς ότι δεν υπάρχει ουσιαστικό πρόβλημα, αφού μια σου φαίνεται κάτι στραβό, μία όχι :P Να μην την κοιτάς πάντα με την ίδια πηγή φωτός, στο ίδιο σημείο, διότι μπορεί να φταίει αυτό για κάτι που σου φαίνεται στραβό και να φρικάρεις άδικα (μου συνέβη εμένα...)

elenadi, όταν λες ένα μήνα, εννοείς από τότε που έβγαλες το νάρθηκα ή από την εγχείριση; Πάντως εγώ ήδη δεν την αισθάνομαι πλέον βαριά (εκτός από ελάαχιστες στιγμές) και μπορώ να την ακουμπάω στο ακρορίνιο και να το κουνάω ελαφρώς αριστερά-δεξιά (αλλά όχι πάνω-κάτω). Να υποθέσω ότι είμαι τυχερή;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

raniouli!

Νεοφερμένος

Η raniouli! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 84 μηνύματα.
αχ Λια μου, στο πλαι ομως ειναι πραγματικα καπως η μυτη, τουλαχιστον σε σχεση με πριν...εχει φαγωθει το κοκκαλο κ το ακρορινιο πως το λενε πεταει κ ειναι πρισμενο κ στρογγυλο..ποσο καιρο θα περιμενω να ξεπριστει αυτο το ριμαδι? σημερα εβαλα ενα πολυ μικρο hansaplast σε κεινο το σημειο πανω στη μυτη (εκει που σταματαει το κοκκαλο κ αρχιζει να φαινεται το παχακι) και βγηκα εξω, δε θα το αντεχα να ακουσω αρνητικα σχολια...βασικα το κοιταω συνεχεια..κ βγαζω φωτογραφιες..τις υπολοιπες αλλαγες τις συνηθισα, αυτο δε μπορω με τπτ:(
ελπιζω να ξεπριστει συντομα...οπως καταλαβες επεσα παλι..:(:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Ελπίζω να μην σε έριξα εγώ :(

Καταλαβαίνω απόλυτα τι εννοείς, κι εμένα έτσι είναι! Στρογγυλό και πετάει! Σκέψου πάντως ότι οι περισσότεροι άνθρωποι out there ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΙΔΕΑ πώς είναι μια μύτη με πρόσφατη ρινοπλαστική! Το μόνο που ξέρουν οι περισσότεροι από ρινοπλαστικές είναι κάτι αποτυχημένες τύπου Michael Jackson. Οπότε, εκλογίκευσε το, όσο κι αν το φοβόμαστε, απλά έχουμε τη μύγα, ΔΕΝ ΦΑΙΝΕΤΑΙ. Τώρα για όσους ξέρουν ότι έκανες εγχείριση, αν πάνε να πουν τίποτα ή παρτηρήσεις κανένα περίεργο ύφος, απλά θα τους σκάσεις ένα πλατύ χαμόγελο και θα πεις την αλήθεια, ότι είναι πρησμένη ακόμα και το τελικό σχήμα θα φανεί σε 2+ μήνες από τώρα. :) Εγώ τουλάχιστον αυτό σκοπεύω να κάνω. :)
Επίσης έχε υπόψιν ότι το πώς νιώθεις τώρα ΘΑ ΠΕΡΑΣΕΙ σύντομα! Εγώ δεν είχα βγει από το σπίτι για 1-2 24ωρα από τότε που έβγαλα το ναρθηκάκι γιατί φοβόμουν ότι όλοι θα το καταλάβουν και λόγω του πρησμένου ακρορινίου θα σκέφτονται ότι είμαι και μ@λ@κας που έκανα πλαστική :P Ε, μετά το εκλογίκευσα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Α, Έλενα, δε μου λες, πότε σταμάτησες εντελώς να νιώθεις ράμματα μέσα στη μύτη σου όταν έκανες κάποια γκριμάτσα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

raniouli!

Νεοφερμένος

Η raniouli! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 84 μηνύματα.
οχι οχι κοπελα μου καμια σχεση, εσεις εδω με ηρεμητε γι'αυτο κ μπαινω αλλωστε, μην ανησυχεις, μονη μου πανικοβαλλομαι εγω:P κ εγω αυτο σκοπευω να κανω, δλδ να λεω σε ολους οτι θα ξεπριστει ωστε να μην τρομαζουν κιολας αδικα (κ τρομαζουν κ μενα!)
εξαλλου ο γιατρος μου μεχρι τωρα αποδειχτηκε αστερι και πολυ καλος ανθρωπος, δε μου ειπε ποτε ψεμματα πανω σε καποιο θεμα της εξελιξης μου, οταν δεν ηταν σιγουρος για κατι δεν με διαβεβαιωνε οτι ολα ειναι τελεια, οπως θα κανε καποιος αλλος. κ μου εγγυηθηκε οτι η μυτη θα ξεπριστει μπροστα και θα πεσει αρκετα, δλδ θα δω μεγαλη διαφορα κ οχι με το μικροσκοπιο! παω να κοιμηθω μπας και ηρεμησω, θα σας γραψω συντομα νεα μου:P πολλα φιλια!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΦΑΝΗ1410

Νεοφερμένος

Η ΦΑΝΗ1410 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών. Έχει γράψει 32 μηνύματα.
Γεια σας τι ωραια παρεα εχετε εδω... Μπραβο με εχετε βοηθησει παρα πολυ και μου εχετε λυση πολλες αποριες που πολλοι γιατροι δεν σου λενε... Να ειστε καλα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

tasinho

Νεοφερμένος

Ο tasinho αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 80 μηνύματα.
δηλαδη που γινονται τα ραμματα michelle εφοσον υπηρχε υβος?πεσ λιγο...

α και να ρωτησω κατι ρε παιδια...οταν εχεις εγχειριστει ποτε αρχιζει να καταλαβαινει ο γιατρος οτι υπαρχει καποιο λαθος?γιατι απο τα πρηξιματα και ολα τα αλλα φαινονται ολα φυσιολογικα...ρωταω γιατι ο γιατρος μου διαβεβαιωνε οτι θα ξεπρηστει και μετα τους 12 μηνες παραδεχτηκε οτι εκανε ολο λαλακιες.....οποιος ξερει ας απαντησει...α,και δε θελω να τρομαξω τα υπολοιπα παιδια που εγχειριστηκαν προσφατα....καλη αναρρωση παιδια και με γεια...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Εγώ είχα κάποια ράμματα στη ράχη της μύτης, τα οποία τα έκοψε ο γιατρός όταν μου έβγαλε το ναρθηκάκι (δεν τα είδα καθόλου δηλαδή, απλά τον κατάλαβα που τα έκοβε και έχω κάποια σημαδάκια στη ράχη σαν να με τρύπησαν με καρφίτσα (μικρά δηλαδή). Φαντάζομαι όταν δεν υπάρχει ύβος δεν γίνονται ράμματα εκεί.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tasinho

Νεοφερμένος

Ο tasinho αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 80 μηνύματα.
αυτο εξαρταται και απο το αν η ρινοπλαστικη ειναι κλειστη η΄ανοικτη?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

elenadi

Νεοφερμένος

Η elenadi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών. Έχει γράψει 49 μηνύματα.
λοιπον.αρχικα τα ραμματα σε μεγεθος καρφιτσας δεν εχουν σχεση με τον υβο.ειναι για να στηριζεται ο ναρθηκας.ειναι εξωτερικα.κι εγω εχω που δεν ειχα υβο.
οσον αφορα στο πρηξιμο..εμενα η μυτη μου ηταν απλα μεγαλη και με προβλημα κυριως στο ακρορινιο(ηταν μεγαλο) και στο προφιλ φαινοταν λιγο προς τα εξω.Μη φανταστειτε κτι τραγικο.
οταν εβγαλα το ναρθηκα,η μυτη ειχε αλλαξει μονο στο προφιλ.αμφας ηταν σαν πριν.
στον ενα μηνα απλα δεν πεταγομουν τοσο πανω οταν την ακουμπουσα.οσο ξεπρηζοταν raniouli εμφανιστηκε το μικρο οιδημα στα δεξια της ραχης και στο ακρορινιο επισης δεξια σαν να "πεταγε"
Πηγα στο γιατρο και μου ειπε οτι ειδικα η δεξια πλευρα μου ηταν πρησμενη και μου ειπε να κανω αναποδα(προς τα κατω) μασαζ.οταν την ψιλαφησα κι εγω(σε εσας δε νομιζω να γινεται ακομα) ειδα οτι ειχα κτι σαν σακουλακι(σαν αδενας) στο σημειο του πρηξιματος.το κοκκαλο ηταν μια χαρα και απο αριστερα και απο δεξια στη ραχη.οταν μπορεσα να κανω μασαζ και στο ακρορινιο(πριν δυο βδομαδες περιπου) ειδα οτι οταν το πιεζα το σημειο που "πετουσε" εμπαινε μεσα!!!
ηταν -και ειναι- ολο πρησμενο το ακρορινιο!!!σημερα εχει ελαττωθει στο ελαχιστο το "πεταγμα".η μεταβαση απο τη ραχη στο ακρορινιο ειναι πιο ομαλη.πριν ηταν μια μαζα!!!!:D
η διαφορα -εμφανισιακα- εμενα αρχισε να μου φαινεται στους δυο μηνες(αρχισε!)
στον ενα μηνα απλα ειχα διαφορα στο να αισθανομαι καλυτερα οργανικα!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

raniouli!

Νεοφερμένος

Η raniouli! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 84 μηνύματα.
ναι ε?? κοιτα να δεις, πραγματικα ο καθε οργανισμος ειναι τελειως διαφορετικος, εγω ειμαι 8 ημερες εγχειρισμενη και τον γυψο τον εβγαλα χθες, ε και ακουμπαω ανετα τη μυτη μου, κ την ψιλοκουναω, γελαω ανετα, απλως οοολο το ακρορινιο ειναι πρισμενο, στρογγυλο, μουδιασμενο κ ΣΚΛΗΡΟ....δλδ δεν μπορω να το ζουπηξω! κατι ακομα, η μυτη μου ηταν απο πριν σηκωτη, κ τωρα εχει σηκωθει κ αλλο! ειμαι σαν γουρουνακι! γ αυτο κιολας το ακρορινιο σηκωνεται κ πεταει στο πλαι. ο γιατρος ειπε οτι αυτο θα ξεπριστει κ θα πεσει, τον εμπιστευομαι αλλα οσο να ναι φοβαμαι....υπαρχει περιπτωση να μεινει εκει????κ να ειναι απλως αποτελεσμα της πλαστικης, κ οχι πριξιμο?? :/: (συγνωμη που σας ζαλιζω μ αυτο το θεμα απο χθες αλλα εχω 821738923671263782163 αποριες και φοβιες...)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tasinho

Νεοφερμένος

Ο tasinho αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 80 μηνύματα.
οχι θα πεσει με το καιρο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

raniouli!

Νεοφερμένος

Η raniouli! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 84 μηνύματα.
σ'ευχαριστω tasinho μου να εισαι καλα...ελπιζω να μην κανει κανα 6μηνο να πεσει...εεε???:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tasinho

Νεοφερμένος

Ο tasinho αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 80 μηνύματα.
σταδιακα θα πεφτει...δε νομιζω τοσο πολυ....οσο περναει ο καιρος θα βλεπεις διαφορα...το παν ειναι οτι πετυχε η επεμβαση(το πιο δυσκολο)..ολα τ'αλλα με λιγη υπομονη ερχονται...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Όταν την ψηλαφώ ερξωτερικά, στα σημεία που ήταν τα εξωτερικά ράμματα στο πλάι της ράχης νιώθω κάτι γρομπαλάκια, αν και δεν φαίνονται με το μάτι. Πότε φεύγουν αυτά;

tasinho ποιά η διαφορά μεταξύ κλειστής και ανοιχτής ρινοπλαστικής;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top