• Σας ενημερώνουμε ότι η κατηγορία δεν αντικαθιστά σε καμία περίπτωση την επίσκεψη σας σε επαγγελματία ιατρό.

    Το σύνολο του περιεχομένου της κατηγορίας αυτής, όπως κείμενα, γραφικά, εικόνες, πληροφορίες που λαμβάνονται από δικαιούχους διαφήμισης, είναι καθαρά και μόνο για ενημερωτικούς σκοπούς και δεν προορίζεται να είναι υποκατάστατο για την επαγγελματική ιατρική συμβουλή, διάγνωση ή θεραπεία. Δεν αποτελεί υποκατάστατο ιατρικής εξέτασης, ούτε αντικαθιστά την ανάγκη για υπηρεσίες που παρέχονται από επαγγελματία ιατρό. Πάντοτε να ζητάτε τη συμβουλή του ιατρού σας πριν πάρετε οποιαδήποτε συνταγή ή φάρμακο. Μόνο ο ιατρός σας μπορεί να σας δώσει συμβουλές για το τι είναι ασφαλές και αποτελεσματικό για σας.

Ρινοπλαστική

elenadi

Νεοφερμένος

Η elenadi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών. Έχει γράψει 49 μηνύματα.
αυτα τα γρουμπουλακια ακριβως πανω στα ραμματα τα εχω ακομα (πολυ λιγοτερο-το δεξι πιο εντονο) δε φαινονται εξωτερικα.
στην ανοικτη την ανοιγει ολοκληρη και βλεπει πως θα ειναι ολος ο σκελετος.αν θυμαμαι καλα το εγραφε και σε αυτο που ειχε postαρει η swamps.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

raniouli!

Νεοφερμένος

Η raniouli! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 84 μηνύματα.
Γεια σας παιδια!!! σημερα ειμαι στην 12η μερα μετα την εγχειρηση και στην 4η μερα αφοτου εβγαλα τον γυψο...! η μυτη μου εχει ξεπριστει πολυυυυυυυυ, στο προφιλ εγινε παλι λεπτη κ η μπαλιτσα που πεταγε εφυγε, ειδικα απο προχθες που πηγα να μου βγαλουν κατι σιλικονες απο μεσα που κρατουσαν τα ρουθουνια μου ορθια...και στα πλαγια της μυτης, οπως με κοιτας αμφαζ, εχει ξεπριστει αρκετα...ειναι κ παλι αρκετα σηκωτη (εξαλλου η μυτη μου απο φυσικου της σηκωτη ηταν:P) αλλα πεφτει σιγα σιγα καθε μερα. επισης, την πιανω ανετα, την ζουπαω, μεχρι κ σπυρακι εσπασα επανω της!!!! δεν ποναει!! μονο αμα την κοπανησω καταλαθος τρανταζεται κ ποναει λιγο..απο βδομαδα θα παω παλι να με δουν οι γιατροι...ααα ξεχασα να πω οτι βαζω μια κρεμουλα απο χθες, και συνεχιζω κανονικα τις πλυσεις...και αναπνεω θεικα....!!!!!!!!!! ΟΥΤΕ με otrivin δεν ανεπνεα ετσι πριν....αυτααααααααααααα :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Κι εγώ πήγα σήμερα να με δει :)
Μου είπε ότι πηγαίνει πολύ καλά και είπε και στο γιο του που ήταν εκεί "να δες τι ωραία μύτη που έγινε" :D
Με ξαναέβγαλαν φωτογραφίες, τις οποίες και ζήτησα σε CD να τις έχω.
Κάθομαι τώρα και χαζεύω το προφίλ μου στη φωτογραφία που φαίνεται τέλειο :D
Αμφας ωστόσο το χαλάει λίγο το πρήξιμο γμτ.
Μασαζ μου είπε ότι δεν θα κάνω καθόλου, αφού ξεπρήζεται από μόνη της τόσο καλά. :D

Τώρα ανυπομονώ να περάσουν άλλες ~20 μέρες να μου κόψουν τα εσωτερικά ράμματα (αν δεν έχουν φύγει μόνα τους μέχρι τότε) γιατί μου τη σπάνε :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

raniouli!

Νεοφερμένος

Η raniouli! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 84 μηνύματα.
ωωωω μπραβο λια μουυ!!!! αχ ολα καλα θα πανε, κ εμενα αμφας ειναι αρκετα πρισμενη αλλα ενταξει, ειπαμε υπομονηηη:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giorgalis

Νεοφερμένος

Ο giorgalis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 84 μηνύματα.
εμενα παντως αντι να ξεπριζεται μενει οπως ειναι!
και μην σας πω οτι απο τοτε που εβγαλα το ναρθηκα μου εχει πριστει κι' αλλο

οσο για την αναπνοη τοσες μερες ειμαι μπουκωμενος και δεν αναπνεω καλα απο την μυτη!
την διαφορα στην αναπνοη δεν την εχω καταλαβει ακομα παντως

εμενα δεν μου ειπα αν μου εβαλε σιλικονη αν και καποια μερα ειχα βγαλει απο την μυτη μου ενα κομματακι που εμοιαζε με σιλικονη:hmm:

θα παω την παρασκευη στον γιατρο να του το πω οτι δεν αναπνεω καλα και οτι ειμαι μπουκωμενος!
παντως αν εχει κανει καμια μα....ια και εχει αφησει σιλικονη μεσα στην μυτη..........θα γινει χαμος!:P
αλλα θα μου το ειχε πει,αν και το ναρθηκακι μου το εβγαλε η ξανθια ελειπε ο γιατρος και μπορει να το ξεχασε!

εκτος απο το "καμπυρακι" που εχει φυγει δεν εχω δει καμια μεγαλη διαφορα,τωρα εσεις πως την βλεπετε απο τοσο νωρις?
μπορει και να ενθουσιαζεστε πολυ γιατι οι γυναικες το κανετε αυτο ή μπορει εμενα να μην μου εχει κανει καλη δουλεια!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

swamps

Δραστήριο μέλος

Η swamps αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 560 μηνύματα.
εμενα παντως αντι να ξεπριζεται μενει οπως ειναι!
και μην σας πω οτι απο τοτε που εβγαλα το ναρθηκα μου εχει πριστει κι' αλλο

Ο νάρθηκας όπως είπα σε προηγούμενο ποστ, πιέζει την μύτη και φαίνεται πιο λεπτή,δηλαδη την εμποδίζει να πρηστεί. Ε λογικό δεν είναι αφου πιέζεται να φαίνεται λεπτή?Αν κάποιος κοιτάξει τον εαυτό του αμεσως μολις βγάλει τον ναρθηκα θα δει την μύτη πολυ μικρότερη. Όσο περνάνε η μέρες όμως αρχίζει και φουντώνει το πρηξιμο αρκετα.


στην ανοικτη την ανοιγει ολοκληρη και βλεπει πως θα ειναι ολος ο σκελετος.αν θυμαμαι καλα το εγραφε και σε αυτο που ειχε postαρει η swamps.

Ναι Έλενα, απο οτι ξέρω στην ανοικτή φαίνεται ο σκελετός, και αν δεν κάνω λάθος, οι περισσότερες εγχειρίσεις γίνονται με ανοικτή, στην οποία ίσως και να ταλαιπωρείται κάπως περισσότερο η μύτη απο οτι σε κλειστή. Ίσως όμως είναι καλύτερα με ανοικτή διότι ο γιατρός μπορεί να δει πολλά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

elenadi

Νεοφερμένος

Η elenadi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών. Έχει γράψει 49 μηνύματα.
τι λες βρε giorgali???? lol
να σου ξεχασε σιλικονη???η σιλικονη δεν ειναι ετσι οπως φανταζεσαι.φαινεται λιγακι αν προσεξει καποιος τη μυτη.εγω ειχα δει σε ανθρωπο που ειχε κανει διαφραγμα μονο και οχι πλαστικη.δε μπορει να "χαθει" δλδ μεσα στη μυτη σου!:)
κι εμενα μου φαινεται η αναρρωση της raniouli γρηγορη.εγω δε μπορουσα να ακουμπησω το ακρορινιο μου.την χτυπαγα με το μαξιλαρι καταλαθος και ξυπναγα απο τον πονο..(και γενικα δεν ειναι οτι δεν αντεχω τον πονο-καθε αλλο)
βεβαια εμενα το ακρορινιο ειχε κυριως προβλημα-το πειραξε δλδ-
και για να δω το αρχικο -αισθητικο- αποτελεσμα περασαν δυο μηνες.Και η αρκετη διαφορα φαινεται τωρα-κοντα στους τρεις.
Αυτο giorgali-το να "μεγαλωσε" στην πορεια σε σχεση με οταν εβγαλα το ναρθηκα το ειχα κι εγω.το εχω και σε φωτογραφιες..:P
τωρα για την αναπνοη..εχεις παει να στην "ρουφηξει" καθολου?οταν στη "ρουφαει" μετα αναπνεεις κανονικα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giorgalis

Νεοφερμένος

Ο giorgalis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 84 μηνύματα.
γεια σου elenadi
το msn δεν μου παιρνει τον κωδικο και δεν μπορω να μπω,δεν ξερω τι επαθε και ηθελα να τα πουμε..

δεν ξερω αν εχω σιλικονη ή μου την ξεχασε!εγω 10 μερες μετα απο οταν μου εβγαλε το ναρθηκακι πηγα να με δεις και ειδε την μυτη και μου λεει "μπραβο βλεπω κανεις πλυσεις συνεχεια" και δεν μου εκανε με εκεινο που ρουφαει!ενα παιδι που περιμεναμε εξω και ειμασταν στο ιδιο δωματιο μου ειπε οτι ηρθε να του βγαλει την σιλικονη

αν μου ειχε βαλει σιλικονη θα την ειχε δει παντως!
για την αναπνοη οταν εβγαλα τα σφουγγαρακια ειχα αναπνευσει κανονικα τοτε,αλλα τωρα ειμαι μπουκωμενος!ισως να φταιει και η μηχανη που καθε πρωι παω στην τραπεζα που κανω την πρακτικη μου και κανει κρυο,παντως καθε χειμωνα με την μηχανη το παθαινω αυτο!:worry:

βλεπω οτι ξεπριζονται και εχουν λεπτη μυτη μερικοι απο πανω
και ειπα να πω τα παραπονα μου:D



swamps λογικο δειχνει αυτο που λες και σιγουρα κατι θα ξερεις!
ακομα πριν κανω στην επεμβαση οταν αναπνεα απο την μυτη πολλες φορες το ενα ρουθουνι ηταν βουλωμενο και αναπνεα απο το αλλο,μετα ξεβουλωνε το ενα και αναπνεα απο εκει
αυτο πολυ το εχουν αλλα παρατηρησα και τωρα μετα την επεμβαση συμβαινει αυτο!
κανονικα δεν επρεπε να αναπνεω και απο τα δυο ρουθουνια?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

raniouli!

Νεοφερμένος

Η raniouli! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 84 μηνύματα.
giorgali οι σιλικονες τουλαχιστον σε μενα ηταν 2 μεγαλα πλαστικα σε μεγεθος αυγου και παχος καποια χιλιοστα, δν φανταζομουν καν οτι ειχα 2 τετοια πραγματα μεσα στη μυτη μου...εφταναν μεχρι βαθιαααα μεσα και δεν ανεπνεα κ εγω καλα. τωρα, για την αναρρωση οντως ειναι γρηγορη σχετικα μ αυτα που εχω διαβασει κ μου λενε διαφοροι, κ βεβαια ειναι ακομα πρισμενη αλλα εμενα απτη μερα που μου βγαλανε τον γυψο το πριξιμο γυρω απτη μυτη "εκατσε" σιγα σιγα. ειπαμε ο καθε οργανισμος αντιδρα διαφορετικα, κ μενα μου ειπε ο ωρυλα μου οτι λιγες ωρες μετα το χειρουργειο το πιο φυσιολογικο θα ηταν να εχουν κλεισει τα ματια μου απτο πριξιμο κ το πανω χειλος μου να μην μπορει να κουνηθει, κ του εκανε εντυπωση που ειχα μονο λιγο πριξιμο διπλα απτα ματια. οσο για τον ενθουσιασμο, τουλαχιστον εγω οχι μονο δεν ενθουσιαζομαι ευκολα αλλα απτη μερα που εβγαλα τον γυψο ειδικα εχω ενα σωρο φοβιες και συνεχεια με πιανει πανικος για το αν θα ειναι καλο το τελικο αποτελεσμα. αν καποιος εχει αμφιβολιες για τη γρηγορη αναρρωση μου μπορω να του στειλω και φωτογραφιες, με το πως ηταν τη μερα που εβγαλα τον γυψο και πως ειναι τωρα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

elenadi

Νεοφερμένος

Η elenadi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών. Έχει γράψει 49 μηνύματα.
εγω οταν ειχα δει τις σιλικονες -φαινονταν!! (σαν πλαστικο φαινοταν που το ειδα κι εγω)οποτε δεν υπαρχει περιπτωση να εχεις-θα το ηξερες giorgali..;)
αφου οταν στη ρουφαει εισαι οκ-μην ανησυχεις.αυτο με το ενα ρουθουνι-δεν εχω ιδεα.εγω ανεπνεα και πριν καλα-και τωρα καλα!αλλα αυτο φανταζομαι θα φυγει οταν ξεπρηστει η μυτη μεσα.
πλακα κανεις????:Dτρεχεις με τη μηχανη και ταλαιπωρεις εγχειρισμενη μυτη κι εχεις και παραπονα??? λολ
εγω κλαιω κι εχω καταροη οταν ανεβαινω σε μηχανη.
η καταροη θα υποχωρει μεχρι να φυγει τελειως.καποια στιγμη εφτασα να ειμαι μπουκωμενη μονο οταν ξυπναγα.τωρα μια χαρα!!υπομονη.......
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

raniouli!

Νεοφερμένος

Η raniouli! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 84 μηνύματα.
οι σιλικονες οντως φαινονται, εμενα δλδ ηταν ορατες στα πλαγια των ρουθουνιων, απλως δε φανταζομουν ποσο μεγαλες ειναι, νομιζα οτι ειναι 2 κομματακια κολλημενα στα ρουθουνια.:P η μηχανη ειναι θανατος μετα απο μια τετοια εγχειρηση, εγω ανεβαινω στη μηχανη του αγοριου μου για 5 λεπτα αποσταση κ μεχρι να με φερει σπιτι εχω δακρυσει κ εχω καταρροη απτη μυτη!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Τι σιλικόνες είναι αυτές που λέτε; Τι κάνουν;

Πάντως κι εγώ σαν την raniouli, δεν έχει ιδιαίτερη ευαισθησία στο ακρορίνιο (σε σημείο που έχω αρχίσει να φοβάμαι μήπως ξέχασε να το λεπτύνει! Και φοβάμαι και να τον ρωτήσω, μην τυχόν και όντως το ξέχασε :redface: )

Και μένα πρήστηκε περισσότερο μετά την αφαίρεση του νάρθηκα έχω την εντύπωση, αλλά δεν έχω φωτογραφίες για να το τσεκάρω -- δεν τις έβαλαν αυτές στο CD :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

raniouli!

Νεοφερμένος

Η raniouli! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 84 μηνύματα.
εμενα δε μου ειχαν πει τπτ για σιλικονες ωσπου ο πλαστικος μου λεει "πηγαινε στο κυριο Π..(τον ωρυλα) να σου αφαιρεσει κατι σιλικονες να αναπνευσεις καλυτερα." μου τις εβγαλε ο ωρυλα με μια τσιμπιδα, αφου εκοψε 2 ραμματακια μπροστα μπροστα στο κοκκαλο (μεσα στα ρουθουνια) και πραγματικα δε φανταζομουν οτι ειχα 2 τοσο μεγαλα πλαστικα μεσα στη μυτη μου. δν ξερω γιατι μ τα ειχαν βαλει, ισως για να στιριζουν το μαλακο κοκκαλο μετα την εγχειρηση (!?) παντως μετα ανεπνευσα πολυυυυ καλυτερα. λια μου δεν νομιζω να ξεχασε να στο λεπτυνει ο ανθρωπος, εμενα μου το λεπτυνε και παλι δεν ποναω τοσο. ποναω αμα μου χτυπησεις τη μυτη απο κατω ομως, εκει που τελειωνει το ακρορινιο. ισως επειδη σε κεινο το σημειο "δενει" το κοκκαλο, στο τελειωμα. παντως τι να πω, την ακουμπαω,την πιεζω(οχι με δυναμη!!) και πουδρα ακομα βαζω με σχετικη ανεση...ουτε υπερβολικη ειμαι ουτε τπτ, ειναι θεμα οργανισμου..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Κι εγώ raniouli ΑΚΡΙΒΩΣ όπως το περιγράφεις: Την ακουμπάω, τη ζουλάω, όλα μια χαρά, μόνο αν τη χτυπήσω από κάτω (έστω και ελάχιστα) πονάει.
Με καθυσυχάζει πάντως που εσένα σου λέπτυνε το ακρορίνιο και είναι έτσι... Μάλλον είναι όντως θέμα οργανισμού, είμαστε τυχερές it seems :D
Άλλωστε, αν το σκεφτώ λογικά, δεν στέκει να είναι εξίσου χοντρό με πριν όντας πρησμένο και να μην το λέπτυνε!

@giorgalis: Αυτό περί του ότι κάνω καλά τις πλύσεις μου το είχαν πει κι εμένα. Βρε λες να το λένε σε όλους; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

raniouli!

Νεοφερμένος

Η raniouli! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 84 μηνύματα.
ακριβως λια μου, αν δε στο ειχε λεπτυνει θα ηταν πολυ πιο πρισμενο απ'οτι ηταν παλια, δεν θα ηταν στην ιδια κατασταση. αυτο σημαινει πως με τον καιρο ολο κ θα λεπταινει! εμενα φαινεται ηδη η διαφορα στο ακρορινιο, ειναι λιιιιγο πιο λεπτο απο πριν, αν κ η μυτη ειναι ακομα πρισμενη. βεβαια προς το παρον ειναι τοσο μικρη η αλλαγη που τη βλεπω μονο εγω που την εχω ψειρισει τη μυτη μου, η αμα δειξω καμια φωτο πριν-μετα σε αλλους, μονο τοτε καταλαβαινουν τη μικρη αλλαγη.

λια και giorgali, αυτο που κ καλα κανω καλα τις πλυσεις μου κ μενα μου το πε ο ωρυλα μου!!! χααχαχαχα!!! ναι, μαλλον το λενε σε ολους! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Ή το λένε σε όλους ή έχουν δει πολλά τραγικά τα μάτια τους :P
Εδώ η κοπέλα που είναι στο ιατρείο του μου είχε πει ότι ορισμένες κοπέλες φοβούνται λέει να κάνουν πλύσεις και δεν κάνουν καθόλου :blink:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

raniouli!

Νεοφερμένος

Η raniouli! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 84 μηνύματα.
συγνωμη...δεν φοβηθηκαν να κανουν μια τετοια εγχειρηση...κ κολλησαν στις πλυσεις????? αι καλααα....οτι να ναι αχαχαχαχα!!! μα ισα ισα που με τις πλυσεις καθαριζει η μυτη απ'τις ...αηδιες, και αναπνεεις πιο καλα. κ δν ειναι κ τπτ επωδυνο... τι ακριβως φοβηθηκαν :hmm::P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Έλα ντε, κι εγώ δεν μπορώ να το καταλάβω :confused:
Ο,τι να ναι indeed :wacko:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

raniouli!

Νεοφερμένος

Η raniouli! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 84 μηνύματα.
Καλησπερουμπες σε ολους!:P πριν λιγο γυρισα απτον γιατρο μου, οοοοολα πανε κατ ευχην, η μυτονγκα μου εχει ξεπριστει πολυυυ και το ακρορινιο εχει πεσει αρκετα! φορεσα κ το σκουλαρικακι μου :D απλα ο ωρυλα μου καταλαβε οτι εχω παραμελησει τις πλυσεις, γτ εχω πολλααα κακαθακια ακομα βαθια στη μυτη....κατα τ αλλα ολα οκ, η μυτη μου ειναι ολο κ καλυτερη, εχω ενθουσιαστει!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Haha, τι παθαίνουμε όλοι και αφότου βγάλουμε το νάρθηκα παραμελούμε τις πλύσεις; Κι εγώ το ίδιο είχα κάνει :P

Εγώ έχω μια άλλη αγωνία, που μάλλον μόνο η elenadi και ο giorgalis μπορούν να μου απαντήσουν (επειδή είχαμε τον ίδιο γιατρό). Εκτός από τα "γρομπαλάκια" στα σημεία που ήταν τα ράμματα στη ράχη, μήπως σε κάποιο συμβαίνει και το αντίθετο; Εμένα σε ένα από αυτά τα σημεία το νιώθω να είναι προς τα μέσα αντί να κάνει γρομπαλάκι :worry: Είναι στο σημείο όπου τελειώνει το "σκληρό" κομμάτι της ράχης και ξεκινά το ακρορίνιο. Μήπως μου φαίνεται βαθούλωμα επειδή είναι πρησμένο το ακρορίνιο;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top