Αναβάθμιση του e-steki

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
To slogan του e-steki είναι το εκεί που οι ιδέες βρίσκουν την ηρεμία τους.
Το "Where do you want to go today?" αναφέρεται στο μενου, γι'αυτό και έχει τοποθετηθεί δίπλα του. Κάτι σαν επεξήγηση. Ε δεν νομίζω να είναι ολόκληρη πρόταση copyrighted! Αν σκεφτείς κάτι καλύτερο πες το και ευχαρίστως να το βάλουμε ;)

Παρεπιπτόντως παιδιά, αν έχετε κάποια ιδέα για τη βελτίωση του Κάρμα σας παρακαλώ πείτε την, είτε εδώ είτε στο θέμα για το κάρμα μιας και πρόκειται να το κάνω release στο vbulletin.org και θέλω να είναι όσο το δυνατόν καλύτερο και ως release και για το στέκι. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Δεν εχω προλαβει να το ψαξω και πολυ ακομα το site αλλα με την πρωτη ματια μου μιαζει πολυ καλυτερο! Το μονο που ισως να μην βολψει σε σχεση με πριν ειναι τα εικονιδια που ειπιρχαν (site, forum gallery κλπ) που τορα μπηκανε σε "βιβλιο"
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
H αλήθεια είναι dark οτι προβληματίστηκα πολύ για το μενού, και ήταν το τελευταίο πράγμα που έκανα στο στυλ, αλλά δεν είχε κανείς απο την ομάδα διαχείρισης κάποια καλύτερη ιδέα :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Ειναι πολυ ομορφο, αλλα δεν βολευει αυτο ειναι το μονο του προβλημα.Ελπιζω να το συνιθισουμε και να μην βλεπουμε διαφορα. Απο εμφανισιακης πλευρας και το "βιβλιο" αλλα και ολο το καινουργιο στυλ ειναι παραπολυ καλο, το καλυτερο που εχω δει!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,507 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Michelle:
To slogan του e-steki είναι το εκεί που οι ιδέες βρίσκουν την ηρεμία τους.
Το "Where do you want to go today?" αναφέρεται στο μενου, γι'αυτό και έχει τοποθετηθεί δίπλα του. Κάτι σαν επεξήγηση. Ε δεν νομίζω να είναι ολόκληρη πρόταση copyrighted! Αν σκεφτείς κάτι καλύτερο πες το και ευχαρίστως να το βάλουμε ;)

Παρεπιπτόντως παιδιά, αν έχετε κάποια ιδέα για τη βελτίωση του Κάρμα σας παρακαλώ πείτε την, είτε εδώ είτε στο θέμα για το κάρμα μιας και πρόκειται να το κάνω release στο vbulletin.org και θέλω να είναι όσο το δυνατόν καλύτερο και ως release και για το στέκι. :)

1) Κι όμως ολόκληρη η πρόταση είναι trademark της Microsoft. Περισσότερα μπορείς να μελετήσεις εδω: https://www.bitlaw.com/trademark/devices.html
Απλά μια βοήθεια για το στέκι, για την αποφυγή μηνύσεων απ την Microsoft ;) Δεν έχει, "μα δε νομίζω...". Είναι παρμένο, πως να το κάνουμε!:P

2) Εγω ευχαρίστως να σκεφτώ αν θέλετε ενα ωραίο -και πρωτότυπο- να βάλετε εκεί δίπλα, αλλά βάλτε και λίγο την Mod Team να δουλέψει:P Οι δύσκολες δουλειές δεν είναι για τα απλά μέλη;)

3) Το κάρμα θα μπορούσε να έχει γραφική ένδειξη δίπλα, απλά για διακόσμηση και όσον αφορά το λειτουργικό του μέρος, χρήσιμο θα ήταν να βλέπαμε -όλοι- ποιοί μας έχουν βαθμολογήσει:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
1) Καλά τώρα, δεν νομίζω οτι πιστευεις στα αλήθεια οτι θα μας κάνει μήνυση η microsoft! :lol: Πάντως όντως πρέπει να αλλάξει αν είναι trademark :hmm:

2) To e-steki χτίζεται απο τα μέλη του, το έχουμε πει πολλές φορές. Η ΟΔ δεν είναι Ομάδα Δικτατόρων αλλά Ομάδα Διαχείρισης. Αν εσύ, ή τα άλλα μέλη έχετε κάτι να προτείνετε είναι ευπρόσδεκτό, χωρίς φυσικά να εγγυώμαστε οτι θα μπει ;)

3) Αυτό αποκλείεται. Το νόημα του Κάρμα είναι να ψηφίζουν όλοι ανεπηρέαστοι.
Όσον αφορά το γραφικό, κι εγώ θα το ήθελα αλλά θα έπρεπε να στρογγυλοποιείται σε ακέραιο το Κάρμα, άντε σε μισά αν το δουλέψω παραπάνω. Χάνεις δηλαδή πληροφορία για να είναι πιο όμορφο. Αξίζει; :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

drunk

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Γκίκω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 44 ετών. Έχει γράψει 318 μηνύματα.
Το κοχυλι Val ταιριάζει χρωματικά και sto header που ειναι μπεζ γκραντιεντ και στα θέματα που ειναι μοβε(αν προσέξεις υπαρχουν και σημεια μοβε στο site).To κοχυλι εμενα μαρεσει.

Το where do you want to go today καλα θα ηταν να αλλαζε αφου ειναι απο αλλου.

Το μενου μου να μου το αφησετε ησυχο.Με το νεο στυλ του σιτε αυτο ταιριαζει.Ειναι ωραιο το βιβλιο.Ειναι κατι το διαφορετικο ρε παιδιά.Παντου εικονειδια εχουν.Ας πρωτοτυπήσουμε και λιγο.

Να πω και μια βλακεία ? (ας την πω.Η πρωτη θα ναι ?:P)Στο τμήμα που εμφανιζει τα quote θα μου άρεσε αντι για απλο παραθυράκι να έβλεπα εναν πάπυρο με γυρισμενες τις ακρες(παρομοιο δηλαδη με αυτό που εχετε στο ταμπελακι νεο θεμα..μονο που το texture να ειναι χαρτι κιρτρινισμενο)Και επανω του να ήταν γραμμενα τα quote.Αν γινεται και με καλλιγραφικα περικαλώ :P

Το καρμα περα απο την πλακα,θα εχει και τιποτα πρακτικα ωφέλη ? (να ξερω αν ειναι να αρχισω το γλυψιμο :P )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

guabi

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο asterIOS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 258 μηνύματα.
Πολύ ωραίο το νέο style.. πολύ πιο ζεστό...πιο οικογενειακό! Αλλά και κάπως... μυστηριώδες! Καμιά σχέση με τα συνηθισμενα forums.. Congratulations everybody!

Σχετικά με τις παρατηρήσεις του φίλου Velder, θα συμφωνήσω μαζί του.. Σε ό,τι έχει πει μεχρι στιγμής.. πλην της άποψης του για το κοχύλι (πιστεύω πως ταιριάζει και δίνει άλλη αίσθηση στο "χώρο")
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από plain:
Να πω και μια βλακεία ? (ας την πω.Η πρωτη θα ναι ?:P)Στο τμήμα που εμφανιζει τα quote θα μου άρεσε αντι για απλο παραθυράκι να έβλεπα εναν πάπυρο με γυρισμενες τις ακρες(παρομοιο δηλαδη με αυτό που εχετε στο ταμπελακι νεο θεμα..μονο που το texture να ειναι χαρτι κιρτρινισμενο)Και επανω του να ήταν γραμμενα τα quote.Αν γινεται και με καλλιγραφικα περικαλώ :P

ΤΕΛΕΙΟ!!!!! Θα δώ τι μπορώ να κάνω αλλά η ιδέα μου άρεσε ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ!!! :clapup::clapup::clapup:

Πρακτικά οφέλη δεν νομίζω να έχει κανείς απο το Κάρμα. Ποτέ μην λες ποτέ βέβαια ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

drunk

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Γκίκω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 44 ετών. Έχει γράψει 318 μηνύματα.
Γιατι να βλεπουμε ποιοι μας εχουν βαθμολογησει ? Τι χρησιμευει αυτο ? Και τα γραφικα τι να τα κανεις ?Εγω θα το προτιμουσα οσο πιο απλο το καρμα γινεται.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

drunk

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Γκίκω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 44 ετών. Έχει γράψει 318 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από MichelleΠρακτικά οφέλη δεν νομίζω να έχει κανείς απο το Κάρμα. Ποτέ μην λες ποτέ βέβαια ;)[/QUOTE:
Ε οχι ρε συ Μιchelle δε μπορει να βγαινουν πρακτικα ωφελη απο κατι υποκειμενικο.Θα χαλασει το θεμα ετσι.Θα βγει ο γυφτουλας απο μεσα μας :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Συμφωνώ. Αλλωστε αυτό είπα. Απλά μεγάλη μπουκιά φάε, μεγάλη κουβέντα μην πεις. Πχ στο εικονικό meeting θα ήταν χρήσιμο ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Να σας πω μια ιδεα για να αντικαταστεισει το "where do you want to go today"; Μην ριξετε ντοματες ομως...

"Do you want a drive to..."
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Dark_kronos:
Να σας πω μια ιδεα για να αντικαταστεισει το "where do you want to go today"; Μην ριξετε ντοματες ομως...

"Do you want a drive to..."
Χμμμ δεν μου πολυαρέσει για να είμαι ειλικρινής... :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

drunk

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Γκίκω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 44 ετών. Έχει γράψει 318 μηνύματα.
Α θα μπει και τετοιο πραγμα ? Ωραια ιδεα αυτή !Τότε ναι σωστα .
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Καλέ δεν θυμάσαι το thread του Covenant? :confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Το ΄ξερα οτι ηταν χαλια:P

Δυστιχος δεν εχω αλλες ιδεες, αλλα ελπιζω να μου ερθει καμια σε λιγο.

Επισης μηπος θα επρεπε να αλλαξουν τα smilies; Οχι τελιως, απλα αυτα που υπαρχουν να παρουν ενα αλλο χρωμα για να δενουν πιο ωραιο με το υπολιπο theme
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Οσο για την φραση "Where do you want to go today?" ηταν για εμας κλασσικη που δεν σκεφτηκαμε οτι ειναι trademark. Θα ψαξω το θεμα λιγο περισσοτερο και πραττουμε τοτε αναλογος :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

drunk

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Γκίκω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 44 ετών. Έχει γράψει 318 μηνύματα.
Νι.Νομιζα οτι δε θα το βαζατε τελικα επειδη δεν ξανασυζητηθηκε :redface:

Τα σμαιλσ οντως δεν πολλυκολανε αλλα και τι χρωμα να γινουν ?καφε ?Ε πολυ καφετιλα θα πεσει.Παντου κιτρινα ειναι τα σμαιλσ.

π.σ.Στο σμαιλ :hmm: προσθεστε και γεννειάδα με φαβοριτουλες πλεον:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

guabi

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο asterIOS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 258 μηνύματα.
Τώρα πρέπει να αλλάξω κι εγώ το avator μου, ε; ΟΚ! Αρχίζω αμέσως δουλειά.. :P

-Άσχετο-
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top