• Σας ενημερώνουμε ότι η κατηγορία δεν αντικαθιστά σε καμία περίπτωση την επίσκεψη σας σε επαγγελματία ιατρό.

    Το σύνολο του περιεχομένου της κατηγορίας αυτής, όπως κείμενα, γραφικά, εικόνες, πληροφορίες που λαμβάνονται από δικαιούχους διαφήμισης, είναι καθαρά και μόνο για ενημερωτικούς σκοπούς και δεν προορίζεται να είναι υποκατάστατο για την επαγγελματική ιατρική συμβουλή, διάγνωση ή θεραπεία. Δεν αποτελεί υποκατάστατο ιατρικής εξέτασης, ούτε αντικαθιστά την ανάγκη για υπηρεσίες που παρέχονται από επαγγελματία ιατρό. Πάντοτε να ζητάτε τη συμβουλή του ιατρού σας πριν πάρετε οποιαδήποτε συνταγή ή φάρμακο. Μόνο ο ιατρός σας μπορεί να σας δώσει συμβουλές για το τι είναι ασφαλές και αποτελεσματικό για σας.

Ρινοπλαστική

elenadi

Νεοφερμένος

Η elenadi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών. Έχει γράψει 49 μηνύματα.
παιδια ΜΗΝ ΑΓΧΩΝΕΣΤΕ ολοι τοσο πολυ με το πρηξιμο!!αν δεν ειχατε τρανταχτο προβλημα-καμπουρα-στραβη μυτη,δε θα δειξει αμεσως!!!εγω δεν ειχα τπτ απο αυτα και η μυτη μου ηταν οπως πριν οταν εβγαλα το ναρθηκα,ισως στο ακρορινιο λιγο πιο φουσκωμενη και μονο προφιλ εβλεπες διαφορα!!εγω το ειχα πει!στον ενα μηνα εμφανισιακα δεν εβλεπα διαφορα στο ξεπρηξιμο,απλα ημουν πιο καλα απο "φυσικης" πλευρας-δεν ποναγα δλδ,δεν ηταν "μαρμαρινη" τοσο πολυ η μυτη μου -μπορουσα να την ψιλοπειραξω κ.λ.π!στους δυο μηνες εβλεπα(μονο εγω) μια μικροδιαφορα εμφανισιακα-ηταν στην ουσια πιο "καλοσχηματισμενη" η ραχη της μυτης.ΕΠΙΣΗΣ-οσο ξεπρηζοταν ανακαλυπτα και "προβληματα"!!
δλδ-οσο ηταν ολη τουμπανο ηταν μεγαλη μεν αλλα ομοιομορφη δε!οσο περναγε ο καιρος εκαναν την εμφανιση τους μικροοιδηματα,με αποτελεσμα να νομιζω οτι δε μου εχει "πελεκισει" το ιδιο το κοκκαλο και απο τις δυο μεριες επειδη εβλεπα το οιδημα ή οτι το ενα ρουθουνι μου ηταν ελαφρως πιο μεγαλο γτι το ακρορινιο απο πανω του ηταν πρησμενο και εδειχνε ετσι!το πρηξιμο στο ακρορινιο ειναι το τελευταιο που φευγει!!!και οταν φυγει θα δειξει η μυτη!!οπως οταν φυγουν και ολα τα μικροοιδηματα που την κανουν να ειναι ψιλοασσυμετρη στα ματια τα δικα μας και οχι των αλλων βεβαια!!αν σας δειξω φωτογραφιες καθ'ολη τη διαρκεια θα παθετε πλακα!!!
εγω τωρα στους τρεις μηνες αρχιζω και χαιρομαι τη μυτη μου κι εχω δρομο ακομα!οποτε ΥΠΟΜΟΝΗ ΟΛΟΙ ΜΑΣ!!!!!!;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giorgalis

Νεοφερμένος

Ο giorgalis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 84 μηνύματα.
λια σημερα το μεσημερι μου εφυγαν τα εσωτερικα ραμματα:D

ενταξει την πειραζω και εγω (την σκαλιζω λιγο):P:P:P και σημερα με ειχε πιασει φαγουρα στα ραμματα και οπως το "εξινα" εφυγε η κλωστη:worry:!!!

χα χα με καπως παραξενο τροπο αλλα εφυγαν!

και σε σενα μονα τους θα πεσουν μαλλον,εμενα μετα απο 42 μερες μου επεσαν!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Ωραία! :D
Νιώθεις τώρα πιο άνετα τη μύτη σου;
Πχ μια κίνηση που δεν μπορώ να κάνω τώρα είναι να καλύψω τα πάνω δόντια με το άνω χείλος. Εσύ μπορείς;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Πχ μια κίνηση που δεν μπορώ να κάνω τώρα είναι να καλύψω τα πάνω δόντια με το άνω χείλος. Εσύ μπορείς;

Και έχεις μονίμως τα δόντια σου σε κοινή θέα;:redface:

wtf





πς: με γειά Michelle, ήσουν κούκλα και τώρα θα είσαι περισσότερο.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Χαχαχα, όχι βρε, εννοώ την κίνηση που τεντώνεις το άνω χείλος :lol:

πς: Thanks :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kitkat

Νεοφερμένος

Η kitkat αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 31 μηνύματα.
michelle εχεις δικιο...μαλλον απο την ανυπομονησια μας γινομαστε drama queens...:redface: elenadi μπορω να πω οτι εισαι η πιο ψυχραιμη απο ολες μας..!!!!ευτυχως που ανταλλασουμε εμπειριες και λιγο ηρεμω.οσο ναναι δε γινεται να τηλεφωνουμε και καθε μερα το γιατρο για τους προβληματισμους μας..ναστε καλα παιδια ! καλημερα !
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Η elenadi είναι και η πιο παλιά απ'όλες μας, τον Ιούλιο την έκανε, γι'αυτο είναι και η πιο ψύχραιμη :P

Καλημέρα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΦΑΝΗ1410

Νεοφερμένος

Η ΦΑΝΗ1410 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών. Έχει γράψει 32 μηνύματα.
γεια σασ παιδια θελω και εγω να μπω στιν παρεα σασ .. εκανα την δευτερα την επεμβαση χτεσ γυρισα σπιττι και βεβαια δεν ειμαι απλα πρισμενη ειναι τα ματια μου μαυρα και το προσωπο μου πρισμενο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tasinho

Νεοφερμένος

Ο tasinho αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 80 μηνύματα.
να ρωτησω λιγο κατι?οταν μια εγχειρηση ειναι αποτυχημενη και τα κοκκαλα ειναι πρησμενα και στραβοκολλημενα υπαρχει περιπτωση το προσωπο και ειδικοτερα τα ματια να ειναι ακομα πρησμενα?επισης με τη ρινοπλαστικη επηρεαζονται και τα ζυγωματικα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΦΑΝΗ1410

Νεοφερμένος

Η ΦΑΝΗ1410 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών. Έχει γράψει 32 μηνύματα.
tasinho εχεις κανει επεμβαση??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tasinho

Νεοφερμένος

Ο tasinho αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 80 μηνύματα.
ναι παω για 2η....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nagia

Νεοφερμένος

Η nagia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών. Έχει γράψει 55 μηνύματα.
γεια σασ παιδια θελω και εγω να μπω στιν παρεα σασ .. εκανα την δευτερα την επεμβαση χτεσ γυρισα σπιττι και βεβαια δεν ειμαι απλα πρισμενη ειναι τα ματια μου μαυρα και το προσωπο μου πρισμενο.

Γεια σου Φανή! Περαστικά σου και καλορίζικη η μυτούλα. Εδώ Αθήνα εγχειρίστηκες?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΦΑΝΗ1410

Νεοφερμένος

Η ΦΑΝΗ1410 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών. Έχει γράψει 32 μηνύματα.
γεια σου ναγια .. και εγω την δευτερα την εκανα . εδω αθηνα στον [...].. εσυ.. tasinho πας για δευτερη? γιατι?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

ΦΑΝΗ1410

Νεοφερμένος

Η ΦΑΝΗ1410 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών. Έχει γράψει 32 μηνύματα.
ναγια περαστικα μας και εγω μαυρη ειμαι υπομονη θελει..... αυτο καταλανα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tasinho

Νεοφερμένος

Ο tasinho αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 80 μηνύματα.
γιατι εγιναν λαθη....α,και μη δινεις ονοματα public δεν ειναι σωστο....ακουγεται σαν διαφημιση ετσι πως το λες...ουτως η' αλλως υπαρχει ολοκληρο μακρυναρι πανω....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nagia

Νεοφερμένος

Η nagia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών. Έχει γράψει 55 μηνύματα.
Εγώ όπου να΄ναι θα την κάνω... Νοέμβριο! Εννοείται πως θέλει υπομονή και μάλιστα πολύ... :D .
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nagia

Νεοφερμένος

Η nagia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών. Έχει γράψει 55 μηνύματα.
γιατι εγιναν λαθη....α,και μη δινεις ονοματα public δεν ειναι σωστο....ακουγεται σαν διαφημιση ετσι πως το λες...ουτως η' αλλως υπαρχει ολοκληρο μακρυναρι πανω....
Μακρυνάρι χα χα! Όντως.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

elenadi

Νεοφερμένος

Η elenadi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών. Έχει γράψει 49 μηνύματα.
εγω μεχρι να κλεισω τους τρεις μηνες δε μπορουσα να κανω τη χαρακτηριστικη κινηση που κανεις οταν βαζεις κραγιον(για τα κοριτσια..:P)-που ενωνεις τα δυο χειλη.με ενοχλουσε το ακρορινιο.δεν ξερω αν συμβαινει με εσας.τωρα ραμματα ουτε καταλαβα ποτε εφυγαν.βοηθησε σε αυτο πολυ και η θαλασσα;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΦΑΝΗ1410

Νεοφερμένος

Η ΦΑΝΗ1410 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών. Έχει γράψει 32 μηνύματα.
Αδεν ηξερα οτι δεν πρεπει να λες ονοματα. και τωρα ταsihno που εγινε λαθοσ στο αναλαμβανει να στιν κανει αλλοσ και να πληρωσει αυτοσ τα εξοδα? ναγια αθηνα θα την κανεις?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nagia

Νεοφερμένος

Η nagia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών. Έχει γράψει 55 μηνύματα.
Άμα οι γιατροί σε κάθε χάλια πλαστική επέμβαση που κάνανε μετά βάζανε αυτοί τα λεφτά δεν θα κάνανε λάθη πιστεύω... Αλλά δυστυχώς...
Ναι Αθήνα θα την κάνω!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top