Αναβάθμιση του e-steki

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
@plain εχεις καπιο δικιο σχετικα με το καφε αλλα και κιτρινα δεν δενουν.... Ισως καπιο βυσηνι; Τελιος χαλια;

@guabi γιατι να το αλλαξεις καλε;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

guabi

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο asterIOS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 258 μηνύματα.
για να δένει με το forum..! μιας και έχω και έμπνευση γιατί να μη δημιουργήσω ένα νέο..; ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Valder:
3) Το κάρμα θα μπορούσε να έχει γραφική ένδειξη δίπλα, απλά για διακόσμηση και όσον αφορά το λειτουργικό του μέρος, χρήσιμο θα ήταν να βλέπαμε -όλοι- ποιοί μας έχουν βαθμολογήσει:)


Δεν θεωρώ πως θα ήταν καλό να βλέπαμε ποιοί μας έχουν βαθμολογήσει γιατί θα υπήρχαν εντάσεις και παρεξηγήσεις, το έχουμε ξανασυζητήσει αυτό.

Τώρα στα δικά μας, έγινε πολύ καλό παιδιά, μπράβο σας κάνατε πολύ καλή δουλεια:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

]ifrit[

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,451 μηνύματα.
Μήπως και το εικονίδιο του site στον browser πρέπει να γίνει καφέ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Θα αλλάξει, απλά δεν έχω εδώ το κατάλληλο software. :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
εντάξει αυτό είναι πολύ λεπτομέρεια;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

guabi

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο asterIOS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 258 μηνύματα.
πράγματι.. είναι το τελευταίο πράγμα που θα έπρεπε να σκευτουν για αλλαγή...

προέχει η σελίδα με τα quotes! ¨ηταν καταπληκτική η νέα ιδέα..!

P.S.Έτοιμο το νέο μου avator!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xmavidis

Νεοφερμένος

Ο xmavidis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 117 μηνύματα.
Εμένα μου άρεσε πάρα πολύ! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

emufear

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο emufear αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,730 μηνύματα.
respect, τέλειο απλά. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
Μία ερώτηση κάθε πότε μπορούμε να ξαναψηφίζουμε στο κάρμα??:hmm:
Δηλαδή ψήφισα σήμερα κάποιον πότε μπορώ να τον ξαναψηφίσω??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 16,814 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από bunny:
Μία ερώτηση κάθε πότε μπορούμε να ξαναψηφίζουμε στο κάρμα??:hmm:
Δηλαδή ψήφισα σήμερα κάποιον πότε μπορώ να τον ξαναψηφίσω??
Στο κάρμα μπορείς να δώσεις μόνο 1 ψήφο σε κάθε μέλος.
Αν θες να αλλάξεις τη ψήφο σου, τότε ξανα πας στο profile του χρήστη και τον ξανα ψηφίζεις με το νέο βαθμό που έχεις στο νου σου. Τα στατιστικά κάρμα του χρήστη, θα αλλάξουν με βάση τη νέα ψήφο που του έδωσες - η παλιά ψήφο σου θα αντικατασταθεί από τη νέα [δεν θα προστεθεί]. :)



-petros
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

guabi

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο asterIOS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 258 μηνύματα.
χωρίς να είμαι βέβαιος.. από όσο είδα...

δεν έχει όριο το κάθε πότε θα ψηφίσεις! Μπορείς αφού ψηφίσεις ένα χρήστη.. να προχωρήσεις αμέσως στον επόμενο!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
Ευχαριστώ πολύ Πέτρο:)

όχι όχι Αστέριε άλλο λέω εγώ, οτι ας πούμε ψηφίζω σήμερα τον Χ πότε μπορώ να τον ξαναψηφίσω.;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

guabi

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο asterIOS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 258 μηνύματα.
sorry... απλώς δεν κατάλαβα καλά τη διατύπωση!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
Δεν πειράζει:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MonaXoS

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης Αγοραστός αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ψυχολόγος. Έχει γράψει 2,470 μηνύματα.
Σούπερ cool! Μου άρεσε πολύ το νέο theme του steki. Του δίνει πολύ πιο σοφιστικέ υφάκι! Και μου άρεσε κ η λειτουργία του κάρμα. Μόνο μία ψήφος σε κάθε μέλος είναι αρκετά δίκαιο νομίζω!

Ας το απολαύσω! ;)

Καλή δουλειά κάνατε παιδιά! :thumbup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Προσεχώς: Στατιστικά για το Κάρμα ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ines

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ινές αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 361 μηνύματα.
καλα παιδακια τελειο!! τα θερμα μου συγχαρητηρια!
μου αρεσει πολυ πιο πολυ το νεο χρωματακι, αν και οντως ειναι δυσκολο να δεσει με τα σμαιλιζ.
α, και γιατι δεν ανοιγουμε θρεντ με προτασεις για αντικατασταση του where do you want to go today? πλακα θα εχει!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Πρώτα ines θέλουμε να βεβαιωθούμε ότι όντως είμαστε παράνομοι αν το αφήσουμε. Χωρίς να θέλω να αμφισβητήσω τον φίλτατο Valder, καλύτερα να κρίνουμε μόνοι μας :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
μια παρατηρησούλα....

από τη στιγμή που κάποιος διαλέγει να μην έχει συμμετοχή στο κάρμα, θα πρέπει να εξαφανίζεται και η αντίστοιχη ένδειξη από τα πόστς που κάνει, μέχρι να την ενεργοποιήσει ξανά κάποια στιγμή.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top