• Σας ενημερώνουμε ότι η κατηγορία δεν αντικαθιστά σε καμία περίπτωση την επίσκεψη σας σε επαγγελματία ιατρό.

    Το σύνολο του περιεχομένου της κατηγορίας αυτής, όπως κείμενα, γραφικά, εικόνες, πληροφορίες που λαμβάνονται από δικαιούχους διαφήμισης, είναι καθαρά και μόνο για ενημερωτικούς σκοπούς και δεν προορίζεται να είναι υποκατάστατο για την επαγγελματική ιατρική συμβουλή, διάγνωση ή θεραπεία. Δεν αποτελεί υποκατάστατο ιατρικής εξέτασης, ούτε αντικαθιστά την ανάγκη για υπηρεσίες που παρέχονται από επαγγελματία ιατρό. Πάντοτε να ζητάτε τη συμβουλή του ιατρού σας πριν πάρετε οποιαδήποτε συνταγή ή φάρμακο. Μόνο ο ιατρός σας μπορεί να σας δώσει συμβουλές για το τι είναι ασφαλές και αποτελεσματικό για σας.

Ρινοπλαστική

ΦΑΝΗ1410

Νεοφερμένος

Η ΦΑΝΗ1410 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών. Έχει γράψει 32 μηνύματα.
η αληθεια ειναι οτι με προβληματισες........ :( λες να μην μου αρεσει και μενα.... ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giorgalis

Νεοφερμένος

Ο giorgalis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 84 μηνύματα.
ΦΑΝΗ

δεν ειπα οτι δεν μου αρεσει αλλα δεν ενθουσιαστηκα και τοσο μεχρι στιγμης!
ουτε την θελω πολυ μικρη αλλα θα μπορουσε στην "κορυφη" να την ειχε στρογγυλεψει περισσοτερο ωστε να μην δειχνει οπως πριν!

απο την στιγμη που κανεις ρινοπλαστικη θες ενα τελειο αποτελεσμα και να διεχνει η μυτη σου πολυ ωραια και οχι να λειπει μονο το "καμπουρακι" και να στην εχει σηκωσει λιγο!

αν ο γιατρος ειναι ρεαλιστης τοτε θελει το καλυτερο αποτελεσμα για τον πελατη του, μια μυτη που να του πηγενει στα χαρακτηριστικα του προσωπου του και ας δειχνει διαφορετικη!

εγω τα λεω γιατι και εγω πριν ειχα την εντυπωση θα μου κανει την μυτη που ειδα σε καποιον-α στο σαιτ του και οτι θα ειναι τελεια κτλ!

οπως εχω πει μακαρι να ξεπρηστει και να δειχνει τελεια αλλα μεχρι στιγμης δεν βλεπω αυτη την μεγαλη διαφορα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giorgalis

Νεοφερμένος

Ο giorgalis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 84 μηνύματα.
ΦΑΝΗ
δεν θελω να σε προβληματισω και δεν μιαλω προσωπικα μονο για σενα!

γενικα μιλαω περιμενετε να περασουν 6 μηνες να δειτε το τελικα αποτελεσμα και μετα ας πουμε την τελικα μας γνωμη ολοι!

εμενα οταν μου εβγαλε το ναρθηκακι εδειχνε πιο μικρη και πρηζοταν τις πρωτες μερες!τωρα εχει ξεπριστει καπως δεν μπορω να πω αλλα..........δεν γινετε να εχει ο αλλος το ναρθηκακι (γενικα μιλαω) και να βγαζει τελικα συμπερασματα!:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kitkat

Νεοφερμένος

Η kitkat αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 31 μηνύματα.
φανη μην απογοητευεσαι απο αυτα που γραφουμε..ο καθενας περιγραφει την δικη του εμπειρια γενικα απο την μερα που εκανε την επεμβαση μεχρι τωρα....ολοι πανω κατω ειμαστε φρεσκοχειρουργημενοι και ανυπομονουμε να δουμε το τελικο αποτελεσμα...λογικο ειναι...εγω οταν εβγαλα το γυψακι επαθα σοκκκκ!!!οσο περνανε οι μερες γινεται ολο και καλυτερη..αλλα και παλι νομιζω οτι αν δε περασει αρκετος καιρος δε μπορεις να σαι 100% σιγουρος για το αποτελεσμα...σου ευχομαι να μεινεις ευχαριστημενη και μην αγχωνεσαι!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
η περιπτωση μου ειναι σαν της michelle..και μενα μου λεγε η μια πλευρα ειναι πιο πρησμενη απο την αλλη....και ακομα ειναι σε πληροφορω γιατι τοποθετησε λαθος τα κοκκαλα και τα ματια μου απο κατω ειναι λες και εχω να κοιμηθω κατι αιωνες.....αστα να πανε...

Δε νομίζω, εγώ μιλάω για λεπτομέρειες που μόνο εγώ τις προσέχω. Και έτσι να μείνει, ευχαριστημένη θα είμαι.
Αυτό με τα μάτια το έχω κι εγώ αλλά το είχα από πριν στον ίδιο βαθμό (είναι κληρονομικό). Μου είχε πει ότι πιθανότατα θα βελτιωθεί με τη ρινοπλαστική επειδή το στραβό διάφραγμα επηρεάζει την κυκλοφορία στην περιοχή και χειροτερεύει τους μαύρους κύκλους (κάτι τέτοιο), αλλά ίδιοι μου φαίνονται. Τέσπα, δεν με πειράζει ιδιαίτερα, ούτως ή άλλως για να βελτιωθεί η μύτη μου την έκανα, όχι για τους μαύρους κύκλους :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

zanin

Διάσημο μέλος

Η zanin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 2,838 μηνύματα.
γεια σασ παιδια θελω και εγω να μπω στιν παρεα σασ .. εκανα την δευτερα την επεμβαση χτεσ γυρισα σπιττι και βεβαια δεν ειμαι απλα πρισμενη ειναι τα ματια μου μαυρα και το προσωπο μου πρισμενο.


έτσι ήταν και μια φίλη μου μετά την επέμβαση..... λες και την είχαν χτυπήσει:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tasinho

Νεοφερμένος

Ο tasinho αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 80 μηνύματα.
αρα michelle επηρεαζει τους μαυρους κυκλους....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Απ'όσο παρατήρησα, όχι. Απ'όσο μου είπε, ναι :P

Πριν λίγο μου βγήκαν τα εσωτερικά ράμματα! :D Στην 41η μέρα :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

raniouli!

Νεοφερμένος

Η raniouli! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 84 μηνύματα.
Καλησπερα σε ολους! Λια κ εγω πριν 3-4 μερες την ωρα που καθαριζα με μπατονετα το μπροστινο μερος των ρουθουνιων, εβγαλα κ εγω τα εσωτερικα ραμματακια μαλλον (κατι λεπτες διαφανεις κλωστουλες ηταν) Η μυτη μου ξεπριζεται μερα με τη μερα κ απο μεσα, κ αναπνεω ολο κ καλυτερα. Δεν ποναει πια σχεδον καθολου (ακομα κ τα στιγματα μου εσπασα:P), στα πλαγια μου φαινεται πως εχει σχεδον ξεπριστει, δλδ εχει λιιιγο πριξιμο ακομα, κ το ακρορινιο ειναι ακομα πρισμενο αλλα λιγοτερο σκληρο κ ακουνητο απο πριν. Οσο τη βλεπω κ τη συνηθιζω μου αρεσει ακοοοοομα πιο πολυ, μαλιστα χθες εψαξα κατι φωτογραφιες που ειχα στο pc, στις οποιες ειμαι προφιλ, ανφαζ κλπ που τις ειχα βγαλει 3-4 μερες πριν το χειρουργειο (και καλα για πριν-μετα) κ δε μπορω να πιστεψω πως ηταν ετσι η μυτη μου!!!!! ενω ποτε δν ειχα καποιο κομπλεξ η κτ τετοιο, τωρα που τη βλεπω μου φαινεται πολυυυ καμπουρα και.....γαμψη! (τουλαχιστον σχετικα μ αυτη π εχω τωρα!) οπως και να χει ειμαι ηδη πολυ ευχαριστημενη με τη μυτουλα μου, φαινεται ηδη πολυυυυυ καλυτερη απο πριν...να'ναι καλα οι γιατροι μου που με προσεξαν τοσο πολυ κ η μαμα της φιλης μου που με πηγε σ αυτους:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Πολύ νωρίς σου έφυγαν εσένα, wow! Πιο μετά δεν την είχες κάνει την επέμβαση;
Κι εμένα πάντως μου φαίνεται φρικαλέα η μύτη μου πριν στις φωτογραφίες :P Οκ, εγώ είχα κόμπλεξ, αλλά αντικειμενικά, δεν είχε κανένα τραγικό πρόβλημα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

raniouli!

Νεοφερμένος

Η raniouli! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 84 μηνύματα.
Ναι στις 28/9, σημερα κλεινω ενα μηνα ακριβως!!! (πως περναει ο καιρος....:confused:)
Βασικα τα ραμματακια τα τραβηξα κ βγηκαν :redface: δν γλυστρησαν μονα τους.....χαχααχαχαχαχ...!!!
εμενα δεν μου ειχαν πει ΠΟΤΕ στη ζωη μου κατι αρνητικο για τη μυτη μου, εγω την εβρισκα στραβη κ χοντρη, απλως γιατι δε με εξεφραζε, μεχρι την 1η γυμνασιου ειχα γαλλικη μυτουλα τελειως, μεχρι που χτυπησα σε κατι συγκρουωμενα κ απο τοτε πεταξε κοκκαλακι κ στραβωσε...απλα τοτε ημουν μικρουλα και δεν τα προσεχα αυτα..δε μ ενοιαζε, αλλα μετα συνειδητοποιησα πως αμα δε χτυπουσα θα ειχα μια τελεια μυτουλα...σαν της μαμας μου (ετσι προδιαθετουσε να γινει...)
πραγματικα ομως κομπλεξ δεν ειχα...τωρα τη βλεπω κ λεω αααααααα πως ηταν ετσιιιι!!!:P κ αυτη που μου εφτιαξε ο γιατρος ειναι οντως σαν τη μυτουλα που ονειρευομουν!:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Κι εγώ μέχρι κάποια ηλικία, δεν ξέρω πόσο, είχα γαλλική μυτούλα, το είδα πρόσφατα σε κάποιες φωτογραφίες που πέτυχα στο σπίτι του πατέρα μου. Πρόβλημα άρχισα να έχω με τη μύτη μου κάπου στα 15-16 που πρόσεξα ότι έχει καμπουρίτσα, πότε δημιουργήθηκε αυτή δεν έχω ιδέα. Ωστόσο, δεν νομίζω να ήταν από κάποιο χτύπημα ή κάτι τέτοιο, έχεις δει ποτέ παιδί με ύβο; Μάλλον πάντα δημιουργείται από κάποια ηλικία και μετά (αν και ούτε εμένα είχε η μητέρα μου, και γενικά πάντα "ζήλευα" την υπέροχη γαλλική μυτούλα της -- την οποία χάλασαν λίγο τα γυαλιά δυστυχώς, μετά από τόσα χρόνια).

Πάντως ούτε εμένα μου είχε πει ποτέ κανείς κάτι αρνητικό για τη μύτη μου. Αυτό που με διαολίζει μάλιστα ιδιαίτερα, είναι ότι θεωρούν πως αν η μύτη δεν έχει κάτι τραγικό ώστε να σου τραβάει το βλέμμα και να σε κάνει να σκέφτεσαι "μα τι άθλια που είναι, γιατί δεν κάνει πλαστική αυτή η κοπέλα", τότε δεν πρέπει να κάνεις τίποτα. Αγνοούν παντελώς ότι μια άσχημη μύτη, χαλάει την όλη σύνθεση του προσώπου, ακόμη κι αν δεν την προσέχεις από μόνη της. Είναι ακριβώς όπως στη γραφιστική, ο μέσος άνθρωπος μπορεί να καταλάβει αν ένα έντυπο είναι κακό, αλλά δεν ξέρει γιατί -- μόνο ένας γραφίστας θα καταλάβει γιατί.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΦΑΝΗ1410

Νεοφερμένος

Η ΦΑΝΗ1410 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών. Έχει γράψει 32 μηνύματα.
παιδια να σας πω την αληθεια φοβαμαι να το βγαλω τον γυψο γιατι με τον γυψο ωραια ειναι και μου αρεσει πολυ αμα δεν μου αρεσει μετα... ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ.. εχω μια ανασφαλεια οπως ολοι φανταζομαι .. παντως κοριτσια και εγω ειχα κομπλεξ... δεν καθομαι ποτε προφιλ και δεν εβγαζα φοτο γιατι εμενα δεν ειχε καμπουρακι ηταν ομως στραβη πηγαινε καπως αριστερα......:P

εμενα παντως κανενας δεν το σχολιαζε εντονα μονο η μαμαδες απο τα αγορια μου λεγαν παντα ωραια κοριτσι ωραιο σωμα αλλα ειναι καπως η μυτη της .... χαχααχαχαχαχαχχ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

raniouli!

Νεοφερμένος

Η raniouli! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 84 μηνύματα.
Λια ακριβως αυτο λεω και εγω....οταν ειπα σε καποια ατομα οτι οταν με το καλο φτιαξω το στραβο διαφραγμα μου θα πειραξω λιγακι και τη μυτη μου, επαθαν σοκ...και μην το κανεις, και ειναι τελεια, και θα σε πετσοκοψουν, και θα το μετανιωσεις...γενικα τους εκανε μεγαλη εντυπωση κ προσπαθουσαν να με αποτρεψουν απ'το να το κανω, ελα ομως που εμενα με ξενερωνε κατι στη μυτη μου! τι με νοιαζει εμενα αν αρεσει σ αυτους, αφου εμενα κατι με χαλαγε! οταν με εβγαζαν φωτογραφιες, ηταν ολα ωραια στο προσωπο μου εκτος απτη μυτη (κατα τη γνωμη μου τουλαχιστον) η οποια ηταν αρκετα στραβη κ φαινοταν χτυπημενη ρε παιδι μου, το κοκαλο ειχε σχημα "S" ασχετα αν αυτο δεν το πολυπροσεχαν οι αλλοι, εμενα με ενοχλουσε! το πρωτο πραγμα που ξεκαθαρισα στη μανα μου οταν της ειπα τι θελω να γινει στην εγχειρηση, ηταν οτι δε θελω να ακουσω κανενα σχολιο και καμιιιιια γνωμη σχετικα με την αποφαση μου, κ κουμαντο να κανει στη δικη της μυτη κ οχι στη δικη μου!:P επισης της ειπα οτι μπορει σ αυτην να αρεσει κ να της φαινεται οκ (γτ κανενας δεν ξερει κ δν προσεχει τη μυτη σου, οσο εσυ ο ιδιος!) αλλα εμενα με χαλαει κατι κ θα το φτιαξω! αμα πια:mad::P

Φανη μου, μια συμβουλη απο μενα, την 1η μερα που θα πας να σου βγαλουν το ναρθηκακι μην σοκαριστεις!!!! η μυτη σου μπορει να ειναι παραμορφωμενη και θα ειναι σιγουρα πολυ πρισμενη ακομα, θα σου φανει αλλιωτικη! μην φρικαρεις, ασε να περασουν λιγες μερες για να αρχισεις να αποκτας γνωμη για το αν στην εκανε καλη η οχι (που πιστευω πραγματικα πως ολα θα ειναι οκ κ θα σου αρεσει πιο πολυ απο πριν!) εγω τις πρωτες 4-5 μερες αφοτου εβγαλα τον ναρθηκα κυκλοφορουσα μ ενα μικρο....hansaplast στη μυτη (!) γιατι ηταν πρισμενη στην ακρη κ πεταγε, κ φοβομουν μην μου πει κανεις "πωωω κοιτα τι σου κανανε" κ τετοια σπαστικα...δεν αντεχα να πεσω κ αλλο ψυχολογικα, ειχα παθει ηδη ενα σοκ οσο να ναι!
ειναι κ αναλογα τον οργανισμο, παραδειγμα μια κοπελα εδω στο φορουμ η ελεναδι μετα τους 2 μηνες μπορουσε επιτελους να την πιασει κ να μην την ποναει τοσο (κατι τετοιο ειχα διαβασει αν δεν κανω λαθος) ενω εγω απτις πρωτες μερες αρχισα να την πιανω και να την κουναω. ειναι καθαρα θεμα οργανισμου, μπορει εσενα απτην 1η μερα να ειναι μια χαρα, η και να ειναι πολυυυ παραμορφωμενη...να ξερεις παντως μερα με τη μερα θα σουλουπωνεται, η διαφορα θα ειναι εμφανης!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nagia

Νεοφερμένος

Η nagia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών. Έχει γράψει 55 μηνύματα.
η αληθεια ειναι οτι με προβληματισες........ :( λες να μην μου αρεσει και μενα.... ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ
Είναι θέμα οργανισού... εγώ ξέρω από τώρα ότι θα ταλαιπωρηθώ μέχρι να ξεπρηστώ, έχω ευαίσθητο οργανισμό. :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nagia

Νεοφερμένος

Η nagia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών. Έχει γράψει 55 μηνύματα.
ασε ναγια αυτο ειναι μεγαλο θεμα.. εγω κοιμομουν στο πλαι πριν την ενχειρηση. μετα την ενχειρηση κοιμαμαι ανασκελα με δυο μαξιλαρια και σαν καθιστει καπος.. :( σε παιρνει ο υπνοσ μην ανησυχεισ απο τα παυσιπονα που ειναι δυνατα σου φερνουν μια υπνηλια και κοιμασαι ευκολα...:)

Σου έδειξαν πως να κοιμάσαι ή από μόνη σου? Πήγαν και συνάδελφοί σου στον[...]
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

ΦΑΝΗ1410

Νεοφερμένος

Η ΦΑΝΗ1410 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών. Έχει γράψει 32 μηνύματα.
κοριτσια πραγματικα με βοηθατε παρα πολυ να ειστε καλα... :):):):) μου αρεσει οπως τα λες raniouli και εγω καπως ετσι τα σκεφτηκα,, να σας πω την αληθεια φοβαμαι να παω να το βγαλω να φανταστεις μου ειπε να παω το σαββατο και του ειπα να παω την δευτερα ... χαχχαχαχαχαχαχα..... να φανταστειτε σημερα τη κοιτουσα την μυτη μου απο κατω δεν ξερω και πως το λενε ακρορινιο.. και ειναι στραβω και επαθα λιγο πανικο και το εδειξα στην μαμα μου και εκεινη το ειδε καπως αλλα μου ειπε οτι ειναι ετσι γιατι ειναι πρισμενο... ουφ τα ειπα σας επριξα κιολαςςςςςςςςςςς........:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΦΑΝΗ1410

Νεοφερμένος

Η ΦΑΝΗ1410 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών. Έχει γράψει 32 μηνύματα.
οσο για τον υπνο μονοι μου το ανακαλυψα...χαχαχαχ πελαττισες μου πηγαν και εκανα στον [...] σε γυμναστηριο δουλευω
και στο δικο μου γυμναστηριο κανουν ολες πλαστικη στην μυτη και στο στηθος και ηξερα οτι για στηθος ειναι τοπ ενας γιατρος και για μυτη πηγαινουν ολες στον δικο μου και εχω δει πολλες και ειναι ολες ωραιες...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

tasinho

Νεοφερμένος

Ο tasinho αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 80 μηνύματα.
οσο για τον υπνο μονοι μου το ανακαλυψα...χαχαχαχ πελαττισες μου πηγαν και εκανα στον [...] σε γυμναστηριο δουλευω
και στο δικο μου γυμναστηριο κανουν ολες πλαστικη στην μυτη και στο στηθος και ηξερα οτι για στηθος ειναι τοπ ενας γιατρος και για μυτη πηγαινουν ολες στον δικο μου και εχω δει πολλες και ειναι ολες ωραιες...

ποσο ειναι η ετησια συνδρομη????χαχαχα πλακα κανω...nagia πηγες στο γιατρο?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

ΦΑΝΗ1410

Νεοφερμένος

Η ΦΑΝΗ1410 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών. Έχει γράψει 32 μηνύματα.
Κοριτσια να ειστε καλα με εχετε βοηθησει παρα πολυ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! να σας πω την αληθεια εχω μεγαλη ανασφαλεια να παω να βγαλω τον γυψο.. αφου να φανταστειτε μου ειπε σαββατο και του ειπα δεν πειραζει θα ερθω δευτερα ...:D raniouli ωραια τα λες και εγω καπως ετσι τα σκεφτηκα .... καλα εκανες.... δεν μου ειπε σου αρεσει τωρα η μυτη σου? κοριτσια να ρωτησω κατι,, σημερα κοιταζα το κατω μερος της μυτης ακρορινιο λεγεται και ειδα οτι ειναι καπως στραβω το εδειξα και στην μανα μου και μου ειπε ειναι λιγο αλλα επειδη μαλλον ειναι πρισμενο..ισχυει αυτο?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top