• Σας ενημερώνουμε ότι η κατηγορία δεν αντικαθιστά σε καμία περίπτωση την επίσκεψη σας σε επαγγελματία ιατρό.

    Το σύνολο του περιεχομένου της κατηγορίας αυτής, όπως κείμενα, γραφικά, εικόνες, πληροφορίες που λαμβάνονται από δικαιούχους διαφήμισης, είναι καθαρά και μόνο για ενημερωτικούς σκοπούς και δεν προορίζεται να είναι υποκατάστατο για την επαγγελματική ιατρική συμβουλή, διάγνωση ή θεραπεία. Δεν αποτελεί υποκατάστατο ιατρικής εξέτασης, ούτε αντικαθιστά την ανάγκη για υπηρεσίες που παρέχονται από επαγγελματία ιατρό. Πάντοτε να ζητάτε τη συμβουλή του ιατρού σας πριν πάρετε οποιαδήποτε συνταγή ή φάρμακο. Μόνο ο ιατρός σας μπορεί να σας δώσει συμβουλές για το τι είναι ασφαλές και αποτελεσματικό για σας.

Ρινοπλαστική

giorgalis

Νεοφερμένος

Ο giorgalis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 84 μηνύματα.
ΦΑΝΗ

"παιδια να σας πω την αληθεια φοβαμαι να το βγαλω τον γυψο γιατι με τον γυψο ωραια ειναι και μου αρεσει πολυ αμα δεν μου αρεσει μετα... ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ.."

φανή πιστευω να μην σου χαλασα την διαθεση και τον ενθουσιασμο και αυτο το ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ να μην το λες γιαυτα που ειχα γραψει;)
αν το εκανα "συγνωμη":P αλλα γενικα μιλαγα!!!

οπως σου ειπαν οταν βγαλεις τον ναρθηκα θα παθεις 'ΣΟΚ"!εμενα οτνα μου το εβγαλαν κοιταζομουν στον καθρεπτη ενω καθομουν στην καρεκλα και οταν σηκωθηκα ορθιος να δω καλυτερα πηγα να λιποθυμησω και ξανακατσα :worry:

δεν ειναι επειδη δεν θα σου αρεσει το αποτελεσμα αλλα επειδη θα εχεις διαφορετικη μυτη απο πριν!
θα λες "τωρα αυτην την μυτη θα εχω!"

το πρωτο πραγμα που θα σου πουν για να σε προλαβουν ειναι "θα ξεπρηστει πολυ σε 6 μηνες"!

εγω μολις βγηκα ειχα παει με την αδελφη μου και μολις με ειδε εμεινε με τον στομα ανοικτο! και μια κοπελα που περιμενε (ασχετη) μου λεει "στην εκανε πολυ ωραια"!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΦΑΝΗ1410

Νεοφερμένος

Η ΦΑΝΗ1410 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών. Έχει γράψει 32 μηνύματα.
:D χαχχαχαχαχαχαχ... καλο...... tashino εσυ τι θα κανεις???????? θα πας????

οχι οχι δεν μου χαλασες τον ενθουσιασμο.... απλα το ειχα και εγω φοβο απλα γενικος μερικες φορες ειμαι ενθουσιωδεις παρα πανω απο το κανονικο.. καλα εκανες και με προσγειωσες....

και μην ζητας σγνωμη εδω ειμαστε για να λεει ο καθενας τιη εμπειρια του και την γνωμη του.......

και το ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ το εκανα για μενα οχι για αυτα που γραφεις....... ισα ισα καλα τα λες εσυ προσγειομενος εισαι και μια χαρα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Αlikaros

Νεοφερμένος

Η Αlikaros αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 21 μηνύματα.
Παιδια γεια σας....εχω ανακλυψει το συγκεκριμενο τοπικ εδω και καιρο και σας παρακολουθω.....διοτι εκανα κ εγω ρινοπλαστικη πριν εναν μηνα και αγωνιω κ εγω μαζι σας!:P
Η δικη μου η μυτη επασχε πολυ στο ακρορρινιο...γενικα ειχα ακουσει πολλα ασχημα σχολια που με εριχναν πολυ...στο λυκειο με ειχαν ριξει σε καταθλιψη για κανα μηνα....
Τελος παντων πηγα κ εγω και την εφτιαξα πριν εναν μηνα ακριβως..δεν ειχα μελανιες ουτε ιδιαιτερα πρηξιματα κλπ και δεν πονεσα καθολου...οταν βγηκε το ναρθηκακι ειχα καταενθουσιαστει!! εβλεπα την ακρη της και με επιανε απιστευτη χαρα που ειχα αποκτησει επιτελους μια πανεμορφη μυτουλα...

Τωρα οσο περνανε οι μερες μου φαινεται οτι επανερχεται στο παλιο της σχημα...μια φιλη μου ειπε οτι δεν ειδε καν διαφορα και περιμενε να σκασω με τρελο γαλλικο μυτονι και οτι τσαμπα τα δωσα τα λεφτα....(το ποσο νευριασα εκεινη τη στιγμη δεν λεγεται)
Παιδιαα με εχει παρει πααααααααααρα πολυ απο κατω...τη βλεπω και θελω να βαλω τα κλαματα....χειροτερη ΣΙΓΟΥΡΑ δεν εγινε..αλλα δεν βλεπω διαφορα...και τωρα μου ρχεται να βαλω τα κλαματα...ειχα ΤΕΡΑΣΤΙΟ κομπλεξ και εκει που νομιζα οτι επιτελους εφτιαξε η φατσουλα μου(^^) αισθανομαι οτι παλι σκατα θα ειμαι τι κ αν εσκασα 4.500 χιλιαρικα..:( :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tasinho

Νεοφερμένος

Ο tasinho αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 80 μηνύματα.
αλικαρε φαντασου εμενα που δεν ειχα προβλημα με τη μυτη μου και μετα την επεμβαση εχω...στο τελος θα μου πεσει...χεχε....κατσε εδωσες 4.500 μονο για το ακρορρινιο?δεν ειχες κανα προβλημα λειτουργικα?πες αναλυτικα τι εκανες...φανη εγω μεσα στο μηνα θα κανω,θα κανω γυμναστηριο να μαι σε φορμα γιατι θα μου παρει πολυ καιρο να ξαναγυμναστω.....γι αυτο ρωτησα για τη συνδρομη,καταλαβες?χαχαχαχα....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Αlikaros

Νεοφερμένος

Η Αlikaros αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 21 μηνύματα.
οπως μου ειπε αυτος(και μου ειχε πει και αλλος γιατρος που ειχα επισκεφθει) ημουν δυσκολη περιπτωση γιατι ειχα πολυ χοντρα κοκκαλα και δερμα..

εγινε αρκετη δουλεια υποτιθεται...εκανε τις οστεοτομιες,λεπτυνε τους χονδρους στο ακρορινιο,την κοντυνε ελαφρα,μικρυνε τα ρουθουνια και μου λιμαρε κατι μικρα κοκκαλακια που ειχαν πεταχτει στα πλαινα...και οντως τα κανε ολα αυτα...αλλα εγω ουσιαστικη διαφορα δεν βλεπω!!η τουλαχιστον εβλεπα μεχρι την πρωτη-δευτερη βδομαδα...μετα αρχισε να ξεπριζεται η ραχη της και αποκαλυφθηκε η ακρη της...και δεν μ αρεσει..δεν βλεπω διαφορα και στεναχωριεμαι...

λειτουργικο προβλημα κανενα δεν ειχα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tasinho

Νεοφερμένος

Ο tasinho αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 80 μηνύματα.
μη κρινεις ακομα ειναι ενας μηνας μονο....τα κοκκαλα βελτιωθηκαν?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Αlikaros

Νεοφερμένος

Η Αlikaros αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 21 μηνύματα.
στα κοκκαλα δεν ειχα προβλημα....μονο κατι μικρα σαν γρουμπαλακια που ειχαν πεταχτει απο τα γυαλια μου...δεν ειχα καμπουρα η κατι τετοιο....αυτα ναι εφυγαν
αυτος ειπε οτι αν δεν γινονταν οστεοτομιες δεν θα καταλαβαινα διαφορα και οτι δεν θα καναμε τιποτα....εγω δεν ειχα εντοπισει εκει το προβλημα παρολο που μαλλον ηταν υπαρκτο ΚΑΙ αυτο...

σου λεω...το προβλημα μου ειναι το ακρορρινιο.....ειναι ΜΕΓΑΛΟ οπως πριν...και οσο την κοιταζω ολο και περισσοτερο μου θυμιζει την παλια μυτη...εχω απογοητευτει αλλα κανω υπομονη...ουφ:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tasinho

Νεοφερμένος

Ο tasinho αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 80 μηνύματα.
φιλε μου υπομονη θελει...βλεπεις οτι ολοι που εκαναν εγχειρηση ολοι λενε υπομονηηηηηηηη.....ειναι δυσκολα μεν αλλα ετσι πρεπει...μπορεις να μου πεις που εκανες?στειλτο σε προσωπικο μνμ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

raniouli!

Νεοφερμένος

Η raniouli! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 84 μηνύματα.
Φανη μου ειπα και παραπανω βρε να'ναι οι γιατροι μου που μ εκαναν τοσο καλη δουλεια, ειμαι παρα πολυ ευχαριστημενη απτη μυτη μου, και λειτουργικα και εμφανισιακα!...στο ανφαζ ηταν στραβη κ τωρα ειναι ισια, στο πλαι ειχε καμπουρα και τωρα ειναι οπως πρεπει...μου τη εχει σηκωσει κ λιιιιγο και μου πηγαινει παρα πολυ, η μαμα μου εχει γαλλικη μυτη, σηκωτη κ εγω θα την ειχα αν δεν ειχα χτυπησει, αν και βασικα ψιλοσηκωτη ηταν, αλλα με την καμπουρα δν φαινοταν! μην φοβασαι για το αποτελεσμα, κ εγω οσο φοραγα το ναρθηκακι φαινοταν στραβη απο κατω αλλα μου ειπε ο γιατρος οτι ο γυψος ειναι στραβος, κ ειχε δικιο!

Alikaros μην στεναχωριεσαι, η μυτη σου θα αλλαζει οσο περναει ο καιρος, ακουσε με. κ εγω πριν εναν μηνα μολις εκανα την εγχειρηση (το λεω και δεν το πιστευω, μου φαινεται σαν να χει περασει βδομαδα μονο!) και οσο ξεπριζεται η μυτη μου αλλαζει. να σου πω, ζητησες εσυ η ιδια στον γιατρο σου να σου κανει καπως πιο σηκωτη μυτη? μηπως ο γιατρος σου δεν σου εκανε "γαλλικη μυτη" επειδη ειδε οτι δε θα ταιριαζε στο προσωπο σου? ξερεις αλλιως ειναι οταν φανταζομαστε κατι κ αλλιως οταν το εχουμε τελικα...μπορει να βλεπες μια σηκωτη μυτη και να ηταν τοσο χαλια πανω σου που να'βαζες τα κλαμματα. οσο για τη φιλη σου που δεν ειδε καμια διαφορα...1ον, σιγουρα περιμενε να δει μια αλλη μυτη πανω σου...και επειδη τελικα δεν ειδε αυτο που ειχε φανταστει (παλι καλα, γιατι αμα σου εκαναν μια μυτη εντελως διαφορετικη απτην παλια σου θα ησουν αγνωριστη, και αυτο δεν το θελουμε) σου ειπε αυτα που σου ειπε...και 2ον και μενα οσοι με ειδαν ειπαν οτι ομορφυνα αλλα δεν ειδαν ουσιαστικη διαφορα, κ αυτο γιατι κανεις δεν ξερει κ δεν παρατηρει τη μυτη σου οσο εσυ ο ιδιος. εσυ θα κρινεις αν εχει διαφορα η οχι. ελπιζω να πανε ολα καλα και να εισαι ευχαριστημενη με το τελικο τελικο αποτελεσμα! και κατι τελευταιο, αυτο που λες οτι η μυτη επανερχεται στο παλιο της σχημα το ειδα κ εγω στη δικη μου, ειναι επειδη ξεπριζεται σιγα σιγα, κ σου θυμιζει την παλια, αλλα οταν ανοιξα να δω φωτογραφιες με το πως ηταν η μυτη πριν ειδα οντως διαφορα! απλα ειχα συνηθισει την καινουργια κ ειχα ξεχασει πως ηταν η παλια! κανε κ εσυ το ιδιο, δες παλιες φωτο σου ανφαζ και προφιλ και εκει θα καταλαβεις αν υπαρχει διαφορα.

(τωρα ειδα οτι εισαι κοπελα, κ διορθωσα μερικα επιθετα:D)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

swamps

Δραστήριο μέλος

Η swamps αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 560 μηνύματα.
σου λεω...το προβλημα μου ειναι το ακρορρινιο.....ειναι ΜΕΓΑΛΟ οπως πριν...και οσο την κοιταζω ολο και περισσοτερο μου θυμιζει την παλια μυτη..
Μα αυτό ειναι το ολο θέμα.Να βελτιώνεται η μύτη αλλα να ΜΗΝ αλλάζει. Η μύτη πρέπει να θυμίζει αρκετά την παλιά αλλα με πιο βελτιωμένο σχήμα. Το δράμα είναι οταν γίνεται μεγαλύτερη αλλαγή απο οτι έπρεπε και αλλάζεις εντελώς έκφραση. Δεν ΠΡΕΠΕΙ να αλλάξει το πρόσωπο μετά την ρινοπλαστική. Απλά βελτιώνεται η μύτη με αποτέλεσμα να φαίνεται πιο γλυκό το πρόσωπο.Πολλοι νομίζουν οτι μετα την ρινοπλαστική θα αλλάξει η ζωή τους και οτι θα μοιάζουν με την Angelina Jolie η δε ξέρω γω ποια άλλη. Δεν είναι όμως έτσι τα πράγματα.
Επιβάλλεται να έχουμε ρεαλιστικές προσδοκίες μετα απο μια τέτοια επέμβαση.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

raniouli!

Νεοφερμένος

Η raniouli! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 84 μηνύματα.
swamps το ιδιο ακριβως ειπα κ εγω. βασικα οταν πηγαινουμε να κανουμε μια ρινοπλαστικη σκοπος ειναι να εχουμε ξεκαθαρισει τι θελουμε και τι περιμενουμε...και οπως ειπες και εσυ το σωστο ειναι να προσδοκουμε μια μυτη που να μην ειναι διαφορετικη απο αυτη που ειχαμε, αλλα απλως βελτιωμενη! αμα η μυτη σου alikaros στο τελος ειναι καλυτερη απο πριν, τοτε η εγχειρηση σου ειναι επιτυχης. αυτο ειναι το τελειο που λεμε σε μια εγχειρηση, κ οχι να αποκτησουμε τη μυτη της barbie..:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Αlikaros

Νεοφερμένος

Η Αlikaros αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 21 μηνύματα.
κοιτα να δεις...οταν μια μυτη ειναι ΜΕΓΑΛΗ και τραβαει το βλεμμα του αλλου κατευθειαν...τοτε θα πρεπει να γινει ΑΛΛΑΓΗ...να εξαλειφθουν οι δυσμορφιες.....τωρα αν ειναι καμια τυπικη μυτη σε μεγεθος με τις κλασικες δυσμορφιες που οι περισσοτερες μυτες παρουσιαζουν...ναι ισχυουν οσα λες...το να κανω πλαστικη και η μυτη να εξακολουθει να χαλαει το προσωπο μου,,να με κοιταζω απο μακρια και να εξακολουθω να βλεπω μια πατατα καρφωμενη στη μαπα μου....αυτο εγω δεν το λεω επιτυχια ...εχω δει πολλες πριν και μετα φωτογραφιες και ειδα αντικειμενικα ΠΕΤΥΧΗΜΕΝΕΣ επεμβασεις και αλλες που η διαφορα ειναι πραγματι αμελητεα ειτε γιατι το πριν δεν ηταν κατι εξωφθαλμο ειτε γιατι το μετα δεν διεφερε ουσιαστικα.......θα δουμε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

raniouli!

Νεοφερμένος

Η raniouli! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 84 μηνύματα.
Η πατατα που λες μπορει να ειναι απτο πριξιμο... αποκλειεται να στην αφησε ετσι κ να μη στη λεπτυνε καθολου...τοσο κομπογιαννιτης ηταν? δε νομιζω..για να πληρωσες κ τοσα λεφτα..φαινεσαι πολυ απογοητευμενη παντως, μην στεναχωριεσαι τοσο πολυ, ειναι νωρις ακομα..εγω αυτο που περνας το περασα την 1η μερα που εβγαλα τον γυψο, κ αυτο γιατι ειδα μια αλλιωτικη τελειως μυτη...(προσωρινα βεβαια!) αυτο θα ηταν το χειροτερο πιστεψε με...αλλο να φυγει η "πατατα" μπροστα στο ακρορινιο σου και αλλο να δεις μια μυτη εντελως ξενη...ρωτησες τον γιατρο σου γιατι ειναι ακομα χοντρη στο κατω μερος? αν ναι, τι σου ειπε?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Αlikaros

Νεοφερμένος

Η Αlikaros αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 21 μηνύματα.
επισις η εκφραση αλλαζει ειτε το θες ειτε οχι οταν εχεις γαμψη μυτη και τη διορθωνεις και ΛΟΓΙΚΑ την κανεις αρμονικη ισια και πιο κοντη...ΤΟΤΕ αλλαζει σιγουρα η εκφραση..δεν ξερω γιατι αλλα ειναι τοσο δραματικα χαρακτηριστικη η μεγαλη γαμψη μυτη που οταν τη διορθωνεις, αλλαζει το προσωπο σου

δεν τον ρωτησα...ειναι ενας μηνας που την εκανα και δεν εχω επικοινωνησει...μου ειπε οτι θελει να με δει σε 2 μηνες για να με τσεκαρει
να σου πω την αληθεια θελω να πιστευω οτι ειναι ετσι απο το πρηξιμο....σε ξενο site διαβασα οτι η ακρη της μυτης αργει πολυ να ξεπριστει...οταν βγηκε το ναρθηκακι..τις επομενες μερες ημουν κατανενθουσιασμενη με το σχημα της...μετα δε ξερω τι σκατα...πρηστικε η ακρη της?ξεπριστηκε η ραχη της και φανηκε η διαφορα??παντως αλλαξε και μου μοιαζει σε ασχημο πια σημειο με την παλια μυτη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

raniouli!

Νεοφερμένος

Η raniouli! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 84 μηνύματα.
αν αργει να ξεπριστει λεει??!! εμενα εχει ξεπριστει σχεδον ολη η υπολοιπη μυτη, κ το ακρορινιο ειναι ακομα πρισμενο! ετσι γινεται συνηθως, το ακρορινιο θελει μηηηηηνες για να ξεπριστει και να "δειξει"...κ εμενα ο γιατρος μου την λεπτυνε κατω αλλα τωρα φαινεται τοοοοοοσο ελαχιστα η διαφορα (μονο εγω τη βλεπω) με τον καιρο θα φαινεται ολο και πιο πολυ πιστευω. επισης το ακρορινιο μου ειναι αρκετα σκληρο ακομα και ορθιο..οταν κατεβαζω προς τα κατω το πανω χειλος, το ακρορινιο αντι να κατεβει μαζι με τα χειλια, μενει εκει! εσενα το κανει αυτο? με τον καιρο θα μαζευει κ θα λεπταινει, μην ανησυχεις, εγω πιστευω πως τσαμπα στεναχωριεσαι!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Αlikaros

Νεοφερμένος

Η Αlikaros αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 21 μηνύματα.
Μακαρι ρε συ....αν κ εγω ειχα ΠΡΟΒΛΗΜΑ με την ακρη της...εκεινες τις φωτογραφιες μιας κοπελας που λεπτυνε το ακρορρινιο και τις ειχε ποσταρει η swamps στις προηγουμενες σελιδες ,τις εχεις δει?

ε εμενα η μυτη μου ηταν 2πλασια!!
γι αυτο το λογο εκανα πλαστικη..ηταν το βασικο σημειο που ηθελα να διορθωσω και οχι δευτερευον..

πραγματι η ακρη ειναι σκληρη και δυσκαμτη ακομα και οταν μορφαζω νιωθω μουδιασμα...!

ΕΥΧΟΜΑΙ να μεινει η μιση....:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

raniouli!

Νεοφερμένος

Η raniouli! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 84 μηνύματα.
Ναι νομιζω θυμαμαι ποιες λες....
ρε σου λεω ειναι πολυ νωρις ακομα, μην το σκεφτεσαι καν! θα ξεπριστει κατα πολυ, τωρα ο χρονος αναρρωσης παιζει απο οργανισμο σε οργανισμο, οπως ειπα κ πιο πανω..μην ανησυχεις!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Αlikaros

Νεοφερμένος

Η Αlikaros αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 21 μηνύματα.
τωρα που το σκεφτομαι δεν ειναι και δυνατον να μη λεπτυνε γιατι πρησμενη εχει σχεδον το ιδιο μεγεθος με πριν...αχ μακαααααααααααρι να μικρυνει...(και μακαρι τωρα να ειναι ΟΝΤΩΣ πρησμενη...)

ΑΑχχχ..τουλαχιστον εφτιαξε το κεφι μου εδω μεσα ..χαχαχαχ:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giorgalis

Νεοφερμένος

Ο giorgalis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 84 μηνύματα.
"
Μα αυτό ειναι το ολο θέμα.Να βελτιώνεται η μύτη αλλα να ΜΗΝ αλλάζει. Η μύτη πρέπει να θυμίζει αρκετά την παλιά αλλα με πιο βελτιωμένο σχήμα. "

swamps δεν καταβαινω γιατι αυτο το λενε ολοι ακομα και οι γιατροι!

εγω πχ μπορει να θελω μια διαφορετικη μυτη και να με βλεπει καποιος που με ξερει στο δρομο και να λεει "κοιτα ωραια μυτη που εκανε με την ρινοπλαστικη"!

οπως και τους περισοοτερους νομιζω!δεν αφορα τον αλλον αν δουν οτι εκανε ρινοπλαστικη μονο το αποτελεσμα να ειναι τελειο!!!

εδω στην πατρα μια κοπελα που ξεραμε στην παρεα ειχε μια μυτη χαλια!το καλοκαιρι (μαιο νομιζω) εκανε ρινοπλαστικη φαινεται οτι εχει κανει ρινπολαστικη,το βλεπει ο καθενας που την ηξερε πριν και εχει κανει ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΑ μυτη!εκει που την λεγαμε "σαβουρα" τωρα εχει γινει γκομεναρα!
δεν την εχω ρωτησει σε ποιον γιατρο πηγε ακομα αλλα μπραβο στον γιατρο της ειναι ρεαλιστης και της εκανε τελεια μυτη!

ο [...] μαλλον ή θα φοβαται να κανει μεγαλη αλλαγη στην μυτη ή θα εχει ενα "καλουπι" και θα το κανει σε ολους!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Ε ναι, δεν παίζει να έχει πρησμένη το ίδιο μέγεθος με πριν και να μην έχει μικρύνει ;)
Όσο για το ότι πρήστηκε περισσότερο όταν έβγαλες το ναρθηκάκι, σε όλους συμβάνει, έγραψε η swamps παραπάνω γιατί. Το ναρθηκάκι την πιέζει και δεν την αφήνει να πρηστεί όσο θα πρηζόταν κανονικά.
Και σε μένα πρήστηκε περισσότερο αφότου έβγαλα το ναρθηκάκι, και ακόμα δεν έχει επανέλθει 100% στο σημείο που ήταν τότε (αν και είναι πιο συμμετρική τώρα απ'ότι όταν πρωτοέβγαλα το ναρθηκάκι, thanks god).
Και ναι, το ακρορίνιο αργεί περισσότερο απο όλα να ξεπρηστεί. Είσαι άτυχη κοινώς :P Αν είχες καμπούρα, θα είχε φανεί αμέσως η διαφορά (όπως σε μένα), τώρα απλά πρέπει να κάνεις υπομονή (όπως η elenadi) :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top