• Σας ενημερώνουμε ότι η κατηγορία δεν αντικαθιστά σε καμία περίπτωση την επίσκεψη σας σε επαγγελματία ιατρό.

    Το σύνολο του περιεχομένου της κατηγορίας αυτής, όπως κείμενα, γραφικά, εικόνες, πληροφορίες που λαμβάνονται από δικαιούχους διαφήμισης, είναι καθαρά και μόνο για ενημερωτικούς σκοπούς και δεν προορίζεται να είναι υποκατάστατο για την επαγγελματική ιατρική συμβουλή, διάγνωση ή θεραπεία. Δεν αποτελεί υποκατάστατο ιατρικής εξέτασης, ούτε αντικαθιστά την ανάγκη για υπηρεσίες που παρέχονται από επαγγελματία ιατρό. Πάντοτε να ζητάτε τη συμβουλή του ιατρού σας πριν πάρετε οποιαδήποτε συνταγή ή φάρμακο. Μόνο ο ιατρός σας μπορεί να σας δώσει συμβουλές για το τι είναι ασφαλές και αποτελεσματικό για σας.

Ρινοπλαστική

Αlikaros

Νεοφερμένος

Η Αlikaros αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 21 μηνύματα.
ξερεις τι με προβληματιζει??η μυτη ηταν πραγματικα ΤΕΛΕΙΑ στην ακρη 2 ωρες και εως 2 μερες μετα την αφαιρεση του ναρθηκα....μετα αρχισε να φουσκωνει...μεχρι και 2-3 βδομαδες μετα ημουν ακομα πολυ ενθουσιασμενη με το αποτελεσμα....τωρα τις τελευταιες μερες ειναι σα να εχει επανελθει στο προηγουμενο σχημα της.....μαλλον μενει στασιμο το ακρορρινιο ενω ξεπριζεται η ραχη.....δε μπορω να φανταστω κατι αλλο..εκτος αν εκανε μισες δουλειες ο τυπος.....
μονο αν παω κοντα στον καθρεφτη βλεπω τη διαφορα...η οποια μαλιστα δεν ειναι στο μεγεθος αλλα στο σχημα....εκει δηλαδη που ηταν μια εννιαια στρογγυλη πατατα...τωρα ειναι πατατα με εγκοπες...χαχαχαχ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tasinho

Νεοφερμένος

Ο tasinho αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 80 μηνύματα.
αλικαρος και γω νομιζα αντρας ηουν και ετοιμαζομουν να κανω επιθεση στη ρανιουλι και να την πω καλα δε βλεπεις μπροστα σου???χεχεχε...γιοργαλις πολυ σε παω ρε αρχηγε εκτος το οτι εχω την ιδια αποψη με σενα...λες τα πραματα με τ'ονομα τους.....αμα εχει ενα καλουπι για ολους ας παει σε δημοσιο νοσοκομειο και ας τους κανει ολους οπως θελει χωρις να τον πληρωνουν.....δλδ εγω που πρεπει να κανω επανεγχειρηση και θα μου παρει κοκκαλο και χονδρο δλδ δε πρεπει να χω προσδοκιες και να μου κανει μια μυτη σα το πυργο του αιφελ??δλδ θα χω μια μυτη μελιτζανα μονο και μονο για ν'αναπνεω λιγο καλυτερα???ειναι οπως ειπα ΣΤΗΝ(το τονιζω για να το συνηθισω..χεχε)αλικαρος οταν παω να κανονισω μια επεμβαση και μιλαω 5 λεπτα χωρις να μου αναλυθει η δουλεια και να μην ειμαι σε θεση να ρωτησω τπτ τι να παω να κανω?αν δε συζητησω πρωτα τα θελω μου,την αποψη μου σε θεματα αισθητικης και μεχρι σε ποιο βαθμο θα μπορουν να ικανοποιηθουν αυτα πως θα κατσω να χειρουργηθω παλι?αμα η αισθητικη εμενα και του γιατρου δε συμπιπτουν,θα κανω την επεμβαση και μετα θα συνεχισω να ειμαι μες τη καταθλιψη και θα περιμενω πως και πως να περασουν τα χρονια(συνεχιζοντας να παραμελεις τον εαυτο σου και με σκαμπανεβασματα στη διαθεση σου) να βρω παλι 5000ε με σκοπο να κανω και 3η επεμβαση?εγω συζητησα ωρες πριν κανω την πρωτη μου εγχειρηση,εκει που δε συζητησα καθολου τι αποτελεσμα μπορς να περιμενω?δε κρινω το γιατρο το παω με λογικη συνεχεια...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nagia

Νεοφερμένος

Η nagia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών. Έχει γράψει 55 μηνύματα.
ποσο ειναι η ετησια συνδρομη????χαχαχα πλακα κανω...nagia πηγες στο γιατρο?

Σήμερα tasinho το απόγευμα!!!! :D και μάλλον θα κλείσω και ημερομηνία εκτός και αν φερθεί και σε μένα όπως σε σένα :redface:.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nagia

Νεοφερμένος

Η nagia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών. Έχει γράψει 55 μηνύματα.
αλικαρε φαντασου εμενα που δεν ειχα προβλημα με τη μυτη μου και μετα την επεμβαση εχω...στο τελος θα μου πεσει...χεχε....κατσε εδωσες 4.500 μονο για το ακρορρινιο?δεν ειχες κανα προβλημα λειτουργικα?πες αναλυτικα τι εκανες...

Εγώ την προηγούμεη βδομάδα που πήγα σε έναν άλλον πλαστικό μου ζήτησε 4700? μόνο για να μου στενέψει λίιιγο το ακρορίνιο και για διάφραγμα... ;) Φαντάσου... Στην ουσία μόνο αυτό θέλω να φτιάξω εγώ γιατί η βάση της μύτης μου είναι τέλεια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tasinho

Νεοφερμένος

Ο tasinho αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 80 μηνύματα.
καλα ρε συ ποιος ηταν αυτος???χεχεχεχε...και γιατι δε πηγες,φθηνα στο αφηνε...χαχαχα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nagia

Νεοφερμένος

Η nagia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών. Έχει γράψει 55 μηνύματα.
καλα ρε συ ποιος ηταν αυτος???χεχεχεχε...και γιατι δε πηγες,φθηνα στο αφηνε...χαχαχα

Άστα να πάνε. και φαντάσου ότι σε αυτόν πήγε μια καλή μου, πριν ένα μήνα και έκανε τα έξής: την μίκρυνε, λέπτυνε, την ίσιωσε, της έβαλε μόσχευμα μπροστά (δεν ξέρω γιατί) διάφραγμα και κρεατάκια και της πήρε 4500?. Και μένα για διάφραγμα και στένεμα λίγο στο ακρορίνιο 4700? :mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tasinho

Νεοφερμένος

Ο tasinho αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 80 μηνύματα.
Άστα να πάνε. και φαντάσου ότι σε αυτόν πήγε μια καλή μου, πριν ένα μήνα και έκανε τα έξής: την μίκρυνε, λέπτυνε, την ίσιωσε, της έβαλε μόσχευμα μπροστά (δεν ξέρω γιατί) διάφραγμα και κρεατάκια και της πήρε 4500?. Και μένα για διάφραγμα και στένεμα λίγο στο ακρορίνιο 4700? :mad:

μηοως του κουνηθηκε η αλλη?χαχαχαχα:clapup: michelle μη το διαγραψεις οεο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΦΑΝΗ1410

Νεοφερμένος

Η ΦΑΝΗ1410 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών. Έχει γράψει 32 μηνύματα.
4.700???????? ειναι ονομα αυτος???? ΕΛΕΟΣ.........

ΝΑΓΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ... πηγες στον δικο μας σημερα....?????????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nagia

Νεοφερμένος

Η nagia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών. Έχει γράψει 55 μηνύματα.
ΝΑΓΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ... πηγες στον [...] σημερα....?????????
Καλό μήνα σε όλους!!! Λοιπόν Φανή μου πήγα :D . Ο γιατρός ήταν πολύ καλός. γλυκύτατος, ευγενέστατος και γενικά με έκανε να νιώσω σιγουρία!!! Αυτή την Τετάρτη μπαίνω... Φοβάμαι πάρα πολύ (τόσα χρόνια με είχα για θαρραλέα) Με τόσα που έχω διαβάσει έχω αγχωθεί. Αλλά ξέρω ότι ο [..] είναι ο καλύτερος και ο πιο έμπειρος και αυτό με κάνει να νιώθω κάπως καλύτερα! Εσένα Φανή μου πως είναι η μύτη? Εβγαλες το γυψάκι το Σάββατο? Σ' αρέσει? Είναι πολύ πρησμένη? Να σε ρωτήσω τα ταμπον στη μύτη πόσες μέρες στα κράτησε? Μου είπε 1,5μέρα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
1,5 μέρα;; Μήπως εννοούσε 1,5 μέρα αφότου βγεις από το νοσοκομείο;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nagia

Νεοφερμένος

Η nagia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών. Έχει γράψει 55 μηνύματα.
Δεν νομίζω. Μετράει απο τη στιγμή που θα μου τα βάλει. Σε σας τα κράτησε 3 μέρες αν θυμάμαι καλά? Το πολύ οίδημα πόσο σου κράτησε Λία? Ένα μήνα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Ναι, σε μας τα κράτησε 3 μέρες. Τυχερή είσαι αν είναι όντως 1.5, τα ταμπόν είναι το χειρότερο κομμάτι της όλης διαδικασίας.
Όσο για το οίδημα, απ'ότι έχω καταλάβει πρέπει να ήμουν από τις τυχερές, δεν είχα ποτέ ιδιαίτερο οίδημα, και το λίγο που είχα έχει βελτιωθεί πολύ μέχρι τώρα, 1.5 μήνα μετά την εγχείριση και βελτιωνόταν σχεδόν κάθε μέρα.
Πάντως ακόμα έχω σημαδάκια από τα εξωτερικά ράμματα :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nagia

Νεοφερμένος

Η nagia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών. Έχει γράψει 55 μηνύματα.
Θα φύγουν αυτά με το καιρό? Το ακρορίνιο σου το φτιάξατε ή μόνο το κόκκαλο έφτιαξες? στο ιασώ general δεν την έκανες?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Ε προφανώς θα φύγουν.
Και το ακρορίνιο λεπτύναμε, ναι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

nagia

Νεοφερμένος

Η nagia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών. Έχει γράψει 55 μηνύματα.
Όχι δεν νομίζω. Και γω το ακρορίνιο θα φτίαξω. Είσαι ικανοποιημένη?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Σε γενικές γραμμές ναι, με την έννοια ότι θα την ξανάκανα αν γύριζε ο χρόνος πίσω, στον ίδιο γιατρό.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nagia

Νεοφερμένος

Η nagia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών. Έχει γράψει 55 μηνύματα.
Και γω το ίδιο νίωθω. Ενω στην αρχή τον φοβόμουν, στο ιατρείο του όμως πήγα και ήξερα ότι θα την κάνω σε αυτόν πριν καν τον δω. Πίστεύω οτι είναι απ τους καλύτερους αλλά σε λίγο καιρό θα δείξει... Εύχομαι να νιώθω όπως κι εσύ!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nagia

Νεοφερμένος

Η nagia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών. Έχει γράψει 55 μηνύματα.
Μπορεί κάποιος να μου πει τι να προσέχω μετά την πλαστική. Με αγχώνει και ο ύπνος μην την κοπανήσω καταλάθος στο μαξιλάρι. Επίσης με τις πλύσεις κάνενα κόλπο έχει να μου πει κανένας?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΦΑΝΗ1410

Νεοφερμένος

Η ΦΑΝΗ1410 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών. Έχει γράψει 32 μηνύματα.
Nαγια πολυ χαιρομαι που πηγες εκει... ειναι ο καλυτερος . σημερα εβγαλα το γυψο και η αληθεια ειναι οτι επαθα ενα σοκ .. δεν με εχω συνηθησει ακομα ετσι .. και εσυ ετσι νιωσατε παιδια?????? ειμαι πρισμενη ακομα και μαλλον γ αυτο δεν ξερω.. τεταρτη πας? εισαι γρηγορη.. μπραβο .. πως νιωθεις?



michelle είσαι ευχαριστημένη;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Μπορεί κάποιος να μου πει τι να προσέχω μετά την πλαστική. Με αγχώνει και ο ύπνος μην την κοπανήσω καταλάθος στο μαξιλάρι. Επίσης με τις πλύσεις κάνενα κόλπο έχει να μου πει κανένας?
1. Στρίβε μαλακό χαρτί υγείας και χώνε το μέσα για να στεγνώνει γρηγορότερα
2. Αν έχεις την πολυτέλεια χρόνου, αντί για το παραπάνω ξάπλωνε κανένα 5λεπτο μετά την πλύση.

Όσο για τον ύπνο, μη φοβάσαι, κι εμένα με άγχωνε αλλά τελικά μου βγήκε φυσικά να μην θέλω να αλλάξω στάση.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top