• Σας ενημερώνουμε ότι η κατηγορία δεν αντικαθιστά σε καμία περίπτωση την επίσκεψη σας σε επαγγελματία ιατρό.

    Το σύνολο του περιεχομένου της κατηγορίας αυτής, όπως κείμενα, γραφικά, εικόνες, πληροφορίες που λαμβάνονται από δικαιούχους διαφήμισης, είναι καθαρά και μόνο για ενημερωτικούς σκοπούς και δεν προορίζεται να είναι υποκατάστατο για την επαγγελματική ιατρική συμβουλή, διάγνωση ή θεραπεία. Δεν αποτελεί υποκατάστατο ιατρικής εξέτασης, ούτε αντικαθιστά την ανάγκη για υπηρεσίες που παρέχονται από επαγγελματία ιατρό. Πάντοτε να ζητάτε τη συμβουλή του ιατρού σας πριν πάρετε οποιαδήποτε συνταγή ή φάρμακο. Μόνο ο ιατρός σας μπορεί να σας δώσει συμβουλές για το τι είναι ασφαλές και αποτελεσματικό για σας.

Ρινοπλαστική

tasinho

Νεοφερμένος

Ο tasinho αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 80 μηνύματα.
πρωτα απ'ολα αυτα τα γρουμπαλακια τα χω και γω και ακομα δεν εχουν φυγει....ουτε εμενα φαινονται,μονο υπο συγκεκριμενη γωνια και με ψηλαφισμα...αυτα συνηθως εκτος το οτι υποδηλωνουν καταγματα,επισης υποδηλωνουν και ελλεψη χονδρου στη περιοχη εκεινη....και γω αμα ακουγα τον γιατρο που με εγχειρησε και δε το ψαχνα περαιτερω ακομα θα πιστευα οτι η εγχειρηση πηγε καλα και ολα πετυχαν....δε πρεπει να επαναπαυεστε..μπορει και καποιος γιατρος που ειναι κορυφη να κανει τετοια λαθη,αλλα με το κυρος και την εμπειρια του και μ'ολα τα αλλα που τον αντιπροσωπευουν,να σκεφτεις.."μπα αυτος θα κανε λαθος?"..μην επαναπαυεστε ψαξτε το θεμα..σε αυτα τα πραγματα πρεπει να προσδοκεις παντα το καλυτερο δυνατο αποτελεσμα και οχι κατι απλα ικανοποιητικο,αλλιως οι επεμβασεις κρινονται αποτυχημενες....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tasinho

Νεοφερμένος

Ο tasinho αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 80 μηνύματα.
Νομιζω οτι τα βλεπετε μονο εσεις! Και ναι, ειστε προφανως υπερβολικοι...
Στη Λια π.χ. δε φαινεται κατι και εαν δε γνωριζα οτι ειχε κανει επεμβαση, δε θα το ειχα καταλαβει...
Παρεμπιπτοντως, ο γιατρος εχει κανει πολυ καλη δουλεια...πολυ ομορφη και δε δειχνει διολου παραταιρη στο προσωπο της σε σχεση με το σχημα αυτου και τα υπολοιπα χαρακτηριστικα...

αυτο μοιαζει με διαφημιση αλλα και με προξενιο....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

raniouli!

Νεοφερμένος

Η raniouli! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 84 μηνύματα.
Φανη μη φοβασαι ολα αυτα ειναι αναμενωμενα...ολοι σχεδον τα περναμε...εγω για να φανταστεις οταν εβγαλα το ναρθηκακι σκεφτομουν οτι με...τιμωρει ο θεος επειδη ηθελα να διορθωσω τη μυτη μου....και ηθελα να τρεξω στο χειρουργειο να ψαξω για τα απομειναρια της παλιας μου μυτης (ιουυυ)!!! τοσο χαλιαα!!! αλλα σε λιγες μερες ημουν μια χαρααα....οσο για τους 3ους μην τους δινεις καμια σημασια, αυτοι μαλλον περιμεναν να εισαι του κουτιου απτην 1η κιολας βδομαδα! για το αλλο που λες οτι η μυτη παει προς τα αριστερα κλπ απλα κανε υπομονη, μπορει να ειναι πιο πρισμενη απτη μια μερια κ να σου φαινεται ετσι...ειναι πααααρα πολυ νωρις ακομα για να εχεις ολοκληρωμενη εικονα για το σχημα, το μεγεθος κλπ της μυτης..

Λια εχω την εντυπωση οτι το γρομπαλακι μου μυκρινε, αχχ μακαρι να φυγειιιι!!!!!!!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
αυτο μοιαζει με διαφημιση αλλα και με προξενιο....

Ο καθεις αναλογως της αντιληψεως που διαθετει, οδηγειται και στα αντιστοιχα συμπερασματα.

Παραυτα να σημεωσω οτι ουτε διαφημιστρια, αλλα ουτε και προξενητρα εχω κανει ακομα...λογω του οτι ομως ακουγονται και τα δυο ενδιαφεροντα θα τα εχω υπ'οψιν!

Καλησπερα σας!
:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
ωχ.. και σου είχαν πει ότι θα κάλυπταν μέρος των εξόδων;
Έχω ΙΚΑ και παράλληλα μέσω της εργασίας μου έχω πρόσθετη ιδιωτική ασφάλιση (ομαδικό συμβόλαιο δηλαδή που καλύπτει το 80% των δαπανών για θεραπείες, γιατρούς κτλ). Στο συμβόλαιο αναφέρει πως δεν καλύπτει επεμβάσεις αισθητικής. Όμως έχω πρόβλημα διαφράγματος (ουσιαστικά αναπνέω μόνο από το ένα ρουθούνι, το άλλο υπολειτουργεί) αλλά δε ξέρω πως θα το θεωρήσει η αφαλιστική εταιρεία διότι υπαρχει και ένα σχετικό προβληματάκι αισθητικής φύσεως (και δε θέλω προς το παρόν να τους ρωτήσω, μέχρι τουλαχιστον να συνεννοηθώ με το γιατρό).
Αν γνωρίζει κανείς οτιδηποτε για το θέμα , θα με βοηθούσε..
Υποτίθεται ότι θα έπρεπε να τα καλύψουν όλα, δεν "φαίνεται" σε κάποιο χαρτί ότι έγινε και αισθητική επέμβαση...

πρωτα απ'ολα αυτα τα γρουμπαλακια τα χω και γω και ακομα δεν εχουν φυγει....ουτε εμενα φαινονται,μονο υπο συγκεκριμενη γωνια και με ψηλαφισμα...αυτα συνηθως εκτος το οτι υποδηλωνουν καταγματα,επισης υποδηλωνουν και ελλεψη χονδρου στη περιοχη εκεινη....και γω αμα ακουγα τον γιατρο που με εγχειρησε και δε το ψαχνα περαιτερω ακομα θα πιστευα οτι η εγχειρηση πηγε καλα και ολα πετυχαν....δε πρεπει να επαναπαυεστε..μπορει και καποιος γιατρος που ειναι κορυφη να κανει τετοια λαθη,αλλα με το κυρος και την εμπειρια του και μ'ολα τα αλλα που τον αντιπροσωπευουν,να σκεφτεις.."μπα αυτος θα κανε λαθος?"..μην επαναπαυεστε ψαξτε το θεμα..σε αυτα τα πραγματα πρεπει να προσδοκεις παντα το καλυτερο δυνατο αποτελεσμα και οχι κατι απλα ικανοποιητικο,αλλιως οι επεμβασεις κρινονται αποτυχημενες....
Ouch! Ας ελπίσουμε να μην μένουν σε κάθε περίπτωση...
Πάντως ουδέποτε σκέφτηκα ότι επειδή είναι κορυφή δεν θα έκανε κάποιο λάθος. Αυτό που με καθυσυχάζει περισσότερο είναι ότι βλέπω ότι έχουν κι άλλοι τα ίδια προβληματάκια, οπότε σκέφτομαι ότι δεν μπορει πια σε ΟΛΟΥΣ να πήγε στραβά το ΙΔΙΟ πράγμα :P
Πάντως και έτσι να μείνει, δεν με ενοχλεί ιδιαίτερα, από τη στιγμή που ουδείς το προσέχει εκτός από μένα :P

αυτο μοιαζει με διαφημιση αλλα και με προξενιο....
To e-steki υπάρχει 4+ χρόνια και η Neraida είναι μέλος σε αυτό 2-3. Λες τόοοσα χρόνια να κατέστρωνε στρατηγικά την προώθηηση του Σκ. το 2009, κάνοντας τόσα ποστ σε άσχετα θέματα, για να φτάσει το Νοέμβριο του 2009 να εκτελέσει το ...ύπουλο σχέδιο της; :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Jesus πια, φίλη μου είναι, βγήκαμε για καφέ και με είδε. Έλεος, grow up.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΦΑΝΗ1410

Νεοφερμένος

Η ΦΑΝΗ1410 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών. Έχει γράψει 32 μηνύματα.
πες τα neraida γιατι μερικοι ειναι πολυ καχυποπτει και φανταζονται οτι εχουμε μπει εδω μεσα για να κανουμε διαφημηση..

να ρωτησω κατι ..? σε μερικους που εχουν αμφιβολια το μονο που εχω ακουσει ολοι λενε οτι ειναι κορυφη δεν εχω ακουσει παραπονο απο κανεναν .. θα ηθελα στο ενα ατομο που μονιμος μασ την λεει οτι κανουμε διαφημηση και εμεις το μονο που κανουμε ειναι να λεμε την εμπειρια μας να μας πει αν εχει ακουσει κανεναν να εχει παραπονο που εχει χειρουργηθει εκει... αν εχει ακουσει κατι αρνητικο,,,,
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

christam

Νεοφερμένος

Ο christam αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 58 ετών. Έχει γράψει 6 μηνύματα.
Παιδια βοηθεια! Πρεπει να κανω ρινοπλαστικη διοτι εχω σκολιωση ρινικου διαφραγματος και αναζητω τον top ρινοπλαστικο.
Εχει καποιος απο εσας την καλοσυνη να μου δωσει την πληροφορια ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.
Εχω δει δουλεια του εν λογω πλαστικου κι ειναι απλα.. φοβερος.
Δεν ειχα λογια.
Μια αποψη λοιπον παραπανω.

Εχω δυο φιλες η μια πηγε σεκεινον και το αποτελεσμα ηταν υπεροχο.
Η αλλη ειτε εκανε ειτε δεν εκανε την ιδια μυτη ειχε παντως σε εναν αλλο γιατρο επισης γνωστο.
Πολυ μικρη δηλαδη η αλλαγη και πολυ περισσοτερα χρηματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

christam

Νεοφερμένος

Ο christam αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 58 ετών. Έχει γράψει 6 μηνύματα.
Ο καλος γιατρος που εννοεις ειναι .. (όνομα)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

giorgalis

Νεοφερμένος

Ο giorgalis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 84 μηνύματα.
ναι αυτος ειναι!

τωρα αν ειναι καλος θα δουμε!και εγω εκει την εκανα αλλα δεν βλεπω αυτο που περιμενα και ηθελα!(αν και εχουν περασει 2 μηνες)

μην πεσεις και εσυ στην παγιδα αλλα να περιμενεις ..και αλλα να δεις!και μην ενθουσιαζεσαι πολυ με αυτα που θα σου πουν εδω και με τις φωτογραφιες που εχει στο σαιτ του και νομιζεις οτι θα σου κανει και την δικια σου μυτη ιδια!στο σαιτ βαζει τις καλυτερες οπως μου ειχε πει!!!δεν πετυχαινει ολες τις επεμβασεις!

φοβαται να κανει μεγαλη αλλαγη στην μυτη και βασιζεται μονο στον να βγαλει τον υβο και να σηκωσει λιγο την ραχη της μυτη!
εγω μονο εκει βλεπω διαφορα παντως............
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

christam

Νεοφερμένος

Ο christam αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 58 ετών. Έχει γράψει 6 μηνύματα.
Ευχαριστω φιλε giorgalis για τις πληροφοριες.Σου ευχομαι καλη αναρρωση.Σημειωτεον πως η τελικη οψη μετα απο τετοια επεμβαση διαμορφωνεται μετα απο 6 περιπου μηνες.Μηπως θα μπορουσες να μου πεις σε τι δεν εισαι ευχαριστημενος απο αυτον τον κυριο?

Εκτος απο τον (όνομα) ποιος αλλος θεωρειται ως καλος ρινοπλαστικος?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

giorgalis

Νεοφερμένος

Ο giorgalis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 84 μηνύματα.
κοιτα επειδη και εγω στην φαση που εισαι τωρα εσυ ημουνα
και εδω μεσα διαβαζα ειναι τελειος,φτιαχνεις πολυ ωραιες μυτες κτλ,ακομα εβλεπα στο σαιτ του τα δυο παλικαρια που τους εχει κανει ωραια μυτη νομιζα και εμενα ετσι θα μου την κανει κτλ!
απλως στα λεω να μην ενθουσιαστεις παραπανω απο οσο πρεπει!

εγω οταν εβγαλα τον ναρθηκακι μου αρεσε η μυτη αλλα ηταν μεγαλη στην κατω μερια και μου ειπε "θα σου ξεπριστει"!αν και πριζοταν με τον καιρο περισσοτερο,τωρα εχει ξεπριστει καπως αλλα βλεπω οτι η μυτη με τον καιρο επαιρνε την μορφη που ειχε πριν (δηλαδη να δειχνει λιγο μυτερη)!νομιζω το εχει γραψει και μια κοπελα σε προηγουμενα σχολια οτι εγινε και σε αυτην το ιδιο!

ξεπρηζεται στα πλαγια μονο απο οτι βλεπω!και αλλο που δεν του ειπα να μην βγαλει μονο τον υβο και δειχνει η μυτη μου παλι "μυτερη"!εγω την μεγαλη αλλαγη που ηθελα δεν την ειδα παρα μονο στον υβο και οτι ειναι καπως σηκωμενη!!!

σαν γιατρος ειναι καλος δεν μπορω να πω,αλλα...........
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

christam

Νεοφερμένος

Ο christam αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 58 ετών. Έχει γράψει 6 μηνύματα.
ΕΑΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΚΑΛΑ ΔΕΝ ΕΙΣΑΙ ΚΑΙ ΤΟΣΟ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΜΕΝΟΣ.
ΘΑ ΜΠΟΡΟΥΣΕΣ ΝΑ ΜΟΥ ΣΤΕΙΛΕΙΣ ΣΤΟ christam001@gmail.com μια ανφας και μια προφιλ του αποτελεσματος για να σχηματισω μια εικονα της δουλειας του?
Εαν ναι, σ'ευχαριστω προκαταβολικα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giorgalis

Νεοφερμένος

Ο giorgalis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 84 μηνύματα.
οχι μωρε με τον μα@@κα !

στις φωτογραφιες αν με δεις πριν και μετα οταν εβγαλα τον ναρθηκακι θα πεις οτι εκανε πολυ καλη δουλεια!
ελα ομως που με τον καιρο αντι να γινετε καλυτερη η μυτη παιρνει το παλιο της σχημα!

δεν ξερω γιατι γινετε αυτο ή θα εκανε μα@@@ια ή δεν θα εβγαλε τις κογχες!



ηθελα να ηξερα 5 ωρες χειρουργειο που με ειχε τι εκανε!!!

θα σου στειλω με το g mail αν ειναι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

christam

Νεοφερμένος

Ο christam αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 58 ετών. Έχει γράψει 6 μηνύματα.
Αν μπορεσεις λοιπον,στειλε μου στο christam001@gmail.com ωστε να σχηματισω μια εικονα της δουλειας του.Ειχα κανει μια επαφη μαζι του και οταν του μιλησα για το πιθανο αποτελεσμα,τσαντιστηκε και μου ειπε πως δεν καθεται να ζωγραφιζει στο comruter μυτες οπως κανουν οι αλλοι και μου το΄παιξε τυπου αυθεντια,χωρις να ακουσει τη γνωμη μου.Μου εδωσε την εντυπωση πως το μονο που τον ενδιεφερε ηταν το χρημα χωρις να λαμβανει υποψη του τον ασθενη.Τι γνωμη εχεις γι αυτο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giorgalis

Νεοφερμένος

Ο giorgalis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 84 μηνύματα.
αν ησουνα καμια κοπελα και του εκανες τα γλυκα ματια δεν θα σου ελεγε ετσι!θα σε ακουγε και θα σου θα σου εδειχνε στο κομπιουτερ (αν και για μενα το καμπιουτερ ειναι ψεμα δεν μπορει να σχηματισει την μυτη που θα σου κανει!) εγω πχ δεν ηθελα να μου δειξει στο κομπιουτερ!

μου ελεγε θα τα φτιαξουμε ολα αλλα μεχρι στιγμης δεν εχω δει τα καλυτερα αποτελεσματα!

σε κατι ξανθιες "τουμπανατες" που ερχοντουσαν στο ιατρειο στο νοσοκομειο οταν πηγενα τους μιλαγε με το σεις και με το σας!μαλλον πρεπει να τους κανει και ............καλυτερη δουλεια στην μυτη!

πχ στην σοβαροτητα ο ... με ενα αλλον που ειχα παει πριν απο αυτον. ειναι η μερα με την νυχτα!σε ολους τους ανδρες ετσι κανει, αλλα ειναι μεγαλο ονομα και δεν του απαντας!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

christam

Νεοφερμένος

Ο christam αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 58 ετών. Έχει γράψει 6 μηνύματα.
τελικα πιστευεις πως ειναι μ..κας?Τι εχεις ακουσει για τον Παυλιδελη?Ειναι καλος?


Σημείωμα συντονιστή:Απαντήσεις που αφορουν κριτικη σε γιατρο,μόνο σε πμ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

giorgalis

Νεοφερμένος

Ο giorgalis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 84 μηνύματα.
κοιτα εγω δεν θελω να πψ αν ειναι καλος καποιος γιατρος γιατι ξερω τι κανει ο καθενας!

απλως εγω ειπα για τον... γιατι τοσο καιρο αλλα ακουγα για αυτον και αλλα ειδα!:(

παντως δεν μου αρεσει που δεν συμμετεχουν και οι αλλοι στην συζητηση ενω ολοι ελεγαν τα καλυτερα λογια!
δεν λεω οτι του "εκαναν" διαφημηση αλλα σταματησαν ολοι να συμμετεχουν στην συζητηση:hmm: ακομα και τα "γερα" χαρτια του post!!!

εγω δεν ξερω αν ειναι ικανοποιημενες ολες οι κοπελες αλλα για μενα προσωπικα περιμενα καλυτερη δουλεια (για το ονομα και την φημη του)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
παντως δεν μου αρεσει που δεν συμμετεχουν και οι αλλοι στην συζητηση ενω ολοι ελεγαν τα καλυτερα λογια!
δεν λεω οτι του "εκαναν" διαφημηση αλλα σταματησαν ολοι να συμμετεχουν στην συζητηση:hmm: ακομα και τα "γερα" χαρτια του post!!!

Ίσως επειδή δεν υπάρχει κάτι να γράψουμε επί του παρόντος. :)
Εγώ όπως ξαναείπα, είμαι ικανοποιημένη εν γένει. Έχει μεν κάποιες μικρές ατέλειες που ελπίζω ότι θα φύγουν με τον καιρό αλλά γενικά μου αρέσει πολύ.
Από εκεί και πέρα, προφανώς δεν έχει νόημα όποια από εμάς είναι ικανοποιημένη να απαντάει στον καθένα που δεν είναι over and over again. Τις εμπειρίες μας γράφουμε, δεν κάνουμε προπαγάνδα υπέρ ή κατά κάποιου. Ας γράψει ο καθένας τη γνώμη του κόσμια (κάποιοι χαρακτηρισμοί που ειπώθηκαν παραπάνω δεν νομίζω ότι αρμόζουν σε πολιτισμένα άτομα, με παπάκια ή χωρίς) και ο κάθε αναγνώστης ας αποφασίσει για τον εαυτό του.

Η petrina1987 που είναι; Θα μπορούσε να βοηθήσει πολλούς από μας σε απορίες, μιας και απ'ότι έχω καταλάβει πάνε χρόνια από τότε που την έκανε, όχι μήνες όπως στους υπόλοιπους.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giorgalis

Νεοφερμένος

Ο giorgalis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 84 μηνύματα.
γεια σου michelle

και εγω αυτο λεω να μας πει καποιος που εχει κανει πανω απο 1 χρονο ρινοπλαστικη γιατι ολοι εμεις δεν εχουμε κλεισει 3 μηνες ακομα και δεν ξερουμε τιποτα!
πχ εχει γινει και σε αλλους αυτο να παιρνει καπως το παλιο σχημα?μετα που ξεπρηστηκε εγινε ωραια η μυτη!μακαρι να ειχαμε καποιον-α να μας απαντησει:hmm:

φυσικα δεν σημαινει οτι επειδη δεν ειμαι ακομα ευχαριστημενος με το αποτελεσμα δεν ειναι καλος ο γιατρος απλως επειδη ολοι ελεγαν τα καλα ειπα να πω και τα ασχημα!:P

για του χαρακτηρισμους δικαιο εχεις αλλα επειδη απαντησα στον christam και επειδη ειναι αγορι του απαντησα καπως χυμα!ισως να εκανα λαθος που εγραψα χαρακτηρισμους

μπορει να παω σε δυο βδομαδες στον γιατρο να τον ρωτησω αυτα που θελω και μετα θα παω μετα απο 2 μηνες να δει το αποτελεσμα!

δεν μου λες τις φωτογραφιες που μου ειχαν βγαλει οταν πηγα επισκεψη στο ιατρειο του λες να τις εχουν φυλαξει ακομα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top