Macromedia Flash MX

guabi

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο asterIOS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 258 μηνύματα.
Δεν ξέρω αν πόσταρα το thread στη σωστή κατηγορία... αλλά αν έκανα λάθος παρακαλώ μεταφέρετέ το στη σωστή!

Ο λόγος αυτού του θέματος...; Η "παράκληση" για βοήθεια στην κατασκευή flash με το πρόγραμμα macromedia flash MX! Θέλω να μου μετάδωσετε τις όποιες γνώσεις σας... ή τουλάχιστον τα βασικά για έναν αρχάριο, αν αυτό είναι ευφικτό!

Ευχαριστώ και ελπίζω να σας έδωσα να καταλάβετε τι είναι αυτό που ζητώ..!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Νομιζω οτι δεν ειναι εφικτο να αρχισει να μιλαει καποιος γνωστης ετσι γενικα και αοριστα για την κατασκευη flash.

Νομιζω οτι θα ειναι καλλιτερα να γραψεις καποιες αποριες σου, ετσι αν διαβασει το θεμα καποιος γνωστης να απαντηση :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Κι εγώ θα χρειαζόμουν συμβουλες περι flash :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

guabi

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο asterIOS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 258 μηνύματα.
Δεν έχω κάτι συγκεκριμένο στο νου μου... απλά δεν έχω ιδέα και θέλω ενημέρωση! Για παράδειγμα θα ήθελα να κάνω κινούμενες πατούσες σκύλου ή γάτας... και σταδιακή εμφάνιση γραμμάτων... (έχω κάνει κάτι ανάλογο αλλά σε .gif και δε μ'αρέσει!)...

οπότε θα παρακαλούσα για βοήθειά σας!!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Ίσως να βοηθήσει αν ανεβάσεις το gif ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

guabi

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο asterIOS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 258 μηνύματα.
guabi-banner1sec.gif Voila το .gif! Φυσικά αυτό που έχω τώρα στο μυαλό μου δεν έχει σχεδόν καμιά σχέση με το συγκεκριμένο... αλλά στο περίπου η ιδέα είναι όμοια! Τώρα έχω υψηλότερες απαιτήσεις από τον εαυτό μου... ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Εσύ το χεις φτιάξει βρε θηρίο το gueabi.gr?? Μπράβο!! Πολύ όμορφο! Σχεδόν επαγγελματικό! :clapup: ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

guabi

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο asterIOS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 258 μηνύματα.
Εννοείς γενικά το site απ'ότι κατάλαβα,ε..? Ναι... εγώ το έκανα!:) εξ' ολοκλήρου..! Χαίρομαι που σου αρέσει...! Αν έβλεπες πώς ήταν πριν.. θα έλεγες... Χ Α Λ Ι Α ! (αν έχεις περιέργεια μπορώ να στο ποστάρω!:P ) Αλλά τώρα μου αρέσει κι εμένα... καμιά σχέση με πριν!

Γι'αυτό και τώρα θέλω να βάλω flash κι όχι .gif! Γιατί στοχεύω σε κάτι πιο επαγγελματικό... όχι όπως πριν..! έχουν αυξηθεί οι απαιτήσεις μου από τον εαυτό μου... και κατ' επέκταση προσπαθώ να διευρύνω και γνώσεις μου! :)

(*Μια διόρθωη... Είναι guabi.gr - Όχι gueabi.gr !)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Ναι! Θέλω να το δω το προηγούμενο! Ως γνωστόν είμαι πολύ περίεργη :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

guabi

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο asterIOS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 258 μηνύματα.
Δυστυχώς θα σ'αφήσω με την περιέργια... Δεν έχω τα files στο pc! Τα έχω σβήσει.. Φαντάσου δηλαδή πόσο μου άρεσε..! Πάντως είχε ένα μπλε-πράσινο backgroun(φτιαγμένο με το photoshop) - απαίσιο... Μια φώτο με κάτι κοριτσάκια κι ένα σκύλο.. - ωραία σχετικά... και ένα menu με όχι καλή γραμματοσειρά και δίπλα τις πατούσες σκύλου..! Αυτά..!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Το thread μεταφέρθηκε :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
Καλά φοβερό ε??:)
τώρα το ειδα κι εγώ:)

Τα συγχαρητήρια μου πραγματικά
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

guabi

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο asterIOS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 258 μηνύματα.
Να υποθέσω λαγουδάκι ότι απευθύνεσαι σε μένα και εννοείς το site..?!

Αν ναι... ευχαριστώ πολύ! Έβαλα τα δυνατά μου για το καλύτερο αποτέλεσμα..!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top