Ναζιάρες Γυναίκες

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Βρε άγγελε, τι σχέση έχει η σοβαρότητα με την θηλυκότητα; :confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
δηλαδη να ειναι ναζιαρακαι θηλυκη αλλα οχι σαχλη..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Loner59

Νεοφερμένος

Ο Loner59 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9 μηνύματα.
Εγω ζητω τη σοβαρη θηλυκοτητα! :D

Σπάνιο είδος φίλε μου... και μάλιστα χωρίς να αποκλίνει προς κάποιο από τα δύο χαρακτηριστικά... Σου εύχομαι να σταθείς τυχερός... :beer:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
στοχευεις στο βελτιστο ,για να πετυχεις κατι καλυτερο..;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Loner59

Νεοφερμένος

Ο Loner59 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9 μηνύματα.
Ο εχθρός του καλού είναι το καλύτερο... ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.
Εγω ζητω τη σοβαρη θηλυκοτητα! :D


θα ηθελες να μας το εξηγησεις περισσοτερο, οσο μπορει να περιγραφει κατι τετοιο,αγγελε?

Και φυσικα οι υπολοιποι!! τα προτυπα των ανδρων ειναι εντελως διαφορετικα.
Βεβαια, υπαρχουν γυναικες θηλυκες με ολη τη σημασια της λεξης γυναικες γυναικαρες που κατα ολα τα προτυπα ειναι γυναικες θηλυκα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
η γυναικα να ειναι θηλυκη τοσο ωστε να μην ειναι "κοτα"
και αντιστοιχα οι γυναικες θελουν οι ανδρες να ειναι αρρενωποι,οχι ομως τοσο ωστε να ειναι "βοδια και νταηδες"
νομιζω οτι καταλαβαινετε τι εννοω..μην το παιζουμε θεωρητικοι-κουλτουριαρηδες τωρα...;)

αν σας βολευει βαλτε οπου σοβαροτητα,εξυπναδα,εφυια νοημοσυνη κλπ..:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.
Προσπαθω να καταλαβω τι θελεις να πεις παντως!:)

αυτη η κουβεντα εχει μεχρι στιγμης μονο θεωρια.
Στην πραγματικοτητα, τα θηλυκα δεν μπορουν να περιγραφουν.
Το ιδιο και οι αντρες που αρεσουν σε μενα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
Δεν εχω δει και γνωρισει σοβαρη γυναικα να νοιωθει σιγουρη για τον εαυτο της και να το ριχνει στα ναζια..
:worry:

δεν εχεις γνωρισει εμενα ακομη, γιαυτο.;)
ρεσιταλ στο ναζι δινω οταν η αυτοπεποιθηση μου ειναι στο φουλ και εχω ορεξη.
οταν δεν νιωθω σιγουρη για τον ευατο μου αγαπητε, απλα προσπαθω να περναω απαρατηρητη.:redface:

πς Επισης, μακρια απο ναζιαρες γυναικες γιατι αν ειναι ναζιαρες μαζι σου θα ειναι και με τους αλλους..;)

notice: DANGER!!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
δεν εχεις γνωρισει εμενα ακομη, γιαυτο.;)
ρεσιταλ στο ναζι δινω οταν η αυτοπεποιθηση μου ειναι στο φουλ και εχω ορεξη.
οταν δεν νιωθω σιγουρη για τον ευατο μου αγαπητε, απλα προσπαθω να περναω απαρατηρητη.
έεεεεετσιιι;):D
γιαυτα λεω απο πανω..τι γυναικες μας τις θελουμε και εξυπνες και ναζιαρες και δυναμικες οπου πρεπει..:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gatouni8400

Δραστήριο μέλος

Η Χαρά Καλέ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Αισθητικός. Έχει γράψει 437 μηνύματα.
Rascal_gd= Επισης, μακρια απο ναζιαρες γυναικες γιατι αν ειναι ναζιαρες μαζι σου θα ειναι και με τους αλλους..;)

Πιστεύω οτι υπερβάλεις λίγο Rascal_gd αλλά οκ γνώμη σου..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.
Ουτε φοβαται ουτε υπερβαλλει, απλως ειναι πολυ ζηλιαρης!!:P:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deslic

Νεοφερμένος

Η Deslic αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Τουριστικά και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 13 μηνύματα.
ειναι χαριτομενω να ειναι η γυναικα ναζιαρα αλλα με μετρο , το πολυ καταντα ηλιθιοτητα... και δεν μπορω ουτε τις γυναικες που βαζουν το κλαμα σε πρωτη φαση για να κερδισουν κατι ........... μακριααααααααααααααα και απο το σπιτι μου κ απο τη δουλεια μου , ουτε να συνεργαστω μαζι τους δεν μπορω.....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rascal_gd

Περιβόητο μέλος

Ο Call me Joe!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 4,194 μηνύματα.
Ουτε φοβαται ουτε υπερβαλλει, απλως ειναι πολυ ζηλιαρης!!:P:D
:P

Επισης..
..μακρια απο ναζιαρες γυναικες γιατι αν ειναι ναζιαρες μαζι σου θα ειναι και με τους αλλους..;)
Ξερω τι λεω..;)

Το ναζι κρυβει λιγο απο π....νια..:redface: Χωρις να ειναι κακο αυτο βεβαια, αλλα δεν νομιζω να ειναι και καλο για οποιον ψαχνει μια σοβαρη σχεση.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

pote ksana

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ούφ! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 226 μηνύματα.
Να πώ και εγώ τη γνώμη μου, μιας και ανήκω στην μειοψηφία των γυναικών που δεν σηκώνω τρείς οκτάβες ψηλότερα την φωνή μου όταν μιλάω στο τηλέφωνο με το αγόρι μου.
Προσωπικά πιστεύω οτι η ναζιάρα-γατούλα γκόμενα, εντάσσεται στην φιλοσοφία ορισμένων αντρών που θέλουν τη γυναίκα χαζή λολίτα και τσακλοκούδουνο για να έχουν το πάνω χέρι και να νιώθουν 'άρχοντες'. Επίσης υπάρχουν και οι άντρες που όντες τίγκα στο οιδιπόδειο, περιμένουν από την φίλη τους να τους αποκαλεί 'μωρούλι' 'γλυκουλίνι' 'μωλέ' και λοιπά τραγικά- ασχέτως αν δεν το παραδέχονται μπροστά σε φίλους τους. Ε,όχι και έτσι!
Είναι και θέμα πως τον θές τον άντρα. Εγώ πάλι δεν αντέχω τον άντρα στύλ 'μπουμπούκος'. Απ'έξω βαρύς κι ασήκωτος και πίσω-πίσω 'γλυκουλίνι'.. Χαλάει η εικόνα μου για το αρσενικό.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Ελα Δια και Αθηνα...
Θα βαλουμε τωρα και το ναζι σε καραντινα...

Το "καθε πραγμα στον καιρο του και ο κολιος τον Αυγουστο", το γνωριζετε?
Ολα χρειαζονται...και ναζι και τσαμπουκας και θηλυκοτητα και χυμαδιο και...και...και..., αρκει να εξωτερικευονται στις σωστες δοσεις και τις καταλληλες στιγμες...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.
:P



δεν νομιζω να ειναι και καλο για οποιον ψαχνει μια σοβαρη σχεση.

τι σχεση εχει αυτο μωρε ρας?:hmm:
μηπως μπερδευεις την πουτ@...ια που λες με το ναζι?
αλλο το ενα αλλο το αλλο.
το ναζι που βγαινει πηγαιο ειναι ακρως ερωτικο, αυτο που γινεται εσκεμμενα ειναι το πουτ@...στικο.
Μη τα συγχεεις.

(μη τις φοβασαι αυτες τις γυναικες παντως, της πρωτης κατηγοριας, ειναι το στυλ τους τετοιο, δε σημαινει πως επειδη εχουν αυτο το γατισιο ειναι και πουτ..νες! ημαρτον! μην κρινουμε ετσι τον κοσμο, εχω μια φιλη σαν τα κρυα τα νερα μες στο ναζι και τη τσαχπινια, και της παει, δεν ειναι φτιαχτο! τα φτιαχτα θα εννοεις εσυ.πιο καλοψυχο παιδι και χαλι να την πατησεις δεν υπαρχει)


και κατι που θαθελα να σχολιασω γενικοτερα
καλο ειναι γενικα να απελευθερωνομαστε στη σκεψη μας... χωρις στερεοτυπα εξαιτιας καποιων μεμονομενων περιπτωσεων που εχουμε γνωρισει στην ζωη μας...:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,877 μηνύματα.
:P

Επισης..

Ξερω τι λεω..;)

Το ναζι κρυβει λιγο απο π....νια..:redface: Χωρις να ειναι κακο αυτο βεβαια, αλλα δεν νομιζω να ειναι και καλο για οποιον ψαχνει μια σοβαρη σχεση.

Προσπάθησε να μην κρίνεις τους ανθρώπους άδικα με γενικεύσεις.

ΔΕΝ είναι τα πράγματα όπως τα λες και ΔΕΝ ξέρεις τι λες!:)

Η πρωταρχική μορφή ναζιού είναι της κόρης στον πατέρα, που και πάλι όλα τα κοριτσάκια δεν είναι έτσι. Τι πάει να πει αυτό; Ότι το 7χρονο κοριτσάκι που λέει όλο νάζι στο μπαμπά της "θέλω καλαμελίτθαααα" είναι π....να;;; I don't frakin' think so.;)

Το νάζι μπορεί να είναι σα το γλειφιτζούρι. Γλυκό, όμορφο για ευφραντικούς σκοπούς και ταυτόχρονα ένα όπλο που το καρφώνεις στο λαιμό του άλλου και ψοφάει. Δεν έχει σημασία ΤΙ. Έχει σημασία ΠΩΣ το χρησιμοποιείς.:)

ΥΓ: Περί π....νιας. Υπάρχει αυτή του κορμιού και αυτή της ψυχής. Η πρώτη είναι πιό ευδιάκριτη, ενώ για τη 2η θέλεις πολλά "πτυχία" για να το ψυλλιαστείς (πχ. εγώ πολλές φορές δεν το ψυλλιάζομαι γρήγορα, θα διδάσκομαι μέχρι να πεθάνω). Σταμάτα να είσαι ζηλιάρης, σταμάτα να γενικεύεις για τις γυναίκες, σταμάτα να φυλάς μέσα σου πόνο, ύστερα φτιάχτα με μια π....να στο κορμί (όταν αφοσιωθούν, κάνουν τις καλύτερες σχέσεις σε πληροφορώ) και ίσως έτσι κάποτε μάθεις να ψυλλιάζεσαι και τις π....νες της ψυχής. Προς το παρόν, είσαι αμυντικά λίγος μπροστά τους και θα σε κομματιάσουν!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gatouni8400

Δραστήριο μέλος

Η Χαρά Καλέ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Αισθητικός. Έχει γράψει 437 μηνύματα.
Ειλικρινά Valder συγχαρητήρια,τα είπες πολύ καλά γιατί δε μου άρεσε που ο Rascal έβαλε όλες τις κοπέλες σε ένα τσουβάλι..κάναμε το ''νάζι'' πουτανιά..δηλαδή έλεος!!Επίσης κ σε εσένα συγχαρητήρια mindcircus γιατι κ εσύ τα είπες καλά!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Προσωπικά, όσο με διαολίζουν οι άνθρωποι που πιστεύουν ότι οι γυναίκες πρέπει να είναι ναζιάρες επειδή είναι γυναίκες, άλλο τόσο με διαολίζουν και όσοι πιστεύουν ότι όποια χρησιμοποιήσει κάποια στιγμή νάζι είναι σαχλοκούδουνο.

Τι στο καλό, σας κάνουν να νιώθετε πιο ασφαλείς για τον κόσμο γύρω σας τέτοια ...θεωρήματα;

Οι περισσότεροι άνθρωποι — οι ενδιαφέροντες τουλάχιστον — είναι πολύπλευροι, και συνήθως αν πεις "πάντα" και "ποτέ" θα έρθει να σου δώσει η ζωή μια μεγαλοπρεπή ...μούτζα.
Για σχεδόν κάθε άνθρωπο (ναι, και για τους άντρες) υπάρχουν κάποια άτομα που του βγάζουν τον πιο ...ναζιάρικο εαυτό του, και άλλοι που του βγάζουν τον σοβαρό, ψυχρό και απόμακρο. Δεν νομίζω ότι υπάρχουν πολλοί που είναι μόνο το ένα από τα δύο, ανεξαρτήτως ποιόν έχουν απέναντι τους, και αν υπάρχουν, σίγουρα δεν θέλω να τους γνωρίσω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
    • *
  • Φορτώνει...
Top