Βοήθεια σε χρονοκάρτες

giannis4ever

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο giannis4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 833 μηνύματα.
Αν κάποιος βρει καλύτερη θέση για το ποστ να το μεταφέρει. Τώρα θα περάσω στο ψητό. Θέλω να μιλήσω με σταθερά σε όλη την ευρώπη (γεωγραφικά εννοώ). Προτείνετε κάποιες καλές φτηνές χρονοκάρτες, οι οποίες όμως να έχουν αρκετό χρόνο ομιλίας, καλή ποιότητα φωνής και αν μπορείς να μιλάς σε όλο τον κόσμο δεν με πειράζει καθόλου. Τέλος, να μου πείτε πού τις πουλάνε (ξέρω ότι τις πουλάνε στα περίπτερα, αλλά νομίζω ότι υπάρχουν κάποιες χρονοκάρτες που δεν τις πουλάνε στα περίπτερακαι μήπως χρειαστεί να πάω σε ειδικά μαγαζιά).

Πιο συγκεκριμένα, θέλω μια χρονοκάρτα όπου να έχω πολλά λεπτά ομιλίας σε χώρες όλης της Ευρώπης, δηλαδή εννοώ όσες πήραν μέρος στην γιουροβίζιον (το λέω γιατί μπορεί κάποιος να καταλάβει μόνο τις χώρες που ανήκουν πολιτικά στην Ευρώπη) και τις χώρες που πήραν, αλλά δεν ανήκουν στην Ευρώπη, καθώς και στην Αμερική. Αυτά...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Η πιο απλή λύση και πρακτική είναι να βάλεις άλλη εταιρία, όπως π.χ. forthnet. H πιο απλή λύση είναι να επιλέξεις κάποιο πρόγραμμα του ΟΤΕ (π.χ. ΟΤΕΠΙΛΟΓΕΣ, υπόσχεται μέχρι και 37% έκπτωση στις διεθνή κλήσεις).

Επίσης δοκίμασε και την viva.

Όσο αφορά της κάρτες δεν είναι πλέον δημοφιλής, όποτε δεν ξέρω κατά πόσο θα βρεις κάτι αξιόλογο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giannis4ever

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο giannis4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 833 μηνύματα.
Η πιο απλή λύση και πρακτική είναι να βάλεις άλλη εταιρία, όπως π.χ. forthnet. H πιο απλή λύση είναι να επιλέξεις κάποιο πρόγραμμα του ΟΤΕ (π.χ. ΟΤΕΠΙΛΟΓΕΣ, υπόσχεται μέχρι και 37% έκπτωση στις διεθνή κλήσεις).

Επίσης δοκίμασε και την viva.

Όσο αφορά της κάρτες δεν είναι πλέον δημοφιλής, όποτε δεν ξέρω κατά πόσο θα βρεις κάτι αξιόλογο.
Πολύ καλή, αλλά σε χρεώνει και η εταιρεία που έχεις σύνδεση. Υπάρχει και η χρονοκάρτα allo του οτε και η ya, αλλά έχει λίγο χρόνο σε κάποιους προορισμούς που έχω αναφέρει παραπάνω.

Επίσης μπορεί να μου πει κάποιος γιατί δεν μπορώ να καλέσω τηλέφωνο εξωτερικού από κινητό ενώ τα κάνω τα πάντα σωστά? Τους κωδικούς κλήσης τους βλέπω από το site πο θα φανεί χρήσιμο και σε σας, το www.howtocallabroad.com
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

spider

Νεοφερμένος

Ο spider αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 24 μηνύματα.
Η vivodi εχει δωρεαν αστικα υπεραστικα και 37 η 40 χωρες εξωτερικου . χωρις παγιο ΟΤΕ ( το εχω ) κοιτα αν ειναι μεσα οι χωρες που θελεις ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giannis4ever

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο giannis4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 833 μηνύματα.
Σε skype οι χρονοκάρτες λειτουργούν?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Όχι, θα ήταν χαζό αν λειτουργούσαν
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top