Μεταφυσικό

gothakos

Νεοφερμένος

Ο Παναγιώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Εισοδηματίας και μας γράφει απο Λαμία (Φθιώτιδα). Έχει γράψει 19 μηνύματα.
Πιστέυετε στο μεταφυσικό εαν ναι πόσο και γιατί??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fantasmenos

Τιμώμενο Μέλος

Η Διαταραγμένη Προσωπικότητα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Θεολόγος και μας γράφει απο Μαυροβούνιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,026 μηνύματα.
Όχι είμαι harcore σε αυτό το θέμα...

Αν κερδίσω το λαχείο ίσως αλλάξω γνώμη...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gothakos

Νεοφερμένος

Ο Παναγιώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Εισοδηματίας και μας γράφει απο Λαμία (Φθιώτιδα). Έχει γράψει 19 μηνύματα.
Γιατι εγω πιστεύω σε όλα αυτά
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Great Chaos

Περιβόητο μέλος

Ο Όττο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 56 ετών, επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,911 μηνύματα.
Τι είναι δηλαδή το "Μεταφυσικό" στο οποίο μάλιστα πιστεύεις; Μπορείς να μας δώσεις μια ιδέα, ώστε να μπορούμε και ν' απαντήσουμε;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

zetapap

Νεοφερμένος

Η zetapap αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
γεια σας!θα σας πω κατι που εχει συμβει στον φιλο μου.ελπιζω να μην σας τρομαξει αλλα μιας και ανοιγετε τετοια συζητηση αυτο σημαινει οτι εισατε προθυμοι να ακουσετε.ανατριχιαζω και μονο που το σκεφτομαι..μπρρρρ..ευτυχως που ειναι η μαμα και η αδερφη μου σπιτι!συγνωμη που πολυλογω!λοιπον που λετε ο φιλος μου πριν λιγο καιρο πηγε μαζι με εναν φιλο του σε ενα στοιχειωμενο σπιτι.πηγαν λιγο μετα τις δωδεκα τη νυχτα και απο τη στιγμη που κατεβηκανε απο το αυτοκινητο ηχογραφουσαν.ολα μια χαρα ουτε ακουσαν τπτ ουτε συνεβη κατι.γυρνανε λοιπον σπιτι και παιζουν την ηχογραφηση..αχ ανατριχιασα παλι....αααα..ακουσα προσωπικα την ηχογραφηση αμεσως!και αγουγεται καθαρα παραξενη ομιλια.σαν να μιλαει ακαταλαβιστικη γλωσσα,τεσπα κατι δυσκολο να περιγραψω ακριβως...φοβαμαι απιστευτα τωρα γτ ξερω οτι αυτα συνεβησαν αληθεια!εξετασαμε ολες τις παραμετρους και δεν μπορουμε να βρουμε λογικη εξηγηση.συν το γεγονος οτι ενω στην ηχογραφηση ακουγεται καθαρα η ομιλια μαζι με τις ομιλιες των φιλων μου.ομως εκεινοι τοτε οταν ηταν μπροστα απο το σπιτι δεν ακουγαν τπτ και επικρατουσε απνυα.κανενα φυσημα ανεμου.μακαρι να μπορουσα να βρω μια λογικη εξηγηση..παρολα αυτα ενω δεν πιστευα καθολου σε μεταφυσικα και παρομοια θεματα(τα θεωρουσα παραμυθακια για να φοβουνται τα παιδια και τπτ παραπανω) αυτο το περιστατικο εχει αλλαξει ολη τη θεωρια μου..ειλικρινα..αν σας εχει συμβει κατι παρομοιο πως το αντιμετωπισατε εσεις?παντως εγω θεωρησα σωστο να μην το ψαξω περισσοτερο..ισως δεν θα επρεπε...αχ σταματαω να μιλαω για αυτο το θεμα!σας ευχαριστω για την προσοχη σας!καληνυχτααααααααααα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Septagram

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Παναγιωτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Πετρούπολη (Αττική). Έχει γράψει 156 μηνύματα.
Δεν πιστευω σε τιποτα απο αυτα, ειναι αρκετα πιθανο ολα να εχουν λογικη - επιστημονικη εξηγηση.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

black mamba

Νεοφερμένος

Η Φανή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 43 μηνύματα.
Παιδια γεια σας!Εγω γενικα οταν ημουν πιστιρικι γουσταρα τρελα να ακουω για μεταφυσικα κτλ.Μεγαλωνοντας δεν ξερω πως εγινα ετσι ζαβο και τρεμω αν δω ενα θριλερ,αν ακουσω κατι που εχει να κανει με μεταφυσικο,υπερφυσικο,θρησκευτικο...ολα αυτα τελος παντων!Ομως εχω εναν καθηγητη στη σχολη που ειμαι που με εχει κανει να δω λογικα τα πραγματα!Αν δηλαδη βλεπουμε κατι ετσι οπως εμεις θελουμε να το δουμε,τοτε αυτο παιρνει μια ταυτοτητα που ειναι αυτη που θελουμε!Ας πουμε λεμε πχ. το στοιχιωμενο σπιτι στο τελος του δρομου.Αυτο ηταν.Το σπιτι ειναι στοιχιωμενο γιατι εμεις το θελουμε στοιχιωμενο!Δεν λεω οτι δεν υπαρχουν καταστασεις παραξενες αλλα πιστευω πιο πολυ οτι για ολα υπαρχει μια εξηγηση!Αυτα!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Apro

Διάσημο μέλος

Ο Apro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 41 ετών, επαγγέλεται Tatoo artist και μας γράφει απο Άγιος Ιωάννης Ρέντης (Αττική). Έχει γράψει 2,031 μηνύματα.
το μεταφυσικό είναι μια παραλλαγή της πραγματικότητας, η οποία αντικατοπτρίζει την αδύναμη πλευρά του ανθρώπου, στο να ερμηνεύει κάποια γεγονότα.... δίνει μια ξεχωριστή διάσταση στη ζωή του ανθρώπου και τον κάνει να νιώθει πρωτόγνωρα και μοναδικά....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top