• Σας ενημερώνουμε ότι η κατηγορία δεν αντικαθιστά σε καμία περίπτωση την επίσκεψη σας σε επαγγελματία ιατρό.

    Το σύνολο του περιεχομένου της κατηγορίας αυτής, όπως κείμενα, γραφικά, εικόνες, πληροφορίες που λαμβάνονται από δικαιούχους διαφήμισης, είναι καθαρά και μόνο για ενημερωτικούς σκοπούς και δεν προορίζεται να είναι υποκατάστατο για την επαγγελματική ιατρική συμβουλή, διάγνωση ή θεραπεία. Δεν αποτελεί υποκατάστατο ιατρικής εξέτασης, ούτε αντικαθιστά την ανάγκη για υπηρεσίες που παρέχονται από επαγγελματία ιατρό. Πάντοτε να ζητάτε τη συμβουλή του ιατρού σας πριν πάρετε οποιαδήποτε συνταγή ή φάρμακο. Μόνο ο ιατρός σας μπορεί να σας δώσει συμβουλές για το τι είναι ασφαλές και αποτελεσματικό για σας.

Ρινοπλαστική

nagia

Νεοφερμένος

Η nagia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών. Έχει γράψει 55 μηνύματα.
Εγώ γενικά μέχρι τώρα τουλάχιστον δεν έχω μπει στο τρυπάκι να κοιτάω την κάθε λεπτομέρια της μύτης. Δεν έχει νόημα. Την φρόντίζω κάνω πλύσεις, μασαζ αλλά μέχρι εκεί. Μάρέσει έτσι όπως είναι αλλά είναι πάρα πολύ νωρίς ακόμα, είναι πρησμένη, οπότε περιμένω. Οκ μου θυμίζει λίγο την παλιά μου μύτη αλλά Έλενα πιστεύω μας βοήθησες αρκετά με τις φώτο που έστειλες! 3 μήνες και η μύτη σου έχει αλλάξει αρκετά. Το ακρορίνιο όχι ακόμα, αρα ας μην τρελαινόμαστε άδικα!!! Και η κολλητή μου που είχε κάνει έχουν περάσει 3,5 μήνες και ο γιατρός της, της είπε οτι το ακρορίνιο της είναι 60% ακόμα πρησμένο. Εγω απλά πανικοβλήθηκα με αυτό που είπαν για τις κόγχες ότι μπορεί η μύτη να ξανα γίνει όπως πριν... (κάτι τέτοιο)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

elenadi

Νεοφερμένος

Η elenadi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών. Έχει γράψει 49 μηνύματα.
οι κογχες ρε παιδια δεν ειναι αυτες που ειναι υπευθυνες για το προβλημα στην αναπνοη και το ροχαλητο καμμια φορα?
δε νομιζω να εχουν ουδεμια σχεση με την εξωτερικη εμφανιση και αν δεν κανω λαθος μπορουν να χειρουργηθουν ακομα και με laser.οποτε δε νομιζω να ισχυουν αυτα που λεει ο georgalis..:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

raniouli!

Νεοφερμένος

Η raniouli! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 84 μηνύματα.
nagia μου με γεια η καινουργια σου μυτουλα!!!!! εγω κοντευω τωρα 2 μηνες μετα το χειρουργειο, η μυτη ξεπριζεται αργααααα αργα...αν και το πολυ πριξιμο εφυγε τις πρωτες 2 βδομαδες, και οχι το ακρορινιο μου εμενα δεν εχει πεσει, εχει απλα ξεπριστει...ειναι ακομα σηκωτο ομως! βεβαια ακομα ειναι νωρις και για μενα, ειναι σκληρο και οταν κανω μορφασμους μενει κοκκαλο, δεν κουνιεται καθολου....αλλα το βλεπω να ξεπριζεται σταδιακα χωρις να πεφτει η να καμπουριαζει καθολου...ειναι οπως στις αρχες που εβγαλα τν ναρθηκα! επισης, αυτο με το μπουκωμα που επαθες εγω το εχω ακομα, οχι οτι βουλωνει το ρουθουνι μου εντελως, αλλα επειδη καθαριζω καμια φορα τη μυτη μεσα με μπατονετες (δεν κανει...ε?!) την ερεθιζω κ ματωνει..με αποτελεσμα να πριζεται λιγο και να μην αναπνεω τοσο τελεια...αλλα αυτο ειναι προσωρινο (μην ακουτε εμενα κ πατε κ κανετε το ιδιο! απλα εχω κατι αηδιες μεσ στη μυτη που δε φευγουν με τις πλυσεις...)
και παλι μεγειες και να μας λες συχνα νεα σου!

Λια εισαι εδω? να σε ρωτησω...εσυ κανεις ακομα πλυσεις?κρεμα βαζεις ακομα στη μυτη?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

elenadi

Νεοφερμένος

Η elenadi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών. Έχει γράψει 49 μηνύματα.
ρανια μου δε θελω να σε αγχωσω,αλλα εχεις ρωτησει το γιατρο για ολα αυτα?για την αναπνοη εννοω?εμενα μου ειχε φυγει στον ενα μηνα αν θυμαμαι καλα.για τους δυο μηνες δεν το συζηταω καν.αν βλεπαμε και παλιοτερα posts μου θα καταλαβαιναμε καλυτερα ,γτι τα ξεχναω..:redface:
αυτο που επαθε η nagia δεν το εχω πολυκαταλαβει ακομα.θελω να πω σε ολους,τις πρωτες μερες μπουκωνε αβερτα η μυτη.σε μια δυο ωρες δε μπορουσες να αναπνευσεις.αυτο ειχε,την ενοχλουσε και της εβαλαν ταμπον ή οντως ειχε προβλημα?παντως πακετο...εδω τρεις μερες και δεν την παλευα καθολου...:eek:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Κι εγώ την καθάριζα με μπατονέτες στην αρχή, αλλά πλέον δεν υπάρχει λόγος... Ράνια καλύτερα όντως να ρωτήσεις το γιατρό σου, κι εμένα too much μου ακούγεται 2 μήνες μετά να χρειάζονται τέτοια...
Ναι κάνω ακόμα πλύσεις, αλλά πιο σπάνια, 1-2 φορές τη μέρα και αν.
Κρέμα αν εννοείς Vibrocil-S όχι δεν βάζω. Είναι για τις πρώτες 15 μέρες αυτή, μετά δεν κάνει, το γράφει στις οδηγίες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

raniouli!

Νεοφερμένος

Η raniouli! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 84 μηνύματα.
elenadi τωρα ειναι μια χαρα η μυτη μου ευτυχως, αναπνεω τελεια και απ'τα 2 ρουθουνια, προφανως ημουν κρυωμενη τις προηγουμενες μερες γ αυτο βουλωνε :P (ειχα κ φτερνισματα ταυτοχρονα κ τετοια..) παρολα αυτα θα τηλεφωνησω στον γιατρο μου και θα παω να με δει κιολας, για να ειμαι σιγουρη. περασα μεγαλη ταλαιπωρια και θελω ειδικα στο λειτουργικο κομματι να ειναι ολα τελεια.

Λια η δικη μου κρεμα λεγεται rinopanteina καπως ετσι, και ο γιατρος μου ειπε να τη βαζω μεχρι να τελειωσει αλλα δεν εχει τελειωσει ακομα :P και γενικα ουτε πλυσεις κανω ουτε τπτ, μπορει γ αυτο να μαζευε αηδιες και να μην ανεπνεα τοσο τελεια...ξερω γω..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nagia

Νεοφερμένος

Η nagia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών. Έχει γράψει 55 μηνύματα.
αυτο που επαθε η nagia δεν το εχω πολυκαταλαβει ακομα.θελω να πω σε ολους,τις πρωτες μερες μπουκωνε αβερτα η μυτη.σε μια δυο ωρες δε μπορουσες να αναπνευσεις.αυτο ειχε,την ενοχλουσε και της εβαλαν ταμπον ή οντως ειχε προβλημα?παντως πακετο...εδω τρεις μερες και δεν την παλευα καθολου...:eek:
Εγώ την ημέρα που έβγαλα για πρώτη φορά τα ταμπόν έπρεπε να αναπνέω εστω και λίγη η για λίγη ώρα, μου τα έβγαλαν με καθάρισαν και μίση ώρα μετά είχε βουλώσει αλλά σε υπερβολικό βαθμό, λες και είχα ακόμα ταμπόν στη μύτη, πήγαινε επί 4μέρες συνεχόμενα για καθαρίσμο και όλο πάθαινα τα ίδια (μέσα σε μισή ώρα βούλωνε εντελώς) την 4μέρα μου έκανε αναρρόφηση ο γιατρός με σύριγγα, μπήκε δηλ στο διάφραγμα και είδαμε ότι έμπαινε μέσα αίμα και το έφραζε, εκείνη την μέρα κατάφερα να αναπνεύσω για 4ώρες θυμάμαι και όταν ξαναβούλωσε το πήρα πάρα πολύ άσχημα γιατί όλες αυτές τις μέρες έτρεμα ότι κάτι είε πάει στράβα anyway την επόμενη ξανα έβαλα ταμνόν (γιατί ξαναβούλωσε) για 3μέρες, πραγματικά ούτε εγώ ξέρω πως άντεξα άλλα τέλος καλό όλα καλά! Τώρα αναπνέω αλλά κάποιες μέρες είναι λες και είμαι συναχομένη, μερικές φορές αναπνέω και από το στόμα :( εσείς πότε αναπνεύσατε φυσιολογικά? Α, ακόμα δεν έχω καλή όσφρηση... μυρίζω αλλά ελάχιστα να υπενθυμίσω οτι είμαι 3βδομάδες χειρουργημένη.

nagia μου με γεια η καινουργια σου μυτουλα!!!!! εγω κοντευω τωρα 2 μηνες μετα το χειρουργειο, η μυτη ξεπριζεται αργααααα αργα...αν και το πολυ πριξιμο εφυγε τις πρωτες 2 βδομαδες, και οχι το ακρορινιο μου εμενα δεν εχει πεσει, εχει απλα ξεπριστει...ειναι ακομα σηκωτο ομως! βεβαια ακομα ειναι νωρις και για μενα, ειναι σκληρο και οταν κανω μορφασμους μενει κοκκαλο, δεν κουνιεται καθολου....αλλα το βλεπω να ξεπριζεται σταδιακα χωρις να πεφτει η να καμπουριαζει καθολου...ειναι οπως στις αρχες που εβγαλα τν ναρθηκα! επισης, αυτο με το μπουκωμα που επαθες εγω το εχω ακομα, οχι οτι βουλωνει το ρουθουνι μου εντελως, αλλα επειδη καθαριζω καμια φορα τη μυτη μεσα με μπατονετες (δεν κανει...ε?!) την ερεθιζω κ ματωνει..με αποτελεσμα να πριζεται λιγο και να μην αναπνεω τοσο τελεια...αλλα αυτο ειναι προσωρινο (μην ακουτε εμενα κ πατε κ κανετε το ιδιο! απλα εχω κατι αηδιες μεσ στη μυτη που δε φευγουν με τις πλυσεις...)
και παλι μεγειες και να μας λες συχνα νεα σου!
Ευχαριστώ πολύ raniouli! !!!!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giorgalis

Νεοφερμένος

Ο giorgalis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 84 μηνύματα.
τι εγινε ρε παιδια , το κλεισαμε το μαγαζι?

που χαθηκαν ολοι?

ολοι αυτοι που ελεγαν οτι τις επομενες μερες θα κανουν επεμβαση ή ολοι αυτοι που εκαναν τωρα προσφατα τι εγιναν?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Έλα ντε!

Εσένα Γιώργο πώς πάει η μύτη σου;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

georgek

Νεοφερμένος

Ο georgek αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 16 μηνύματα.
σε μένα αναφέρεσαι;
αν ναι, υπάρχει μια βελτιώση της τάξης του 50% από ότι ήταν πριν και από ότι ζήτησα.
είναι φάσεις που την κοιτάζω και λέω πολύ καλή δουλειά κι άλλες φάσεις που λέω, γιατί την έκανα τελικά;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Στον giorgalis αναφερόμουν, που θυμάμαι ότι δεν ήταν και πολύ ευχαριστημένος και όλοι του έλεγαν ότι έφταιγε το πρήξιμο.

Εγώ είμαι αρκετά ικανοποιημένη, αυτά τα βαθουλωματάκια με ενοχλούν μόνο, εκεί που ήταν τα εξωτερικά ράμματα, τα οποία δεν έχουν φύγει ακόμα (αλλά φαίνοται λιγότερο). Πάντως δεν φαίνεται να τα προσέχει κανείς...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

raniouli!

Νεοφερμένος

Η raniouli! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 84 μηνύματα.
Γεια σας παιδιαααα! χρονια πολλα καλα χριστουγεννα σε ολους!!! εγω εμπαινα αρκετα συχνα κ τσεκαρα, αλλα επειδη δε μιλουσε κανεις δεν ειχα τι να πω κ εγω:P εμενα το ακρορινιο μου ξεπριζεται σιγααααα σιγααα οποτε δε βλεπω διαφορα, μονο οταν συγκρινω φωτογραφιες βλεπω λιιιγη...σε λιγες μερες κλεινω 3 μηνες, εχω δρομο ακομα μεχρι να ξεπριστει τελειως.. παντως ειναι πολυ ωραια, ειμαι πολυ ευχαριστημενη απτη δουλεια του γιατρου μου. το μονο που με χαλαει ειναι ενα μικρουλι καρουμπαλακι που κανει το κοκκαλο στη ραχη, φαινεται απο καποιες γωνιες λιγακι, αλλα εμενα μου τη σπαει αρκετα, κ οταν το πιανω ανατριχιαζω λιγακι :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giorgalis

Νεοφερμένος

Ο giorgalis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 84 μηνύματα.
λια καλα χριστουγεννα

κοιτα δεν ειναι η μυτη που περιμενα αλλα τουλαχιστον εχει σταματησει να πεφτει το ακροριννιο να μεγαλωνει!(μαλλον δεν θα μπορουσε να μεγαλωσει αλλο) και εχει πεσει τοσο που στο προφιλ δεν φενεται καν σηκωμεν αλλα!

τωρα για το ξεπρηξιμο δεν εχω δει καμια μεγαλη διαφορα πχ οτι θα μεινει η μιση ή οτι θα ξεπρηστει πολυ οπως μου ελεγαν!
η μυτη ειναι ακομα μεγαλυτερη απο οσο ηταν οταν εβγαλα τον ναρθηκα!

η αδελφη μου εκανε και αυτη ρινοπλαστικη σε ενα πλαστικο που ξερουμε μεγαλο ονομα αυτος και περιμενω να μου πει τα δικα της

στο τηλ μου ειπε χθες που εβγαλε τα ταμπον της εκοβε ο γιατρος σιγα-σιγα γυρω απο τα ρουθουνια και δεν πονεσε καθολου,οχι σαν εμενα που εκεινη η σκυλα που κατευθειαν στα τραβαγε με ενα στυλ "αντε να τελειωνουμε"!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Καλά με τα ταμπόν ούτε εγώ είχα πονέσει, μάλλον το πρόβλημα ήταν η εν λόγω ξανθιά I guess.

Πάντως ούτε εγώ έχω δει την τρομερή διαφορά στο ξεπρήξιμο και έχουν περάσει 3 μήνες από τότε που την έκανα. :confused:
Βέβαια δεν ήταν και ιδιαίτερα πρησμένη to begin with, αλλά γενικά, ελάχιστη η διαφορά τους τελευταίους 2 μήνες...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giorgalis

Νεοφερμένος

Ο giorgalis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 84 μηνύματα.
λια

ενας φιλος μου ειχε κανει πριν απο 1,5 χρονο μου ειπε το πολυ ξεπρηξιμο το ειδε 6-9 μηνες!οντως σε αυτον η μυτη τωρα εχει "μπει" και μου ειπε οτι ηταν πιο πρησμενος απο μενα οταν την ειχε κανει!

αυτο που με προβληματησε ειναι σε εναν ωρλ γιατρο που πηγα στην πατρα (ειχα παει και πριν την εγχειρηση να δει το διαφραγμα μου και αυτος μου ειχε πει να παω σε ωρλ για την επεμβαση) να μου πει πως ειναι η μυτη μου μετα την ρινοπλαστικη,και μου ειπε οτι στο διαφραγμα εκανε πολυ καλη δουλεια, αλλα οταν τον ρωτησα αν θα ξεπρηστει αλλο η μυτη μου μου ειπε οχι!!!
αλλα ενταξει σε αυτον δεν εχω εμπιστοσυνη γιατι ειναι γνωστος οτι λεει βλακειες και το παιζει ξερολας!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Καταρχάς, καλά χριστούγεννα σε όλους!

Κι εμένα δεν μου ακούγεται και πολύ σόι, είναι δυνατόν να λέει "όχι" με τέτοια βεβαιότητα; Πώς μπορεί να είναι τόσο βέβαιος; :confused:
Πάντως, προσωπικά δεν με απασχολεί ιδιαίτερα αν θα ξεπρηστεί, απλά αυτά τα 2 σημαδάκια από τα ράμματα θέλω να φύγουν και το καρουμπαλάκι-βαθουλωματάκι που έχει στο ένα από αυτά, και θα είμαι 100% ικανοποιημένη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

anemos642000

Νεοφερμένος

Ο anemos642000 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
καλες γιορτες σε ολους.εχω35 μερες μετα απο ρινοπλαστικη μαζι με διαφραγμα ,κογχες ,και σταφυλη.αξιζε ο κοπος και αλλαξε η ζωη μου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giorgalis

Νεοφερμένος

Ο giorgalis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 84 μηνύματα.
ανεμος

οταν λες αλλαξε η ζωη σου?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

anemos642000

Νεοφερμένος

Ο anemos642000 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
απο το στραβο ρινικο διαφραγμα δεν ειχα σωστη αναπνοη απο τη μυτη.ειχα εντονο ροχαλητο με πολλες απνοιες.ολη τη μερα ειχα υπνηλιες και ημουνα παντα κουρασμενος.τωρα με 6 ωρες χορταινω υπνο και ειμαι ολη τη μερα χωρις τις υπνηλιες.η μυτη μου ειχε και καμπουρα και τωρα αλλαξε και η αυτοπεποιθηση μου και ανεβηκε η ψυχολογια μου.επειδη αθλουμαι βελτιωθηκε πολυ η αντοχη μου,επειδη αναπνεω και με τη μυτη.νομιζω αυτα φτανουν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giorgalis

Νεοφερμένος

Ο giorgalis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 84 μηνύματα.
ωραιος......

"επειδη αθλουμαι βελτιωθηκε πολυ η αντοχη μου"

οταν τρεχεις σε εντονο ρυθμο μπορεις να αναπνευσεις απο την μυτη?γιατι εγω οταν κανω διαδρομο αναπνεω στο περπατημα,μετα που τρεχω δεν μπορω να αναπευσω απο την μυτη αλλα μονο απο το στομα!ηθελα να το ρωτησω αυτο στον γιατρο αλλα αφου βρεθηκες εσυ μπορεις να μου λυσεις την απορια...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top