• Σας ενημερώνουμε ότι η κατηγορία δεν αντικαθιστά σε καμία περίπτωση την επίσκεψη σας σε επαγγελματία ιατρό.

    Το σύνολο του περιεχομένου της κατηγορίας αυτής, όπως κείμενα, γραφικά, εικόνες, πληροφορίες που λαμβάνονται από δικαιούχους διαφήμισης, είναι καθαρά και μόνο για ενημερωτικούς σκοπούς και δεν προορίζεται να είναι υποκατάστατο για την επαγγελματική ιατρική συμβουλή, διάγνωση ή θεραπεία. Δεν αποτελεί υποκατάστατο ιατρικής εξέτασης, ούτε αντικαθιστά την ανάγκη για υπηρεσίες που παρέχονται από επαγγελματία ιατρό. Πάντοτε να ζητάτε τη συμβουλή του ιατρού σας πριν πάρετε οποιαδήποτε συνταγή ή φάρμακο. Μόνο ο ιατρός σας μπορεί να σας δώσει συμβουλές για το τι είναι ασφαλές και αποτελεσματικό για σας.

Ρινοπλαστική

anemos642000

Νεοφερμένος

Ο anemos642000 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
ο γιατρος μου ειπε οτι πρεπει να συνιθισει η βλενογονος να λειτουργει.γιατι τοσα χρονια αναπνεα απο το στομα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giorgalis

Νεοφερμένος

Ο giorgalis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 84 μηνύματα.
καλη χρονια και χρονια πολλα!


εχω απογοητευτει απο τον.... οχι μονο ειρωνια και τρελα ξερει να πουλαει, αλλα και το αποτελεσμα των ρινοπλαστικων του ειναι χαλια οπως ειδα στην περιπτωση μου!μου εχει βγαλει τον υβο και το ακρορινιο το εχει αφησει ιδιο με αποτελεσμα η μυτη να δειχνει μεγαλη ωπος και τα ρουθουνια και η μυτη ξεκιναει απο πανω μικρη και κατω ειναι μεγαλη!ουτε στην χειροτερη περιπτωση δεν περιμενα να μου κανει τετοια λαθη!τζαπα τα 4000 που του εδωσα του μ........!!!!

δεν ξερω αν κανει καλη δουλεια στις γυναικες αλλα στους ανδρες συνιστω να τον αποφυγουν

ισως φατει η νοοτροπια που εχει να προσεχει τις ωραιες κοπελες που εμπαιναν στο γραφειο του λες και ηταν καποιες ή μονο τις γνωστες.

και το χειροτερο να εχω στην ακρη του μυαλου μου να ξανακανω!μου αρεσει που πηγα σ' αυτον για να ειμαι σιγουρος!

αληθεια ρε παιδια αυτη η swamps που το επαιζε γιατρος και ελεγε οτι η μυτη μετα την επεμβαση θα μεινει η μιση που ειναι?
γιατι η δικη μου μονο διπλασια δεν εχει γινει ακομα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

swamps

Δραστήριο μέλος

Η swamps αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 560 μηνύματα.
αληθεια ρε παιδια αυτη η swamps που το επαιζε γιατρος και ελεγε οτι η μυτη μετα την επεμβαση θα μεινει η μιση που ειναι?
γιατι η δικη μου μονο διπλασια δεν εχει γινει ακομα!
Ελα! Με ψάχνεις? Dr swamps εδω!lololol
Σχεδον η μισή μένει είπα αλλα όχι μετα απο δυο τρεις η εξι μήνες.Για να γίνει αυτό
1)Απαιτείται χρονικό διάστημα τουλάχιστον ενός έτους
2) Εξαρτάται απο τον οργανισμό και
3) Εξαρτάται απο την δουλειά που έγινε στην μύτη και απο το πόσο ταλαιπωρήθηκε.
Ενα πράγμα δεν καταλαβαίνω.
Γιατί δεν κάνεις κάποια επίσκεψη στον γιατρό να του πεις όλα αυτά που μας λες εδω?
Είχα αναφέρει πολλες φορές οτι μπορεί να μην μας αρέσει η μύτη μας μετά απο ρινοπλαστική και όποιος παίρνει μια τέτοια απόφαση παίρνει και την ευθύνη αν αυτό συμβεί.
Μήπως αν σου μίκραινε το ακρορρίνιο περισσότερο θα είχες λειτουργικό πρόβλημα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fdhsdrdark

Νεοφερμένος

Ο fdhsdrdark αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Καλησπέρα,

Ψάχνω και εγώ για ρινοπλαστική και όπου ρωτάω για τον.... ακούω τα καλύτερα..πως γίνεται να έχει τόσο κόσμο όπως λένε όλοι (μέχρι τις σκάλες λένε χαρακτηριστικά) και να κάνει τόσο "λάθη" όπως αυτό που περιγραφει ο Giorgalhs?

Και σε ένα άλλο forum που ρώτησα, η "απαντηση" ενός άντρα ήταν ότι ο .... ήταν πολύ ευγενικός και του φάνηκε καλός άνθρωπος..τώρα ξέρω 'γω..

Το τωρινό αποτέλεσμα έχει βελτιώσει την εμφάνιση, κάνοντας σύγκριση με πριν από την επέμβαση;
Αυτό που θέλω να πω είναι μήπως είναι όντως ακόμη νωρίς για συμπεράσματα;
Στο PC δεν σου έδειξε το αποτέλεσμα για να ξέρεις τι ακριβώς να περιμένεις;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

nagia

Νεοφερμένος

Η nagia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών. Έχει γράψει 55 μηνύματα.
Καλή Χρονιά σε όλους!!!! Εμπαινα συχνά μέσα για να δω αν μιλάτε αλλά ολο αυτό το διάστημα είχε μείνει το δικό μου ποστ τελευταίο....
Εγώ σε γενικές γραμμές ευχαριστημένη είμαι από τη μύτη μου. Πίο πολύ μου άρεσε τις πρώτες μέρες που είχα βγάλει το ναρθηκα παρά τώρα αλλά εντάξει τι να κάνω... Βασικά τις πρώτες μέρες ήταν πιο γαλλική είχε πιο ωραία καμπύλη και το ακριρίνιο ήταν μικρότερο, τώρα δεν είναι τόσο καμπυλοτή και τόσο γαλλικη και το ακρορίνιο έχει πέσει και έχει μεγαλώσει αλλά σίγουρα είναι ακόμα πρησμένο, περιμένω να ξεπρηστει και πιστεύω ότι θα μικρύνει.
Γιώργο γιατί δεν βάζεις φωτο σου να το δούμε κι εμεις? Μήπως απλά έχεις απογοητευτεί και την βλέπεις εσύ έτσι?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giorgalis

Νεοφερμένος

Ο giorgalis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 84 μηνύματα.
nagia ακριβως αυτο που λες !!!

και μενα τον πρωτο καιρο μου αρεσε "το ακρορινιο" οχι τοσο πολυ, αλλα μου ειπε θα ξεπρηστει και θα γινει ομοιομορφο
και μετα χαλασε καπως.............
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nagia

Νεοφερμένος

Η nagia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών. Έχει γράψει 55 μηνύματα.
Τι εννοείς χάλασε? Εμένα έπεσε λίγο το ακρορίνιο αλλα το πρήξιμο φαίνεται γιατί πριν ήταν όλο το ακρορίνιο πρησμένο τώρα είναι πιο πολύ μπροστά (είναι λίγο στρογγυλό αλλά το καταλαβαίνω κι εγώ ότι είναι από το πρήξιμο) εγώ στεναχωρήθηκα που έπεσε λίγο το ακρορίνιο και πολύ φοβάμαι ότι θα πέσει κι άλλο και η καμπύλη της στο προφίλ ήταν τέλεια τώρα είναι μεν καμπυλωτή αλλά όχι τόσο.
Μασαζ της κάνεις? Στο γιατρό έχεις πάει να σε δει καθόλου?
Να ρωτήσω τώρα κάτι εμένα μου την σήκωσε την μύτη λέει ο γιατρος αλλά δεν μου έβαλε μόσχευμα, γίνεται να μείνει έτσι σηκωμένη? Όποιος ξέρει ας μου απαντήσει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Καλή χρονιά σε όλους!

Να ρωτήσω κι εγώ κάτι;
Ορισμένες φορές, κυρίως όταν έχει κρύο και είναι βράδυ, όταν χαιδεύω τη ράχη, τη νιώθω κάπως ανομοιόμορφη, σαν να μην είναι λεία, ειδικά εκεί που ήταν ο ύβος (στην αφή μόνο, στην όψη δεν φαίνεται κάτι). Τις περισσότερες φορές πάλι (πχ τώρα) είναι μια χαρά. Στέκει αυτό; Συμβαίνει σε κανέναν άλλο;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giorgalis

Νεοφερμένος

Ο giorgalis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 84 μηνύματα.
nagia και σε μενα εχει πεσει το ακρορινιο!η μυτη δεν ειναι σηκωμενη τωρα, αλλα ειναι ευθεια σαν "ορθιο τριγωνο"

στο προφιλ μου εχω και εγω "καμπυλη" απο την μεση και κατω,εγινε ενα μηνα μετα την επεμβαση!

αυτα βλεπω και τα εχω βαλει με τον ... ,γιατι ολοι τον ειχαμε "θεο"!

εγω προσωπικα εδω και 3 μηνες εχω την καμπυλη στο ακρορινιο,το "κουρμπαλακι" στην αριστερη πλευρα της μυτης δηλαδη αντε και αν φυγουν στο μελλον,6-9 μηνες πανε χαμενοι..........

Λία εμενα η ραχη μου απο την αρχη οταν την πιανω ξεκιναει πανω ισια στο κοκκαλο και μετα παει ανομοιομορφα "ειναι πρησμενη" κανει μια μικρη καμπυλη που λεω πιο πανω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Όχι, δεν εννοώ αυτό. Το νιώθω λίγο σαν να έχει γρομπαλάκια or something από κάτω (όχι τόσο έντονο όσο ακούγεται πάντως :P) μερικές φορές όταν χαιδεύω τη ράχη. Άλλες φορές δεν το έχει. Το έχω παρατηρήσει κυρίως σε περιπτώσεις που έχει κρύο, έχω κάνει πρόσφατα απολέπιση ή είμαι πολλές ώρες ξύπνια.
Δεν με ανησυχεί ιδιαίτερα, απλά φοβάμαι μήπως όταν ξεπρηστεί περισσότερο (ΑΝ είναι ακόμα πρησμένη) αρχίσει αυτό να υπάρχει συνέχεια και όχι μόνο στην αφή :worry:

Swamps, ποιό το νόημα να πεις κάτι τέτοιο στο γιατρό αν ξέρεις ότι θα σου πει something like "Όταν θα ξεπρηστεί θα φύγει" ή "Κανείς δεν το προσέχει αυτό"; (όχι ότι έχω κάτι με το δικό μου, οι περισσότεροι κάτι τέτοιο λένε σε τέτοιες ανησυχίες απ'όσο έχω ακούσει και για άλλους)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

swamps

Δραστήριο μέλος

Η swamps αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 560 μηνύματα.
εγω προσωπικα εδω και 3 μηνες εχω την καμπυλη στο ακρορινιο,το "κουρμπαλακι" στην αριστερη πλευρα της μυτης δηλαδη αντε και αν φυγουν στο μελλον,6-9 μηνες πανε χαμενοι..........
Κουρμπαλάκι στην αριστερή πλευρά της μύτης?Χμμμ:hmm:
Μήπως αυτό οφείλεται στην ασυμμετρία του ακρορρινίου?Το ακρορρίνιο σου στην μια πλευρά μπορεί να έχει περισσότερο χόνδρο πράγμα που μπορεί να φαίνεται λίγο έντονα επειδή δεν ξεπρήστηκες ακόμα
Όσον αφορά οτι οι μήνες πάνε χαμένοι είναι στο χέρι σου νομίζω.Αν ξεχάσεις λίγο την μύτη σου και ζεις όπως πριν τότε όλα ειναι Ok.Αν όμως επιλέξεις να ασχολείσαι μόνο με αυτό τότε ναι όντως είναι χαμένος χρόνος.
Οι νέοι άνθρωποι δεν υπολογίζουν τον χρόνο που χάνουν απο την ζωή τους όταν κάνουν τετοιου είδους επεμβάσεις.Όταν είμαστε στα 20 μας δεν καταλαβαίνουμε πόσο πολύτιμος είναι ο χρόνος και το μόνο που μας νοιάζει είναι να γίνουμε όμορφοι με οποιοδήποτε κόστος ακόμα και χάσιμο χρόνου απο την ζωή μας.Όταν όμως πατήσεις τα 30 αρχίζεις να το καταλαβαίνεις καλύτερα
Εχω πει εκατοντάδες φορές οτι το χειρουργίο δεν είναι κέντρο αισθητικής .Το μετεγχειριτικό στάδιο είναι βάσανο και ταλαιπωρία που πρέπει να έχεις υπομονή μεγάλη για να το αντέξεις, αλλιώς καλύτερα να μην το κάνεις.Τράβα πόνο για ομορφιά δεν λένε???

Λια δίκιο έχεις, απλά επειδή τον βλέπω αγχωμένο πολύ για αυτό του προτείνα να να ρωτήσει κάποια πράγματα τον γιατρό μήπως και λύσει κάποιες απορίες του. Καλύτερα είναι να περιμένει 6-12 μήνες για να δει πως πάει και μέτα να κάνει επίσκεψη. Έτσι και αλλιως δεν μπορεί να κάνει τίποτα τώρα διότι ειναι πολύ νωρίς.Εσύ έκλεισες το τρίμηνο ε? Στείλε μου καμια φοτο αν θες να σε δω.:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

anemos642000

Νεοφερμένος

Ο anemos642000 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
γεια σας και καλη χρονια σε ολους.ειμαι 35 μερες μετα το χειρουργειο.αφαιρεση καμπουρας ,ευθιασμος ρινικου διαφραγματος,κογχες,σταφυλη.3 ωρες χειρουργειο.αν με ρωτησετε αν ειμαι ευχαριστημενος θα σας πω ναι.γιατι σιγουρα ειμαι πολυ καλυτερα απο πριν.αλλα τελειοτητα μη ψαχνετε.οσο ξεπριζομαι ολο και κατι αλλο βλεπω.ο γιατρος μου λεει μετα τον ιουνιο θα τα πουμε.ας τον ακουσω αφου δεν μπορω να κανω και αλλιως.παντως λειτουργικα πρεπει να εκανε πολυ καλη δουλεια.εμφανισιακα σε γενικες γραμμες εκανε και εκει καλη δουλεια.υπομονη μεχρι να ξεπριστει εντελως
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

ΦΑΝΗ1410

Νεοφερμένος

Η ΦΑΝΗ1410 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών. Έχει γράψει 32 μηνύματα.
παιδια χρονια πολλα καλη χρονια.... διαβασα της συζητηση σας και μπορω να πω προβληματιστηκα λιγο. εκλεισα 2 μηνες και εγω πριν 2 μερεσ και ενω μου αρεσει η μυτη οχι οτι εχει και τρελη διαφορα απο την προηγουμενη μυτη και εμενα ειναι ακομα μυτερη ενω την ηθελα πιο μικρη και με το κοκαλο δεν φαινοταν τοσο μυτερη. αυτο που με προβληματιζει ειναι οτι και εγω εχω ενα καρουμπΑΛΑΚΙ στιν αριστερη μερια κοντα στα εξωτερικα ραμματα και δενξερω αν ειναι κοκαλο η δερμα αυτο το καρουμπαλακι. και οταν το ακουμπαω νιωθω περιεργα σαν να ανατριχιαζω. και απ οτι διαβασα το εχετε και εσεις. τι ειναι αυτο ακριβως. εχει ρωτησει κανενας?????

και ο μεγαλυτερος μου φοβος ειναι οταν θα ξεπριστει τελειος μηπως ειναι χαλια η ραχη και δεν ειναι ισια εχει καρουμπαλακια....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Μου είχε πει τι είναι, αλλά δεν είχα δώσει και πολύ βάση, περισσότερο πρόσεξα το ότι θα φύγει μετά που είπε. Οπότε ας μην εξηγήσω καλύτερα γιατί με τη μνήμη που έχω, μάλλον παραπληροφόρηση θα είναι.

Κι εγώ το φοβάμαι αυτό πάντως!!

Swamps, στο facebook profile pic μου έχω μια πρόσφατη, αλλιώς θα σου στείλω κάποια στιγμή αργότερα. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giorgalis

Νεοφερμένος

Ο giorgalis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 84 μηνύματα.
τον ειδατε τον ... στο μεσημεριανο που ελεγε για την ρινοπλαστικη

τελικα η τεχνικη του ειναι να μην βαζει πολυ το ακρορινιο μεσα απ 'οτι καταλαβα με οσο ειπε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

elenadi

Νεοφερμένος

Η elenadi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών. Έχει γράψει 49 μηνύματα.
παιδια χρονια πολλα και καλη χρονια σε ολους!!!:D
λια-αυτο το ανομοιομορφο που λες το εχω κι εγω.φυσικα και δε φαινεται.απλα αν ψιλαφισεις τη μυτη.και δεν πιστευω οτι εχει καμμια απολυτως σημασια -τωρα ή και πιο μετα οπως φοβασαι..δεν ειναι κτι..οταν ειχα δει 3d ταινια 3 ωρες μου'χαν κανει τα γυαλια σημαδακι και ειχα χεστει πανω μου..λολ
τα καρουμπαλακια στα ραμματα εμενα(σχεδον 6 μηνες μετα) μου εχουν σχεδον εξαφανιστει.μονο αν τα ψιλαφιζω τα βρισκω!!
το ακρορινιο μου ειναι ακομα πρησμενο-κυριως στην ακρη.οχι δλδ αριστερα δεξια.το καταλαβαινω γτι ακομα τη νιωθω ακαμπτη τη μυτη σχετικα και δε μπορω να την κανω οτι θελω οπως παλια..να την πιεσω οσο θελω να την κουνησω..
με ποναει!!οταν θα μπορω να δινω μπουνιτσες θα καταλαβω οτι ξεπρηστηκε..:D
παντως μου κανει εντυπωση το πως ασχολουμαστε ακομα και με μικροπραγματα.αφου δεν εχουμε ελενξει και τους πορους της μυτης εναν προς εναν να δουμε αντιδρασεις σε σχεση με παλια,παλι καλα..:P
giorgali βαλε ρε συ please photos οπως εγω..αν δεν ξερεις να σε βοηθησει η Λια.γτι εγω οταν ειδα καποιες στο msn σε δουλευα..δεν εβλεπα τπτ κακο κι εσενα υπερβολικο.απογοητευεσαι πολυυυυ κι εχεις κυριολεκτικα στολισει τον...λολ βαλε να σου πουν τη γνωμη τους.φυσικα σημασια εχει το πως νιωθεις εσυ πανω απ'ολα-αλλα καλο κανει να δουμε ποσο πλησιαζουμε στη γνωμη των αλλων.
καλη αναρρωση στους καινουριους της ομαδας των εγχειρισμενων...:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Καλή χρονιά Έλενα!

Εγώ πήγα χτες να δω το Avatar και δεν μπορούσα να αφήσω τα γυαλιά πάνω στη μύτη, με ενοχλούσαν και φοβόμουν υπερβολικά ότι θα κάνουν κανένα κακό, οπότε την παρακολούθησα ...κρατώντας τα με το χέρι, λες και βλέπω Όπερα :lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nagia

Νεοφερμένος

Η nagia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών. Έχει γράψει 55 μηνύματα.
Αυτό με τα γυαλιά το έχω κι εγώ και ακόμα δε φοράω. Μου πήρε ο φίλος μου δώρο γυαλιά ηλίου και δεν μπορώ να τα βάλω :(
Όσο γιάυτά τα γραμπαλάκια που λέτε εγώ δεν έχω τίποτα απ'όλα αυτά. Αλλά γενικά δεν δίνω και πολύ σημασία, της κάνω μασαζ αν και πολλές φορές το ξεχνάω κι αυτό... Πάνε 2 μήνες που την έκανα. Άλλες φορές μου αρέσει πολύ άλλες όχι τόσο.
Γίωργο βάλε φώτο αν γίνεται να σου πούμε τη γνώμη μας. Η μύτη σου είναι τελικά καμπυλωτή ή ίσια γιατί με μπέρδεψες λίγο. Πάντως το πρήξιμο νομίζω είναι καθαρά θέμα οργανισμού και όχι τόσο θέμα γιατρού. Και η κολλητή μου που έκανε (σε άλλο γιατρό) ακόμα πρησμένη είναι και έχουν περάσει 5μήνες. Κ[αποιοι παρουσιάζατε τον... πολύ σοβαρό και αυστηρό και είναι πάντα μες το χαβαλέ και συνέχεια μου μιλάει πολύ γλυκά και καλά. Δεν νομίζω να είναι μόνο με μένα έτσι. Απλά Γιώργο τουλάχιστον ο .... έχει την μεγαλύτερη εμπειρία απ'όλους. Μην ξεχνάς ότι εγώ είχα μια επιπλωκούλα (την έχω γράψει) και πήγαινε κάθε μέρα στο ...., κάθε μέρα έβλεπά διαφορετικά άτομα, πολλοί ήταν και σακατεμένοι από άλλους χειρουργούς, άλλοι ήρθαν από επαρχεία ακόμα κ από Κύπρο μόνο για τον .....
Μπόρει και να'χεις δίκιο, μπορεί όντως να μην σου έκανε καλή δουλειά μπορεί όμως και να το βλέπεις εσύ έτσι. Βάλε αν μπορείς φωτο σου.
Αυτό που ρώτησα, ότι μου σήκωσε τη μύτη μου αλλά δεν μου έβαλε μόσχευμα, γίνεται να μείνει έτσι σηκωμένη? Ξέρεις κανείς? Το έκανε σε κάποιον άλλον ή σας έβαλε μόσχευμα για να στηρίζεται και να μην πέσει?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

elenadi

Νεοφερμένος

Η elenadi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών. Έχει γράψει 49 μηνύματα.
κι εγω το avatar ειχα δει Λια!!!!:D
απ'οτι ξερω μπορει να στη σηκωσει και χωρις μοσχευμα φυσικα.το μοσχευμα χρειαζεται σε επανορθωτικη ρινοπλαστικη ή οταν ειναι σπασμενη η μυτη νομιζω.
παντα προσθετω σε αυτα που λεω "νομιζω" ή κτι αναλογο γτι δεν ειμαι γιατρος.λεω οτι λεω απο αυτα που εχω ακουσει και δει οταν το εψαχνα και αργοτερα με ασθενεις.
Κτι τελευταιο για το ... και την τοσο αμφιλεγομενη συμπεριφορα του..
εγω πιστευω οτι ειναι μια χαρα ανθρωπος,με χιουμορ,ευγενικος,προσπαθει να βοηθησει..Αλλα...
δε σηκωνει και πολλες πολλες κουβεντες πανω στη δουλεια του.εχει μια γενικοτερη επαρση στο συγκεκριμενο θεμα και αν πας να τον αμφισβητησεις ή να αμφιβαλεις για τη δουλεια του εκει ειναι που γινεται ειρωνικος..δεν πιστευω οτι εχει καμμια σχεση το φυλο του πελατη,αλλα η προσεγγιση που του κανει ο καθενας..
σε ολα τα επαγγελματα πιστευω γινεται αυτο-ο αλλος στραβωνει οταν τον θιγεις για κτι που πιστευει οτι κατεχει πολυ περισσοτερο απο εσενα(και ισχυει εδω που τα λεμε με το ...)
απλα το συγκεκριμενο πραγμα μας ποναει γι'αυτο και το ψειριζουμε τοσο πολυ..
ενω αν ο μπογιατζης δε μας φτιαξει ας πουμε καλα το σπιτι θα βριστουμε μαζι του,αλλα θα το'χουμε ξεχασει σε δυο βδομαδες..:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

swamps

Δραστήριο μέλος

Η swamps αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 560 μηνύματα.
Αυτό που ρώτησα, ότι μου σήκωσε τη μύτη μου αλλά δεν μου έβαλε μόσχευμα, γίνεται να μείνει έτσι σηκωμένη? Ξέρεις κανείς? Το έκανε σε κάποιον άλλον ή σας έβαλε μόσχευμα για να στηρίζεται και να μην πέσει?
:confused: τι?
Ποιός είπε οτι χρειάζεται μόσχευμα για να σηκωθεί η μύτη? Το ακρορρίνιο δηλαδη.
Η γεφυρα για να σηκωθεί απο οτι ξέρω χρειάζεται μόσχευμα και αυτό γίνεται σε περίπτωση που έχει φαγωθεί η μύτη πολύ και πρέπει να μπει συμπλήρωμα χόνδρου εκει.

Εγώ πήγα χτες να δω το Avatar και δεν μπορούσα να αφήσω τα γυαλιά πάνω στη μύτη, με ενοχλούσαν και φοβόμουν υπερβολικά ότι θα κάνουν κανένα κακό, οπότε την παρακολούθησα ...κρατώντας τα με το χέρι, λες και βλέπω Όπερα

LMAO
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top